Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość samosia13
Malutka, to odpoczywaj na urlopie. Zajrzysz później. Musisz być wypoczęta i gotowa. Trzymam kciuki. Koniecznie daj znać po wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny 10 października jestem umowiona na powiększenie piersi zaproponowao mi 320 ml bądź 350 ml okrągłe ponieważ uprzedziłam że chce mieć rozmiar C aktualnie posiadam małe B wzrost 172 i waga 54 trochę się boję że jak wybiorę 350 to będą za duze czy któraś z was może mi doradzić???? Będę bardzo wdzięczna. Karola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkiti25
Hejka uwierz mi ze niebeda za duze bo ja mam mniej wiecej te same rozmiary co ty tylko wzrost nizszy i mam implant 370 ml i wydaje mi sie dzisiaj ze moglam wziac wiekszy a jestem dwa miesiace po operacji i doradze ci niedecyduj sie na mniejszy bo bedziesz pozniej niezadowolona a to kupe kasy mowie powaznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam zaplanowany zabieg na grudzień mentor 375 okragle(lekarz proponował 350) mam 176 cm i waga 73 klatka szeroką i zastanawiam się nad 400ml mentor okragle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisze krótsze wiadomości bo długie nie chcą wchodzić. Proszę doradźcie czy 400 będą dobre czy za duże oczywiście waszym zdaniem nie chce ogromnego biustu ale też nie mały. Chciałabym po operacji mieć duży biust. Oczywiście jestem po 2 ciąża ch i z moich nie zostało nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy jaki rozmiar chcesz osiągnąć i jakiej jesteś budowy...ogólnie to będą duże...ale czy będzie to d czy wiecej to ciężko tak na oko powiedzieć...a byłaś u lekarza? on cos zaproponował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam już na konsultacji i lekarz zgodził się na 375 ml mentor okragle bez problemu powiedział ze będzie duże D. Przed ciążami Mialam duży biust. Czytając forum widziałam ze wiele dziewczyn jakby drugi raz decydowało to wzięły by większe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba pójdę jeszcze raz na konsultacje przed zabiegiem. Sama nie wiem co mam robić bo lekarz nie jest fanem wielkiego biustu i doradza mi normalny choć na 375 od razu się zgodził i powiedział ze bez problemu miga być. To chyba do 400 nie ma dużej różnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam Ja mialam robiony zabieg tydzien temu, wkladki anatomiczne 410ml .Przed zabiegiem mialam male B i szczerze mowiac one dla mnie sa male, chcialabym wieksze, ale i tak jestem mega zadowolona. Macam i namacać sie nie mogę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego wybrałaś wkładki anatomiczne? Jesteś po ciążach? Ja idę jeszcze raz na konsultacje żeby ustalić dokładnie rozmiar implantu. Porównywalas implant 410 anatomiczny z 410 okrągły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście porównywałam Po lewej mam anatomię a po prawej okrągły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego taki wybór ? Jakiej marki masz protezy. Ile masz wzrostu i jaka budowę ? Przepraszam ze tak mecze ale cieszę się że się odezwałaś ponieważ ja jestem w wielkiej rozterce jeżeli chodzi o rozmiar :( kusi mnie 400 ml mentor ale boję się żeby nie były za duże .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej czy wiesz że coraz więcej kobiet takich jak Ty decyduje się na to rozwiązanie. Nie musisz rezygnować ze swoich marzeń, nie zaryzykujesz utraty męża i rodziny. To właśnie tu w tym momencie możesz zadecydować że nie tylko będziesz kobietą spełnioną zawodowo, wspaniałą matką czy przykładną żoną, ale także to Ty decyduj w pełni o swoim życiu towarzyskim bo nikt inny nie jest bardziej tego wart niż Ty! Jeśli masz ochotę spędzić miły wieczór podczas spaceru przy świetle księżyca z przyjemnością przystojny 25 latek złapię Cię za rękę i poprowadzi pod kopułą gwiazd, a może marzysz o swoim prywatnym szoferze powiedz tylko dokąd a zawiozę Cię na koniec świata. Mam na imię Robert jestem blondynem średniego wzrostu, posiadam prawo jazdy kat b, przez kilka lat uprawiałem amatorsko MMA, podobno świetnie wyglądam w garniturze i z pewnością byłbym wspaniałym dodatkiem do Twojej kreacji. Jeśli masz ochotę na przyjemny odprężający masaż przy świetle świec, poczuć ciepły olejek spływający po Twojej boskiej skórze nie ma problemu jestem również w pełni wykwalifikowanym masażystą. Pewnie zapytasz co taki facet jak ja tu robi. Pragnę by moje życie nabrało kolorów, mam dość życia z dnia na dzień potrzebuje poczucia bezpieczeństwa i stabilizacji finansowej, ale to nie tylko to bardzo, ale to bardzo podnieca mnie myśl, że mógłbym stać się Twoją zabawką. Podnieca mnie to poczucie że staje się Twoim prywatnym bodyguardem, powiernikiem rozmów i chłopcem do zadań specjalnych w łóżku jeśli zechcesz. Mam jedną małą wadę nie umiem tańczyć smutas.gif Może nauczysz mnie tego? Ja jestem z województwa śląskiego Jeśli chodzi o łóżko dopuszczam bardzo bardzo wiele ale to, moje zdjęcia i ten zmysłowy flirt zostawię już dla prywatnej korespondencji usmiech.gif przygarnijkropka1990@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patt89
