Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klokj

leczenie wodą utlenioną

Polecane posty

Suchy Grzybie mam jeszcze pytanie o pssylium, kupiałam nasiona babki plesznik, ale zastanawiam się czy to się nadaje i czy nie lepiej stososwać prepaparat colon c, zamiast nich te nasionka są nieoobranme brązowe czy to ma tak wyglądać? W colon c znajdują się same łuski tych nasionek, preparat jest kremowo - biały raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O zdrajcy, a ja myślę, dlaczego nikogo nie ma na naszych wątkach.... A wy tu, hihi Kafeteria, wyczyść wątrobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suchy grzyb
kafeteriakafeteria blonnik psyllium to wlasnie te luski czyli raczej zastosuj COLON c,chociaz-rzucilam okiem na sklad-sa tam tez probiotyki i prebiotyki-jesli bedziesz go zazywac z bentonitem,probiotykom nie uda sie osiedlic w jelicie bo Kisielek raczej na to nie pozwoli -jego funkcja-wchlonac wszystkie brudy,toksyny i wydalic,probiotyku nawet nie wypusci z kisielu,wiec na nic on tam. Ale nic nie szkodzi,jesli nie znalazlas nigdzie czystego psyllium,ten w colon c tez jest dobry.Adres z Psyllium dr Popov, kt ci podalam to polska strona ,mozesz tam kupowac-niedrogo. A,pamietaj ,kisielek 2xdziennie,rano na pusty zoladek,wieczorem,2-3h po jedzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyczliwy
Kupcie sobie porządnego sera Ementalla oryginal szwajcarski :) po 7x/kg i bakterie będą cacy :) - Ww w nadmiarze zwłaszcza proste (bezwartościowe 0 wit i min, enzymów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość info raczej
psyllium idealne do picia nazywa się ispagul, do kupienia w zielarniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako ze watek o h2o2... :) od pol roku intensywnie stosuje rozne metody oczyszczania i dochodzenia do pelni zdrowia... min.: od ok 10-11 tyg UT wewnetrznie i zewnetrznie od ok 7 tygodni H2O2 3xdziennie po 10 kropel (wskoczylem od razu na 7-5-8 kropel) od 2 tygodni rano 15 kropelek tydzien temu 4 oczyszczanie watroby przedwczoraj i wczoraj... lewatywnka z kawki coby watrobke odciazyc pod wieczor goraca kapiel z solidnym peelingiem calego ciala godzinke pozniej... 1/3 wanny wypelniona woda z filtra osmotycznego dodane 200 ml H2O2 3% aptecznej 40 minut masowania wcierania nie zaobserwowalem zadnych plam zaczerwienionej skory podwyzszonej temp nadzwyczajnego pobudzenia dotlenienia... bardziej odczuwam lewatywe z kawy czy poranna porcje H2O2 niz owa kapiel... dodam ze jak "wskakiwalem" w H2O2 ...bylem solidnie przeziebiony... to po 2 porcji H2O2 pojawila siewysoka goraczka... przed 3 porcja juz powrocila do normy na drugi dzien...w zasadzie zdrowy :) nic niepokojacego nie zaobserwowalem :) stosuje sie do dawek nieumywakina... i czuje sie znakomicie nie mniej ...myslalem ze kapiel :) da wieksze...bardziej odczuwalne doznania pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj Makler jestem pełna podziwu dla Twojego zapału w celu uzyskania całkowitego zdrowia :D ale chyba masz trochę bzika :D a jak Ci przyjdzie zmierzyć się z poważną chorobą czy nie będzie załamki ? ;) każda przesada jest nie wskazana wyluzuj trochę, zaszalej trochę :D:D pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj Makler jestem pełna podziwu dla Twojego zapału w celu uzyskania całkowitego zdrowia :D ale chyba masz trochę bzika :D a jak Ci przyjdzie zmierzyć się z poważną chorobą czy nie będzie załamki ? ;) każda przesada jest nie wskazana wyluzuj trochę, zaszalej trochę :D:D pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danke :) dziekuje za uznanie ja to robie wlasnie po to zeby mnie nic nie zaskoczylo wydaje mi sie ze wiek 36 lat...byl ostatnim momentem zeby bardzo solidnie i doglebnie wziasc sie za siebie...od srodka bo pomimo ze od kilkunastu lat regularnie cwicze...wg mojej oceny dbalem i pilnowalem ciala odzywiania...to jednak byly drobiazgi ktore... stanowily ciern w oku czasem to plus a czasem minus... ale