Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Toska2000
Dytko ... pięknych cycuszkow Życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RubyBlue
Dytko trzymamy kciuki i czekamy na relacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zyczymy dyżych okrągłych cycuszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 380
Dytko ja tez lecialam do uk ale 12 dni po zabiegu. Dasz rade. Uwazaj na ludzi zeby cie nikt nie szturchnal lokciem. Najlepiej wykup pierwszenstwo wejscia na poklad albo wejdz ostatnia na spokojnie. Powodzenia!!! Ja mialam 380ml. Wyszlo 65E/F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 380
Dytko pisalas ze operacje masz w grudniu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 380 tak mam w grudniu :) ino chodzilo mi o to ze 14 grudnia to jest czwartek mam zabieg a wracam 18 w poniedzialek do domciu w ireland :) i czy bede sama w stanie wrócić , samolotem , przeraża mnie podróż , pani w recepcji mowila mi ze po 4 dniach nie powinnam mieć problemu , ale każdy jest inny , jak co to mezulek przyleci ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RubyBlue
No właśnie. Ale mam wrażenie ze Dytko pisała o dniach tygodnia w jakich przypada operacja w grudniu a wszystkoe dziewczyny na forum (łącznie ze mną) pomyslaly że to jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RubyBlue
Ewelina_Malina widzę że robiłaś o dr Suligi. Jesteś zadowolona? Ja mimo że mam najbliżej jakoś się nie odwazylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hey :) nie jestem ze Śląska :)z Małopolski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha :) no ale dziewczyny warto miec wsparcie po operacji - to na prawdę wiele daje!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, moze któraś nie śpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tośka2000
Ja mogę liczyć na wsparcie męża i Was ... nikt nie wie co zamierzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez wsparcia i pomocy trudno jest sobie poradzić w pierwszych tygodniach. Mój mąz przez pierwsze tygodnie robił zakupu, pomagał mi myc głowę, sprzątał, wozil mnie do lekarza. Nie wiem jak dałabym sobie radę sama, kiedy nie mogłam podnieść rąk, czułam ból i miałam ochotę tylko spać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Eolka :) teraz załapałam z tym "ino " no tak juz jest ja wychodzilam na pole a Wroclaw w na dwór : ) :) a wsparcie mam od mezulka mimo że byl przeciwny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie sama jesteś rozpoznawana że z poludnia jesteś :) ale ja uważam ze to słodkie jest :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DixiDi
Hej dziewczyny. Jestem 6 dzień po operacji powiększania piersi. mam mentory 325 ml cc. Byłam płaska i nie chciałam aż takich wielkich. zmieniają się codziennie. Noszę pancernik i pas. sama nie wiem jaki rozmiar mi wyjdzie. Przez 2 pierwsze doby w klinice kroplowka że środkami przeciwbolowymi, przy wyjściu tabletka przeciwbólowa i do dzisiaj co 4 h panadol 500 mg. I dzisiaj naprawdę jest o wiele lepiej. już tak nie bolą. Ale przez to napiecie skóry jest jeszcze uczucie ciągnięcia i te szwy. Ograniczone ruchy rąk. I niewygodna pozycja do spania. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy płaskości lepsze były by większe implanty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RubyBlue
DixiDi a miałaś pod gruczoł czy pod mięsień? Jesteś zadowolona z rozmiaru? Jak oceniasz szanse powrotu do pracy w szóstym dniu po operacji? (takie mam plany :/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DixiDi dużo odpoczywaj teraz. Lepiej się nie przemięczać. W domu najlepiej leżeć i jeśli masz taką mozliwość to nie chodź do pracy przez kilka dni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no trzeba jednak mieć te 2 tygodnie wolnego żeby dojść do siebie i krzywdy przy okazji sobie nie zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruby w 6 dniu to na prawdę bardzo szybko, zastanów sie czy jednak może troszkę wiecej wezmiesz wolnego? żebyś sobie nie zaszkodziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DixiDi
Rubyblue mam pod mięsień. na chwilę obecną są mocno spuchniete włącznie z mostkiem ale już wiem ze będę zadowolona z rozmiaru. Nie za duże nie za małe, idealne jak dla mnie. A co do powrotu do pracy to ja bym jeszcze nie dała rady. Dzisiaj wyszłam na spacer i szybko się meczylam. szwy ciągną ale nie ma już takiego bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DixiDi
RubyBlue. Mam implanty po mieśniem. Z tego co słyszałam to pod gruczoł boli mniej. 6 dnia są one jeszcze mocno spuchniete włącznie z mostkiem. Ale już teraz wiem że wybrałam idealnie i lekarz oczywiście też pomógł w doborze odpowiednich implantów. im większy implant tym większy ból. Ja nie chciałam wielkich D piersi. Co do powrotu do pracy to jak dla mnie za wcześnie. Dzisiaj był spacer a przez ten stanik i pas jest strasznie ciasno i ciężko. Szwy są samorozpuszczalne i powinny zniknąć za 3 tyg. Teraz ciągną i swedza. uczucie niekomfortowe no ale wiadomo coś za coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za 2 dni lecę samolotem. Wracam do UK. Cały czas odpoczywam. Do pracy mi się nie spieszy. Napewno 3 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam ja jestem 2 dzień po i muszę powiedzieć że ból okropny a szczególnie w lewej piersi nie mogę się ruszać z łóżka a kłócić mam przedzywajace z lewej strony masakra jaką mam nadzieję że efekty wszystko mi wynagrodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może udaj się do lekarza po jakieś mocniejsze leki przeciwbólowe jak ból dłużej nie będzie ustępował. Ale szczerze powiem, że ból jest nieunikniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×