Dziewczyny pomozcie. Wczoraj mialam zabieg. Rano wszystko ok a teraz jak wstaje Badz sie klade to czuje przemieszczanie sie jakby jakiegos plynu w piersiach. Niepokoje sie. Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patt89
Dziewczyny zagłada tu ktoś jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wybralam 410ml anatomiczne gdyz lekarz mi takie doradzil i mial racje bo one mega naturalnie wygladaja, ale dodalabym teraz jakies 50ml. ja robilam zabieg w artmed w krakowie. super opieka polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
uu to całkiem spory rozmiar wybrałaś, ale generalnie super że jesteś zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patt89
Wasze piersi tez bylo takie szpiszaste Na poczatku? Po jakim czasie sie zaokraglily?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gosc 23:02 . A nie dziwi cie ze doktor z Art Med uparcie robi implanty z pianki tylko? Bo mnie dziwi. Lekarze zakladaja implanty z pianki jako wymiane po uprzedniej kapsule. To nie sa implanty poparte wieloletnimi badaniami w Europie ani USA. Zrozumialabym jeszcze gdyby ten doktor dawal wybor. Ale jesli zaklada tylko z pianki to dla mnie jest niewiarygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
szpiczaste? spokojnie, ułożą się jeszcze także musisz dać sobie jeszcze czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :). Jesteście bardzo obyte w temacie dlatego mam do Was ogromną prośbę. Idę na operację w połowie pażdziernika i myślę cały czas o rozmiarze. Mam 162 cm noszę rozm.34 i 75 pod biustem. Wykarmiłam dwoje dzieci. Obecny rozm. to małe B. Pani doktor zaproponowała mi anatomiki 323 w rozm 440, ewentualnie rozmiar mniejsze. Natomiast ja bardzo boję się że moje piersi będą za duże , a takich bym nie chciała. O operacji wie tylko mąż i nie chciałabym aby wszyscy wiedzieli jak tylko na mnie spojrzą. Zawsze jednak nosiłam biustonosze push i moje piersi wygladały na C. Pomóżcie mi... Ile taki biust będzie miał w obwodzie i czy to będzie już E, o Matko !!!. Może któraś z Was mająca 75 pod biustem i podobny wyjsciowy rozmiar jak ja wysłałaby mi fotki. Bardzo dziękuję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Hej sisi. Ją mam pod biustem 78. Przed zabiegiem miałam B. Mam wkładki okrągłe 360 a teraz nosze rozmiar 75 E lub 70 F. Ztym że anatomiczne dają inny efekt. Ale wizualnie wcale nie wyglądają na takie wielkie jak to przedstawia rozmiarowka. Najlepiej powiedz lekarzowi o jaki efekt ci chodzi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no myślę ze wlasnie trzeba powiedziec lekarzowi wszystko, jaki chce się efekt i w ogole to wtedy dobierze odpowiednie wkładki dla nas....poza tym będzie widział jaka jest wyjściówka i co mozna zrobić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maga05
Sisi jeśli lekarz zaproponował ci ten rozmiar to z pewnością nie będą za duże. Generalnie lekarze zawsze proponują takie by wyglądały w miarę naturalnie. Ja na Twoim miejscu wzięłabym te większe wiem to z doświadczenia i praktycznie wszystkie moje koleżanki które robiły sobie biust przede mną twierdziły że jak by sobie robiły teraz to wzięłyby większe. Ja poszłam za ich radami i wzięłam największe jakie zaproponował mi lekarz i jestem zadowolona. Jestem 3 mies. po operacji i mam rozmiar 75 F . Brzmi groźnie ale w rzeczywistości wcale tak nie wyglądają. Przed operacją niby nosimy rozmiar B ale z podwójnymi lub potrójnymi push upami i wyglądają na większe teraz niby mam 75F ale noszę biustonosze bez żadnych wkładek i powiedziałabym że wyglądają podobnie nie powiedziałabym że jest kolosalna różnica. Różnica jest kolosalna, ale dla mnie bo nie muszę nosić stanika z push upem i zapewne w stroju kąpielowym będę czuła się dużo lepiej:) Jeśli chodzi o powikłania bo widzę że troszkę wątek się zgubił to niestety ale i u mnie wystąpiły. Częściowa utrata czucia w dolnej partii biustu. Podobno przejdzie ale coraz bardziej się boję że może nie ustąpić. Generalnie uczucie bardzo dziwne bo od sutka w górę czuję wszystko a od sutka w dół w prawej piersi jest w miarę ok w lewej natomiast mam wrażenie jakbym dotykała przez 0,5 cm warstwę płynu ... . Czyli czuję ale tak inaczej dziwnie. Mam nadzieję że mi to odpuści. Dobrze byłoby posłuchać dziewczyn które mają już implanty 5/ 6 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie rozmiar tak na prawde jest zależny tez od naszej budowy...możesz wziąć wielkie wkładki i wyglądać jak Pamela a może tak być ze to się gdzieś zgubi. ogólnie to jezeli chcesz większe wkładki to śmiało - bierz największe jakie pozwala lekarz! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×