Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość dayanusia
Zapewniano mnie że po zabiegu zostanę z rozmiarem miedzy C a D. Niestety teraz nie mam nic zostałam z małym B. Jakby tego było mało to lewa pierś jest mniejsza w dodatku z mocno zniekształconą brodawką i szycie pozostawia wiele do życzenia. Jestem zrozpaczona i załamana. Może, któraś z Was jest w stanie polecić dobrego lekarza, który podają by się powiększenia, oraz korekcji. Najlepiej w Krakowie lub w Wawie. Aktualnie jestem 3 miesiące po zabiegu ile trzeba czekać na następną operację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto Cię operował w Łecznej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
dayanusia Witamy. Nie wiedzialam, ze w Polsxe jest mozliwa operacja piersi na nfz... Przykro mi, ze spotkala Cie taka sytuacja. Ja jestem jeszcze przed operacja, ale moze ktos z innych forumowiczek sie wypowie... Marbier88 co u Ciebie? Bylas na tym drugim usg? Czujesz juz, ze to Twoje piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marbier88
gośćMilka usg mam 3 września. Obecnie jestem 5.5tyg po zabiegu i jest spoko. Piersi lekko ruchome, już nie bolą kompletnie, tylko rano bo budzę się na brzuchu hahaha . Całkowity dyskomfort już minął :) te przelewanie tez zniknęło. Biegałam po sklepach ostatnio aby zakupić jakiś staniczek i wiecie co ? wszedzie same push upy hahahaha zwyklego usztywnianego i slicznego do tego nie znalazłam. Babie nie dogodzisz hah w kazdym razie czuje się już na tyle dobrze, że zapominam, że mam piersi zrobione ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msnats
Marbier88 od gory nadal masz takie nabrzmiale ? U mnie jezt ten efekt i chyba juz tak zostanie. Lewa poers mnje troche martwi bo nadal jest taka hm nie moja, drazliwa bez pelnego czucia. Dr powiedzial ze to sie niby zmieni.. staniczki popatrz w esotiq, ja wykupilam polowe kolekcji haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
msnats lubie escotiq ale nie wchodze tam bo zbankrutuje hahaha jedna piers jest nadal "wypchana" u góry druga naturalna ale taka wlasnie wrazliwa i nie do konca mam w niej pelne czucie. druga spoko tylko ze wyzej i mam wrażenie ze jest mniejsza, mam nadzieje ze sie wyrówna z druga ... i ta lewa po nocy zawsze mnie pobolewa jest taka czulsza na wszystko i mam slabsza lewa reke. Jak nacisne klamke to czuje automatycznie cycka i duzo rzeczy nia nie zrobie bo nie mam siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość NataliaNiki23
A są tu jakieś dziewczynki co tez mają termin na październik??????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msnats
Marbier88 pokaz jakies swieze fotki - ja tez postaram sie cos podeslac. U mnie jest rowno chociaz tez jedna piers wydaje sie byc wieksza ale tak juz mialam przed op, minimalnie kto nie wie nie zauwazy :-) teraz juz smigam tylko w nowych staniorach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Marbier a ile upłynęło u ciebie od Op ? Ja mam podobnie tyle ze z prawa piersią , ona zdecydowanie potrzebowała więcej czasu i jeszcze czasami ja odczuwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marbier88
gośćAda Jestem równo 6 tyg po op. msnats pod wieczór coś podeślę ;) Ja ewidentnie widzę różnicę, moj mąż nic nie widzi. On widzi po prostu cycki hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marbier88
msnats Wysłane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marbier88
Dziewczyny Po jakim czasie od zabiegu mozna iść na solarium? Doslownie na 8min nie więcej. Lato mi przeleciało, bo nie szlo wyrobic po op na słońcu, a jestem blada jak córka młynarza hehe a we wrzesniu wesele kuzynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMonia22
