Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość popielata_Lola
Kurde Tornado ja pierwszy raz widziałam swoje jak po tygodniu mogłam stanik uprać... wcześniej to bałam się nawet dotknąć a co dopiero zajrzeć :-D nie bałaś się stanika ściągać dzień po ? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaulina
Właśnie widziałam i Twoje faktycznie wypiekniały! :) ale i tak były dosyć okrągłe. Ja to swoje podglądam, ale stanik całkowicie też bym się bała zdjąć bo nawet ręki tak nie odegnę hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolek trochę się obawiałam bo ostatnio miałam takie dziwne pieczenie w lewej piersi ale prawdopodobnie spowodowane zmianą antykoncepcji. Mam małe torbiele które maja być tylko kontrolowane raz na rok. Operacje mam 12 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
ja to akurat stanik mam zapinany i z przodu i z tyłu wiec miałam dostęp ale strach nie pozwalał :-D 375ml o to dużo :-) a swoje miałaś małe czy duże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaulina
Miałam małe takie 70 A więc myślę że nie wyjdą duże chociaz bym chciała:D ale już teraz jak na nie patrzę to myślę że mogłam kłócić się p trochę większe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
aaa to standard :-) ile byśmy nie wzięły to i tak będzie za mało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornado_ad
Ja musiałam co drugi dzień zmieniać opatrunek dlatego je ogladalam:) takie miałam zalecenia. Rany miałam psikac octaniseptem i smarować altabactinen. A kąpałem się też codziennie Ale górę ciała w staniku więc właściwie od końca stanika w dół . Op miałam w piątek a w środę już cała mogłam się wykapac:)) ulgą że hej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Paulina czy ja tez mogłabym prosić o zdjęcia, jak będę po operacji to odwdzięczę się tym samym ;) kryska2323@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaulina
Jak opuchlizna chociaz odrobinkę zejdzie to od razu zrobię jakieś fotki i wszystkim Wam wyśle bo jak narazie to naprawdę nie ma się czym chwalić:D a właściwie to znów przyszlam się Wam wyzalic że myślałam że wczoraj mnie bolało ale dzisiaj to już naprawdę mam dość:( prawa pierś jest ok a lewa boli mnie tak bardzo że nawet oddychanie to jest dla mnie wyczyn nie mówiąc już o wstawaniu czy wyprostowaniu się:( chyba jutro zadzwonię do lekarza i mu to powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
rozumiem :-) co lekarz to inne zalecenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clarka0
gosckarla!!!ile jestes po op? wygladaja mega naturalnie i w ogole nie widac zeby po operacji nie widac zeby jakies spuchniete ani nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Paulina bardzy Ci współczuję ale pomyśl ze z każdym dniem będzie lepiej i coraz więcej będziesz mogła robić :-) mnie bardzo szybko zleciało i we wtorek będzie 4 tydzień :-) jeśli macz się uspokoić to rzeczywiście zadzwoń jutro :-) a jakie przeciwbólowe leki Ci przepisał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaulina
No właśnie przeciwbólowe to ja mam słabe, najmocniejszy jest ketonal i to ten bez recepty 50 mg. Mam rozpisanie co 3 godziny na przemian Ibuprom pyralgine paracetamol i ketonal :/ nie wiem mam nadzieję że jutro będzie lepiej bo dzisiaj to mam takie nerwy ze mi się płakać chce. Jeszcze rozłąka z moim maluchem mnie dobija strasznie że na tą chwilę to się nawet nie mogę cieszyć z tej operacji. Ale dobra nie żale się już bo sama się nakręcam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Paulina po to tez tu jesteśmy żeby było przed kim się wyżalić zwłaszcza jak OP jest top secret jak np w moim przypadku ( wie tylko mąż) wiec śmiało wał co ci na wątrobie leży Bierz regularnie leki żeby nie dopuszczać do apogeum bólu nawet jeśli masz wrażenie ze nie potrzebujesz i pamiętaj ketonal to ostateczność bo strasznie rozwala żołądek Bierz naprzemiennie ibuprom i paracetamol a ketonal na noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Paulina jeszcze się zdziwisz jakie masz duże piersi. Nie jest, bynajmniej u mnie, prawdą że piersi zmaleja, wręcz przeciwnie były małe, twarde, a opuchniety mostek powodował, że wyglądały na jeszcze mniejsze. Teraz sa już dość miękkie i wyglądają pięknie i na większe. Lecz wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenie i nie dlatego że zmalały, tylko dlatego, że już się przyzwyczaiłam do ich wielkości i wydają się jakbym zawsze takie miała. Karolek a skąd wiesz że będziesz miała w zaleceniach ten pas??widzę że niektórzy Lekarze odchodzą już od tego typu rozwiązań, a do tego nie wiadomo czy w ogóle przy twojej budowie będzie to konieczne. Ja ten pas gdzieś rzuciłam w szafę. Mogę ci wysłać zdjęcie jak to wyglądało jak miałam ubrany stanik i pas. . Na zdjęciach i tak tego nie dojrzysz jak ubrałabym bluzkę . Ja chodziłam w luzniejszych bluzkach i nie było widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaulina
