Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Marcela28
da się pod ubraniem schować:) przecież pas nie sięga aż do głowy:) no ale z dekoltu będziesz musiała na jakiś czas zrezygnować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki uspokoiłyscie mnie z tym pasem:-) operacja juz w piątek ..mam 164 51 kg miseczkę 70A lekarz proponuje mi 280,300 lub 320 decyzję mam podjąć w dzień zabiegu ..chce mieć duże C . Co byście wybrały na moim miejscu ?? Dzięki za odp !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mozliwe ze wcale nie bedziesz nosila tego pasa. Nie kazdy plastyk Wymaga tego:) ale lepiej sie nastawic ze tak ;) gdzie robisz operacje? moze chcesz wyslac swoja wejściówkę? Moze moglabym ci doradzic :) wiesz jakiego efektu oczekujesz? Zawsze mozna pokazac jakie by sie chcialo i wtedy lekarz podpowie przy ktorych implantach efekt bedzie najblizszy temu oczekiwanemu :) chce-miec-fajny-cyc@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie podeślę wyjsciowke ale teraz jestem u rodzinki wiec mogłabym dopiero we środę. Zabieg mam w Katowicach. Wcześniej miałam małe b teraz małe A po dwóch ciazach i karmieniu. Chce mieć pełne C jak zejdzie opuchlizna wiec żeby potem nie żałować skłaniam się na 320 boje się żeby się nie zdecydować na mniejsze i potem nie żałować . Lekarz ma mi pokazać wkładki wiec czy one wyjdą mniejsze niż widoczne przed zabiegiem bo będę je miała pod mięsień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Chce mieć fajny cyc a jak tam Twoje blizny? Goja sie? Są juz mniej widoczne? Jak samopoczucie? Chyba najgorsze juz za toba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie czy mila pani z rejestracji moze udzielic mi odp mna pytanie dotyczące zapisanego rozmiaru implantów w kartotece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domka80
Chce mieć fajny cyc ... No narazie sie nie zapowiada na przełom ... Lewa pierś opuchnięta i obolała po sam obojczyk aż rwie mnie ręka, z prawa lepiej... Chyba jutro zadzwonię do mojego chirurga.... Bo jutro mija tydzień a ja nadal w czarnej dupie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domka80
Ale co dziwne ja od początku śpię na płasko tzn z dwiema poduszkami pod głowa.... Najgorzej jest przejść z pozycji leżącej lub po odpoczynku na kanapie w póz półleżącej bo Jak sie rozruszam to nie ma tragedii choć lewa pierś boli nawet przy chodzeniu, boli gdy dotykam skore przy kości obojczykowej....moze w moim przypadku potrzeba wiecej czasu niż tydzień na powrót do prawie normalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do czego tak w ogóle służy ten pas? Tez go nosze ale po co to chyba ze stresu zapomniałam zapytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila22
gość pas służy o to aby piersi zeszły niżej i podtrzymywać je aż do momentu kiedy mięsień już złapie implant i nie będą się przemieszczać, czyli ok.6 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny po jakim czasie piersi Wam zmiękły? moje cycki mają 12 dni :D i już czuje że powoli stają się miękkie. Po jakim czasie nosiłyście stanik na fiszbinach? nie mogę się doczekać zakupów stanikowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena moje piersi zaczynaja sie goic, widze ze powoli schodzą strupki ale jest ich duzo jeszcze. Jednqk zaczynają nabierać ladnego ksztaltu i zapinam stanik na pierwszą haftke, mam na mysli ze najciasniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domka ja spalam 9 dni z wysokimi poduszkami. Dopiero na 10 dzien wyciagnelam j3dna poduszke. kolejnego dnia juz wiedzialam ze nie boli tak mocno i umiem wstawac z plaskiego z niewielkim bolem to spalam jiz na plasko. Ale robilam probe w ciagu dnia czy to nie problem wstać. nie probowalam wczesniej na plasko bo sie spina człowiek przy wstawaniu i balam sie o moje ciecia zeby cos ni3 zepsuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi mama pomagała wstawać, wkładała obie dłonie pod plecy i podnosiła, fakt faktem bolało ale ja nie nadrywalam mięśni i ich nie przesilalam. Miała nielada wyzwanie bo wstawałam co 2-3 godziny, nawet w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zdecydowalam spac jak najdłużej na siedzaco bo bardzo mnie boala klatka piersi i w ogóle cierpialam w pozycji lezacej. Dość ciężko przeszlam pierwsze dni po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
gość dziś mniej więcej po 3 tyg piersi zaczynają mięknąć :) u mnie dzisiaj 4 tyg minęły i mam już fajne, miękkie :) prawa piers bardzo długo była napięta i sprawiała wrażenie jakby miała zaraz wybuchnąć, dopiero od kilku dni jest miękka i skóra mi nie ciągnie. Co do normalnych staników to trzeba poczekać trochę choć ja nie mogłam się doczekać i kupiłam sobie z tydzień temu taki normalny :) sportowy powinno się nosić minimum 6 tyg. Moja dr mówi, że im dłużej tym lepiej, nawet w nim spać po tym czasie jest dobrze :) Pozwoliła mi zdjąć go na święta i iść w normalnym, ale dzisiaj już w sportowym śmigałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
