Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Monika88 już nie goscik
Lidia cieszę się że trzymasz rękę na pulsie hehe. Jak twoje sutki?? Odpuściły?? U mnie wyczuwam jeszcze, że są wrażliwe na dotyk, ale znacznie mniej niż niedawno, także może tak już zostać. Karolek trzymam kciuki za ciebie i serio dlaczego miałabyś się nie obudzić???! . Zobaczysz narkoza to najbardziej przyjemny moment w powiększaniu piersi. Nie martw się wiem co mówię. Zrób sobie jakiegoś warkocza, dobieranca. Nie będziesz miała problemu z buszem na głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Dzieki Monia za rade z warkoczem. Na bank tak zrobie;) mysli juz mam straszne nawet z dziecmi sie juz dzisiaj zegnalam i sie tak rozkleilam jakbym nigdy juz miala ich nie zobaczyc. Ale staram sie myslec pozytywnie;) dzieki. Bede dawac znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornado_ad
Ja też panicznie się bałam że się nie obudze:) mozes z się cofnąć i poczytać moje akty paniki:)) jestem pewna że ty też się obudzisz i że wszystko będzie dobrze. Ja po tygodniu miałam święta i nikt nie zauważył po mnie niczego z moja mama włącznie tylko miałam luźną bluzkę żeby nie było widać pasa:) A jeśli chodzi o wielkość implantu ja mam 440 cc i wyjściowe AA i 77 pod biustem a wyszło mi D więc jak masz 390 cc i wyjsciowe B to widzie pewnie D/E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggosia
Tornado_ad jestem tu nowa, mam operację za 3 tygodnie, a wciąż waham się co co rozmiaru! Mam podobną wyjściówkę co Ty: AA i 75 pod. Zastanawiam się nad 350cc a 400.... Czy masz może jakieś zdjęcia przed i po? Moglabyś mi podesłać?? Plisss bo już nie wiem co robić.... mój mail: gosiarebane@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Monika ja chodziłam na solarium raz na 2-3 tygodnie wiec nie nadużywałam :-) słyszałam że natryskowe opalanie może zostawiać smugi to prawda ? :-) 6 miesięcy i tak nie wytrzymam bez opalania bo juz pogoda sprzyja pokazywaniu ciała a ja cokolwiek miałam opalenizny dawno zniknęło :-D chyba będę musiała iść na to natryskowe. Ale blizny oczywiście zakryć? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornado_ad
Gosiu prześle ci jak wrócę z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowska1
popielata_Lola nie jesteś jedyną, która zrobiła piersi przed dzieckiem :) Ja 11 kwietnia br (5 dni temu) miałam operację :) A dziecko planuje za ok. 1,5 roku. Miałam już dość kupowania gąbek zamiast staników :P Lekarz powiedział, że nie powinno być problemów z karmieniem i ew skórą po rozciągnięciu piersi. Rekonwalescencja, jak dla mnie ok, uczucie dyskomfortu i ciągnięcia, gorszy jest ból pleców. I brzuch spuchnięty, ale cóż wszystko da się znieść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggosia
Tornado_ad bardzo dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMonia22
Karolek już pewnie po.. tylko pozazdrościć.. :) kurcze no teraz to już sama nie wiem, czy większych nie wziąć.. to tylko 345, wysoki profil... widziałam po minie lekarza, że spokojnie to te 390 by wsadził... chociaż z drugiej strony jestem niska - 158 cm:( dziewczyny pomóżcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paulina już nie gość- a w Linea u kogo robiłaś i jakie masz implanty i wymiary?Brałaś dobę dodatkowo? Ja chcę mieć c i wsadzić małe implanty bo słyszałam że im mniejszy implant tym mniejszy ból....i szybciej się goi i organizm do siebie dochodzi. Ja też muszę mieć 1 sutek wyciągany bo jest wklęsły więc około 3tys kosztów dojdzie.Chce mieć 20tys na wszystko ale jak patrzę w cennik to się chyba z badaniami itp. w to nie zmieszczę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość Monia 22, ja też będę miała implant cpg 323 345ml, ale mam bardzo wąską klatkę, bo mam 68 cm pod biustem a szerokość mojej klatki to 26 cm. Do tego mam 168 cm wzrostu i ważę 52 kg, więc jestem baaardzo szczupła. Zaznaczyłam lekarzowi, że chcę duże pełne C i żeby fajnie wystawały do przodu. Ten implant ma dość dużą projekcję, więc chyba będzie fajnie wysunięty, ale nie wiem czy nie zginie u Ciebie w szerokości, bo jest dość wąski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMonia22
gość- kurcze no właśnie.. ja mam w klacie 80 cm !! i nie wiem czy efekt będzie taki jak oczekuję.. co prawda projekcja jest spora, ale czy nie będą zbyt wąskie???? Ja właśnie chcę porządne C- małe D ze względu na wzrost nie mogę za dużo... podobają mi się piersi delikatnie zarysowane po bokach, a tu zapowiada się, że lipa.. ale mam zonka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Gosc ja płaciłam równo 20 bez badań ale miałam implant + podniesienie a to zawsze drożej wychodzi Mnie się ta prawa pierś nadal często napina , nawet jak dłużej gadam przez tel nie wiem z czego to wynika ( ułożenie ręki? ) Przełożyli mi fraxel , dzisiaj do mnie dzwonili mam w środę popołudniu , jestem ciekawa czy w ogóle będzie efekt bo póki co blizny pod mam nieciekawe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Monia22 rzeczywiście ten implant jest dość wąski, a mi się podoba jak piers trochę wychodzi poza obrys klatki piersiowej. Jednak ma fajny profil bo chyba az 5,8 cm,dlatego wydaje mi się, że będzie pięknie. Ja mam zaledwie 315ml i też 11,5cm szeroki do tego profil dużo niższy bo 4,9 cm i piersi mam piękne. Dla nie idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Lola ja nie korzystałam z natryskowego opalania, jednak kuzynka od dłuższego stosuje :) I nie ma żadnych zaciekow wygląda bardzo ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMonia22
