Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość BoGu
Kasia podeślij swoje jak masz foto busia_@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscSylwia
U mnie wie mama, jej partner, dwie ciocie, trzy kolezanki, narzeczony i para znajomych. Calkiem sporo osob. Nie wszyscy rozumieja. Od jednych sie nasluchalam ze hoho. Ale ja na to gadanie leje. I w zasadzie ta sytuacja zweryfikowala kto jaki jest wiec toksycznych znajomych unikam bo nienawidze takiego przemądrzania sie "na co ci to" bo gowno za przeproszeniem wiedza. Ja mam tez zrobione uszy bo mialam odstajace i w pracy to sie nasluchalam ze hoho wiec z piersiami sie dokladnie kryje. Niestety z uszami sie nie dalo ukryc bo mialam opaske i opatrunki wystawaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarka0
Nie mogę powiedzieć rodzicom bo nie.. bo nie zrozumieją na pewno nie tata.. jestem gotowa na nowe cycki operację odkladam juz 2 lata i chce bardzo chce ale to znaczy ze mam się nie bac? Nie rozumiem? Wiem ze jestem panikara i sama to przyznaje ale to chyba nie powod zeby tak jechac po mnie? Po tygodniu wracam do pracy i nie wiem w jakim stanie bede jak dam radę co prawda siedzę przy biurku i tyle ale mimo wszystko, 4 tyg po operacji mam wieczor panieński przyjaciółki myślicie ze dam rade pójść? Oczywiście klub wchodzi w gre..mam nadzieję że tak jak któraś z was pisala ze usuwanie zebow bylo gorsze i ze tak tez bedzie w moim przypadku i szybko wrócę do normalnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRe
Clarka0 spokojnie 4 tyg po mozesz balowac ja jestem jutro bedzie 3 tydz i wczoraj dalam rade .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarka0
Oprócz tego ze sie cholernie boi narkozy tp jak juz ja przeżyje to nastawiam się na to ze po tygodniu mam byc taka jak wczesniej sprawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Clarka ja po 2 tyg wróciłam do pracy. Mam do niej 5 min a jak doszłam to czułam się tak jakbym przebiegła maraton. Byłam cholernie słaba. Po tyg napewno nie będziesz jaj przed. Jestem 10 tyg po operacji i nadal wszystkiego nie robie np. Nie wieszak prania nie dźwigammie ćwiczę brzuszków. 3 miesiące po podobno jest całkiem ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olacruz
Co z tym brzuchem dziewczyny cala jestem opuchnieta jakbym w 6 miesiacu ciazy byla. Jestrm 3 dni po zabiegu mam tez juz siniaki kolo zszycia to chyba dobrze ze juz wyszly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoGu
Ola to normalne niestety wiele z Nas tak ma,ja jestem 2.5tyg po i już powoli schodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjmjulka
Clarka u mnie wie mama i mega mnie wspierała bo mąż był za granica i mimo chęci nie mógł przyjechać ale tez mocno wspierał .. wsparcie jest ważne Co do bólu po jak tak się boisz operacji to wydaje mi się ze po tyg ciężko będzie ci wrócić do tacy no każda zmianę będziesz mocno przezywać Ja tez się bardzo bałam ale marzyłam o tym wiec ból nie był mi straszny dodam ze pół roku temu miałam złamany kręgosłup i operacje na nim wiec ból pleców po operacji był naprawdę nieznośny ale wszytsko do przeżycia Jestem 2 tyg po i czasami ciągnie ale żyje normalnie robię praktycznie wszystko a wstałam 3h po operacji do toalety na siusiu a później spacerowałam bo im szybciej się ruszasz tym lepiej dochodzisz do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Lola i Julka jutro postaram się wysłać . Pozdr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarka0
Czyli jednak dobrze sie ruszac a nie tylko lezec plackiem przez tydzien? Jak dlugo rak nie mozma podnosić bo slyszalam p tym zakazie sie zapomnialam jak dlugo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi lekarka powiedziała że min 6 tyg. Ale Po kontroli kazała nadal uważać bo mam mega obrzęk. Także nadal pomaga mi mąż:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryska1983
Ha jestem 3 tyg po operacji ale dalej muszę uważać co robię i zbyt wysoko rąk jeszcze nie jestem w stanie podnosić. Moje piersi dalej mnie bolą ale to bardziej przy dotyku i u góry mięśni mam cały czas takie dziwne uczucie, jakbym co tam miała przyklejone, czy któraś tez tak ma lub miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarka0
A myślicie że po 13 tygodniach juz wszytsko bedzie spoko? Ruchliwość i zero bolu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRe
Ja jestem prawie 3 tyg po ręce bez problemu podnosze robie wszystko po tyg zaczęłam normalnie funkcjonowac niestety przy dzieciach nie da sie inaczej ale rwie mnie po bokach czasem blisko pachy .Lecz w porownaniu po tym co bylo to nic.Kazda z nas inaczej dochodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarka0
GośćRe to bardzo szybko dochodzisz do siebi3 Ale tez nie ma co sie nadwrezac ciężarów żadnych nie bedr nosić tylko chodzi o podnoszenie rak do góry, po jakim czasie moge wrócić do biegania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarka0
I jak dlugo nosić ten stanik? Niektórzy piszą miesiąc niektórzy 3 miesiące na stronie szczyta znakazlam miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscSylwia
