Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

hahahahhaha baloniki ;-) tak jestes waska pod to roznica tez jest inna , nie myslalam o tym wczesniej , nigdy by mi to nie przyszlo do glowy ...ale ze mnie kobita ! pestka ja juz marze o cyckach 10 lat , ale jakos nigdy nie bylo odwagi , no i mnie zawsze rodzice jakos odciagali od tej mysli , a pozniej chlopak , ale ja jednak wiedzialam ze chce i koniec i ze to kiedys nastapi . i teraz sie nie moge doczekac , ale jednak gdzies tam w srodku sie boje ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka7733
Dziewczyny nie wiem co robić. Jak wcześniej pisałam mam małe torbielki na piersiach. Onkolog mnie dziś ofukał, że jakieś głupie pomysły mi do głowy przychodzą, itd. Te torbielki to niby nic złego, nie jest to przeciwskazaniem do operacji, ale same jego słowa mnie jakoś tak zdołowały. płakać mi mi się chce. To już moje trzecie podejście do zabiegu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka nie przejmuj się tym,niestety jest dużo przeciwników silikonowych biustów,a to nie jest ich sprawa co robimy ze swoim życiem i ciałem:)Nie martw się,moja koleżanka też miała torbielki i dr zrobił jej op bez problemu:)Teraz ma cycki,a czasem w tych cyckach pojawiają się torbiele(taka jej uroda)trzeba to tylko kontrolować i będzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ya_gusiu pewnie,że pójdziemy na kawkę,może jeszcze Dani się skusi:)?Dani wrzuć mi proszę na pocztę fotki z kolczyczkami,bo ja uwielbiam duże i świecące och to moje zboczenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chętnie kobietki ! Becia prawdopodobnie będę pod koniec miesiąca tak jak Ci pisałam , ale nie jestem jeszcze pewna czy wypali. Dam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOOBSIE - ja juz w trakcie ciązy postanowiłam,ze po porodzie zrobię coś z cyckami - i w zasadzie zaraz po zakonczeniu karmienia udałam się na konsultację. Tak naprawdę to wiedzią o tym jedynie moja mama, facet oi najbliższa przyjaciólka...no i wy forumeczki ;-) Ya-gusia, mam nadzieję, ze stopkę widać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pesteczka - widac :) elegancko. 3mam kciuki!! Dani - w takim razie we czworke sie widzimy - ale sie ciesze :) Dziewczyny - co tu tak cicho - moznaby w tej ciszy kose zawiesic. A moze przenosimy sie na Wizaz? Tam tez jestem, i Sam jest i Meduzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja mam zabieg pod koniec lutego i już nie mogę się doczekać. Po dwóch ciążach i sporej utracie wagi ( 40 kg ) mam dużo zbędnej skóry na piersiach. Dr Sirek dobrał mi implanty 400 i 425 ml ze względu na małą asymetrię piersi. Obecnie mam duże B. Czy któraś z Was orientuje się jaki rozmiar będzie po zabiegu ? Czy któraś miała zakładane implanty o podobnym rozmiarze ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ya_gusia super ma tez cycusie ,sa idealne i wcale nie sa za duze i nie marudz :)Co ja bym dala za 375g,ale za pare lat zrobie ,moze i 400;) Sweety na blizny naklejalam plasterki przez 3 miesiace i przemywalam spirytusem salicylowym i po prysznicu oliwka dla dzieci ,ale specjalnie jej nie wcieralam.Doktorek kazal dac sobie na wstrzymanie z eksperymentami i odczekac pare miesiecy.Blizny sa ok.jak zrobie fotki to podesle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweety 82
Ok Janessik:),wiec czekam na zdjatka:).A ile po operacji moglyscie wrocic do normalnosci fizycznej?typu czesanie sie,mycie glowy ,itd,no i podnoszenie dziecka:)?moj maluch co prawda ma juz prawie 4latka,ale pieszczoch z niego i czasem musze go ponosic:).Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,ponad 6000postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
Hej dziewczyny :))...kupe czasu,,,, cycki stoja tam gdzie staly ??:) zgrabne i powabne ?:):)Pozdrawiam :******************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweety 82
Kakakbuana....,siemka:)Jak cycuchy???Kope lat hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweety 82
Laski gzdie Wy wszystkie??nikt juz tu nie zaglada:(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka7733
Dziewczyny, czy można wykonać jakieś testy , żeby sprawdzić, czy nie jest się uczulonym na jakiś składnik narkozy? Kiedyś miałam usuwaną nadżerkę, dali mi "głupiego jasia" i było ok. Ale znieczulenie ogólne jest chyba silniejsze. Strasznie się tego boję, a zabieg za dwa tygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzzz przesadyyyy
wiecie co... dziwne jestescie, ja też sobie kiedys powiększyłam piersi, ale nie czułam potrzeby by tyyyyle o tym gadać obsesyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szpilkaaa
hej hej , to znowu ja :D DOSTAŁAM ZDJĘCIA od gosia_daniel są przeeeeewyśmienite , dzięki :)) nadal czekam na resztę :) e.kol endowicz@gmail.com (bez tej spacji) moja operacja już za 10 dni!! i zaczynam się powolutku denerwować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dydzia
Witam wszytskich!!! 6.01.2010. Powiększylam sobie piersi, i nie zaluje ani troche, dzis juz funkcjonuje normalnie, robie w domu prawie wszystko, oczywiscie oprocz dzwigania. Polecam wszystkim ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szpilkaaa
Dydzia , ile dni byłaś "nie do życia" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka7733
No właśnie, ile? Bo ja mam tylko tydzień, żeby dojść do siebie. Potem muszę wracać do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szpilkaaa
@Beatka , to OKROPNIE , strasznie współczuje ale trzymam kciuki za to, że ten tydzień Ci w zupełności wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
sweet :))...cycki super :)) troche pobolewaly ale juz mniej bola i mam nadzieje ze jeszcze zmiekna bo u mnie skora jeszcze jakas taka napieta :) probuje troche przytyc bo i cycki owszem sa ale gnotki tez widac:) wiec jem i jeszcze musze zaczac cwiczyc:P...bo tylek bedzie jak szafa ;D a sweet co u ciebie ?:))) Pozdrawiam :************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekselka
Dziewczyny a jest tu moze ktoras z Was ze Slaska i przeszla zabieg i moze polecic dobrego chirurga? byla bym wdzieczna za odowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
beatka to zalezy do czego musisz wrocic :)...bo ja po operacji jak przyjechalam do domu to sie nudzilam i siedzialam i stukalam w komp :D gotowalam obiadki pieklam ciasta...wiadomo jesli chodzi o ciezkie podnoszenie to bedzie mega ciezko, jesli o zwykle lekkie czynnosci to dasz rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. 7mego grudnia mialam op.Mam pytanko,czy juz moge powoli korzystac z solarium?? Musze w staniku czy wystarcza plastry na blizny.Yagusia mialam to na tej liscie od Krajewskiego w zaleceniach napisane ale ja gdzies zgubilam.Podaj mi co tam jest napisane.Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki, co slychac , jakos cicho :-( , u mnie ok , nadal robie op , jescze nie zmienilam zdania hahahha , o wlasnie dobre pytanie sie tu pojawilo , po ilu dniach dochodzi sie do siebie , ja mam 2 tygodnie ... czy po miesiacu jest juz ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×