@gość- to jakiś filmik ze striptizerką.. hihi :) :) @ Mariber88- ja byłam dziś i też na 8 min i tak jak Ty dopiero zaczynam .. :) Chciałam się przy okazji pochwalić .. odwiedziłam sklep estetiq .. no i się zaczęło.. wyszłam z trzema staniczkami- dwa z koronki jeden sportowy..: ) : ) czaję się na jeszcze jeden ze sportowców, ale troszkę spłaszcza mi biust i na razie jestem w zawieszeniu.. Tak na marginesie jest wyprzedaż i można za grosze kupić śliczne staniczki :) Niestety na mnie nie wszystko pasuje, bo fiszbin nosić nie mogę, a jeszcze protezkę musi dobrze trzymać.. : / . Dziewczyny jak jest u Was ze staniczkami?? Od kiedy można nosić fiszbiny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marbier88
znów się forum zacielo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1205
Czy jest tutaj ktoś kto myśli lub wykonał wymianę implantów na wieksze? U mnie minęło pół roku od operacji 320 ml i są małe jakies 86 cm w biuście. Naprawdę zależało mi na większym rozmiarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda EL
Cześć dziewczyny, jestem po zabiegu 14 tyg. Piersi się obniżyły są ruchome wyglądają bardzo naturalnie. Noszenie stanika pooperacyjnego/ sportowego jest kluczowe mimo ze każda z nas chce jak najszybciej się go pozbyć. Blizny wyglądają jak kreseczki chociaż są jeszcze zaczerwienione. Od początku stosuje BioOil na całe piersi i dekolt . Implant 345 - efekt 70E :) ps. warto wybrać naprawdę dobrego chirurga i klinikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marbier88
Byłam dziś na usg. Płyn wokół implantu się wchłonął, guzki ktore mi ske zrobiły to węzły chłonne-odczynowe taka moja uroda, ale nic groźnego. te przelewanie/trzeszczenie wg niego jest normalne, bo na usg nie widzi nic niepokojącego, a 8 tyg to jeszcze bardzo wcześnie. i dopiero po pół roku można zacząć oceniać stan piersi :) więc ulga i teraz czekam na kontrol u swojego dr - 1 października heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marbier88 a jaki rozmiar Ci wyszedł i ile masz w biuście?? Może już pisałaś ale.nie mogę odnaleźć tego w wątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marbier88
Gość W biuście mam 87cm , pod biustem 66cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stanik pooperacyjny mam 65D, ale już luzny jest. Nie kupowałam jeszcze biustonosza, więc nie wiem co dokladnie mi wyszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No u Ciebie to jakieś DD wychodzi... czyli tylko się cieszyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A przypomnisz mi jaki masz implant?? Nie chce mi się znowu forum wertować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marbier88
gość 320CC UHP mentor. Gdybym miała możliwość brała bym większe, ponieważ pomimo, że zmiana jest bardzo duża to jednak oczekiwałam większego efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marbier88 tu większość dziewczyn tak pisze, więc wychodzi na to że zawsze lepiej wziąć największe jakie tylko można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Monia22
Hihi.. to prawda.. :) ja pomimo 440 ml nadal mam niedosyt.. :) :) :), choć prezentują się fantastycznie.. :) Babie nie dogodzisz.. :P @ Mariber88 - cieszę się, że u Ciebie wszystko jest ok :) Nie ciągnie Cię na zakupy.. ??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Punani
Hej dziewczyny, ja dzisiaj 5 dzień po operacji. Była to moja druga operacja, pierwsza w 2015 r 360 cc nagor okrągłe, po 3 latach w końcu zdecydowałam się na zmianę na 550 cc motiva. Szczerze dalej uważam, że to nie to co chciałam i rozmiar dalej jest mały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmonia
Jestem już po konsultacji:) Wyjściowka 75A, 164cm, 51kg Wybrałam Motiva ergonomix 355cc ale zastanawiam się nad okrągłymi :/ jeśli nie Motiva to mentor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marbier88
Monia22 Pewnie, że ciągnie hehe. Chodze, patrze, szukam, ale wszystko co mi sie podoba ma takie gąbki, że bala bym sie takie coś założyć, ze mi sie piersi zniekształcą heh. Podobaja mi sie strasznie z new yorkera, ale właśnie za dużo gąbki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość NataliaNiki23
Punani ... a ile ważysz ile masz cm?:)i pod biustem ?:). Taki implant wydaje się być już spory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×