Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Doti 32
jak chcesz duże i da sie włożyć to ok u mnie nie było szans na więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za foty Doti :-) Doktorek powiedzial ze spokojnie wejda duze a przeciez ja mala jestem :-) Przebadal mnie i powiedzial ze mam dobra skore i bedzie mu sie dobrze na mnie pracowalo :-) mam nadzieje ze bedzie tak jak sobie to wymarzylam :-) Pokazalam mu nawet fotki lasek z takimi jakbym ja chciala i powiedzial OK....wogole to nie byl zabardzo rozmowny, podchodzi do tego bardzo na luzie, w sumie to jego praca, co nie??? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doti 32
dostałaś zdięcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doti 32
monis ja jestem 4 tygodnie po zabiegu ,dzwoniłam do kliniki i powiedzieli że ta druga też opadnie ,najgorsze jest pierwsze 5 dni potem już ok . Ja mam 2-dzieciaków( 9-lat,3-latka) piersią nie karmiłam nie miałam pokarmu.Teraz jest już normalnie tylko że mam cycuszki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Od dłuzszego czasu z ogromnym zaciekawieniem czytam wasze forum i postanowiłam się przyłączyc gdyż właśnie planuję zrobic sobie biust gdyz niestety natura poskąpiła mi tego... Obecnie mieszkam w Anglii ale piersi zamierzam zrobic w PL a dokładniej we Wrocławiu. Za miesiąc mam konsultację u dr Niemkiewicza ale już chciałabym znac odpowiedzi na nurtujące mnie pytania a wiem że kilka z was operacje ma juz za sobą. Od kilku lat marze o duzych, kobiecych kształtach zamiast mojego marnego A... :/ z tym że jestem młodą osóbka z zamiarem urodzenia dwójki dzieci ale to jeszcze w odstępie jakiś 2 lat a piersi bardzo chciałabym miec juz teraz. Mam nadzieję ze wszystko się uda i w nowym roku uda mi się spełnic moje marzenie o nowym biuście. Troszkę martwi mnie jednak fakt że z tego że mieszkam w Anglii (a moj urlop jest dosc ograniczony) mogą pojawic sie jakies komplikacje gdyz po operacji musze od razu wrócic do UK i nie będe mogła udac sie na kolejne wizyty pooperacyjne takie jak zdjęcie szwów czy zmiana opatrunków. Czy któras z was miała podobna sytuację i czy moze obyc sie bez wizyt kontrolnych do co najmnmiej 3 miesiecy? Prosze was również o przesłanie zdjęc waszych biuscikow gdyz bardzo jestem ciekawa efektu i moze pomoga mi one w wyborze wielkosci implantow gdyz jeszcze nie jestem zdecydowana co do rozmiaru. Z góry serdecznie dziekuje... Pozdrawiam wszytskie cycolinki a ze te które są jeszcze przed trzymam mocno kciuki!! Moj email: buziaczek82@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doti 32
Cosmopola dostałam zdięcia,twoje są jeszcze opuchniete ,jak zejdzie opuchlizna to zmienią kształt,wyśle ci zdięcia moje zobaczysz jaka jest różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doti 32
Cosmopola ile jesteś po zabiegu bo chyba coś pochrzaniłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Dziewczynki poczta:)mam nadzieje ze wszystkie dostaly. heheh tak sie wlasnie zastanawiam dlaczego jak pisalam poprzednia odpowiedz na forum, to nie widzialam Twojego wpisu Cosmo a tu patrze ze pisalysmy o tej samej godzinie hihih:) Bardzo sie ciesze ze sie odezwalas:*:* tak zdecydowalam sie na operacje ale bardzo cierpialam "po", dla mnie pierwszy tydzien byl nie do zniesienia.Teraz jest juz z dnia na dzien lepiej ale mam bardzo ograniczona ruchowosc rekoma bo ciecie bylo pod pacha.dostalam jeszcze L4 na dwa tygodnie wiec mysle ze wroce do "zywych".co do rozmiaru to nie wiem czy sa takie duze bo w klatce mam tylko 90 cm,nie wiem czy schudlam czy poprostu to tak juz bedzie. a jak u Ciebie?? jaak dlugo