Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gośćMilka
Melka mnie mąż masuje na siedząco :) Naprawdę pomaga :) ANA ANA ja ściągam pancerz codziennie na ok 15 min - ulga niesamowita. W tym czasie mąż mi zmienia opatrunki, troszkę się napatrzę i znowu zapinam. Trysil witamy :) Nie znam dr Zukowskiej, skad jest? Nie ma zadnych opinii w internecie? Np na profilu znanylekarz.pl? 450 ml to duży implant, ale zależy jaki efekt chcesz uzyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelka
Trysil .. najlepiej pójść do paru lekarzy i zobaczyć co doradza .. wszystko tez zależy czy podoba Tobie się duzy biust bo moim zdaniem (strzelam porównując wkładki i rozmiary znajomych ) z tego 450 ml nie wyjdą mniejsze niż E będziesz musiała być na to nastawiona mając całe życie rozmiar b będzie to duża zmiana :) . Ja mam wkładkę 320 ml okrągłe mam 170 cm i 55 kg i wydają mi się teraz idealne a w pierwszych dniach modliłam się żeby były mniejsze .. wdlg lekarza ma wyjść z tego duże c .. ale myśle ze będzie to D .. na instagramie są lekarze (np zachara bardzo znany lekarz) którzy wstawiają swoje prace przed i po operacji .. wiadomo nie można się za bardzo tym sugerować ale mniej więcej jesi się zobaczy pare prac to już się ma jakaś wizje . Wystarczy wpisać chirurg i paru można podejrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Benia
Ta lekarka chyba w Łodzi pracuje coś o niej pisały dziewczyny w innej części ale nie zbyt miłego poszła bym jeszcze do innego tak na wszelki wypadek. Co do skutków to faktycznie bolą szczególnie jeden piersi są już prawie miękkie i teraz nawet pas mnie drażni. Jak często Pierzecie ten stanik ja żeby tylko sportowy na chwilę założyć mogłabym prac go codziennie hih. Jak myślę że jeszcze 3 tyg mam w tym chodzić to mnie strzela.... Żyje nadzieję że 28. Lekarz pozwoli mi już ten pas ściągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Benia
Angie Moli czy lekarz pozwolił już czymś smarowac te piersi chociaż sutki czymś nawilżającym muszę zapytać na wizycie mojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moli85
Odliczam dni niemal jak do Sylwestra :) Jeszcze 3 dni i minie 6 tygodni :) Ja też od jakiegoś czasu uwalniam cycuszki na czas masowania blizn, ulga niesamowita. Rozmiary B, C, D czy F ... to wszystko jest takie względne, co sklep to inna rozmiarówka. Widzę, że mało kobiet decyduje się na mniejsze implanty niż 300 ml a ja z moich 275 ml jestem tak bardzo zadowolona :) Benia przybij piątkę :p Są naturalne, piękne krąglutkie. Dziewczyny Melka i Milka pochwalcie się swoimi bufecikami :) moli85@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Dziewczyny! Jestem 3 tyg po operacji i lewa pierś goi się ładnie, mam wrażenie, że cały obrzęk już z niej zszedł. Niestety nie mogę tego powiedzieć o prawej piersi bo teraz jest o jeden rozmiar większa od lewej. Dodam, że przed operacja nie miałam asymetrii. Czy któraś z Was też tak miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelka
Gośćmilka mnie mąż tez tam masował ale ja E tych okolicach to mam takie filmoteki ze zaraz cała się spinam i u nas to trwa chwile bo nie mogę wytrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa822
Beniu nie przejmuj się. Jak takie uczucie mam, nie jest uciążliwe ale dziewczyny piszą że nie mają. Mam mentory 350cc jak coś. To takie delikatne uczucie że jest tam ciało obce. Też żeby leżeć na brzuchu najwygodniej mi podłożyć poduszkę A wcześniej spałam tylko na brzuchu. Jak ja to zawsze piszę to kwestia indywidualna. Mam nadzieję że u Ciebie nie będzie takiego efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaha
Hej dziewczyny! Czytam was od dawna. Mam zaplanowany zabieg na 19 grudnia. I teraz pytanie... czy 24 bede w stanie isc do rodziny na wigilie?? Kurde musze byc !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaha
Hej dziewczyny! Czytam was od dawna. Mam zaplanowany zabieg na 19 grudnia. I teraz pytanie... czy 24 bede w stanie isc do rodziny na wigilie?? Kurde musze byc !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabiiiiiiii
czesc, od piatkutego codziennie wchodze i Was czytam :) w piatek bylam na konsultacji a teraz w poniedzialek 12.11 mialam juz operacje. Czyli dzisiaj 3 dzien od operacji.. bardzo dobrze znosze to fizycznie - gorzej psychicznie :) ale mam pytanie, jak wstajecie z lozka, albo zmieniacie pozycje to boli Was tak strasznie? bo ja az czuje takie przeciazenie i robi mi sie w selunde goraco.. no i boje sie wstawac z lozka, dlatego spie na kanapie na siedzaco praktycznie. ogarnijcie mnie !! :) ps. boje sie kaszlec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa822
Gośćaha ja już 4 dnia poszłam do miasta posiedzieć. Myślę że 5 dni po trochę bolała ale dasz radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee111
Goscaha ja mam 11.12 i liczę na to ze do świat się ogarnę:) jaką wielkość wybrałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelka
Goscaha .. jak widać kazda z nas przeżywa to inaczej jeśli miałabym Tobie napisac czy ja byłabym w stanie w 4 dzień po operacji byc na rodzinnej kolacji mogę powiedzieć ze byłabym w stanie.. ale napewno widać byłoby po mnie zmęczenie i brak humoru. Wpadła do mnie znajoma na kawe zanim ja wypiłam już miałam ochotę się polozyc poprostu czułam dość duzy dyskomfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Benia
Spokojnie ja dzień po miałam już gości i dałam radę chociaż byłam padnięta jak poszli. Moli mam nadzieję że byłaś na zakupach zazdroszczę Ci ze to juz koniec ja jeszcze 3 tygodnie i 4 dni haha. I piąteczek są naturalne i piekne :) 275ml naszej radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaha
To pocieszylyscie mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaha
Sabii dlaeczego sie zle czujesz psychicznie??? Zalujesz operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość NataliaNiki23
Ja dzis wybrałam się na spacer prawie 8km przeszlam :) Cycki nie bolały a kręgosłup mogl odpocząć od siedzenia :). Smaruje oliwka ale na jednym wyskoczyla jakby pokrzywka czy sucha skora lekarz kazal mi oliwka smarowac to bo mowil ze przesuszyla sie skora :) A wy Kochaniutkie Moje czym smarujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Benia
NataliaNiki mi też się przesusza ale nie wiem czy mogę czyms smarowac bo mi nie kazał ostatnio może zadzwonię do niego. Jak często Pierzecie ten stanik i na jak długo po ten zakładacie sportowy ja ostatnio w nim zasnęłam znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lys
Gośćha ja tez mam zabieg 19.12 i mam nadzieje ze w wigilie będę na chodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee111
Dziewczyny które są przed operacja powiedzcie jaki rozmiar implantów wybralyscie?? Ja zastanawiam się między 345 a 390 anatomiczne mentor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lys
eee111 ja mam wstępnie wybrane 300 anatomiczne mentor , ale zastanawiam się nad 325 . Wyjściowe mam 75 małe b .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaha
Gosc Lys to razem bedziemy sie ciely przed swietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaha
Ja tez 300 cc mentora ale niewiem czy nie za duze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaha
Gosc lys u kogo sie operujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lys
gośćha we Wrocławiu u dr Wacławowicza , a Ty ? Jaki masz teraz rozmiar/wzrost ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość NataliaNiki23
Ja zwykłą oliwka od drugiego dnia mogę:)' Nawet jakimś balsamem mogę ale wolę oliwką. Moja przyjaciółka smarowała mascią z wit A . Stanik sobie ściągam wieczorem na troszkę i wietrze je sb :)jak to lekarz zalecil :)w tym czasie piore go:) tak często jak uwazam ze np. Jest spocony brudny lub tak dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaha
Ja u Furmanka w czechach. Mam 158 i teraz A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Benia
Kupię ta oliwke NataliaNiki. Ja się stresuję że na tyle godzin jestem bez ale fajnie śpi się w sportowym o niebo lepiej. Nie chcę mi się czekać jak wyschnie i zasypiam w sportowce. Ogólnie dosyć miękkie i czule się robią i ten pas zaczął mi od dwóch dni mega ciąży czuje jak je ciśnie i mnie wkurza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMirabell11
Dziewczyny jestem po operacji piersi, mija 9 doba. Jestem nadal obolała, cycki mnie bola masakrycznie. Jak czytam, ze dzien czy dwa po operacji byliście na chodzie to WOW. Ja operacje miałam we wtorek a z łóżka wstałam dopiero w sobote. Pierwsze 2 doby umierałam dosłownie. Nie pamietam zbytnio wizyty jak wyciągałam dreny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×