Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Domka80
Tequila czy wyczowasz implant na dole w jednej piersi? I czy to jest taki jakby niewielki uskok? Mój doktorek jak mnie malował przed operacja... Wlasnie w tej mojej lewej piersi zauważył niewielka faudke skórna pod piersią ( mam 49kg) i powiedział ze moze tak byc ze gruczoł nie pokryje w 100% implantu i zostanie taki wlasnie mały uskok samej skory, gdzie wlasnie implant bedzie wyczuwalny, podobno to jest normalne i chirurdzy nie sa w stanie tego przewidzieć, niby u mnie dał radę pokryć gruczołem, ale uprzedził ze tak wlasnie moze byc i to nie jest nic strasznego. Moze u Ciebie ma miejsce wlasnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
Domka80 fajnie,że już dzisiaj lepiej się czujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domka80
Eleni no aż sie boje głośno mowić tfu tfu... Jest maluteńki progres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domka nie jestes sama. Ja myślałam ze prog bolu mam wysoki, bo od lat mam ciezkie bole menstruacyjne na ktore czasem ketonal nie pomagał. Sama operacje i pierwszy tydzień robilam nieco sama kolo siebie ale przyznam ze zle to znioslam. Jak wiele dziewczyn pisalo ze po przebudzeniu po operacji czuly sie dobrze a nastepny dzien byl gorszy tak u mnie od operacji pierwsze 5 dni bylo straszne. Jak sie obudzilam to zalowalam rozmiaru. bol byl okropny. Ropieralo mnie w piersiach, naciskalo na klatke... ale wiedzialam ze i to musze przejsc by sie cieszyc pieknymi piersiami na lata. wczoraj minelo 2 tyg a dzisiejsza noc byla jakas ciezka dla mnie. Bolaly mnie piersi i budzilam sie kilka razy. Dalej bola plecy bo nie moge spac na boku a ja nie spalam na plecach przed operacja wiec i moje plecy sie buntuja. Swoje trzeba przetrwac niestety :( Pytanie do dziewczyn po operacji. mialam ciecie pionowe oraz wokol otoczki, jednak w faldzie podpiersiowym mam zgrubienie i jest to miejsce opuchniete. Pytalam o to kiedy zdejmowano mi opatrunki i przycinano koncowki szwow(tydz temu) powiedziano mi ze to normalne. Moze to szwy wewnetrzNe? Ale jak dlugo to bedzie sie goilo dziwnie to wyglada i takie twarde i troche bolesne to miejsce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila22
Domka80 Tak u mnie tak jest w obu piersiach, ciężko mi do końca określić co czuje bo nie mam jeszcze do końca takiego perfekcyjnego czucia przy bliznach pod piersiami. Tez mówił mi że tak może być bo też nie miałam zbytnio mega wolnego miejsca do włożenia implantów a zdecydowałam się i tak na spory rozmiar jak dla mnie, ciesze się że nie wzięłam tych większych bo czułabym je pod pachą, te mi tez nieco przeszkadzają i szoruję czasem :) Ja przed operacją miałam obraz mniejszych piersi, nie sądziłam że wyjdą aż tak duże, ale jestem zadowolona :) Efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania :) no i moje drogie Panie ! Dziś żegnam się ze specjalnym stanikiem ! Śliczne koronkowe mięciutkie biustonosiki już na mnie czekają w domu ! :D Po powrocie z pracy pięknie powiem do widzenia temu obcisłemu uniformowi który towarzyszł mi przez 6 tygodni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila22
gość wczoraj Możesz zakupić np stanik z małymi czy większymi push-upami ale np wyciągnąć fiszbiny. Ostatnio byłam na'' biustonoszowych '' zakupach w Triumphie i Pani pokazała mi model staniczka który ma silikonowe fiszbiny- są one praktycznie niewyczuwalne i myślę że taki biustonosz można bez strachu nosić, elastyczny, nieuciskający, może taki byś wypróbowała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domka80
Chce mec fajny cyc czyli wyglada na to ze jeszcze trochę potrwa zanim całkowicie wydobrzejemy... Pewnie czynniki zewnętrzne tez maja na to wpływ, to co robimy w ciagu dnia itp to bedzie jeszcze świeże dłuuugo, ale patrząc na Teqile .... Widac światełko w tunelu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domka80