cierpialas po operacji?? ciesze sie ze pokochalas cycuszki i zazdroszcze decyzji po ponownej operacji.ja nigdy w zyciu drugi raz bym sie nie polozyla na stol.Chcialam jeszcze zrobic usta na stale ale slyszalam ze tez jest to mega bol przynajmniej przez 3 tyg.wiec raczej sie nie zdecyduje.a nie wiesz jak tam Niusia czy Kawa?? one tez mega cierpialy po operacji ale chyba juz tu nie zagladaja wiec nic nie wiem:/?? Monis 410 to beda naprawde duze i przy Twoim wzroscie to beda normalnie BALONY!!!!! ogromne.jesli takie maja byc to 410 z pewnoscia efekt Tobie da!!:) Wiki ja mialam zalozone szwy rozpuszczalne wiec mysle ze problemu byc nie powinno.z powrotem do pracy moze byc gorzej w momencie kiedy zdecydujesz sie na ciecie pod pacha.ja takie mam i caly miesiac mam wolne bo rekoma ruszac nie ma jak.Najlepsze bylo by ciecie dokokola sutka tak mysle ale musisz wiedziec ze czucia w piersiach mozesz nie miec nawet przed kilka miesiecy. no ale o tym powie Ci lekarz. buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doti 32
sarenka od Ciebie są zdięcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doti 32
coś pomyliłam i myślałam że od cosmopoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doti 32
coś pomyliłam i myślałam że od cosmopoli, ale są jeszcze opuchnięte ,zaraz wyśle ci moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doti 32
Sarenka posłałam Ci zdięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doti 32
Saranka mi nie zmalały tylko sie powiększyły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie widze wiec moze nie wszystko stracone:):):) duzej asymetrii nie ma wiec sie nie lam.napewno lewa tez zejdzie nizej. Faktycznie efekt po czterech tyg jest zdecydowanie ladniejszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Becia cóż wyszło mi w biuście 88 cm i to na prawdę nie jest dużo. Mam wrażenie że za mało są zarysowane na środku klatki piersiowej, ale może to zależy od budowy anatomicznej. Niemnie bardzo się cieszę z tej decyzji i na pewno zrobię poprawkę ale jeszcze nie wiem kiedy. Mój mąż mówi że są super, ale ja mam niedosyt. Zastanawiam się czy ich kształt się jeszcze zmieni. Doti ja miałam op pół roku temu. anatomy 290 g szkoda że mi doktorek nie chciał większych zrobić, ale czuję się i tak fantastycznie pozbyłam się kompleksów na punkcie mojego dekoltu :) Sarenka mnie bolało ale nie aż tak, taki normalny ból przez parę dni, przynajmniej tak to pamiętam :P a teraz się bardzo cieszę. Dziewczyny jak długo się utrzymuje ograniczone czucie w piersiach? Bo ja tak mam w obrębie sutków i po zewnętrznej stronie piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarenka nie mam pojęcia co u Nusi i Kawy sama jestem ciekawa. Zwłaszcza mnie interesuje Kawa bo ona robiła u tego samego doktorka co ja i te same chyba implanty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Sarenka za odp :) i dziekuję Sandrze za przesłane fotki pieknego biusciku! Strasznie mi sie podoba. Kurcze, juz Ci zazdroszcze, widac ze szczuplutka z ciebie osóbka, rozmiarowka tez wyszla całkiem fajna, a kogo robiłas? Ja jednak zdecyduję się na cięcie pod piersią gdyż moje piersi w całej okazałosci będą oglądac tylko nieliczni a jak latem zaloze bluzeczke na naramkach to pod pacha bedzie widac blizny a i slyszalam ze pod piersią ból jest mniejszy i rekonwalescencja trwa krócej niz przy cięciu pod pachą a jest to dla mnie wazne gdyż po 5 dniach musze wrócic do pracy (mam nadzieje ze dam radę) a pracuje w fabryce choc praca jest lekka i dzwigac za bardzo nie musze. Dziewczyny bardzo was prosze jeszcze o podanie ceny i gdzie robiłyscie