Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość zuza1234
Gosc Marzena . Te siniaki widac pod spodem i na srodku nizej .One sa tak blisko siebie od poczatku prawie .mialam ok 2 cm przerwe miedzy piersiami a teraz to ok 1 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Ellenii a ile u Ciebie to trwalo zeby sie rowno ulozyly ? Ja dzis 11 dzien po operacji;) zaraz wysle fotki na meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja 82
Zuza1234, wyslalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie wrocilam ze zdjecia bandazy, nawet ich nie widzialam bo zaraz mnie wpakowali w stanik, ake szczerze mowiac jestem zalamana, lewy bardziej opuchniety, boli strasznie ale szczerZe nie widze zadnego efektu, prawy jaki byl przed operacja taki jest, lewy wiekszy przez opuchlizne, jak zejdzie to bedzie to samo co bylo przed operacja, teraz tylko siedze i placze bo tyle pieniedzy i bolu za w sumie zerowy efekt, nie sadze zeby byly wieksze nawet o rozmiar ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
PUNANI To niemozliwe !!masz wkladki dosc spore musi byc cos widac .poczekaj pare dni potem na kontroli bedziesz widziec ze napewno te piersi SĄ :-) Byla juz tu taka jedna dziewczyna bez efektu ktora pisala ze nic nie widac:/ Pamietacie dziewczyny ?? ??Jezuu a moze Wy bylyscie u tego samego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Ellennii wyslalam zdjecia na mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem na cyprze to raczej niemozliwe, sama juz niewiem ;((( poczekam kilka dni tygodni i zobacze sama ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świeżo rozpakowane dziewczęta. To ja 82 Zuza Dawajcie swoje focie :) jpalczynska27@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale tu goraco w temacie :) kiedy to przeczytam heh :) bylam na kontoli we wtorek i wszystko jest dobrze :) moge juz naweet nosic normalne staniki i kupilam juz dwa hihi :)moj ukochany chce mnie zjesc wzrokiem tak mu sie podobaja :) wczoraj jak przymierzalam ciuchy to widzzialam u niego szeroki usmiech i błysk w oczach haha jak na poczatku kiedy sie poznalismy :P doktorek powiedzial bym nawet ograniczyla chodzenie w tym sportowym staniku bo sobie powoli opadły nizej. no i masowac masowac piersi i blizny. Ale dotykacc te blizny to takie nieprzyjemne :( jak sobie poradziłyscie z tym ? takie paciorki czuje pod palcami :/ powinnam je naciskac. dziewczyny wy tez dostałyscie takie zalecenia pozniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Mam do Was pytanie. Ile dni po operacji zdjelyscie pierwszy raz ten stanik żeby się wykąpać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Chce mieć fajny cyc ale ten czas zlecial. Juz jesteś miesiąc posiadaczką fajnego cyca. Teraz ja odliczać dni. Jeszcze 18. Mam nadzieje ze zleci i tez tak będę się cieszyć jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza1234 dopiero od jakiegoś tygodnia widzę, że są równo czyli 1,5 mies bo operację miałam 9 marca. Daj im trochę czasu :) zaraz zerknę w maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BB320 mi jak zdjęli bandaże i wpakowali w stanik w 4 dobie to wieczorem normalnie go ściągnęłam na chwilę, wykąpałam się i założyłam. Nie sądzę żeby zdjęcie na kilka-kilkanaście minut stwarzało jakiś problem ;) oby ran nie moczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce miec fajny cyc właśnie przejechałam palcami po ranie. Mam gładziutką ale coś kojarzę że wcześniej nie była taka. Miała chyba takie paciorki jak to napisałaś :) więc może jeszcze ci znikną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza1234 widziałam zdjęcia :) no paniii kochana :D masz cycunia tego :P widać na zdjęciu, że prawą masz niżej, ja miałam lewą :) myślę, że zrównają się. Ja je układałam w staniku na tej samej wysokości czyli prawą naciskałam w dół a lewą do góry ciut podnosiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja 82
Do BB320 Hej, ja zdjelam juz pierwszego dnia, mozna sie przemywac mokrymi chusteczkami lub recznikiem, trzeba uwazac zeby nie zmoczyc opatrunkow. Ja to zrobilam tak ze wlazlam do wanny, zeby spkojnie dol sobie umyc, a pozniej trzymalam recznik na opatrunkach, a maz myl mi plecy. Po tygodniu, po zdjeciu opatrunkow mozna juz normalnie sie oplukiwsc woda, ale nie siedziec w wannie (nie mozna namaczac ran)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja 82
JJ88 wyslalam zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a co z tym wydętym brzuchem? Kiedy to schodzi? I napiszcie co z raną po wyjętych drenach. Kiedy to wszystko sie goi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, czy mogę także prosić o zdjęcia - mam zabieg za 2 tyg - wysle Wam także jak tylko mnie porozwijaja asi28@tlen.pl już się boje, no i oczywiście zazdrosze :), ze jesteście już po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asienkaaa2812
zuza i to ja82 mogę również prosic o zdjecia?:) joanna_rol@interia.pl troche mnie tu nie bylo a juz przybylo cycolinek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eleni1 to ja 82 Bardzo wam dziękuję za odpowiedź to w takim razie dziś się rozbieram na chwilę na krótki prysznic z pomocą męża. Może zrobi fotkę przy okazji ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Ellenii ach dziekuje huehue :-D biore Wiesz magiczNe tabletki stad mi tak urosły hihi ,(zart) ,tak mam wymyslone gdyby ktos się pytał czasami w rodzince :-) A tak na powaznie to mam nadzieje ze ta lewa tez sie tak ulozy .narazie to one jakies szpiczaste takie choc sa okragle .oby ona tylko tez w dol zeszla ,to bedzie juz dobrze .Myslalam ze opuchlizna rowno schodzi z obu piersi :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Zuza i to ja82 mogę również prosic o zdjecia? zyrafazyrafa2003@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
Zuza i to ja82 mogę również prosic o zdjecia? zyrafa2003@poczta.onet.pl Wcześniej wdał mi się błąd w emaila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Dziewczyny ktore prosily o zdjecia: skasowalam juz z telefonu :-/ nie sadziłam że aż takie zapotrzebowanie :-D . Moze Elleni BB320 To ja82 maja jeszcze moje fotki w skrzynkach e- meilowych i Wam posla :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joasia
zyrafa2003@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja 82
Do chce miec fajny cyc jednak sie minelysmy... znowu zapomnialam zapytac o certyfikaty i gwarancje, a Ty pytalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1111
Eleni 1: powiedz kiedy miałaś operację dokładnie. Ja 25 marca. czuje się ok. tylko sutki b. wrażliwe. Jeszcze są twarde. Zaczęłam nosić normalny stanik z silikonowymi fiszbinami. Nocą śpię w sportowym który dostałam z kliniki. Smaruję i masuję blizny. Są jeszcze takie jakby z grudeczkami. Czy to normalne? Kiedy piersi będą miękkie? Czy spisz w staniku sportowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×