Chce mieć fajny cyc... Co prawda nie wiem ja wyglada sprawa powiekszenia przez otoczkę , ale moze to tak ma byc tzn np opuchlizna schodzi w dół, moze taka kolejnosc gojenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila22
Dziewczyny będzie dobrze ! Zapomnicie o bólu ! Ja mam bardzo wysoki próg, jestem bardzo dużo wytatuowana, całe plecy na kręgosłupie, mam poród za sobą itd, a i tak powiększenie piersi było dla mnie najgorszym doświadczeniem :) Tez miałam chwile zwątpienia i bezsilności, w 5 dobie żałowałam że mi tam coś włożyli, trochę nawet szlochałam jak nikt nie widział ale to wszystko mija :) Już zapomniałam jak bolało ! 3-4 tydzień to już luzik będzie zobaczycie :) Ja dziś idę na pierwszy trening po operacji, już powróciłam całkowicie do normalności choć wiadomo że jest jeszcze jakaś blokada aby nie zrobić sobie krzywdy i cały czas dmucham i chucham na nowe cycuszki. Ale pomyślcie że lato tuz tu i wskoczycie w seksowne bikini a wszystkim szczęki opadną na ziemię na piaszczystej cieplusiej plaży ! :D he he tego lata będziemy mogły pokusić się na każdy model stroju kąpielowego i każdy będzie wyglądał IDEALNIE ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damy rade :) wlasnie pare dni temu znalzlam moj stary stroj bikini ktory bedzie ekstra teraz :D :D tequila miec takie poersi jak ty to marzenie. Mam nadzisje ze tez bede mogla sie swoimi pochwalic i zeby byly choc troche do twoich podobne, z reszta juz wkdze jak wyladnialy przez ten tydzien :) aproppo plazy... wiecie kiedy mozna znaczac chodzic po sloneczku? Mieszkam gdzie w maju, czerwcu czasem sa takie upaly jak w polsce i mieszkam przy plazy wiec to moje ulubione miejsce spedzania wolnego czasu w lato i Zastanawiam sie czy bede mogla w ogole korzystac z tego.... na solarium nie powinno sie jakis czas chodzic bo podobno implanty sie nagrzewaja... a co ze sloncem... hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
Fajny cyc - zapytam dzisiaj lekarza o opalanie na słońcu to dam znać wieczorkiem ;) juz nie mogę się doczekac konsultacji idę na 13.30 dam wam znać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila22
Dziękuję dziewczyny, że tak pozytywnie odbieracie moje nowe piersiątka i że się podobają Wam :) to mi daje jeszcze więcej powera :) Co do opalania mi lekarz powiedział że słonce naturalne jest mniej szkodliwe niż solarium i że latem spokojnie można będzie się już opalać, zawsze można piersi nasmarować kremem z filtrem. Generalnie z opalaniem powinno się wstrzymać pół roku ale wiadomo jak to jest z nami kobietami :) Co do solarium to mi doktorek powiedział że po 3 ms można już powoli zacząć chodzić ale okrywać całe piersi aż od pach grubszym ręcznikiem lub grubszą bluzką. Moja koleżanka poszła po 3 tygodniach na solarium i się niczym nie przejmowała i nic się jej nie stało, ale ja bym nie miała tyle odwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
No to ja już po konsultacji ;) bardzo rzeczowy lekarz dr Rykała i dr Bratos. A więc będę miała 400 HP Allergan pod miesien. Zaproponowali mi 375 i 400 wybrałam 400 jakoś lepiej czułam się z tym w staniku który dali do przymiarki :) Także dziewczynki ja idę pod nóż w czwartek o 17 ;) dodam że w mojej klinice nie będę intubowana nie będę miała rury w buzi pod narkoza także jestem zadowolona ;) Co do opalania można się opalać nawet na drugi dzień tylko trzeba przykrywac blizny. Powoedzial ze nie ma to żadnego wpływu na implant tylko aby chronić dobrze blizny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Lidia czyli nie będziesz miała plastyki? Tak myślałam jak porównywałem z moimi. No to super. Trzymam kciuki. Czekamy na relacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
