Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Kotku czpiotku, ale możesz wziąć kredyt gotówkowy w banku w którym masz konto, moja sąsaidak brała (a nie ma umowy na stałe) i jej dali 15 tys od reki z oprecentowaniem 13,5%. Popytaj, bo czas płynie a nie wiadomo co się tam dzieje. Becia, dobrze ze jesteś cała. Leć na rezonans, ale pewnie wszystko jest ok :-) Janess, a jak twoja pierś? OKI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam 450HP
Jestem szczesliwa posiadaczka 450HP o 2 lat i jesli ktoras ma ochote pogadac zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bylam
na feelbeauty.eu/forum bylam i sa tam dziewczyny z bardzo duzymi biustami.Fajne maja cycuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia769 dobrze ,ze jestes cala,ja bylam ostatnio na basenie wlaczyli sztuczne fale,ogromne jak na morzu,chcialam przytrzymac sie drabinki i wtedy nadeszla fala ,nie moglam utrzymac sie dwoma rekoma ,trzymalam sie jedna ,lewa reka,prawa trzymalam glowe mojego lubego pod woda i zanim wygramolila sie troche to potrwalo ,wypilam pare litrow wody i prawie utopilam swojego faceta,fala mnie zmywala ,a ja sie kurczowo trzymalam i tez pozniej bolala mnie lewa piers przez pare dni.Byc moze przez szarpniecie boli,ale sprawdz na wszelki wypadek.A ja jezdze bez pasow,od dzisiaj sie zapinam. Violesia jest ok.to krawedzie mojego rozcietego miesnia ,brzmi brutalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zapinajcie pasy ja jakbym nie miała zapiętych to bym wyleciała przez przednią szybę,a to by się skończyło kalectwem,albo i jeszcze gorzej,a z cyckiem nawet jeżeli coś jest to da się naprawić i na pewno jest to mniejsze zło.Dziękuję Wam bardzo jutro pójdę na usg a dalej zobaczę mam jednak nadzieję,że wszystko będzie ok,a do auta to nie wiem kiedy wsiądę,jak słyszę pisk opon to mam ciarki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anowi24
Cześć dziewczyny, raczkuje na tym porta;lu dopiero. Jestem ponad 2 tyg po zabiegu powiększenia piersi i nadal odczuwam w prawej ręcę jakies bóle, jak podpadrłam się całym ciałem na prawej ręcę wstając z łózka poczułam jakby ktoś mi szpilki wbijał w mięsien pod pachą. Mam nadzieję, że wszystko ok i to nie oznaka do niepokoju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anowi24 te piersi chyba tak maja,najpierw chlupocza i slychac przelewanie,trzeszczenie,brak czucia w sutkach,pozniej nadwrazliwe sutki,sa rozpalone po jakims czasie zimne,dziwne klucie i pobolewanie,jedna blizna ladniejsza niz druga,jedna piers bardziej miekka i mniej boli .Tez sie zawsze zastanawiam czy to normalne i biegne do lustra ,ogladam dokladnie z kazdej strony i doszukuje sie jakiejs nierownosci,przesuniecia,czegos,czego nie chce nigdy zobaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anowi24
Dokładnie Janess, najpierw nie miałam czucia w lewej w dolnej części później znowu jakieś za bardzo wrażliwe miałam, oj co ja mam z tymi sikikonikami :) a i jeszcze mam te cholerne siniaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda-cr
hej dziewczyny!!!!!!!!!!! trzymajcie za mnie kciuki jeszcze 5 dni i będę miała cycuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janess no trochę boli,a na usg nie doszłam. Kotku,a jak u Ciebie,prześlij mi proszę fotki? Wiecie na prawdę się cieszę,że właściwie jestem cała i moja przyjaciółka,z którą jechałam też cała tym bardziej,że ona jest w ciąży.Wczoraj mechanik wycenił naprawę auta na kilka grubych tysięcy.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no raczej Beciulka, no raczej.. dobrze, że obu Wam się nic nie stało :) daj ciału trochę czasu, ale jeśli przez dłuższy czas Cię będzie bolało, to zrób badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janess ja nie miałam żadnej z opisywanych przez Ceibie rzeczy..od poczatku byłu jak moje, od chyba drugiego dnia po zdjęciu opatrunków, i czucie w sutkach było, zero wrażliwości do dziś i miękość no może lekko twarde były pare tygodni, ale nic poza tym normalnie jak moje własne, do dziś tak się czuję ..no i co z tego?? masz babie placek tak czy siak.. becia nie wysyłałam Ci? daj mejla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkosz
Dziewczyny, zbliza mi sie termin operacji wyznaczony na 17-go czerwca. Dzisiaj bylam na USG i okazalo sie, ze w lewej piersi mam mala cyste i dwa gózki. Ginekolog powiedzial, ze to nic powaznego bo nie sa to gózy zlosliwe i wiele kobiet je ma. W piatek bede dzwonic do lekarza, który mnie ma operowac. Ale juz sie boje, ze mi powie, ze operowac nie mozna... Czy któras z was wie, czy w takim przypadku sa przeciwskazania do operowania ? Nic nie piszecie na tematy cyst, zgrubien, guzków przed operacja... tylko po operacjach. Moze, ktos byl w podobnej sytuacji. Wdzieczna byla bym za informacje. Pozdrawiam. Majka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja jestem w podobnej sytuacji, zostalam skierowana do onkologa i na biopsje ze wzgledu na to ze po operacji ciezko jest biopsje wykonac, wiec lepiej od razu wiedziec czy nie jest to zlosliwe... moj dr mi napisal ze jesli wyniki biopsji beda ok, to nie ma przeciwskazania do operacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SLONKA
