Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gość od Jarlińskiego
Segregator - tak mnie teraz oswiecilo - na stronie aestetica masz obszerną galerię zdj z implantami poniżej 300, dr jest zwolennikiem 'małych' piersi, ale za to sa naprawde piekne i moim zdaniem calkiem w sam raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a na konsultacji u lekarza można taką "wizkę" dostać - przynajmniej ja tak miałam i wiedziałam jaki rozmiar mniej wiecej z tego wyjdzie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość od Jarlinskiego. Zaciekawiona weszłam na stronę aestetica w galerię zdjęć z implantami okrągłymi .Piersi są faktycznie piękne .Jak dla mnie piersi z nr.8 idealne .Jestem też przed zabiegiem.Chciałabym takie ....tylko pytanie skąd wiesz że są one poniżej 300ml ponieważ nie ma żadnego opisu.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość od Jarlinskiego. Zaciekawiona weszłam na stronę aestetica w galerię zdjęć z implantami okrągłymi .Piersi są faktycznie piękne .Jak dla mnie piersi z nr.8 idealne .Jestem też przed zabiegiem.Chciałabym takie ....tylko pytanie skąd wiesz że są one poniżej 300ml ponieważ nie ma żadnego opisu.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość od Jarlińskiego
Gość 10:52 - u mnie pokazuje sie opis pod zdjeciem - informuje jakie implanty zostaly uzyte dokladnie (tzn. czy anatomiczne czy okragle, oraz podane sa wielkosci) :) takze u mnie wszystko widac, sprawdz moze raz jeszcze na innej przegladarce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 380
Hej dziewczyny bo jeszcze nie oytalam lekarza jwie ktoras jak wyglada mammografia z inplantami? Czy wogole jest mozliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sztuczne cyce to silikon i co moze się z nimi robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że mozgu ci zabrakło i piszesz cos o czym nie masz pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4512
Eolka - mój niepokój powoli znika, opuchlizna schodzi, i zaczyna mi się podobać tej mój biust :) na chwilę obecną jestem zadowolona, choć przez pierwsze 5 dni miałam różne myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4512
380 - mój doktor mówił że mammografia jest możliwa, ale może nie dać dobrych wyników i lepiej dopełnić ją USG :) ja w kazdym razie nie bede jej robic, mysle ze usg mi wystarczy co jakis czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 4512 Masz implanty 300ml okragle takie jak ja mam mieć. ..możesz napisać swoje wymiary bo ja się zastanawiam czy 300 czy325

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 4512 Masz implanty okrągłe 300ml ja się nie mogę zdecydować czy 300 czy 325ml napisz jakie masz wymiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martasyt
Dziewczyny jak wy znosicie ból po operacji ? Mnie tak bardzo lewa pierś ciągnie i boli przy jakimkokwiek ruchu , że nawet tabletki nie pomagają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możecie wierzyc lub nie ale ja żadnego bólu nie czulam. Nie bralam leków. Na operację jechalam sama iwracalam sama pociągiem. Musialam pilnować zeby nie podnosic rąk do gory przez dwa tygodnie. Czasem sie zapominalam bo nic nie bolalo. Mialam implanty pod gruczoł. Na sali byla dziewczyna z implantami pod mięsień inie mogla sie z lozka podniesc, a jak pielegniarki pomagaly wstac z lozka to az plakala. Zazdroscila mi ze ja wstaje chodze jakbym zadnej operacji nie miala. Jak zobaczyla bandaze na mojej klatce piersiowej to az westchnęła" ale ty masz duzy biust". Ona implanty miala większe bo ponad 400 a ja 280. Tylko ze swojego biustu troszke mialam a ona mowila ze byla plaska. Czy wszystkie dziewczyny z implantami pod gruczol nic nie boli? Czy ja takie mialam szczęście od Boga? Mnie nikt nie pomagal przed ani po operacji bo nikt z rodziny nawet nie wie. Gdyby sie dowiedzieli to by sie dzialo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bóg w zakresie bólu raczej nie ma nic do rzeczy. Dziewczyna właśnie dlatego, że była płaska to miała pod mięsień i właśnie dlatego ją tak bolało :) ja też miałam miesiąc temu wszczepione 380 pod mięsień, swoich piersi praktycznie zero - umierałam przez bite 4 dni, a noc po operacji taki ból, że gdybym była w stanie ruszać rękami to bym się zabiła :P ale dla tych które teraz przez te przechodzą mam nutkę pocieszenia - na lekach przeciwbólowych jest się na tyle otumanionym, ze potem praktycznie nic się z tych dni nie pamięta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inplanty powoduja też nowy cięzar,które nie było.Do nowych cyców trzeba się przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny czy ten pas musi być bardzo ciasno zapiety ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej a jakie są odczucia po. Czy czuje się że to ciało obce? Wyczuwa sie granice między własnym ciałem a implantem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4512
Do gość z ok 19:51 - ja mam 250 i 275 implanty okragle. Moje wymiary przed operacja to 68 pod biustem i 81 w biuscie, nosilam staniki 65C/D. Aktualnie stanik pooperacyjny 70D, obwodow nie mierzylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4512
Mala korekta - aktualnie 70E pooperacyjny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4512
Dodam ze mi ten biust dosyc spory wyszedl, liczylam na troche mniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo przynajmniej zadzwonić - w ten sposób się uspokoisz i nie będziesz sie zamartwiać niepotrzebnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadę dzisiaj na zmianę opatrunku i mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze, choć ból wcale nie mija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kate
Hej, dziewczyny a czy któraś z Was robiła sobie biust u dr Bromy w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr powiedział, że to normalne, mógł zostać nerw mocniej naruszony , gdyż implanty cieżko było włożyć, a goi sie wszystko ładnie.. z każdym dniem powinno być lepiej, oby inaczej sie wykończę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziewczyn które są po ...czy wasze nowe piersi są takie bardzo ciepłe....jestem dwa dni po i się zastanawiam czy wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość agi
Jestem po zabiegu lekko obolala implant 425 przy przmiarze duze A male B jaki bedzie z tego rozmiar E??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z takim implantem cyce będa conajmniej "E"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E? Chyba zartujesz. Mam implanty 300 przy wyjwciowce B wyszlo 70 G. Odstawialabym ok J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×