ja od początku spałam na płasko. Wstawałam przewracając się najpierw na bok i bocznymi mięśniami podnosiłam się bo brzuchem strasznie bolało. Mąż też kilka razy na początku podnosił mnie a mi aż łzy leciały jak ten przeszywający ból łapał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Tequila 22: moja operacja juz w piątek. Jestem podobnej budowy co ty i implanty 320 cc hp w zamyśle (bądź mniejsze) : podesłalabys mi swoje fotki i dała znać jaka miałaś wyjsciowke? Bardzo mi zależy trifek@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
Dziewczyny ja juz wylądowałam w Polsce jutro jadę na badania krwi i usg oraz na konsultacje do kliniki. Dam znać jaki implant mi zaproponowano i jak to będzie wygladac a w czwartek juz idę pod nożyk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
iwi 35 mamy podobne wymiary :) ja mam 165 i 65kg, wyjściowe miałam małe A, wzięłam implant 375 okrągły z wysokim profilem (pod mięsień) ,moja dr mówiła, że będzie duże C ale metka na staniku pokazuje E :P heheh moim zdaniem są idealne, ani za małe ani za duże. Wszystko też zależy jaki obwód stanika później pod biustem weźmiesz. Im mniejszy tym większa miska. Na moje oko mam D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
gość dziś brałabym największe jakie ci zaproponował czyli 320 :) jak masz wyjściowe A, a chcesz mieć C to myślę, że powinnaś 320 wziąć. Wyżej napisałam jak u mnie wyszło z rozmiarem, tylko moja waga inna niż twoja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
elleni1 dzięki za odp na pytanie o miękkość cycków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila22
gość dziś wysłałam Ci maila ze zdjęciami. Co do miękkośc****ersi ja jestem 6 tyg od operacji i piersi są już miękkie- tak bynajmniej twierdzi mój narzeczony :) ale u dołu piersi i po boku wyczuwam implant :) ale już coraz bardziej traktuję nowe piersiątka jak swoje :) Co do staników z fiszbinami to lekarz mi powiedział że z całą pewnością ich unikać lub ubierać na wyjątkowe wyjścia na kilka godzin - nie dłużej. Zaopatrzyłam się w same sportowe i miękkie koronkowe staniczki bez fiszbin, teraz nie są mi już całkowicie do niczego potrzebne i nie zamierzam nosić biustonoszy z fiszbinami aby nie odkształcić implantów. Zamierzam się stosować do zaleceń lekarza i nie ryzykować takimi ''pierdołami'' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tequila22 dzięki za odpowiedz :) ja niestety nie mam tak ładnych dużych piersi żeby nosic same staniczki bez fiszbin :( mam szeroką klatke piersiową i piersi wyglądają jak naleśniki :( to dopiero niecałe dwa tygodnie, mam nadzieje że to sie jeszcze zmieni i nabiorą ładnych kształtów, ale puki co ratuje sie myślą że w dobrze zbierających piersi stanikach, będzie ładny efekt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwi 35
elleni1 bardzo dziękuję za odpowiedź.Dawno miałaś operację.Jaki masz próg bólu???Strasznie się boję-nie samej operacji ale tego co będzie po bo czytajac to forum tak na prawdę chyba nie ma osoby która by napisała,że w miarę dobrze znosiła stan po operacji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
iwi 35 po operacji pielęgniarki mówiły, że chyba mam wysoki próg bólowy bo jak pytały czy dać coś mocniejszego niż ketonal w kroplówce to mówiłam, że w sumie ból jest do wytrzymania ale mogą dać jak mają na "zaś" hahaha A czy ja mam wysoki? hmmm ja po prostu zawsze nastawiam się na rzeź, że będzie strasznie bolało :] jestem po 3 takich rzezaniach ciała (dwa cesarskie cięcia i piersi) i po każdym jakoś szybko i dobrze dochodziłam do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
iwi operację miałam 9 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domka80
Iwi ja wlasnie odwrotnie ... Próbuje znaleźć osobę która cierpiała jak ja ... Czytam wpisy i trafiam ze po tyg było super... Dziewczyny jeździły autem i nosiły dzieci.... Chyba wiec każdy czyta to co mu " mozgownica" podpowiada. U mnie 7 doba ( na to wyglada ze jak na blogu... Dzien po dniu opisuje mój stan) ;) Poranek znośny, boli nadal, ale wstanie z łóżko poszło sprawnie... Przy zmianie opatrunku zauważyłam ze ta moja lewa piers nie tylko bardziej spuchnięta, obolała ale i brzeg rany grubszy... Prawa dobrzeje w oczach, a ta lewa chyba się na mnie obraziła ;)... Miłego dnia dla Was i dla Siebie. .... Do lasek które zastanawiają sie nad wielkością implantu, bierzcie opcje najwieksza jaka proponuje doktorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×