Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gośćPaulina
Karola w Linea corporis ja robiłam we wtorek u dr Łonia, ale o efektach narazie nie bardzo mogę się wypowiedzieć, ale jeśli chodzi o samą klinikę i opiekę to spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Słyszałam że dobry jest jeszcze Andrzej Sankowski. Tez dużo ludzi go poleca :-) poczytaj na internecie o znanych chirurgach z Warszawy i zobacz jaką mają ocenę poszczególni :-) ja tak zrobiłam jak szukałam swojego doktora i nie żałuję :-) cena wszędzie wysoka, a chodzi o to żeby to był doktor z prawdziwego zdarzenia bo wtedy będziesz zadowolona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
A pisałaś Paulina ze poród był mniej bolesny? no to ciekawie... Na pierwszej konsultacji zapytałam doktora czy będzie bardzo bolało to on zapytał czy juz rodziłam, ja na to ze nie, to on -no to będzie bolało. A teraz się modlę żeby mój przyszły poród był dla mnie taki "czuły" jak ta operacja :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Popielata jest różnica : poród jest mega bolesny ale jak zobaczysz takiego małego człowieka to od razu o tym zapominasz a tu nawet jak zobaczysz nowe cycki to swoje musisz przejść :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaulina
Wiesz myślę że każdy to odczuwa inaczej, jak rodzilam naturalnie to myślałam że to najgorsze, jak dochodzilamdo siebie po cesarce to mówiłam że Cesarka a teraz mówię że to a tak naprawdę to myślę że chyba zapomniałam jak było wtedy i wyolbrzymiam:D a najlepsze to jest Jak się facet wypowiada o porodzie :) napewno wie o czym mówi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaulina
Dokładnie tak jak mówisz Ada :) i po naturalnym porodzie szybko zapomina się o bólu a tu jednak jest parę dni cierpienia jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Myślę że doktor chciał mi przekazać ze jak przeszłam poród to nie ma takiego bólu którego bym nie wytrzymała :-) niestety nie miałam takich przejść i szykowałam się na masakrę. Ale chęć posiadania ładnych piersi była silniejsza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
A mówiąc szczerze to trochę wam zazdroszczę dziewczyny. Nie ma to jak urodzić dzieciaczki, zrobić sobie piękne piersi i juz tylko się nimi cieszyć :-) a ile macie lat jeśli mogę zapytać ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Clarka 3 kwietnia miałam operacje :) mi się wydaje ze one codziennie lepiej wyglądają :) ale jak się kapie i zdejmuje stanik to ręką trYmam żeby nie wypadły :D tez tak macie dziewczyny ???? A co do tych przeciwbólowych to tak mnie żołądek bolał po 3 dniach ze masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czokolejt
Dziewczyny wypowiadałam sie jakiś czas temu :) jestem już 4 tygodnie po operacji, właściwie to równy miesiąc. Opuchlizna powoli schodzi, wiadomo ze one długo jeszcze bedą obrzekniete. Mam 400ml cc(allergan). Na początku piersi miały dziwny kształt, taki stożkowaty. Teraz widze ze lewa piers juz jest bardziej okrągła i mniej spuchnięta natomiast prawa nadal jest stożkowata i obrzeknieta od góry. Martwi mnie to, bo myslalam ze po miesiącu od operacji raczej ten kształt bedzie juz taki jaki ma byc i ten obrzęk w większości zejdzie. Dziewczyny po operacji- czy tez tak miałyście? Jesli chodzi o ból- z dnia na dzien czuje mniejszy dyskomfort:) czasem pobolewa i napinają się jak sie przeforsuje ale generalnie juz tak ich nie czuje jak na początku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czokolejt
Dodam tez że ta prawa bardziej obrzeknieta pierś oczywiście od czasu operacji zmieniła sie i juz nie jest AŻ TAK spuchnięta natomiast i tak martwi mnie to, że ona dochodzi do siebie pozniej niz ta lewa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Albo po aescinie bo takie tabletki tez mam zapisane . Wiec się skończyło jeszcze ranigastem na zagage :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Lola jak można się domyśleć rocznik 88,czyli ile to mam lat?? Aaa prosta matematyka Mam 30 lat :). W domu panna 6-letnia i terrorystka 1,5-roczna. Mam Jeszcze męża bardzo kochanego, no a pies zdechł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Czekolejt pamiętam Cię. Niestety nie pomogę, bo coprawda jestem też miesiąc po operacji, ale nic mnie nie boli, a piersi są juz dość miękkie. Wiadomo czasem jeszcze dadzą znać o sobie, ale ogólnie jest dobrze. Podejrzewam że jednak wielkość implantu ma znaczenie, bo ja mam 315ml, to jednak znacznie mniej. No a może też firma implantu robi swoje. Także wszystko w swoim czasie. Lekarz mówi