Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Poranek Nadziei
Mogłaby mi któraś z Was odpowiedzieć? :) Będę bardzo wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem tylko o laserowej depilacji, teoretycznie można ją stosować po zrobieniu impl. nie wiem jak to wygląda z laserowym usuwaniem znamion, wtedy ten laser działa znacznie mocniej i inwazyjniej na skórę.. lepiej więc pozbyć się znamion przed operacją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poranek Nadziei
Bardzo dziękuję za odpowiedź :) Powiem może coś o sobie... A raczej o moim "biuście". Obecnie nie mam praktycznie nic. Implanty 260 ml anatomiczne. Mam drobną budowę ciała. Jak myślicie, powinno wyjść duże B?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poranek Nadziei ,a u kogo robisz?bo po rozmiarze wkladki wyglada na dr.Kasprzyka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poranek Nadziei
Przepraszam, ale wolałabym nie zdradzać. :) Ale oczywiście bardzo chętnie porozmawiam i opowiem co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia konewcia hmm co do mnie to ja od pierwszego dnia gdy zobaczyłam swoje piersi powiedziałam \"BOŻE JAKIE SA PIĘKNE\":D (nie mialam ich zabandazowanych, byłam tylko w topie po op). aniula28 hej hej:D noo szybciutko czas leci, blizny sa juz praktycznie nie widoczne, sa idealnie w zalamaniu sie piersi, nie widac prawie, nie czuć. A piersi na poczatku operacji wygladaly troszkę sztucznawo, choc i tak były piękne. Dziś wygladaja bardzo naturalnie, z tym że są idealnie równe, idealnie okrągłe- a naturalne rzadko kiedy takie są. Minusem jest to że nie mam rowka takiego sexy:P ale widać mi wszytskie kosteczki na górnej częsci ciała:P (taka chuda u gory jestem) no i mam 3 cm odstep miedzy piersiami, ale dzieki staniczkowi rowek sie da zrobić. Co do opalania, byłam u dr. Kasprzyka 3 dni temu na kontroli, opalać się mogę, jedynie blizny powinnam pod plastrami wtedy ukrywać, bo przez opalanie wytwarza się pigment i wtedy te minimalne niewidoczne blizny mogą przybrać ciemny kolor hmm;| A co do oszukiwania otoczenia, ja nosiłam staniczki push up, wypchane tym->http://www.allegro.pl/item605472334_urocza_bielizna_wkladki_zelowe_rozm_c_wyprzedaz.html . Piersi wyglądały wtedy zamiast na AA to na C;) Dodatkowo nosilam lekko szersze bluzeczki, a po operacji nosilam chusty zwisajace na piersi:D troszke to ukrywało. Teraz śmiało noszę obcisle bluzeczki, bardzo widać duże piersi, zwłaszcza ze schudłam i no jestem chudzinką w reszcie miejsc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poranek Nadziei
Janess, dziękuję :) A co do tego rozmiaru, to też myślicie, że to będzie jakieś pełne B?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poranek Nadziei
Wiesz, dla mnie to i tak będzie ogromna różnica. :) Zastanawiałam się nad większymi, ale to chyba nie będzie dobry pomysł przy mojej sylwetce. Będą po prostu za duże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooglądaj lepiej zdjęcia w sieci (nawet na forum beauty w polsce na wątkach różnych lekarzy) :) na początku wszystkie dziewczyny tak mówią (ja oczywiście nie byłam inna ;) ), ze to i tak będzie duża róznica.. gorzej, jak się okaże, że własnie wcale nie będzie taka duża..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poranek Nadziei
Może to racja... Na pewno jeszcze przemyślę sprawę. Ale naprawdę przy mojej sylwetce duże B i tak są duże. Albo to kwestia przyzwyczajenia... A Ty jakie masz zamiar mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poranek Nadziei ja po konsultacji mialam dobrane 255g i na szczescie znalazlam to forum i wyblagalam wieksze -290g,a teraz to robilabym 350,a min.325.To niewielka roznica sama w sobie te 35 ml,ale po dodaniu do 290 to juz cos.I tez jestem drobnej budowy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WESOŁYCH ŚWIĄT I BUŹKA DLA WSZYSTKICH DZIEWCZYN NA FORUM :-D ostatnio mało tu bywam ale jak tylko mam chwilkę to czytam ile wlezie Wasze wypowiedzi... Asiula12345 proszę o zdjęcia :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
