Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Zuza a to mentory czy allergany? To można łatwo obliczyć ile mniej więcej ci wyjdzie tylko musiałabyś znać jak dokładnie się nazywają. Żeby ppoznać jaka mają projekcje. Moje allergany np mają 5,2 cm projekcji a szer 12,75 każdy więc po operacji powinno być mnie 10,4cm więcej w obwodzie :) ale ja miałam też podniesienie więc u mnie było trudniej to policzyć. Jeśli macie samo powiększenie jest to łatwiejsze do oorientacyjnego obliczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BB320
Chce miec fajny cyc a Ty będziesz musiała zmienić Nick na: Juz mam fajny cyc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anka
Do chce miec fajny cyc, wyslalam ci maila.. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asienkaaa2812
Cześć dziewczyny! przeczytałam kilka stron Waszego forum i cieszę się, że tu trafiłam. Operacje mam za tydzień i coraz bardziej mnie to przeraża. GośćAnia mogłabym również prosić o fotki? Też boję się, że wybrane implanty beda za male (350 cc anatomy) ale przy zerowej wyjściówce:) zazdroszcze tym, które juz mają to za sobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Asienkaaa2812 :) jesli masz zerowa wyjścioweke to beda ladne i dosc duze tak myśle, a wiesz jaka projekcje maja twoje implanty? Powiedz gdzie masz zamiar sie operować? Ja jestem dzisiaj 9 dzien po operacji :) jeszcze niedawno bylam na twoim miejscu a teraz juz jestem po wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sw
hey dziewczyny! w piatek mina 3 tygodnie od mojej operacji. Goja sie znakomicie. moje naaturalne piersi byly troche nierowne wielkoscia, mam tez lekka skolioze. Bardzo chcialam zeby chirurg je wyrownal, wlozyl mi mentor 375cc i 400cc. nosze stanik pooperacyjny z pasem, 70CD. Do dzis piersi sa jeszcze troche opuchniete, roznia sie nadal wielkoscia, ta ktora ma wiekszy implant jest wieksza. lekarz mowi ze do 2 mc sie wyrownaja ale tak sie boje, ze zostanie zawsze wieksza.... miala ktoras z was podobna sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość z 12:14 od T.K. A jaki wybrał Ci implant ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
Hej dziewczynki moja operacja za tydzień w czwartek, czas szybko leci martwię się jedynie tym ze pobolerwalo mnie głowa i zatoki i jakiś mały katar mam myślicie że warto się przyznawać lekarzowi do tego czy to nie jest jakieś coś strasznego żeby nie dopuszczono to operacji w razie co ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz jeszcze kilka dni to lec do sklepu zielarskiego i kup witamine C, 1000mg, naturalna!! po to zeby szybciej sie wchlaniala, bo organizm lepiej reaguje na nature. bierz co kilka godzin, zeby sie wzmocnic to i katar ci przejdzie, tylko nie przesadz bo jak za duzo to rozwolnienie bedzie heh. ja dzieki temu sie nie rozchorowalam, pomimo grypy w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
T.K .dobrał mi implanty 305 sillimed o wysokim profilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKasia
Do chce miec fajny cyc Hej udało mi się dowiedzieć że Mój doktorek pracuje na Mentorach :) możesz mi mniej wiecej wyliczyc objętość po operacji będę miała 415cc pod mięsień. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc ja tak mialam.. tez mam skolioze i tez mam dwa rozne implanty.. na poczatku widzialam spora roznice i strasznie sie martwilam.. myslalam ze tak juz zostanie..codziennie przegladalam sie w lusterku jak jakas wariatka,, teraz po 6 miesiacach mowie szczerze ze ssa idealne.. niczym sie nie roznia.. ani wielkoscia ani forma.. jestem przesczesliwa.. cierpliwosci prosze to trwa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GośćKasia nie wystarczy znać producenta, musisz wiedzieć czy są one z wysokim profilem, extra profil itd i czy okrągłe czy anatomiczne. Potem szukasz w necie gdzieś tabelki która podaje w cm ile jest projekcji przy danej wielkości implantu. Jeśli np projekcja jest 5 cm to mnozysz projekcje 2x czyli w efekcie końcowym po operacji powinno być 10 cm więcej w obwodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gosc z 9:47,: dziekuje kochana za odpowiedz, zawsze to inaczej jak ktos inny niz lekarz cie zapewni o tym, ze beda rowne. Bede teraz spokojniejsza i urbroje sie w cierpliwosc. szkoda tylko ze tak dlugo trzeba czekac, moj narzeczony pewnie przez te 6 miesiecy bedzie mi codziennie gadal, ze nadal sa krzywe, ze to lekarz kiepski...bla bla bla, bo nie byl zadowolony ze w ogole zrobilam operacje... itp. ale nie dam sie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie daj sie bo warto a efekt zaskoczy was oboej:) uwierz wiem co mowie:) po jakis 3 miesiacach nie bylo juz zadnej roznicy a teraz po 6 sa cudowne!!!!!!!! spelniajcie swoje marzenia:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
Ja konsultacje będę Miala we wtorek a w czwartek za równy tydzień mam iść pod nóż. Nie wiem jeszcze jakie implanty będę miała wkladana ale może wy się znacie jak to dziala... a mianowicie moja wyjściowa pierś to BB możliwe ze małe C robie ta operacje tylko dlatego żeby moja pierś zaczynała się wyj bo mi tak jakby opadły po dziecku i mam nadmiar skóry. One opadły nie sflaczaly także dalej stoją tylko zaczynają się płasko totalnie i na dole jest ta pierś. Chce max dojść do rozmiaru D proszę powiedzcie mi jak to dziala czy ja musze mieć duży implant wsadzila czy wręcz prEciwnie mały bo mam swoją pierś spora ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jestem tu nowa i całkowicie zielona. Jestem przed operacja powiększenia implantami 350 hp mentor i zastanawiam sie czy nie bedą za małe dla mnie (163 cm, 55kg) Doszłam do wniosku, ze jak ciąć teraz a pożądnie. Teraz moje pytanie do was kochane, czy któraś z Was ma ten model implanow i czy była by tak kochana i przęsłała mi swoje fotki przed i po. Była bym mega wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze o zdjęcia 350 hp mentory okrągłe pod mięsień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domka80
Cześć laski jestem 2 dni po operacji. Wczoraj opuściłam Klinikę , boli raz mocniej raz w miarę. Jeden cyc bardziej spuchnięty od drugiego. Mam dziwne mrowienia. Boje sie powikłań i juz panikuje ze cos jest nie tak. Jestem niecierpliwa.... Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
JJ80 Tequila22 ma te same 350 mentor co Ty przy chyba tym samym wzroście i wadze są duze D i piękne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila22
JJ88 Ja mam takie implanty co Ty chcesz :) 350 mentor okrągłe pod mięsień cięcie pod piersią, podaj maila to wyślę Ci zdjęcia. Jestem troszkę drobniejsza od Ciebie ale podobnie wiec będziesz miała porównani. Dziewczyny dziś byłam w końcu na zakupach staników i okazało się że we wszystkich butikach po zmierzeniu mam 70E.... jest duży problem z doborem stanika :( wszystkie co ładne to małe a duże to ''babcine'' także zakupiłam kilka koronkowych miękkich bez fiszbin i sportowe :) no cóż, co zrobić :) lepiej mieć taki problem niż tak jak wcześniej całą szafę push-upów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce miec fajny cyc
Tequila mam podobny problem, boję się że moje piersi beda też z przedziału tych dużych... Choć prawda lepsze to niż kupa poduch w szufladzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
Odpowie mi ktoś :( bo juz za bardzo się stresuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domka80
Lidia ja mam 320hp mentor i sa akurat, jestem bardzo szczupła i zakezalo mi na obfitym lecz naturalnym biuście. Mam 167cm i 49kg, lekarz powiedział mi ze większych mi nie wsadzi ;). Teraz sa bardzo opuchnięte, mam wrażenie jakby miały pęknąć ... Dopiero 2 doba po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
Ja mam 174 i ważę 64 . A jaka miałaś wyjsciowke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domka80
70A wiec do mojej klatki 320 cc hp był optymalny, wyliczył ze będę miała duże C lub małe D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
No widzisz Domki a ja mam BB albo małe C . Także ciężko stwierdzic co by było dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×