jestem perfekcjonista :) a nic mnie bardziej nie meczy i zle na mnie wplywa..niz...niedoskonalosc fizyczna psychiczna...niedomagania..mnie...mojego ciala to jest teraz moja pasja hehe i tu szaleje :) na inne sposoby tez szaleje hehe zauwazylem kilka malutkich wiszacych brodaweczek... takich cielistych... moze to w wyniku golenia sie pod pachami...a moze dlatego ze mam/mialem polipy w jelicie grubym a zmiany takie..polipy..to juz nowotwory lagodne... wg mnie czas byl najwyzszy na interwencje z mojej strony i z pelna odpowiedzialnoscia...ze kilkanascie lat ...regularnego trenowania znakomitych parametrow wydolnosciowych gibkosciowych...rownowazy sie z tym okresem polrocza ktore to poswiecilem na intensywne oczyszczanie tak dobrze w zyciu sie jeszcze nie czulem werwa wewnetrzna energia jasnosc myslenia ... odczuwanie tego warte jest kazdego dnia poswieconego oczyszczaniu pilnowania odzywiania kto jest otwarty w moim bliskim otoczeniu... zapalam swoim zapalem i juz kilka osob jest ktore powoli ida w moje slady :) male a cieszy :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suchy Grzybie, mam prośbę o priva do Ciebie, chciałabym mieć w razie czego kontakt mailowy- mam jeszcze kilka pytań a nie chcę zaśmieć forum - bo wypowiedzi są nie na temat. np. czy stosowałaś w czasie kuracji jakieś metody pomagające oczyszczaniu lewatywy np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suchy grzyb
kafeteriakafeteria pisz na maila : monal1@wp.pl co do lewatywywy-sprobowalam tylko raz,dawno temu i podziekowalam-impreza nie dla mnie :{

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suchy grzyb
kafeteriakafeteria poza tym zadnego wspierania w oczyszczaniu z mojej strony nie bylo,oprocz tego ze robilam co jakis czas dni warzyno-owocowe,gora 2,wiecej nie dawalam rady.Wydaje mi sie ze moza bardzo wesprzec organizm ograniczajac(nie wykluczajac) jedzenie miesa i wyrobow z maki,wykluczyc moznaby bylo jedynie cukier i slodycze.W ten sposob napewno odciazyloby sie niezwylke organizm zamiast niepotrzebnie go obciazac w stanie choroby.Nie kazdy jednak daje rade.Zdaje sobie z tego sama sprawe.Byc moze dlatego- ze zwlaszcza na poczatku ciezko mi szlo z ta dieta-proces oczyszczania u mnie trwal dluzej niz zakladano na stronie z kuracja.Nie wiem...wazne ze i tak poskutkowalo bo zanim zaczelam z kwasem ,tracilam juz powoli nadzieje na dobre zakonczenie zalej historii z grzybem. troche umiarkowanego ruchu tez nie zaszkodzi.W poczatkowym ,krytycznym czasie ciezko bylo mi sie ruszac,bylam zbyt zmeczona,ospala,obolala zeby moc cos zdzialac,ale mimo to w dni " lepsze" szlam poplywac,potruchtac na zewnatrz albo sie pogimnastykowac(bez forsowania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suchy grzyb
makler001 gdybym tylko mogla cofnac czas,i miala wtedy wiedze na temat organizmu jaka mam teraz robilabym to samo co ty,tak trzymac!!!nie ma nic bardziej boskiego niz miec energie,zdrowie i radosc wewnetrzna :))))) Na pewno latwiej zapobiegac pandemii w ciele niz potem z nia walczyc.Licze na to ze jeszcze wtym roku bede tak samo fit jak ty teraz(a wlasnie zaczelam 36 rok zycia ;) ) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suchy grzyb :) najlepiej i najlatwiej zapobiegac... pandemia w ciele :) ostatnie lata...modne slowo niestety...stety jest duzo prosciej i latwiej jestesmy tym co jemy i jak i ile :) zle sie odzywiamy jestesmy niedotlenieni jestesmy brudni w srodku lewatywy to koniecznosc :) i pozniej czyszczenie watroby moritz clark bez tego nie dojdziesz do zdrowia pozniej odzywianie...swieze nie przetworzone... mieso slodycze biala maka...wek :) i bedziesz okazem zdrowia urynoterapia nalewka tybetanska oleje h2o2 sok z kiszonych buraczkow... wszystko to dodatki do podstaw wymienionych wyzej poczytaj moritza niezwykle plukanie watroby i woreczka zolciowego malachow... dabrowska... proste skuteczne recepty na zdrowie ja do lewatywy rok sie przymierzalem im wiecej czytalem