Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość sawoldi
Marta p, doris 33 ja też bym prosiła, jeżeli można i napiszcie w e- mailu jaką miałyście wyjściówkę. Muszę mieć porównanie. sawoldi@op.pl z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vinci mam problem z wysłaniem do Ciebie maila -wraca sawoldi -sprawdź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
DORIS ja też chętnie zobaczę ten mniejszy rozmiarek. Jeśli możesz to też poproszę dawidfilip@onet.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
VINCIA to muszę Ci powiedzieć że tanio to opłata z pobytem w klinice rozumiem!!!! Ja mam zapłacić 10700 z tym podatkiem a jesli zdecyduje się na anatomy to 1000 więcej 11700 razem.Ale ciągle się zastanawiam czy nie lepiej wziąść okrągłych oczywiście nie ze względu na cenę tylko na to że niby mogą się przekręcić .Moje implanty mają kosztować 4000 okrągłe 5000 anatomiczne Pojadę 15.02 na konsultację to jeszcze zobaczę pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doris jak moge prosic przeslij mi swoje foty ja tez mam miec 290 i chce zobaczyc jak wygladaja wioletta80@op.pl prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tego vat-u to ja tez zalatwiam sobie od psychiatry zaswiadczonko i bede placic tylko 9500 wiec jestem mega szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIOLKA 80, A CO MA PSYCHIATRA DO VAT-U?JEŚLI MOŻNA WIEDZIEĆ... MI SIĘ NIESTETY NIE UDAŁO, MUSZĘ ZAPŁACIĆ 16 200 ZŁ ZA SWOJE SKARBY... :/ DORIS 33 DZIĘKUJE ZA FOTKI, BARDZO ZGRABNE TE TWOJE CYCUSZKI:) A JAKĄ MIAŁAŚ WYJŚCIÓWKĘ? POZDRAWIAM SERDECZNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutkie, ale nie miałaś żadnej wiszącej skóry i dlatego u Ciebie tak ładnie wyglądają te wkładki. wszystko ładnie się wypełniło:) a to są okrągłe wkładki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow nie spodziewałam się, że anatomy mogą tak wyglądać.super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
DORIS dzięki za fotki są całkiem spore i ładne ,ja narazie nie mam co pokazać bo moja operacja odbędzie się 3marca,ale jak tylko będę po i wszystko będzie ok to nie ma sprawy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sawoldi
Doriss 33 dzięki za zdjęcia odpisałam Ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sawoldi
doris33 dzięki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sawoldi
marta p dzięki9 za zdjęcia. Piersi wyszły super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sawoldi
Doris 33 Skąd ten twój lekarz jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
DORIS ile płaciłaś za cały zabieg wraz z implantami , chyba za poprawkę nie płacisz,muszę Ci powiedzieć że w staniku wyglądają na bardzo okazałe. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płaciłam 12.500w starym roku(zabieg, pobyt-2 dni,zmiany opatrunków,kontrola po operacji 3-razy) teraz kosztuje 15,300 poprawka na koszt kliniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba Zula
hej dziewczyny, przesślijcie mi proszę swoje fotki. mam zabieg 9 marca, doktorek zaproponował 325cc a ja się boję, że będą za duże i chyba mu powiem, że chcę 295cc.........a potem będę żałować;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba Zula
to mój mail Baba_zula@wp.pl :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sawoldi
Cena strasznie skoczyła do góry, szkoda, że wcześniej się za to nie wzięłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sawoldi
Baba Zula jak Ci ten rozmiar dobierał? Jeżeli z programem, to nie powinnaś nic kombinować on wybrał optymalny dla Ciebie. Zaufaj lekarzowi on już nie jedną operację zrobił i wie, co będzie dla Ciebie odpowiednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba Zula
na pierwszej wizycie pomacał, rzucił okiem i powiedział, ze zrobi mi ładne B , napisał 280 cośtam, dwa dni później byłam na pomiarach. Program wybrał między 280-325cc. Pani doktor powiedziała, ze lepiej 280 bo mam mało elastyczną skórę. Zawołała dr Kolasińskiego by się skonsultować a ten od razu ze 325cc.........Teraz siedzę i dumam. Nie rodziłam jeszcze, chciałabym za jakies 2 lata . Podobno po ciąży trzeba poprawiać a wtedy tylko większe impl można włożyć.... no i mam młynek w głowie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×