Witam wszystkie kobitki, chciałam spytać czy któraś miała może robione piersi u dr. Kasprzyka, bo byłam u niego na konsultacji w marcu i zaproponował mi przy moim małym B rozmiar w jednej 275, a w drugiej 310 o średnim profilu ? hmm..może wysoki byłby lepszy ? Mam 172 cm i 57 kg. Z góry dziękuje za pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonka ja robilam u Kasprzyka,pytaj smialo;)Ja mam wysoki profil i jest super,ale nie jestem w stanie odpowiedziec czy u Ciebie rowniez tak bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SLONKA
Super więc pytam :) Czy robiłaś dawno i czy blizny pod piersią nie są bardzo widoczne ? no i czym się różni ten profil wysoki od średniego, bo ze stresu na konsultacji zapomniałam o to zapytać. Ja na konsulatcji byłam 17 marca, a na operacje chciałam się zdecydować w listopadzie i zaczęłam sie zastanawiać czy te implanty nie bedą za małe..nie chce mieć wielkich piersi ale takie pełne C, a doktor powiedział, ze to i tak zawsze wychodzi po operacji, bo te wkładki do przymiarki nie dają takiego efektu jaki jest po operacji tylko zbliżony. I czy przy sporcie nie przeszkadzaja implanty, bo jeżdże konno od 10 lat i nie chciałabym rezygnować. Wcześniej byłam u dr. Niemkiewicza na konsultacji, bo on robi cięcia pachowe, niby mniej widoczne, ale nie zachwycił mnie jakoś swoją prezencją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 290 g, ale jestem nizsza 160 i 50kg,anatomy profil 5,5cm(to ile cm implant jest do przodu wysuniety)op.mialam 18 marca,o sporcie nic nie moge powiedziedz ,bo mam zakaz sportu przez 3 miesiace,wiem ,ze nie bede mogla nigdy na bangi skoczyc,ale wcale mnie to nie martwi;)mam lek wysokosci,a jazda konno pewnie nie bedzie przeszkadzac w dobrym staniczku:)Blizny sa cieniutkie i malo widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonko ja tez robilam u dr kasprzyka, jestem mega zadowolona, mam implanty 300 wysoki profil, niemiałam nic teraz mam 70 D, takze dla mnie rewelacja, blizny malo widoczne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz miesiac po zaczelam cwiczyc na steperze oczywiscie w staniku sportowym i za zezwoleniem doktora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SLONKA
To w sumie mnie uspokoiłyście ;) dziękuje. W takim razie w listopadzie będę posiadaczką nowych, ulepszonych piersi ;) czyli mimo strachu przed samą operacja nie miałyście myśli, że była to zła decyzja ? Faceci to pewnie Was z oczu teraz nie spuszczają ;) buźki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czasami mysle ,ze powinnam uprzec sie na 325 i ani grama mniej,a tak ogolnie to jestem mega zadowola i zaluje ,ze poddalam sie op .dopiero teraz ,a powinnam dawno,dawno temu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam przekonana w 100% , zadnych watpliwosci, dzis gdybym miala ponownie isc na operaje, gdyby wystapily jakies komplikacje, bez zastanowienia poszlabym, do tego samego doktora i nie chciala bym ani mniejszych ani wiekszych, dla mnie i mojego meza sa idealne (noi na ulicy tez widac ze sie podobaja) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej janess chodzisz bez biustonosz, ja juz kilka razy mialam zalozona bluzeczke bez biustonosza i zrezygnowalam, boje sie ze cos sie stanie, kurde a tak fajnie wygladaja bez :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi nagadala zona doktorka ,ze jak wymaga tego sukieneczka to ok.na pare godzin,a tak w staniczu ,ktory dobrze trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SLONKA - a jakie impl zaproponował Ci niemkiewicz? byłam dziś pierwszy raz od jakichś dwóch miesięcy na solarium.. wreszcie hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIska87 dzieki za odpowiedz. Troche mnie uspokoilas. Ja wlasnie dostalam jeszcze skierowanie do tutejszego szpitala na mammografie. Badanie robie w piatek. Oj, szkoda, ze tak pózno sie tym zajelam, bo termin sie zbliza, a ja przylatuje na operacje z Niemiec. Urlop juz zabukowany, przelot tez.... trudno to wszystko bedzie w ostatnim momencie odkrecac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie mi tez lekarz mowil zeby raczej unikac chodzenia bez, ale co moze sie stac przeciez nie mamy duzych implentow? samanta tak szybko poszlas do solarium przeciez sama krytykowalas dziewczyny ze juz miesiac po operacji leca sie opalac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×