biusciki bo nie ukrywam że cena jest dla mnie rowniez istotna gdyz koszty operacji chcę pokryc sama, choc narzeczony zaproponowal pomoc mimo tego że nie jest za tym zebym szła sie kroic. Mówi ze podobaja mu sie moje piersi. Nawet powiedzial w celu odciagniecia mnie od operacji ze dolozy mi na jakis fajny samochodzik ale marzenie posiadania piersi jest dla mnie silniejsze i zrozumiec mnie moga tylko te kobiety ktore rowniez maja podobny problem braku biustu i bardzo chca się go pozbyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarenka i Cosmopola przyslijcie mi prosze zdjecia waszych biuscików: buziaczek82@tlen.pl Z góry dziekuje wam kobietki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doti 32
wiki nie licz że wrócisz do pracy po 5 dniach. Szwy sie ściąga( zależy od kliniki )ale między 8-10 dniem i do tego czasu jesteś traktowana jako obłożnie chora i lepiej sie zastosowac do tego bo po potem można pluć sobie w brode że coś sie nie ułożyło.Nie wolno nic robić,dopiero jak sciągną szwy to jest lepiej ale trzeba bardzo uważać.Ja np. usiadłam za kierownice po 2 tygodniach i miałam problem przy zmianie biegów i kręceniu kierownicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doti 32
przynajmniej u Sirka tak jest ,ja szybko musiałam do siebie dojść bo mam 2 dzieci ale czasami nie wystarczy chciec jak sie nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doti 32
dziewczyny a u Was jak było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusia=Milli
hej, jestem zapomniałam jaki mam nick i ciągle mnie wywalało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusia=Milli
..no w końcu mi się udało..:-P Cosmo ja też mam tak jak Ty z tym dziwnym odrętwieniem zewnętrznej części piersi ale na dole, a u góry i sutki są bardzo wrażliwe. Moje są nadal duże i jak na początku miałam 91cm w biuście tak mam. W sobotę kupił mi mąż bieżnie elektryczną i ją ujeżdżam by wzmocnić ogólną wydolność organizmu. Mój kardiolog stwierdził, że po operacji (a moje serce zawsze wolniej biło niż u normalnego zdrowego człowieka) zrobiła mi się niepokojąca mała arytmia serca. Kazał ćwiczyć codziennie wolny marsz, przyspieszając później nieco. Serce ma się wzmocnić. Jeśli, któraś miała coś w podobie to piszcie kochane bo trochę się martwię. Wiem, że przez ćwiczenia pewnie mi zleci trochę z wagi i nie wiem jak cycki będą wtedy wyglądały. A mam problemy też z tarczycą i przytyć teraz jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusia=Milli
Doti to co Ci napisała Wiki to święta racja. Nie lekceważ sobie zaleceń lekarza...już ja coś o tym wiem. Jak czytasz to forum od dłuższego czasu to powinnaś znać moją historię. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doti 32
Nusia chyba odwrotnie to co ja napisałam wiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusia=Milli
...jakaś dziewczyna nie pamiętam teraz która, pytała czy przy160 wzrostu 290 to będzie dużo. Kochana ja mam 159 jestem raczej drobnej budowy ciała, ważę 43kg i wzięłam 350 eurosylicon wysoki profil okrągłe. Cycki są: przepraszam za wyrażenie ale nadal jestem pod ich urokiem...są zajebiste!!! pod biustem mam 67cm więc stanik kupuję 65G ale jak nie ma, bo ciężko takie dostać to biorę 70 DD i zszywam ale zazwyczaj miska jest za mała ku mojej uciesze :-D :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doti 32
Nusia ja też mam to odrętwienie dołem i sutki wrażliwe ale ja jestem dopiero 4 tyg. po. A ty ile jesteś po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusia=Milli
Doti przepraszam, pomyliła się :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×