Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gośćLidka
Tak ja tez mam problem dostać się na te duże forum. Dziewczyny czy któraś ma namiar do vivienne lub Emki_333 Maja to samo chyba co ja zaproponowane a mam dylemat czy 260 czy 300cc start z zerowego praktycznie A. Mentor anat. Zabieg za 3 tyg. Trochę bardziej skłaniałabym się do tych 300 mimo ze profil średnio wysoki i mogą wyjść spore I pytanie jeszcze ile czasu po będę mogła chociażby ręce podnieść :) lidka79@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Mimi nie można wejść na tamtą stronę, zaraz wchodzi jakiś ranking lekarzy. Nie wiem co jest grane, więc przeniosłam się tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Myślałam że to forum z uwagi na mniejszą liczbę stron będzie lepiej działać, ale widzę, że też lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z Monika...ja bede miala 275 cc ( wyjsciowe 75 A)...max wedlug pomiarow moglo byc 310 cc aczkolwiek lekarz powiedzial ze beda "sterczace i nienaturalne " s tego mie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkie przed i po. Jestem 5 tygodni po operacji. Cały czas chodzę i śpię w biustonoszu pooperacyjnym i myślę o zakupie nowego. Opuchlizna już całkowicie zeszła, szwy już zagojone. Jaki stanik sportowy polecacie? Mi w tym pooperacyjnym jest wygodnie i bardzo się do niego przyzwyczaiłam, dlatego chciałabym kupić taki abym czuła się w nim tak swobodnie jak w tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tw10290
Sa bardzo fajne staniki z nike . Takie własnie sportowe. Wpisz sobie w wyszukiwarce to na pewno znajdziesz coś dla siebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Derbinka
tak, ja miałam taki sportowy i dobrze trzymający! dobrze jest wybrać takie na szerokich bardzo ramiączkach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eolka
Dziewczyny. powiedzcie mi , czy umiecie sie dostać na wątek powiększania piersi ? oraz JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz 1? bo ja nie umiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Eolka nie można się dostać na tą stronę. Dlatego przeszłam tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćandzia77
Ja tez tu jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Fajnie Andzia :). Coraz więcej nas tu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eolka
No to będziemy tutaj dalej pisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNataliiaa
To ja tu dołączam operacja moja za tydzień :) powoli zaczynam się stresować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Altaga
Gościnna mi napisała ze zamknęli nam wątek. No kurczę, dlaczego? Tyle tam moich wspomnień, myślałam ze zawsze będę tam mogła zajrzeć i powspominać jak to było. Jest mi strasznie smutno z tego powodu. Ja mam stanik sportowcy triumph triaction free motion i jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Derbinka
nie zamknęli wątku - wszystkie tu jesteśmy i będziemy pisać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjusta
Hej dziweczyny, w za półtora tyg mam mieć operacje trochę panikuje bo muszę wybrać między 275cc a 300cc okrągłe, wyjściówkę mam zerowa niczym deska z przodu. Mam 163cm i 47kg. A i jeszcze do jego się przeziębiłam, wiec nie wiem czy lekarz wogole zrobi ta operacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam zabieg za 2,5 tygodnia...168 cm, 65 kg i tez mialam dylemat...w koncu wybralam za poeada lekarza 275 cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLIDIA
GoscAntenka - idź do innego chirurga. Głupoty gada. Ja nawet nie mialam 75 A i nie miałam zwisów a włożył mi 330 ml okrągłe. Mniejszych nie bierz bo od razu mówię że nie będziesz zadowolona. Ja mam 330 i jeszcze mogłyby być większe :) wyszło mi 75C albo 75D zależy od stanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dobrze:) już taki pokaźny rozmiarek! będzie super - sama to zobaczysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka. Próbuje się tu dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam zabieg 5marca z 70A lub małe b wybrałam 325ml. A lekarz chciał 375ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bena
No właśnie Lidia mam dylemat czy będą akurat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bena
Czy lepiej pod mięsień czy gruczoł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bena
Dziewczyny czy wy też miałyście pod gruczol? Proszę o odpowiedź. Bo mój Lekarz mówi że tak lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bede miala pod gruczol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
o jesoo dziewczyny nie było mnie tydzień i nie mogłam was znaleźć wiecie jaka trauma? biorąc pod uwagę że we wtorek idę pod nóż :)) tzn chyba idę bo jak większość z was walczę z opryszczką muszę nadrobić wasze wpisy co tam u kogo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
dziewczyny czy wszystkie nasze cycolinki i te jeszcze przed tu trafiły? dlaczego nie ma już naszego wątku ? ranking lekarzy wpada a ja chciałam sobie wszystko przypomnieć co przed co po czym się stresować a czym nie .Altaga też chciałam wrócić do twoich wpisów przykro mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, czy mamy tu Panie biegające, a jeśli tak, po jakim czasie wróciliście do biegania? U mnie juz 4 tyg po, czuje sie swietnie i zastanawiam się ile jeszcze mam poczekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
O Ada to juz we wtorek?? Super. Nie wiem co się z nami dzieje, ale ja mam operacje za 16 dni i też mi wyszła opryszczka. Jakaś masakra, ale mam nadzieję, że juz zaliczone i przed operacja nie wyskoczy znowu :). W razie czego będę brac Hascovir. Można go kupić bez recepty, z tym że jest o połowę słabszy od tego na receptę, więc po prostu biorę podwójnie. Porównalam składniki i to samo. Macie jakieś sprawdzone metody na opryszczke, żeby zatrzymać jej rozrost. Jak tylko poczuje mrowienie zaczynam smarować maścia, a mimo to opryszczka rośnie. Teraz biorę podwójna dawkę tych tabletek, a i tak rośnie. Tylko że tabletki kupiłam jak już dziadostwo wyrosło!! Wiem, że agusia raz dwa zasuszyla opryszczke smarujac ja spirytusem, ale przyznam, że boję się spróbować. Szkoda tamtego forum :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×