Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gośćAda
Zamęcze was ta relacja :)) za Ok pół godz startujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćADA
goscADA czekamy i trzymamy kciuki :) wiem, że jest wszystko dobrze na pewno !! :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLIDIA
goscADA czekamy i trzymamy kciuki :) wiem, że jest wszystko dobrze na pewno !! :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsuzi
3maj się. Zobaczysz dłużej się czeka na konsultacje i anestezjologa niż sama operacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Ada fajnie, że relacjonujesz przebieg wydarzeń :). Komu mówić jak nie nam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Żyje :) lekko nie jest nie będę kłamać ale do wytrzymania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsuzi
Gratulacje :) teraz będzie już tylko lepiej. Trzeba myśleć pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Dobra generalnie nie jest źle , sama podnoszę się na łóżku a to podobno wyczyn Ból taki sobie bardziej pieczenie i rozbieranie niż ból Ale wiadomo cały czas coś mi to w żyłę leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsuzi
Oo to świetnie sobie radzisz :) mam nadzieje że ja tez tak bede mówić za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćandzia77
Gratulacje, kolejna spelniona cycolinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Nie wiem jak będzie w Donu ale tu samodzielnie wstaje , śmigam do łazienki ogólnie jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Na początek dostałam 2 kroplówki Antybiotyk i nawadniająca , nie chciałam głupiego Jasia wiec szlam na sale w pełni świadoma Sekunda i spałam , wybudzenie Ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćAda - super sprawa! fajnie, że już jesteś po i w sumie dobrze się miewasz! daj znać jak sobie radzić na co dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Właśnie dostałyśmy kawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Ada jesteś super woman :) :). Zaglądałas co tam masz pod brodą?? :) Jak myślisz będziesz zadowolona :). Widzę relaks przy kawce? Cóż chcieć więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Suzi teraz twoja kolej??? Gdzie będziesz robić?? Jaki implant masz w planach?? Jaka wyjściowka?? I co chciałabyś uzyskać??za dwa tygodnie ja. Cały czas nie wierzę że moje Marzenie się spełni :). Robię w Bydgoszczy u dr świątkiewicza. Planowany implant anatomiczny 315 ml wysoki profil. Wyjściowka 75 A. 173cm wysoka przy wadze 58 kg. Chciałabym pełne B małe C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Derbinka mam mocno opuchnięte , bardzo mocno prawie pod brodą , wielkość nie wiem ciężko stwierdzić w tym staniku , jest pieczenie i ucisk bólu nie , bardziej dyskomfort przez rozbieranie ale dziewczyny ja mam bardzo mały implant wiec może dlatego Dzisiaj dziewczyna miała zabieg podnoszenia po Uwaga roku od Op ciężar implantu spowodował bardzo szybko opad Przeciwbólowych nie biorę , wezmę dopiero na noc żeby pospać Dziewczyny przepraszam ze pisze tak chaotycznie ale wiecie jednak stres robi swoje :) Bardzo bardzo wam dziękuje za kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Monika mamy te same wymiary w sensie waga wzrost :) będziesz mieć kawał cyca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Przez rozpieranie miało być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
No dziewczynki kolejna transmisja Opuchlizna coraz większa przez co rozbieranie na maxa wezmę na noc przeciwbólowe żeby nie grać tu bohatera Czuje tez takie mrowienie / szczypanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
To co leciało w żyłę po zabiegu to chyba był antybiotyk + na bank przeciwwymiotne później nic nie brałam Po jakimś czasie zupka Później zmiana sali na zwykła nie operacyjną Kawka kisiel z braku słodyczy na co miałyśmy wielką ochotę Teraz kolacyjka , mycie i coś w żyłę przeciwbólowego i byle do jutra Dziewczynki jak za dużo wam klepie jęzorem to mnie uciszcie bo ja jeszcze w jakimś transie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLIDIA
GoscAda gratulacje jesteś z nowymi cycuchami :) ja też miałam spuchnięte mocno ale zmieniają się drastycznie po jakichś 2 tyg :) także spokojnie :) jak wrażenia z pobytu w klinice ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Coś ty Ada nawijaj!!!! Ada ja nie mam prawie cycka, jakbyś dała maila mogę Ci wysłać fotkę,dlatego ten implant podobno nie ma zrobić wielkiego cycka tylko małego, średniego :) ty miałaś podniesienie więc swój cycek jakiś masz, więc mały implant może wystarczyć, żeby uzyskać fajne cycki. Popytaj sąsiadke jaki duży miała implant, że jej tak opadło, że musiała zrobić podnoszenie i do tego już po roku. Ada to jest Twój czas, pisz ile wlezie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćandzia77
Ada kobieto nadawaj co nowego jak sie czujesz .Ostatnio prawilam dzieciom ze cale zycie im zejdzie z nosem w telefonie ,ta i dlugo nie czekalam bo dzis syn stwierdzil ze to ja chyba mam problem bo bez zagladania tutaj nieda rady.Cos w tym jest .Spokojnej nocy oby nic nie bolalo i czekamy na dalsze sprawozdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bena
No tak. Ale nie zawsze każdy może pod mięsień, jeżeli ktoś dużo ćwiczy to pod mięsień są nie wskazane , a to że pod gruczol szybciej opadają tzn. po ok. 10-12latach to i tak trzeba po tych latach wymieniać w USA tak robią. A mniej bolą pod gruczoł. Wszystkiego są plusy i minusy zależy od ciała no i piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bena
A wiecie że dzisiaj dzwoniłam do swojego lekarza i rozmawiałam z anestezjologiem gdyż boli mnie trochę gardło i mam napuchniete wezly. Masakra. A w ten poniedziałek już operacja. Lekarz mój rodzinny przepisał mi antybiotyk azycyne 3tabletki. Jutro muszę to skonsultować z anestozjologiem jeszcze. Niby nie groźna infekcja ale nie wiadomo czy by się nie rozwinęła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tw10290
No ale masz antybiotyk jakby nie patrzeć :/ Lepiej konsultuj . I powodzenia życzę !! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Laska miała dość duży swój biust do tego bardzo wysportowana implant pod mięsień rozmiaru nie znam Teraz zaczynam odczuwać większy dyskomfort to nadal nie jest ból bo nie boli nic kompletnie Dyskomfort wynika z coraz większe opuchlizny już mi stanik przeszkadza bo się mega wpija :( poprosiłam o przeciwbólowe i zobaczymy Klinika - najpierw tzw pokój pacjenta 2 łóżka i drzwi z przejściem od razu na blok operacyjny Trochę dziwne bo dość dużo słychać i może to działać różnie na osobę czekająca Można oczywiście poprosić o głupiego Jaśka i ma się zwis:) Po Op wracamy do tej samej sali z już podgrzanym łóżkiem , leżymy na tyle długo aż dojdziemy do siebie właściwie ładne pare godzin Potem drugi pokój już taki typowo do leżenia dwuosobowy chodzi o to ze osoby które przyjdą rano na zabieg miały wolny pokój operacyjny a nas żeby nie przeganiać od rana Odwiedziny 16-19 wypis 9-12 Jak coś to pytajcie W ogóle nie chce mi się spać i od wybudzenia po Op nie spałam ani chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Cześć Nocka katastrofa ale nie z bólu tylko raczej opuchlizna + spanie na pół siedząco , dla mnie dramat budziłam się co pół godziny Ale dziewczynki wstałam sama , umylam się zaraz śniadanko u do domku prawdopodobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Ada jak tam noc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×