Ja jestem 6 tygodni po. Rece juz prawie podnosze ale do granicy na ktora pozwalaja miesnie bo w pewnym momencie jeszcze gdzies ciągnie wiec do konca nie unosze. Ale juz sama sobie kitke zrobie. Nadal staram sie nie dzwigac. Najciezsza rzecz jaka nosze to moja torebka ;). Nie jezdze rowerem ani samochodem jeszcze, nie opieram sie tez na rekach przy wstawaniu, podnosze sie przytrzymujac za noge i robiac kolyske. Spie na plecach choc pozwalam sobie polezec max 10 minut na boku. Rozciagam sie, sciagam lopatki do tylu. To bardzo pomaga ae wszelkich bolach. Stanik mam nosic jeszcze 3 tygodnie ale juz go serdecznie dosc zwlaszcza w te upaly. Mnie w zasadzie nie boli choc czasem jeszcze gdzies zakluje, pociagnie jak np. wlasnie za mocno podniose reke. Niby bardzo na siebie uwazam ale mam schizy ze torebka za ciezka, ze te rece za mocno podnosze ale przeciez rehabilitant kazal sie ruszac i machac rekami to i macham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Clarka0 jak dla mnie to nie jesteś w ogóle gotowa na tę operację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRe
Clarka0 czym wiecej robie powoli tym bardziej miesnie rozruszam i jest ok wiadomo nie za duzo mam 3 dzieci wiec u mniegroe wchodzi w gre ograniczanie sie ale moze i dobrze bi naprawde ręce inoose na max do gory i noe rwie tylko jak pisałam czasem po bokach.Tak tydz po bylo ok ale przez pierwszy plakalam bo czulam sie jak inwalidka .Co do biegania to narazie bym się nie odwazyla ze wzglwdu na to ze rwa rany po cieciach a po 2 ja mam spory biust. Stanik nosze do wizyty jakies 4tyg pozniej zobacze co Dr. powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarka0
No to bardzo kiepsko no ja po tygodniu musze do pracy sie dostac samochodem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Dziewczyny ja jestem już 3 mce pi Op a jedna pierś nadal mnie boli ( prawa) może dlatego ze ja należę do osób hura do przodu i to spowolnienie ta niemoc pooperacyjna strasznie mnie wkurzała Boli mnie przy cięciu i okolice sutka , lewa luz śpię tylko na tym jednym boku :) blizny da okropne mam za sobą drugi fraxel ale póki co bez szału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRe
Gosc Sylwia to dlugo ja juz po 2 tyg jezdzilam autem wiadomo trzeba bylo sobie wymyslec jak skercic ale dalam rade ja musialam szybko ogarnac bo dzieci i moze to mnie zmibilizowalo rece podnosze normalnie rwie ale bok pod pacha nosze zakupy i mojego 7 latka jak zasnie u mnie w łóżku. .zauwazylam czym wiecej to lepiej ale tez nie do przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Clarka mój lekarz kazał mi nosić przez pół roku. Mam implanty pod powieź, a poza tym przed operacją mimo małych piersi, miałam skłonność do opadania. Widocznie z tego względu kazał mi nosić go tak długo. Po miesiącu mogłam w nocy go odpuscic. Dziś jestem prawie trzy miesiące po i stanik na noc jeszcze zakładam a w dzień noszę go raczej cały czas, ale po pracy ściągam do prania. Raczej zalecenia są od miesiąca do trzech nosić :-) Raz poszłam bez stanika, bo założyłam sukienke z dużym dekoltem i żaden stanik by nie pasował, to było po dwóch miesiącach. Kiedyś oglądałam filmik jak pani mówiła ze po operacji cały czas trzeba nosic stanik. Niekoniecznie ten z kliniki ale jakikolwiek, byle dobrze dopasowany, bo do roku piersi będą ładne a później i tak opadną jak nic nie będzie ich trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarka0
Kurde ja mam swoje wesele za 3 miesiące musze byc sprawna poza tym musze ćwiczyć pierwszy taniec wiwc tym bardziej za miesiac to musze smigac..bede musiala się jakos rozruszac nie ma wyjścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Madlen
Ja po tygodniu już jeździłam autem, jednak ciężko było przerzucać biegi. Do pracy wróciłam po 2 tyg. 2 m-ce po już chodzę czasem ..upał :-) i śpię bez stanika. Wróciłam też do biegania i jeżdżę rowerem. Każdy ma inne zalecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarka0
Na szczęście mam automat i tym sie pocieszamxd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Clarka automat ogarniesz bez problemu po tyg tylko uważaj przy skrętach kierownica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Clarka ja w sierpniu mam też swoj ślub i tak samo za chwilę idę na kurs tańca :-) tylko ze ja jestem juz prawie 3 miesiące po. Bardzo się ciesze, bo mogę nie ubierać żadnego stanika pod suknie ślubną i będę miała i tak duże cycuchy :-) wcześniej nie obyłoby się bez stanika z gąbkami. Po dwóch miesiącach spokojnie ogarniesz, ja byłam sprawna po 3 tygodniach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarka0
Popielata Lola ja tez mam zamiar byc sprawna za chwilę tak sobie postanawiam i sie nastawiam mimo ze narkozy bardzo sie boję ale juz chyba trochę mniej ale to co bedzie po to nastawiam się na pozytywnie ze bedzie szybk9 i bezbolesnie i mam nadzieję że to dobrze wpłynie na moja psychike , powiedzcie czy po op ja sie przebieram w swoja piżamie? Czy oni mnoe ? Wolałabym sama no i nie mozna rzuc gumy przed ale chyba umyc zeby moge?xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×