że trzy miesiące wszystko powinno wrócić do normy, więc masz jeszcze czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Paulina no rzeczywiście musi być smieszne jak się facet wypowiada o porodzie ale może żadna jego pacjentka się tak nie darła jak ją wybudzali z narkozy. A jak się matki drą to słyszał bo zanim zrobił specjalizacje jako lekarz, położnictwo czy ginekologia tez musiał odwiedzić :-) Ja nic nie będę na ten temat mówić bo co każda przechodzi to tylko ona wie. Faceci lepiej żeby się nie wypowiadali na ten temat ale ja z doktorem dyskutować nie chciałam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Moniczka hehe akurat po Tobie wiedziałam że trzydziecha :-D to pierwsze dziecko rodziłaś jak miałaś roczek mniej niż ja teraz i tak mi się wydaje ze prawidłowa kolejność z tymi piersiami. Ja się pospieszyłam i teraz się obawiam ze będę musiała efekt poprawiać jak juz urodze a trójka dzieci mi się marzy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
i jeszcze w dodatku schize mam za każdym razem jak ściągam stanik ze go później jakoś inaczej czy źle założę i ze mi się cycki krzywe zrobią :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Ja mam 31 :( a dzieciaki duże 13 i 10 ale jeszcze jedno bym chciała wiec ciekawe jak piersi dadzą radę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 35 lat i dwoje dzieci 17 i 10, chociaż czasami mi się marzy jeszcze trzecie- córeczka, bo mam dwóch synów , ale jak sobie przypomnę ostatni poród to stwierdzam ze chyba jednak nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaulina
Ja mam 26 lat i też dwójkę dzieciaczków:) 6 lat i 8 miesięcy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
A mi odbiło z cyckami na starość :)) 40 stuknęło :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaulina
Nie no Lola musiał swoje powiedzieć:D ale ogólnie to lekarze lubią się wypowiadać o bólu przy porodzie, co mnie zawsze bardzo rozśmiesza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornado_ad
Ja mam 34 i dwójkę synów 16 i 7 lat:)) Czekalj nie martw sie bo piersi zawsze schodzą nie równo zwłaszcza anatomy. Mnie też bardziej boli lewa i bardziej i częściej się spina. Zaczynają mówiąc od góry Ale na dole nadal jak kamienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornado_ad
Ja mam 34 i dwóch synów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
OMG dziewczyny!!!! Szybko zaczęłyscie, ale teraz już macie dzieci odchowane :) :) LOLA teraz jest moda na późne macierzyństwo, najpierw kariera potem dzieci, także wszystko przed tobą. Ciesz się życiem i nie myśl co będzie potem. Jeśli chcesz troje dzieci to cycki pewnie po 30stce bys zrobiła hehe, a tak już je masz i możesz się nimi cieszyć. A jak trochę opadna po ciąży to tragedii nie będzie. Nas też grawitacja nie ominie, a planuje chodzić bez stanika. Juz zdarza się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Paulina aaa teraz widzę że drugie 8 miesięcy, a ja przeczytałam że 8 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Ada na starość?? Ja mam 30 lat i czuję się na 18 i nie sądzę że za 10lat to się zmieni :). A tak w ogóle podejrzewam że za 10lat zrobię sobie jeszcze raz operacje:) :). Pewnie mi opadna, lub będę chciała większe po prostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Karla, polecam Promedion - dr Charazinski . Do aszczyta niestety jak chciałam zapisać się konsultacje to za 2 lata dopiero! Mam znajoma która nie była zadowolona z niego :/ Mi tez 30 stuknęła , córka 3 lata. Myśle o drugim może za 2 lata, i ja jestem zadowolona z tego jak są piersi zoperowane ale z rozmiaru nie :) zazdroszczę dziewczynom które są mega zadowolone, ja teraz takie jak przed ciąża tyle jak nowe, jędrne . Jak już się operowałam to mogłyby być większe. Ale przed operacja kiedy po karmieniu nie zostało mi prawie nic to mówiłam ze nie chce dużych, bałam się i w sumie zrobił mi takie jak wtedy prosiłam, i nadal duuuzych bym nie chciała ale te ok 330 ml albo i te 295 co mam ale z większa projekcja bo mam te najmniejsza ehhhh , czasem płakać mi się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Mąż trochę krzywo już patrzy, ze myśle o poprawieniu ich. Miało być raz i koniec i tak byłoby idealnie. I ma racje i sama na siebie jestem zła. ale chciałabym kiedyś trochę powiększyć i zapomnieć o tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaulina
Nie no 8 miesięcy właśnie ma :) malutki jest i musiałam oddać go do teściowej na parę dni i teraz mam straszne wyrzuty sumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×