Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Tak jutro jadę do kliniki na 15:45 :) Jeśli doktorek stwierdzi że nie potrzebuje tego pasa to z chęcią co go odsprzedam ;) tyle co piersi widziałam to stwierdzić mogę że moje nie są bardzo wysoko. Może to też bardziej chodzi o Stabilizację bo wybrałam dość duży implant. Mam 415 allergan z wysokim profilem. Odezwij się na.pocztę to wyślę Ci foto :) chce-miec-fajny-cyc@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
o widzisz to masz większy :) ja mam 375 okrągłe mentory z wysokim profilem. Już piszę maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila22
Eleni1 wyślij mi też swoje fotki :) ja Ci odeślę swoje, mamy podobne implanty, ja też mam okrągłe mentora wysoki profil 350cc. Ja jestem 5 tygodni po operacji :) Swoją drogą to kiepsko że klinika nie oferuje specjalnego pasa i biustonosza, ja dostałam a w zasadzie obudziłam się od razu z specjalnym biustonoszem z jonami srebra i pasem zaraz po operacji. Czekam na fotki ! :) Chce mieć fajny cyc też mi się pochwal efektem ! Pewnie są ogrooomne ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
Tequila22 maila podaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila22
o zapomniałam napisać maila :) natalia13045@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BB320
elleni1 Ja tez poproszę fotki. Jestem ciekawa bo tez bede miala podobne implanty do Ciebie. Okrągłe allergany 320cc beata.jankowska@op.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA880712
elleni1, piersi same opadną. Ja po operacji, piersi miałam wysoko i nie dostałam pasa. Zadziałała grawitacja ;) Chce miec fajny cyc, czy już najgorsze dni za Tobą? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONIKA tak juz najgorsze za mna :) jednego dnia nawet rno wczesnie sie obudzilam ale bylam bardzo zmeczona i plecy mnie bolaly od pozycji siedzacej wiec wyciagnelam jedna z poduszek i polozylam sie troszke bardziej płasko, tak zasnelam na jakies jeszcze 2 h i nawet wstalam :) p;po nocy piersi sa bardzo twarde, teraz czuje ze zaczynja mieknac ogolnie :) choc dalej one bola. To rozpieranie jeszcze odczuwam ale nastawiam sie ze jescze dlugo to sie utrzyma. dalejmmam pod piersiami zolta skore cos tam w srodku mmie zalewa :p i mostek tez ale to normalne. Jutro jade do doktorka i nie moge sie diczekac az je zobacze bez opatrunkow :) jutro tez pokaze sie mamie, biedna nic nie wie ze ju jestem po, wszystko ukrylam przzed nia, jedynie wiedziala ze chce zrobic op ale nie powiedzialam jej kiedy by jej nie denerwowac. Monika pamietasz kiedy doktorek pozwolil na sen na boku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
MONIKA880712 mówisz :D ? jak tak to fajnie choć nie mam ich pod brodą w sumie, no ale mogłyby być niżej odrobinkę :) staram się je mimo wszystko rękoma trochę uciskać w dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
chce miec fajny cyc każde ciało inaczej się goi, u mnie żółty mostek i niewielkie siniaki utrzymywały się do 2 tyg. Teraz jest 3 tyg po i nie ma śladu ;) zostały jedynie linie po cięciu z czego jedna już praktycznie biała jest, druga trochę gorzej się goi. Takie uczucie napięcia ja do tej pory odczuwam, wprawdzie nie tak jak na początku gdzie miałam wrażenie, że dwa kamienie mam pod skórą ale jeszcze czuć. Jakby nie patrzeć skóra musi nam się rozciągnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zabieg mam na 8 kwietnia , będę miała 380 menthor , czy mogłabym prosić o zdjęcia na priv . aleksandrapiernickaczarnecka @gmail.com takich lub podobnych wymiarow . Mam pytane odnośnie stanika lekarz zalecil mi sportowy z gatty jaki powinnam kupic rozmiar ?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
Orchidea1120 a ile masz pod biustem teraz? ja przy wkładkach 375 okrągłych z wysokim profilem mam rozmiar 75D. Mogłabym mieć nawet E. W tym obecnie mam mocno uciśnięte piersi. TEraz juz zeszła opuchlizna ale na początku aż mi spłaszczał stanik piersi. na kiedy masz mieć stanik? od razu po zbiegu zakładają? u mnie trzeba było mieć na 5 dobę po zdjęciu opatrunków. Ciężko jest tak kupić na zaś jak w klinice sami po zabiegu nie dopasowują. Ja kupiłam 70C to jeździłam wymieniać na 75D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry ;-) jestem tu nowa i tak sobie podczytuję na szybko ,gdyż za ponad 3 tyg. też powiększam sobie cycuchy ;-) Zdecydowałam się szybciutko,a że był wolny termin to długo nie czekałam.Będę mieć zabieg w Krakowie u dr.T.K , mam dobrane wkładki Polytech 365 4two,anatomki,ale zastanawiam się nad 390... Chociaż doktorek uparł się na 365 Mam 174cm i ważę 60 kg. Czy któraś z Was nie żałowała, że nie zrobiła większych ? Boję się,że po operce,będę mieć wyrzuty sumienia,że mogłam zrobić większe...No a jakieś opinie o tych wkładkach??? pozdrawiam wszystkie cycatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA880712
chce miec fajny cyc , mi doktorek pozwolił spac na boku juz po 1 miesiącu ale jak kładłam sie na bok, to mnie jeszcze cycki bolały, wiec spałam na plecach. Chyba tak po 1,5 miesiąca, przestało mnie boleć. Bardzo sie cieszę, że już lepiej sie czujesz :) Eleni moje piersi po operacji były pod obojczykiem ;) i teraz pięknie opadły bez pasa. Także no stres ;) grawitacja zadziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Chce mieć fajny cyc. Jak tam po konsultacji? Blizny ładnie się goja? Jak tam mama zareagowała na twoje cudeńka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
