Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Liwia1986
Znowu się chyba zacięło... 8 dni po. - Cycki mam jak głazy. - granatowe rozległe krwiaki na mostku I boku piersi - brzuch jak w czwartym miejscu ciąży - nadal jest ból ale to może te krwiaki mnie bolą .. już sama nie wiem. Jak z Waszymi brzuchami? Dramat. Dopiero dzisiaj to zauważyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Cześć dziewczyny długo mnie nie było ..... Tornado super staniczki :) u mnie blizna podobna do Twojej wiec nie ma się co martwić chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Ja tez wczoraj zauważyłam że mam taki kopór blizn. Musiałam sobie cycki podnieść żeby zauważyć hehe :-D ta blizna nad brodawką jest jaśniutka, a te pod piersią sine :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornado_ad
Ja dziewczyny pierwszy raz auto prowadziłam po 8 dniach i biegi musiałam zmieniać dwoma rękami a piersi bolały mnie przez cały dziś. Potem ze strachu 2 tyg nie jezdzilam.po 3 tyg już było ok:)) Dziś byłam pierwszy raz na rowerze i jest super nic nie boli:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Samochod prowadzilam jakos po 12 dniach ale tylko na krotkim odcinku. Staram sie w miare mozliwosci dac sie wozic mezowi:) ale jak tylko mam mozliwosc to ide spac w dzien nawet na kilka godzin ( jestem 17 dni po). Nie wiem czy to przez operacje czy niewyspanie po 2 dzieci mi sie kumuluje:) Czesc goscLena, 500cc to spory implant. Z aktywnych tu dziewczyn zadna nie ma raczej 500. Ile masz po biustem, ile wrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia1986
Ja jutro czyli w 9 dniu idę do pracy na 4 godziny... Nie wiem jak ja to ogarnę... niestety nie mam wyjścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liwia będę trzymać kciuki:) dasz radę choć pewnie łatwo nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Liwia, ja operacja 8 dni temu, dzisiaj już wróciłam do pracy, z laptopem na plecach, autobusem do pracy... Postanowiłam skrócić urlop, szkoda mi tracić wolne dni. Dałam radę, Ty też dasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia1986
Dzięki Dziewczyny :* Julia Twardzielu, jak Ty się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie tragedii nie ma. Ale ciągle jest ból, w lewej piersi mam ogromnego siniaka, blisko cięcia, boli... Dopiero wczoraj zauważyłam. Mialam wizytę kontrolna, wszystko ok, szwy mam rozpuszczalne, kazał masować jak już będą mniej obolałe. Co do rozmiaru, jest to co chciałam. W pracy nikt nic nie zauważył. Wyglądam jak w porządnym pushapie. Jestem zadowolona, chociaż teraz pewnie wzięłabym odrobinę większe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clarka0
hej., czy któraś z Was jest chętna pokazać mi blizny po tygodniu- miesiącu pod zabiegu? tego boje się najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Witajcie dziewczyny przed i po. Parę dni nie zaglądałam i już się pogubiłam co kto kiedy i jak?!! Dlatego troszkę się już wycofam. Klara Tornado Lola Karolek dziewczyny których mam maile dzielcie się ze mną swoimi nowymi stanikami i ogólnie piersiami jak dotychczas, bo fajnie się ogląda :) :) . Jak coś sobie kupię również wyślę. Dziewczyny teraz jak juz jest ciepło i ubieram lekkie ciuszki to stwierdzam że nie chciałabym ani ml więcej. Wyglądałabym karykaturalnie. Czuję się świetnie. Mam piękne piersi. Mąż twierdzi, że są wielkie - przesadza :). Miałam 315ml wysoki profil. Na początku były małe zbite, teraz są miękkie duze. Jestem prawie dwa miesiące po operacji. Chodzę w stanikach bez fiszbin. Życie jest piękne :). Trzymam kciuki za te dziewczyny przed i te szczęściara po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLena
Karolek ja mam pod 77 a wzrost 167, nie chcę wyglądać monstrualnie, ale chciałabym, aby piersi były widoczne. Z tego też co tu czytam wynika, że wiele dziewczyn po OP żałuje, że nie wybrało większych implantów, stąd moja myśl o 500... :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika ja też już się gubię:)) zauważyłam że przed operacją co 5 min sprawdzałam forum a teraz już poświęcam więcej czasu na zakupy nowych bluzek i bielizny:)) Wczoraj byłam na rowerku z rodzinką 12km i dzis nic bue boli a strasznie się tego bałam:) Piersi mam już coraz miększe i ciesze się bo zaczynają być poprostu naturalniejsze . Dzis maja 6 tyg:) wieczorem poprosze meza zeby zrobil mi zdjecia i wam podeślę. Lena jeśli chodzi o blizny to mam 9 dniowe i z tego tyg więc jak chcesz podaj maila to wieczorem podeślę. Buziaki i miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tornado_ad coś w tym jest , że przed powiększeniem sprawdza się forum co 5 min hahaha mój mąż się śmieje i mówi , że powinnam iść do psychiatry ;) to mu mówię, że chirurg jest psychiatra, bo w ciągu 1.5h całkowicie leczy haha. A znajoma ze swoim pełnym C, mowi, że by jej szkoda kasy było na OP. Kobiety, które mają swój duży naturalny biust nigdy nie zrozumieją nas - bezcyckowych hehe. Też poproszę o zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia1986
Byłam w pracy, dałam radę jeeeee :) pojechałam sama samochodem :) Nawet czuję się całkiem dobrze. Ja miałam 75 pod biustem i mam implant 390 anatomiczny wysoki profil. Jestem bardzo zadowolona. Jak byłam na kontroli, to była przede mną babeczka która była zalamana, bo zrobiła za małe... No szkoda, bo i ból i marzenia i kasa... Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msnats
