Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gość Benia
Melka ja jestem 2 tyg po i nadal mąż musi rano mnie lekko popchnac bo mam skamieniala klatkę po nocy. Moli85 właśnie myje podłogę mopem nie na kolanach już haha i pomyślałam o Tobie zlosniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moli85
Benia - Ty przecież wiesz, że się droczę ;) Wysłałam Ci maila drugi raz. Pytałaś czy mam skałki rano - hmm... trochę tak. Mnie też mąż rano popychał (jakkolwiek dwuznacznie to brzmi :) ) przez jakieś 3 tygodnie. Milka - no brzuch to było dla mnie utrapienie, ale spokojnie, to minie. To też efekt po narkozie no i jednak jak nie jesteś w 100% wyprostowana, to mięśnie brzucha zupełnie nie trzymają sylwetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
Benia no właśnie ja nie mam tego pasa, tylko sam stanik a in spłaszcza raczej biust niż tą opuchliznę od góry...no okaże się dzisiaj wszystko. Moli85 jeszcze się nie potrafię w 100 % wyprostować. Ostatnio bardzo się garbiłam, chyba coraz bardziej chciałam ukryć ten brak biustu a teraz jak chcę się wyprostować, to mnie bardzo ciągnie w klatce. Dam im jeszcze trochę czasu. Maliboox, zastanawiałam się wła$nie co z tymi bliznami...ja mam takie plasterki na samych bliznach i ich mam nie ruszać, a na to robię codziennie nowe opatrunki z gazy. Tak myślałam, że będzie bolało...Kurcze, ja to taka wrażliwa jestem. Jeszcze mnie boli nawet wkłucie po wenflonie, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moli85
Milka - spokojnie, masz jeszcze sporo czasu na wyprostowanie się. No ale niestety konsekwencją garbienia się jest ból pleców i ten brzuch. Może dopytaj lekarza o pas uciskowy nad biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Benia
Moli85 wiem kochana przecież :) zaraz wejdę na poczte. Milka kurcze mi ten pas dużo daje chociaż na początku go nienawidziłam to teraz doceniam. Może pogadaj z lekarzem o tym on oceni na kontroli czy jest ok. Jak będą dreny wyciągać to gadaj cos do lekarza mi to zawsze pomaga jak gadasz to nie myślisz tylko o tym co robią właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboox3
hejka nie zapytałam o ten stanik ale na czas prania napewno go będę ściągnąć bez przesady na 2 h się chyba nic nie stanie :) mnie już nic a nic nie boli sama normalnie wstaje na wprost z klatka, sama się dziwgam i nic nie boli. jedynie wczoraj mi te blizny myl i to mnie pobolewa ale mogę się już całą wyprostowac. ja też chyba miałam plasterki na bliznach bo lekarz coś odklejal. ale przeraża mnie myśl że muszę sama robić opatrunek ajcccccc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ANA ANA
Do slowik- moge liczyc na fotki piersi. Masz takie same implanty jak ja 300 cc mentor. Ja jestem 18 dni po a Ti? Przypomnij mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co się dzieje z tą Kafeteria cały dzień nie było widać komentarzy wam też się tak wiesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
Dziewczyny, wracam właśnie po wizycie kontrolnej u dr. Wszystko się ładnie goi. Dr stwierdził, że nie będę mieć pasa, a od dołu pięknie się piersi ułożą i wypełnią, jak puści mięsień. W przyszłym tygodniu jade na ściągnięcie szwów. Stanik mogę zdjąć i wyprać, nie ma żadnego problemu. Spać mogę jak mi wygodnie, ale ja i tak nie jestem w stanie spać na boku. Mówił, że niektóre kobiety już śpią na boku po dwóch tygodniach i nic się nie dzieje. Robić tylko to, co czuję się na siłach i nie sprawia mi bólu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelka
Co do tego pasa .. mi lekarz mówił ze on musi być przy anatomicznych by implant się nie przekręcił ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelka
Aj ta kafeteria nie dodają się posty .. pisałam ze już jestem po wyciągnięciu drenów .. nie było tak zle lekarz stwierdził Ze mam wrócić do domu bez stanika a pancerz spokojnie wyprać bo po bokach miałam wyciek trochę od drenów prawa do był sztywny w tym miejscu. Od wczoraj mam takie jakieś dreszcze przez temperaturę zimno mi ciagle teraz mam 37,4 wieczorem miałam 37,9 i zamarZalam .. no a rano kamienie takie ze szok .. ogólnie mnie już nie boli tak nic jak lerze ok ale jak wstawałam przedchwila do wc to strasznie wszystko mam jak skala ledwo wstałam .. teraz wizyta za dwa tygodnie opatrunek mam sciagnac w piątek po kąpieli i już nic nie naklejac .. a po wizycie powie mi czy już mogę smarować blizny .. ogólnie powiedział Ze z tego wyjdzie c .. ale mojej szwagierce tez tak mówił a ma d .. stanik mam nosić ciagle pancerz ale jak pytałam o impreze rodzinna cY sportowy mogę ubrać by widać nie było kazał mi sobie kupić w triumphie zapisał jakiś tam model

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelka
Leżę *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
Melka a widzisz, ja mam anatomiczne implanty i nie mam pasa. Wydaje mi się, że to wszystko zależy od naszej budowy. Mi dr nie dał pasa, żeby implantów za bardzo nie obniżyć, ja mam trochę zapadniętą klatkę piersiową. Za to mam piękny rowek między piersiami :-) Nie pozostaje mi nic innego jak mu ufać. Na pewno nic się nie stanie jak zdejmiecie ten pancerz na chwilę. Ja po operacji 24 godziny byłam bez niczego, na nowy biust miałam tylko moją koszulkę założoną, wstawałam, chodziłam, i absolutnie nic się nie działo. Lekarz mówił, że w całej jego karierze nie zdarzyło sie, żeby komuś się przekręcił implant anatomiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelka
Gośćmilka napewno lekar wie co robi każdy ma inna budowę wiec nie pozostaje nam nic innego jak ufać .. a jak u ciebie z temperatura mnie ona teoche meczy teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
Zdaję się na opinię lekarza :) Temperatury nie mam podwyższonej. Tylko raz mi się zdarzyło, wtedy jak miałam ten kryzys w sobotę zaraz po operacji. Miałam dreszcze, było mi słabo, duszno, nie wiedziałam co się dzieje. Wtedy miałam 37,3. Ale to trwało chwilę. Więcej się nie powtórzyło. Mówiłaś lekarzowi o gorączce? Co on na to? Teraz mam tylko problem z ruszeniem się z lóżka rano ;-) Nadal trochę boli, ale nie ma tragedii. No i strasznie szybko się męcze, dlatego jeszcze dużo odpoczywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelka
Tez szybko się mecze coś ram porobie i zaraz się kładę .. a o temp mówiłam niby to normalne na początku .. i jeśli byłaby powyżej 38,5 muszę się zgłosić ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość NataliaNiki23
Jestem na pół metku u Mnie 3tygodnie dzisiaj . Wszystko oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Benia
U mnie 15 dni. 28 mam wizytę mam nadzieję że chociaż ten pas pozwoli mi ściągnąć wtedy hihi. W prawym skutku mam czucie a w lewym nie. Piersi zaczynają się robić miękkie chociaż mąż mówi że są twarde dla niego no niestety na miękkość pełna trzeba troszkę poczekać. Chciałabym żeby był już grudzień zakupy zwykły stanik wlecze się ten czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
Benia oj tak...czas tak wolno płynie... Ja już oglądałam bieluznę i stroje kąpielowe w internecie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Benia
Mi przyszłed kolejny sportowy stanik haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa822
Odpowiadam Angie. Jeżeli chodzi o obwód i to czy przytylam czy nie. Ani nie schudłam ani nie przytylam a po 1.5 roku tylko 2 cm od operacji. Czyli opuchlizna dała mi 2 centy. Jezeli chodzi o kamienie co rano to minie, jednak ja do tej pory czuje ciało obce i raczej się to nie zmieni. Szczególnie jak wstaję rano to czuć. W biustonoszu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboox3
dziewczyny wczoraj robiłam pierwszy opatrunek i byłam cała spocona ręce mi się trzesly :D wystraszylam się że będzie boleć bo gdy lekarz mi czyscil blizny to aż mnie w żołądku skręcalo. okazało się że strach ma wielkie oczy i prawie nic nie bolało ale głupie uczucie kąpać się bez stanika. ciągle mam wrażenie że te cycki mi wyleca dołem :dahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelka
Nic mnie w ciągu dnia nie boli podnoszę się sama bez podpierania normalnie .. tylko ta temperatura mnie meczy dziewczyny które miały podwyższona temperaturę ile u was to trwało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboox3
ja miałam gorączkę do tygodnia 37.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Benia
Ewa822 ja myślalam że kiedyś to minie i zapomnę że mam coś tam włożone :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość NataliaNiki23
Napewno minie :) ja po 3 tyg w ciągu dnia juz zapominam ze cos tam jest włożone!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
Wiecie co, a ja od samego początku nie czuję ciała obcego. Czuję ból, rozpieranie, rozciąganie skóry, mam tkliwe sutki. Na początku miałam wrażenie, że czuję każdą rozerwaną tkankę. Ale w ogóle nie czuję, że coś tam jest włożone. Dzisiaj miałam kiepski dzień, bardzo bolała mnie glowa. Już nie biorę przeciwbólowych, chociaż czuję piersi cały czas. Coś czasami zakłuje, poboli, piecze. Ale już nie ma tragedii. Zrobiłam dzisiaj pierwszy raz sama obiad. Czekam na moment, kiedy będę mogła bez problemu ściągnąć łopatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelka
Nie chce zachwalać narazie ale mnie piersi nie bolą tylko jak wstanę z pozycji leżącej czuje nagle obciążenie takie nieprzyjemnie przez chwile staram sie prostować ale jak wstaje to chwile idę zgarbiona i dopiero się koryguje .. przez to często cierpnie mi jakby szyja okolice .. przydałby się jakiś dobry masaż leżąc ba brzuchu ❤️<3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ANA ANA
Ja tez nie czuje ze jest tam cos wlozone. Bol jak bol- wiadomo ze boli, piecze, swedzi, ciagnie itp. Sutki to najwiekszy dramat bo bola- dzis 20 dzien mija i pozwolilam sobie na relaks w formid odpinania stanika np. Podczad ogladania filmu- nawet na godzinke- zeby sutki migly pooddychac- jaka ulga. Piersi ciagle sa scisniete dzien i noc i maja juz dosc. Powoli ukladm sie tez na polboku w nocy zeby lepszy byl komfort snu. I tak powoli do przodu. Ale tych pancerzy mam dosc- i mam wrazenie ze piersi nas bola wlasnie od nich ale mus to mus trzeba je nosic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trysil
hej dziewczyny :) Ja jestem po konsultacji u dr Żukowskiej i z doktor ustaliłyśmy okrągłe 450 ml mentor. Wzrost 170 pod biustem 78 cm. Zastanawiam się tylko czy jednak nie będą za duże i boję się czy nie będę gorzej i dłużej dochodzić do siebie?? teraz mam raczej małe b. Proszę dziewczyny doradzicie coś?? macie może też jakieś opinie o dr Żukowskiej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×