Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Tequila22
gośćSara podaj maila to Ci wyślę, ja mam 160cm i 50kg, mam implanty okrągłe mentor 350cc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSara
No właśnie, to całkiem podobnie :) sara03@op.pl, jaki biust miałaś wyjsciowo? Przepraszam, pewnie pisałaś gdzieś wcześniej, ale nie chce mi się przerzucać tych stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anka
hej do goscia ..dziewczyny ktora miala powiekszane piersi 3 tygodnie temu imlantami anatomicznymi 220ml.Czy moglabys przeslac mi zdjatka twoich piersi zrobione przed operacja jak oczywiscie masz i po operacji? bardzo chcialabym zobaczyc jakie ci wyszly ,bo ja mam 275 okragle i jestem rozczarowana ,bo chcialam wieksze :( moj mail ankaaa1990@interia.pl ,jak oczywiscie chcesz wysle ci moje.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
mnie kręgosłup boli cały czas:/ niby to niecały kilogram więcej z przodu, a jak widać kręgosłup nieźle tę różnicę czuje. Ja kąpałam się do pasa w 2 dobie po operacji, a całościowo w 5-tej jak już zdjęli opatrunki. Głowę myłam sama w 2 dobie. Ogólnie wiedziałam, że muszę szybko się ogarnąć po operacji bo mam w domu 7 miesiącną córę która jeszcze nawet nie siada sama więc wymaga sporej opieki i do tego 3-latka. Mąż na początku wziął urlop w pracy jedynie na czas jaki byłam w szpitalu ale jak zobaczył mnie i jak się "ruszam" po operacji to stwierdził, że bierze do końca tygodnia hehhe. Zabieg miałam w poniedziałek, a w piątek naprawdę super już się czułam, do tego stopnia, że nawet na uczelni w weekend na zjeździe byłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justi85
aha :) a co do prysznica to ogolem najlepiej czekać aż opatrunek sciagna? Lub szwy? Czy po prostu iść kiedy będzie się w stanie? Sorrki dziewczyny za takie pytania ale zwracam uwagę na takie rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justi85
Jeszcze jedno pytanie. Czy można zasugerować doktorowi odstęp pomiędzy piersiami? Tzn. Oglądałam fotki na necie i co niektóre kobiety mają jak dla mnie za duży odstęp między implantami. Czy możnsipoprosic by przerwa między piersiami miała np.4cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domka80
Witajcie dziewczyny.... Wesołych Świat Wam życzę.... Niestety ja znów gorzej.... Cycki z każdym dniem bardziej bolą. Dzis 5 doba i zamiast byc lepiej jest gorzej..... Ja tu wyczekuje poprawy a dostaje kolejna dawkę bólu. Fakt ze wczoraj nie wzięłam ketonalu tylko Apap... Dzis od rana umylam głowę sama, staram sie byc dzielna ale bol klatki piersiowej uporczywy, aż nie moge oddechu do końca wziasc.. Od rana ponownie na ketonalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
Domka80 - ponoć ta 5 doba taka przełomowa kilka dziewczyn tu pisali ze nagle na 5 dzień było o wiele gorzej i się zdolowaly następnego dnia się obudził i o dziwo było o niebo lepiej. Juz kilka osób tak pisało z tego co zapamiętałam. Także głową do góry. Moja operacja juz w czwartek nadal nie wiem jakie będę miała implanty dowiem się we wtorek na konsultacji. Jestem przygotowana na to ze będzie bardzo bolalo no trudno. cały czas mysle jak to jest z rozstępy mi które juz mam od lat na piersiach czy one będą mniej widoczne bo będą wypchanc czy właśnie bardziej widoczne ? Pomóżcie mi Laseczki. Wesołych Świąt :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno przerwa między piersiami nie może być mniejsza niż 3 cm, żeby skóra mogła się dobrze trzymać i nie nastąpiło oderwanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anonymous255280: Macie jakiś dobry sposób na ból pleców, tego obawiam się najbardziej. Juz bez operacji mam problemy a co będzie po?:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domka mama nadzieje , ze to szybko u ciebie minie , trzymaj sie wesołych świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Materac przeciwodleżynowy i delikatne masaże pleców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam chyba tylko 1cm odstępu od piersi, bardzo chcial zeby były blisko i chirurg jak sie obudziłam to z zadowoleniem mi powiedział ze sa blisko ;) moje naturalne były tez bardzo blisko siebie, centralnie na wspost wiec i z powiększeniem nie było problemu, gorzej jak masz piersi ustawione "na boki" wtedy niewiele da sie chyba zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację, może jak masz swoje blisko to implanty tez możesz mieć blisko. Ja mam swoje dostać daleko i musze mieć 3cm przerwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domka80
Lidia No oby bo naprawdę mam powoli dość, mam wrażenie jakby mięśnie walczyły z implantem, nie chcą sie poddać skubane.... Wyglądam niecierpliwie lepszych dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domka80