Marbier88 u mnie w sumie tłuszczu też nie wiele, za to gruczołu mam bardzo dużo - pewnie będą twarde jak skała hehe OP mam w Copernicusie, mam nadzieję, że klimat tam nie odbiega od tego w Perfect Medice i Panie pielęgniarki będą równie miłe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia1986
Do Dziewczyn z najważniejszym profilem anatomy Czy u Was na początku też była taka buła od góry? 9 dzień... co z tym robić :( czy to samo zejdzie, bo już mam zawał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscSylwia
Liwia 9 dni to bardzo krótko, zważywszy że ostateczny kształt piersi osiągamy dopiero po 3 miesiącach. Piersi zmieniają się z każdym dniem, więc trzeba czekać. Spokojnie, na pewno będą piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
msnats roznica jest tylko w kwestii wizualnej (widać, ze to szpital, a nie prywatna klinika) opieka podobno super, nawet lepsza jak w Perfect. Daj znać jak będziesz już po :) :) Ja dam znać, gdzie mnie ulokuje i co wybrał dla mnie heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Marbier no właśnie, skąd dziewczyny z dużym biustem mogą wiedzieć co my przeżywamy... Ja nie powiem, bo i tak mialam B ale w porównaniu do moich pośladów - tak je nazywam bo one nie są malutkie to piersi przed operacją były prawie niewidoczne. Teraz dopiero proporcje się wyrownały i ciesze się z tych krągłości :-) kiedyś zazdrosciłam biusciastym dziewczynom, a teraz myślę że jestem na lepszym miejscu, bo jednak implanty są idealnie okragłe i nie zrobią się takie dwa "zwisy." Nie żałuję niczego. A przed operacją miałam wątpliwości czy nie lepiej tych 15 tys wydać na coś innego... nie, nie lepiej :-) teraz jest idealnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popielata_Lola dokładnie tak jak piszesz . Ja też mam siedzenie, które w porównaniu z góra wygląda jak pupa JLo ;) hahaha jeszcze jeżeli ktoś nie ma pupy ani biustu to się w oczy nie rzuca . Ale ubierając ładną sukienkę to z przodu deska z tylu bomba haha, co ładnie nie wygląda. Nasze samopoczucie w danym ciuchu/bieliźnie to połowa sukcesu. Uważam, że wolę wydać te 15 tyś na poprawę swojego samopoczucia, z którym zmagam się na codzień niż jechać za te 15 tyś na ekskluzywną wycieczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscSylwia
Kupilam dwa pierwsze staniki. Jeden Triaction z Triumpha (70B) drugi miekki z Esotiq (65C). I mi smutno. Piersi sa jeszcze twarde wiec wiadomo ze nie zbiore ich do srodka, ale Triumph jest ok zas Esotiq odstaje na mostku. Zastanawiam sie czy jak beda miekkie i je zbiore to nie bedzie odstawal. Nie mam doswiadczenia z biustonoszami innymi niz push up wiec nie wiem co myslec. Po drugie 65C jest lekko ciasny, wrecz idealnie dopasowany ale i 70B tez jest dobry. To ja juz nie wiem jaki mam rozmiar. Jak sie okaze ze bede musiala kupowac B to bedzie mi smutno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrunia333
Cześć dziewczęta Dawno mnie nie było bo wyjechałam na wieś i ciężko z zasięgiem Jestem 15 dni po operacji j jest bajka Rękami ruszam normalnie, nic nie boli i nie ciągnie od 3 dni śpię na boku i jest luzik Jeżdżę samochodem ( już w 4 dobie pierwszy raz- ale było strasznie) na kontrole w 10 dniu pojechałam sama. Mam zmienione opatrunki i zdjęte szwy. 8 maja jadę na kolejną kontrole Piersi jak piłeczki, choć u góry nadal spuchnięte a od spodu prawie ich nie czuje ( takie odrętwienie ) sutki czuje są wrażliwe na dotyk. Mam 295 okrągłe i szczerze jestem zadowolona. Naczytałam się ze będą za małe - ale może dzięki temu ze są okrągłe wyglądają fajnie. Nie są zauważalne dla innych jak jestem ubrana normalnie. Do mojej figury pasują idealnie. Pozdrawiam i życzę wytrwałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarka0
Mój mail natalka315@wp.pl proszę o te zdjęcia blizn dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Marbier miałam robione piersi u dr. Muraszko w perfect medica i opieka rewelacja tak samo lekarz .... sam do mnie dzwonił itd . Wiec wydaje mi się ze opieka jest na tym samym poziomie i tu i tam nie ma ze gdzieś lepiej lub gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GośćKarla jasne, że tak. Ja słyszałam same super opinie przede wszystkich o lekarzu ( dlatego go wybrałam) jak i o opiece po operacji i w Perfect Medica i w Copernicusie. I tam i tam opieka jest na najwyższym poziomie. Tylko na samą myśl szpital wojewódzki nasuwają się myśli, czy aby nie bedzie tam z podejsciem do pacjenta jak to w szpitalu ( sytuacje sa rózne, zmiany też i afera sprzed kilku lat o szwedce ktora właśnie tam miała OP) zresztą nie ma co ukrywać, ale płacimy za to nie małe pieniądze i nikt nie może nas traktowac jak problem i podchodzić z wielka łaską. Podsumowując opieka w obu miejsach jest super a różnica tylko i wyłącznie taka, ze jedno to prywatna klinika a drugie to szpital

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrunia333
Zbieram meile komu wysłać moje 295 ogrągle 18 dniowe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Cytrunia mój masz monika7777@onet.pl ja również wyślę swoje bomby hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×