Monika88 jaki masz rozmiar wyjściowy?? ile w klatce ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrunia333
Czesc dziewczyny Przeprszam ale ja za dwa dni operacja i mam mega szukowanie Okna, pranie, prasowanie, mycie podlog, lazienki itp Badabia i ogolnie duzo spraw musze ogarnac dlatego sie wylaczylam Na szczescie wszystkie wyniki mam dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrunia333
Co do zebow to ob z krwi wykarze czy jest jskis stan zapalny. Ja mam ok a wiem ze muszę jeden ząb przeliczyć. Niestety już się nie wyrobie Jutro zdejmuje paznokcie. Zrobię przezroczyste. Izuu do Chomickiej pół roku się czeka wiec albo się zapisz już teraz. Przyjmuje w lux medzie i w promedion albo wybierz innego chirurga od nich. Ja tez u niej chciałam. Za dwa dni o 14 idę pod nóż i bardzo się stresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaulina
W Linea robiłam u dr Łonia, 168 cm 55 kg i miałam wyjściowe 70A- implant 375 cc wysoki profil okrągły. Nie brałam dodatkowej doby bo on na konsultacji powiedział że zupełnie nią ma takie potrzeby i faktycznie o 17 wyszłam i pojechałam do domu z mężem a miałam 200 km prawie :) koszt- 14 tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paulina super, czemu tak mało?Patrzyłam na polytech z powłoką anatomiczne, naczytałam się że najlepsze i kosztuje prawie 18tys.... Zabawne jest to ,że ja też mam 168cm i waze55-56 , mam mały biust nie obwisły, sportowy po urodzeniu.trojki dzieci, chce c ,ładne,taki do złapania, ale nie balony,zwykły cycek ale żeby był. On sam Ci zaproponował te implanty, jak to wygląda?O której jechałaś po operacji do domu, ja mam 130kmod Wawy do mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaJa
Cześć dziewczyny :) Jestem po konsultacji, chcialabym taki "średni" rozmiar piersi - pełne C. Lekarz zaproponował mi 325 Mentor. Czy któraś z Was ma taki? Wyjściowe mam pełne A. popielata_Lola czy mogłabyś wysłać mi zdjęcia przed i po? Zdaje się, że Ty masz 325 :) marzenafitness@wp.pl Pozdrawiam, Marzena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzuu
Te wypowiedzi o Linea są moje. Konsultacje mam dopiero w sierpniu, umówiłam się do Łonia. Mam jeszcze pytanie -dziewczynki czy zwolnienie do pracy macie wypisywane z Kliniki od dr plastyka??:( Przecież wszyscy się zorientują jak coś takiego zaniosę do pracy, że coś przy sobie majstrowałam...Jak wy to rozwiązałyście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Jestem jestem tez czytam :) u mnie dziś mija 13 dzień po operacji zaraz wam wyślę dziewczyny nowe fotki :) piersi mam już prawie miękkie chociaż czasem się napinają :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornado_ad
Gosiu przesłałam ci zdjęcia z dziś - zrobiłam pod różnym kontem żebyś widziała jak najbardziej jak teraz wygladają plus moje total zero przez op. Zmienily sie bardzo od operacji ale nadal się układają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Monia22 mam 172cm ważę 58kg. Pod biustem przed operacja miałam 77cm, po operacji msm 73cm. Różnica w tych pomiarach wynika z tego, że po włożeniu implantow pierś zaczyna się nieco niżej, a im nizej tym weziej :) :). Mam średni biust, nie jest ani za maly ani za duży. Miałam małe A ciężko stwierdzić może jeszcze mniej. Natomiast piersi były jędrne po dzieciach. Mogę ci wysłać fotki natomiast na zdjęciu wyglądają na większe. KARLA jest mega :) :). Dzięki za aktualizację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Do gość ja również mam anatomiczne z powłoką poliuretanową firmy polytech i płaciłam 13500 w woj kujawsko-pomorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzuu
Monika już nie gość- kurcze to w Linea kosztuje ponad 17,zgłupieli,skąd taka różnica w cenie?Możesz coś o tych wkładkach napisać, dlaczego je wybrałaś, ta powłoką chyba zapobiega narastaniu tej kapsuły wokoło,tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Tornado podeślij Twoje mi również. Też wyślę Ci z wczoraj. Ogólnie jak sobie pykne czasem fotkę to oczom nie dowierzam jakie wielkie, ale to kwestia ujęcia oczywiście :) :) monika7777@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Izuu ja nie wybierałam po firmach implantow tylko po lekarzach. Dla mnie ważniejsze było kto mnie zoperuje, niż co mi włoży. Uważam że każda firma, z tych wiodących na rynku, jest bardzo dobra. Nie mogę nic złego powiedzieć na te Implany. Jestem miesiąc po operacji piersi zrobiły się juz dość miękkie. Ogólnie jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×