Tak zostaje na noc w klinice. Nie ja nie potrzebuje jednak plastyki sam implant wystarczy także się ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domka80
No to niezłe z Was cycoliny.... Ja mam mini przy Was ;)... Choćbym chciała to by mi sie 400 nie zmieścił . Gdy minie bol to trzasnęła fotę i Wam wysle... Do tego czasu moze sie ciut uformują bo tym czasem nie ma czym sie chwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidia beda piekne juz je sobie wyobrazam hihi masz fajna wyjsciowke no i ogromnie zazdroszcze ze nie masz plastyki. stwierdzam lepiej miec zero niz zwis jaki ja mialam ale to juz przeszłość na :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Chce mieć fajny cyc dokładnie jak mówisz. Lepiej zero niż takie zwisy. Coś o tym wiem. Mam nadzieje ze mi też stworzy takie fajne jak ty masz. Trudno juz wole te blizny niż zwisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anka
Do gościa z wczoraj godz.23.28..jakie masz implanty?bo ja też mam małe 275 ml okrągłe pod mięsień i tez średnio jestem zadowolona, chciałam większe :( wymienimy się zdjęciami? Mój mail Ankaaa1990@interia.pl Z góry dzięki i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOOOna
Jestem 2 dni przed operacją powiększania. Doradźcie proszę jak się przygotować do operacji: jakieś cenne wskazówki, zalecenia ? Co ze sobą zabrać, czy mogę jechać w makijażu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_in_red
Cześć dziewczyny właśnie obudzilam się z boloacym gardłem a jutro operacja - zalałamka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domka80
No laski ja masakra, od wieczora, w nocy i dzis nie moge wziasc oddechu pełnego, bol straszny az do łopatki promieniujący, jadę na usg... Zobaczymy co dalej .... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
OOOOna wprawdzie mi nie kazali zmywać ale pojechałam jedynie z pomalowanymi rzęsami bo dr zaznaczyła na wizycie konsultacyjnej, że mam być bez makijażu. Nie lubię swojej bladej twarzy, a że nie można było mieć fluidu więc 2 dni wcześniej posmarowałam samoopalaczem do twarzy buzię :) dużo lepiej się czułam :] Chyba nic więcej nie musisz mieć prócz oczywiście ręcznika, pasty, szczoteczki i wszystkiego co ci tam potrzeba bo porannej toalety :) no i bielizna+ klapki jakieś rzecz jasna :) Na operacyjną nie mogłam swoich majtek mieć nawet tylko te ich fizelinowe sexi wdzianko. Jak już mąż przyszedł po operacji to od razu poprosiłam żeby mnie przebrał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elleni1
Lidia_in_red ale będziesz miała biuścik ;p super ! Mi też dali do wyboru 400 i 375. Na początku wzięłam 400 ale jak zobaczyłam zdjęcie mojej koleżanki znajomej, która robiła 395 anatomy to zmieniłam jednak na mniejsze :) 400 też ładnie by wyglądały ale przeraziłam się jak ona miała napompowane strasznie po operacji .... ja przy swoich 375 miałam wrażenie że zaraz wybuchną :P ale teraz jak już opuchlizna odeszła to i te 400 mogłoby być :P heheh z tymże ja mam wąską klatkę piersiową i już te czuję prawie pod pachami więc chyba dobrze zrobiłam, że mniejsze wzięłam :) Domka80 trzymam kciuki ! daj znać po. Niepokojący jest ten twój ból w klatce :( długo to trwa strasznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooona ja potrzebowałam jedynie szczoteczkę pastę majtki na zmianę, papcie koszula szlafrok wszystko dostałam w klinice no ale to musisz się dowiedzieć jak jest w Twojej. Ja oczywiście jak na babe przystało wzięłam więcej niż było trzeba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwamadebyperfect
Hej dziewczyny :) u mnie zabieg za chwile , około godzinki . Już nie mogę sie doczekać .... Będę miała 380 ml mentor anatomy pod dwa mięśnie . Dam znać jutro co i jak ... Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×