Do dziewczyn "gość" zawsze trzeba pamietać o tym jak nas natura stworzyła, jeśli masz cycki jedno na Maroko drugie na Kaukaz to nie oczekuj nigdy piersi bardzo blisko siebie i odwrotnie ;)... Wiec bierzcie pod uwagę swoje asymetrie i wymiary przy doborze implantów i w ogóle planowaniu operacji. Na ten przykład... Ja i moja koleżanka miałyśmy robione piersi u tego samego chirurga, ten sam implant mentor 320hp i efekt jest zupełnie różny... Sa poprostu inne wyjściowo wiec efekt finalny nigdy nie bedzie taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila22
gośćSara wysłałam Ci maila ze zdjęciami. Co do odstępu piersi to będzie taki jak przed operacją. Jeżeli przed jest spory odstęp to lekarz nie zdziała cudów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
justi85 mnie np zawinęli bandażami po operacji i ściągali je dopiero w piątek. zmienili opatrunek i nałożyłam stanik. Miałam założone stripy na skórę, żadnych szwów na zewnątrz. Do kąpieli odklejałam plaster z gazikiem, kąpałam się, spryskiwałam octeniseptem po kąpieli i zaklejałam opatrunkiem ponownie:) co do przerwy między piersiami to pewnie że powiedz ! nic nie zaszkodzi jak zapytasz i zaznaczysz, że chcesz mieć blisko :) ja kompletnie o tym zapomniałam ale całe szczęście nie zrobili mi autostrady między piersiami :) no i ogólnie ja sama cały czas je ściskam do siebie bo jednak były bardziej oddalone po operacji niż teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
no ale też trzeba pamiętać o tym o czym piszą dziewczyny :) jak piersi naturalnie są blisko siebie to po powiększeniu nie pójdą na boki mocniej, jak zawsze były daleko to i te 3 cm pomiędzy może być lekarzom ciężko uzyskać. Bądź dobrej myśli ;) ja i tak bez stanika nie ruszę się chyba nigdy bo mnie widok sutków pod bluzką denerwuje hahahha Nie lubię tego widoku ani u siebie ani u innych bo to strasznie przyciąga wzrok ;p A w staniku tak je można wymodelować, że i odstęp między piersiami nie jest jakiś ogromny :) Ja w tym sportowym mam tak blisko siebie, że obie do siebie dotykają nawet :) w normalnym już nie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwi 35
Hej kobietki!! Ja mam pierwszą konsultację na 22.04 a samą operację już 23.04 dlatego jeśli możecie doradźcie mi czym się dokładnie kierować przy wyborze implantów.Duzo czytam i zdania są podzielone ale może znajdzie się tu osóbka która miała operację w klinice Solumed w Poznaniu.Mam 166 cm wzrostu i 65 kg oraz chyba dość sporo miejsca na implant ponieważ w ciągu roku schudłam 45 kg.Czym się kierować przy wyborze,na co zwrócić szczególną uwagę itd....Pomóżcie proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domka80
Kasiunia musisz w pierwszej kolejności zdać sie na lekarza, wysłuchać propozycji zaproponowanych tylko i wyłącznie pod katem indywidualnym. Jeśli masz dużo swojego gruczołu, lepsze beda okrągłe implanty, jeśli masz dużo skory to oczywiste ze trzeba ja wypełnić wiec na pewno zaproponuje odpowiednia wielkość... Wypytaj poprostu jaki proponuje minimalny i nazywałby implant i zdecydujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domka80
I maksymalny miało byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domka80
U mnie natomiast 6ta doba... Rano strasznie jestem obolała, cycki sztywne . Codziennie zmieniam opatrunek , zdjęcie pasa i stanika przynosi chwilowa ulgę. Lewa pierś boli i sztywnieje znacznie mocniej. Pojawiły sie tez krwiaki a raczej wynaczynienia pod biustem, pod pachami i na środku miedzy piersiami... Niewielkie ... Ogółem stwierdzam na moim przypadku ze jazda zaczyna sie dopiero po powrocie do domu z kliniki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA880712
keathyby Czy mogłabym prosić o zdjecie Twoich piersi. Ja mam 470 :) ciekawa jestem jak wyglądają Twoje cycuchy ;) Mail monika880712@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BB320
Domka80 trzymam mocno kciuki żebyś sie lepiej poczuła i czekam z niecierpliwością na Twoje fotki. Jestem bardzo ciekawa bo będę miała takie same implanty jak Ty :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domka80 ja po 6,7 dobie juz czulam sie o niebo lepiej :) twoje lepsze dni sa juz blisko wytrzymaj :) Ja dzisiaj mam 2 tyg po operacji :) od 3 nocy spie juz na plasko totalnie i wstaje bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keathyby dostałam Twoje cycusie boskie <3 Zazdroszczę ze już masz to za sobą. Wspaniale czyta sie o waszym zadowoleniu. Już nie mogę sie doczekać swojej operacji :) (15.06 ) Cycolinki polecacie jakiś konkretny materac by zapobiec bólu pleców? Ps. Do wszystkich szczęśliwych posiadaczek wysylajcie swoje cycusie prosze - w dalszym ciagu próbuje rozwiać dylemat rozmiaru ... jpalczynska27@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny odpuszcie proszę czy ten pas da się ukryć pod ubraniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja obecnie mam dosc cienka bluzeczke i sweterek zapinany, bluzka jest czarna i nie widac pasa. Jedynie czaaem bluzka sie opusci to moze z pol cm pasa wystaje mi ale zaraz poprawiam bo kontroluje to i nikt nie zauwazyl poki co a sa swieta i rodzinka sie przedziera przez dom :) zalezy wszystko co chcesz. Kiedy masz operacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×