Dzięki Ada :) właśnie staram się tego ketonalu unikać bo też dużo niedobrego słyszałam ale teraz mam taki kryzys że z chęcią bym wszystkie połknęła Haha albo mogli by mnie uśpić na tydzień i by było z głowy:D ja się nastawialam że będzie bolało, urodziłam jedno dziecko naturalnie, miałam też Cesarke ale te cycki mi chyba najbardziej dokuczają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaulina
Monika mam nadzieję że u mnie będzie podobnie ;) Twoje są naprawdę super, takie zgrabne piłeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Ja też brałam Ibuprom i paracetamol ewentualnie pyralgine. Ketonal wcale nie pomógł a spowodował niepotrzebny bój rzoladka, mimo oslonowych tabletek. Ja od razu jak wróciłam z kliniki zdjęlam stanik i kazałam mężowi zdjęcia robić hehe. Tragedii nie było, jeżeli chodzi o ból, ciekawość zwyciężyła. Jak za długo podziwialam to zaczęły się tak spinać dziwnie, że zaraz wolałam męża żeby przyszedł zapiac stanik bo miałam uczucie jakby miały mi odpaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola66
hej od dłuższego czasu czytam forum, ale dopiero teraz odważyłam się napisać bo już jestem pewna w 100% że chcę powiększyć piersi. Na razie jestem na etapie szukania dobrej kliniki w warszawie czy możecie mi coś doradzić . Będę wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
O boże napisałam żołądek przez "rz" żenada!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Witaj Karola na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
I Paulina masz naprawdę dość duży implant, a niewiele przed operacja, więc nie ma się co dziwić że odczuwasz taki ból. Będzie dobrze. Kryzys w trzeciej i czwartej dobie może cię dopaść,tak często pisały dziewczyny, a potem już luzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Monika masz wrażenie ze masz wieksze bo po jakimś czasie mięsień puszcza i tak mocno nie przytula tych implantow :-) Paulina ja miałam przypisany Zaldiar ale leży w szafce w całości bo nie potrzebowałam żadnych tabletek. Dziś się śmieje ze to bezbolesna operacja, przynajmiej dla mnie taka była, ale wiem jak dziewczyny moga cierpieć bo na sali miałam towarzyszkę tez po takiej operacji i płakała z bólu. Pomyśl o efektach, o plazy na którą wyjdziesz i będziesz mega laską i o wszystkich pięknych sukienkach bez pleców które teraz będziesz mogła zakładać bez żadnych problemów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaulina
Haha faktycznie nawet nie zwróciłam uwagi , dopiero jak się poprawiłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Karola66, jak w stolicy to tylko w klinice dr Szczyta :-D jakby nie jego progam w telewizji to myślałabym jak 90% Polaków ze urodę poprawiają tylko celebryci i ze normalni ludzie nigdy by się na to nie zdecydowali... dobrze ze są takie programy. Do Szczyta są mega długie kolejki ale przyjmuje tam też dr Potocki, tez bardzo ceniony specjalista. Jakbym była z Warszawy to napewno bym tam zrobiła. Zrobiłam w Krakowie u mniej znanego ale świetnego plastyka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornado_ad
Monika88 nic się nie martw to pewnie przez słownik w tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola66
Jak na razie bralam 2 pod uwage mniej znane niz Szczyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola66
Linea corporis i centrum chirurgii plastycznej malia. W obu robily kolezanki i sa zadowolone ale noze ktos jeszcze je zna i moze cos napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaulina
Właśnie o tym myślę i tylko dzięki temu nie chodzę jeszcze po ścianach :) A Tobie Lola tylko pozazdrościć!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Oj tam ja pisze głównie z tel i nigdy nie sprawdzam - wysyłam po czym okazuje się ze często przekręca mi na męsko typu przeszedłem :))) looz Ja dla odmiany Op przeszłam gładko , pierwsze dni po tez w miarę choć nastawiłam się na tragedie ( mam niski próg bólu) a prawdziwy dyskomfort poczułam z dużym opóźnieniem Nagle mnie bolało kłuło nagle cycki były za małe później plecy , nie dość ze od spania to doszły korzonki , No swoje przeszłam , dzisiaj tez mnie bolą nie wiadomo dlaczego Teraz z niecierpliwością czekam na fraxel bo już nie mogę patrzeć na blizny Ale dla pocieszenia zrobiłam porządek w stanikach :) wszystkie push wyleciały z szafy :) czuje się bosko mimo dzisiejszego bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×