kakukabana http://images.google.de/imgres?imgurl=http:/ /www.dr-wolter.ch/upload/bilder/brust_03.jpg&imgrefurl=http: //www.dr-wolter.ch/a-z/Brustvergroesserung/Brustvergr na tej stronie sa linki brustvergroessung (powiekszenie piersi) sa fajne zdjecia po op pare dni i kilka miesiec, jest bardzo duza roznica ...po 3 miechach widac dopiero fajny efekt niestety nie ma wyjsciowych rozmiarow jedynie wielkosc wkladek Tez zycze wam Wesolych Swiat dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poranek Nadziei, ja nie mam jakiegoś planu jaką bym chciała miseczkę po operacji :) chcę po prostu większe piersi, mam jakaś tak wizję wyglądu (pokazywałam dr zdjęcia tego, co mi się podoba) i tym się bardziej kieruję niż rozmiarem po :) nie chcę bardzo dużych piersi, bo właśnie jestem drobna (165cm/45kg/65cm pod biustem) i nie chcę przedobrzyć.. ale sądząc po zdjęciach naszej topikowej Mai ze szczecina widać, że takie drobinki jak my przy impl 325 mogą mieć śliczne piersi, nie za duże i nie za małe.. tak że jeszcze przemyśl jakby co, pooglądaj własnie zdjęcia i będzie dobrze :) Chcę ważyć.. 70E.. WOW! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakukabana, dzieki za szwajcarski link. zdecydowanie pomogl rozstrzygnac moj wewnetrzny spor pt. anatomy czy okragle :-). pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
ciesze sie :)mnie tez pomog w podjeciu decyzji :)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
WITAM WSZYSTKICH..... ASIULA-SLICZNE CYCUCHY-DZIEKUJE ZA ZDJECIA :) :) :) KTOS PYTAL ILE CZASU SCHODZI OPUCHLIZNA ...JA JESTEM DZIS ROWNE 3 TYG PO OP. I MYSLE ZE JUZ KOMPLETNIE NIE SA SPUCHNIETE ALE PEWNIE ZAWDZIECZAM TO ARNICE W GRANULKACH...BRALAM PRZED I PO ZABIEGU(ARNIKA NA OPUCHLIZNY,OBRZEKI,WYLEWY I SINIAKI) REWELACYJNY SRODEK...I NATURALNY W 100% WIEC BEZPIECZNY.. POZDRAWIAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie zrobiłam oponke
dziewczyny ja oczywiscie nie jestem zadna ekspertka ale czytalam ze mozna bez problemu usuwac blizny po operacji laserowo chyba tym fraxelem wiec to znamie pewnie tez... a w ogole to wesołych świat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale na bliznach operuje się laserem powierzchniowo, a tu by trzeba wchodzić wgłąb.. nie wiem jak z tymi znamionami, tak sobie to na logikę biorę.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula dziękuje bardzo za fotki,cycuszki bardzo fajne. Czy jeszcze któraś ma może jakieś nowe fotki,których jeszcze nie widziałam jeżeli tak to poprosze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANE ZDROWYCH WESOŁYCH ŚWIĄT SMACZNEGO JAJKA ORAZ MOKREGO DYNGUSA I OCZYWIŚCIE BOGATEGO ZAJĄCZKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
WITAM,ROWNIEZ ZYCZE WSZYSTKIM WSZYSTKIEGO DOBREGO,ZDROWYCH,WESOLYCH I SPOKOJNYCH SWIAT....:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z świątecznego korzystam zwyczaju, By przesłać życzeń tyle, ile kwiecia w maju I życzyć wam naprawdę z całą serdecznością By święta napełniły wam duszę radością Czegóż jeszcze Wam życzę? Zdrowia i dostatku! Szóstki w Totka, a także ogromnego spadku! Siedmiomilowych butów i czapki niewidki, Spełniającej życzenia małej złotej rybki Kury ze złotym jajem,Lampy Aladyna, Sezamu Ali Baby i szczodrego dżina, Niebieskich koralików, zwierciadeł magicznych, Dywanów latających i talentów licznych. Samych miłych perspektyw, uwag błyskotliwych, Wielu ludzi przyjaznych, i wielu życzliwych. Masy sukcesów małych, wielkich, gigantycznych, Poklasku i uznania i awansów licznych. Mieszkania w Nowym Jorku, willi w Kopenhadze, Przytulnej garsoniery gdzieś tam w Czeskiej Pradze, Rezydencji we Włoszech, w Alpach małej chatki, A w południowych Indiach plantacji herbatki. Super rancho w Meksyku, pałacu w Pekinie I innego schronienia w wybranej krainie. Rejsu dookoła świata, gdzieś w nieznane wypraw, Ekscytujących doznań, smaku nowych przypraw. Może nagrody Nobla w jakiejś kategorii, I życia w stanie choćby lekkiej euforii. Do tego wiele zdrowia, kondycji, miłości, Dużo radości z życia i wiecznej młodości! 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tęczowych pisanek, na stole pyszności, mokrego dyngusa i wspaniałych gości. Niech to będzie czas uroczy, życzę miłej Wielkanocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie zrobiłam oponke
tak sobie mysle ze moze w kolejna wielkanoc ja rowniez juz bede miala cycuszki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×