Dziewczyny mam pytanie bo operacje będę miała 9 kwoetnia i teraz zastanawiam się czy jak wrócę od 1 mają do pracy a to będzie 20 dni po operacji a pracuje jako fryzjerka to czy utrzymam te suszarkę tak trochę wyżej ? Czy nie dam rady ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
Lidia_in_red no pewnie :) nie wiem jak inne dziewczyny wracają do formy ale ja po wyjściu ze szpitala sama głowę nad wanną myłam :) Po tygodniu mogłam spokojnie ręce podnieść wyżej ramion, teraz 3 tyg po wszystko robię, jedynie jak coś z najwyższej szafki w kuchni chcę ściągnąć i muszę stanąć na palce wyciągając się to coś tam czuję, staram się wtedy krzesło jakieś podstawiać :) Suszarkę spokojnie podniesiesz kilka dni po operacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goja20
Powiedzcie mi dziewczyny, z Waszego doświadczenia jak duża różnica jest między rozmiarem piersi zaraz po operacji, a po zejściu opuchlizny i końcowym efekcie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila22
goja20 piersi nie zmienią rozmiaru tylko nabiorą innego kształtu :) Nie będą takie napompowane lecz się zbiegną i zaokrąglą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna od T.K, witaj :) Ja tez bylam u niego na konsultacji. Jeszcze sie nie zdecydowalam na op bo mieszkam za granica I musze uporzadkowac najpierw sprawy tutaj. Mnie zaproponowal silimedy 290ml anatomy albo 335ml polytech. Z tym ze polytechy sa drozsze 2 tys. Mam 167cm/53 kg, jestem dosc drobna. O polytech nie znalazlam zbyt duzo info, wlasciwie wcale, za to o silimedach czytalam b.duzo dobrego. Sa bardzo popularne w Australii I lekarze stamtad bardzo je chwala no i pol ameryki poludniowej je nosi :) Wiec moze zapytaj doktorka o silimedy. Ja tez jak sie w koncu zdecyduje biore silimedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny . Ja miałam robiona operacje wczoraj w klinice LineaCorporis u dr Lonia . Spodziewałam sie olbrzymiego bólu w racji iz moj próg bólu jest bardzo niski . W samej klinice jedynie bolało mnie wkłucie wenflonu i to nyl dokuczający ból gdyż pielęgniarka nie mogła sie wkłuć . Po samej operacji czułam jedynie ucisk na klatkę piersiowa ale nie moge nazwać tego nieznośnym bólem. Ogólnie wczoraj po operacji czułam sie dobrze. Dziś przy ruszaniu sie czuje sie nie o gorzej musze bardzo delikatnie wstawać itd. Natomiast ogólnie rzecz biorą jestem miłe zaskoczona brakiem dolegliwości tym bardziej ze mam dość duże implanty wsadzone pod mięsen .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eleni ja tez poprosze ja mam troche ,nijesze niz ty jussska28@gmail.com z gory dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma zadnej roznicy w wielkosci tylko w ksztalcie.. po operacji byly dwa napompowane balony a teraz juz pio pol roku sa cudowne:) bardzos ie ciesze ze to zrobilam:) wygladaja bardzo naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BB320
Keathyby Czy mozesz wyslac zdjecia? Ja mam operacje u dr Lonia w Linea Corporis w maju. Jskie masz implanty? Pozdrawiam beata.jankowska@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem już po sprawdzeniu blizn przez doktorka i mam przyjść za 3 tyg znowu. Dalej mam nosić pas. Mogę się już myć pod prysznicem cała :) ale oczywiście nie moczyc zbytnio piersi. Piersi smarować po kąpieli oliwka :) przyznam że piersi wyglądają jak po wojnie :( chyba oczekiwałam że już lepiej będą wyglądać. Fałd podpiersiowy opuchniety jeszcze no i mało tam czucia mam ale to norma. piersi dalej bolą no i blizny gryzą czyli wiadomo że się goja ;) Witamy nowa z LINEA CORPORIS ;) u mnie 9 dzień i operował mnie ten drugi z LINEA - Stańczyk :) zazdroszczę że tak lekko to przechodzisz ja się kiepsko czułam. Jakie wybrałaś implanty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza1234
Chce miec fajny cyc :) wybralam implanty 350 wysoki profil :) obecnie moja wyjs iowka to 70 male B. Zastanawiam sie jaki rozmiar tak rzevzywiscie po tym mi wyjdzie. Chcialabym uzyskac takie pelne D. Mam nadzieje ze sie uda bo wolalabym potem sienie rozczarowac ze beda za male, wkoncu to kupa kasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny od T.K. bierzcie większe bo ja wzięłam to co proponował a teraz wolałabym większe co najmniej o rozmiar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
zuza1234 myślę że z takim implantem i swoim zapasem będziesz miała to D choć jak ja dobierałam z dr wkładki mówiąc że chcę duże C lub małe D to powiedziała, że przy tych co wybrałam 375 wys profil będę miała C. Teraz gdzie już jestem po stwierdzam, że mam raczej duże D a nawet małe E niż C :P tylko ja miałam wyjściowe A :] teguila22 ma 350wys profil i wyjściowe miała B :) piersi ma śliczne ! uśmiechnij się do niej i poproś o zdjęcia to zobaczysz jak to się będzie przedstawiało w wielkości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
chce mieć fajny cyc z dnia na dzień będzie lepiej ! wszystko zniknie. Wiem, że jesteś przerażona (?) siniakami i tym wszystkim, ja też byłam :] nie martw się. Najważniejsze, że jest wszystko ok i goi się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×