tym bardziej sie przekonywalem... nie ma nic lepszego i skuteczniejszego na nasze wewnetrzne zasmiecenie ta kloaka ktora jest w jelicie grubym caly czas zasyfia ci krew ktora wedruje do wszystkich organow...zatruwajac je i uposledzajac ich funkcje zanieczyszczona watroba nie czysci krwi... dodatkowo zlym zywieniem jeszcze obciazasz organizm w takich warunkach jakie bys tabletki i suplementy nie przyjmowala nie wyzdrowiejesz objawy choroby chwilowo mozesz zaleczyc...ale nie wyzdrowiejesz...zrodla choroby nie zlikwidujesz czytaj czytaj :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makler zamieżam u siebie przeprowadzić taki właśnie remont czy mógł byś dać namiary do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nima sprawy ryzypigwa :) makler001@tlen.pl w zasadzie wszystkie..czy tez wiekszosc ksiazek z ktorych czerpie wiedze mam w formie elektronicznej... wiec i ciekawa lektura moge wspomoc ;) :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makler001 rozumiem ,że najpierw robiłeś oczyszczanie jelit a dopiero się wziąłeś za swoją wątrobę?ja też myślę o tym od pewnego czasu ale mam pewne opory. Mam pytanie czy dopiero po gruntownym oczyszczeniu organizmu zacząłeś spożywać H20?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktom
stosowałem przez jakiś czas wodę utleniona rozcięczoną 10 kropli przez dwa tygodnie. Mam po tym złe wspomnienia. Powracające kolki w lewym boku pod sercem. Kiedyś tego nie miałem, zaczęło się w trakcie kuracji. co to może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa...ktom... najpierw dobrze oczyscilem jelito grube ...wg tombaka - miesiac lewatyw 1 tydzien codzien 2 tydzien co 2 dzien 3 co 3 dni 4 co 4 zaraz po oczyszczenie watroby wg moritza - clark ma prawie to samo tylko dochodzi ornityna i chyba jeszcze nospa i to jest minimum jakie nalezy spelnic aby startowac do H2O2 czy tez UT ja od 2 lat pije wode tylko z osmotycznego systemu uzdatniania wody sok z kiszonych burakow ponad pol roku...zapperem sporo sie "bawilem" nalewke tybetanska koncze...kuracje czosnkowe zaliczalem ogolnie duzo wody pije...wiec jestem przeplukany nerki tez jest wskazane przeczyscic ja nie musialem bo problemow z tym nie mam... a woda osmotyczna wspomaga wyplukiwanie szlamow ktom nieumywakin bardzo wyraznie zaznaczal ze oczyszczenie jelita watroby nerek krwi stawow serca jest warunkiem koniecznym! przed przystapieniem do stosowania wody utlenionej ja widac jestem tak czysty ze nie mam zadnych efektow ubocznych u ciebie sie pojawiaja tak samo malachow zalecal przed zaczynaniem stosowania UT u niektorych osob moga wystapic ostre...a nawet bardzo ostre przypadki intoksykacji... nawet do spiaczki wlacznie wiec ja wolalem dmuchac na zimne i dopiero o 3 oczyszczaniu watroby wszedlem w h2o2...z ut zaczalem po 2 ale ja wczesniej duzo innych rzeczy tobilem...takze o nerki i krew to ja spokojny serce uklad oddechowy krwionosny...kilkanascie lat trenowania roznych rzeczy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafeteriakafeteria Daj znać jak się czujesz po braniu tych rzeczy podanych przez suchego grzyba.Będę bardzo wdzięczna za wszelkie informacje na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suchy grzyb Mam prośbę czy ja też mogła bym skrobnąć do Ciebie na priva parę słów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suchy Grzybie no to napisz jak u Ciebie przebiegało leczenie, zawsze jakieś wnioski wyciągniemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suchy grzybie sorrki to nie do Ciebie miało być. Ty już opisałaś wszystko. Makler dzięki za oddzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suchy grzyb
Nowa 80 jasne,pisz przy okazji napisz z czym walczysz i jak dlugo bo zdaje sie ze sie za bardzo nie nie uzewnetrznialas ze swoim problemkiem ;) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteriakfeteria
Kurację stosuję dosyć krótko, więc trudno mi się wypowiedzieć na temat jej działania, zaczęłam tydzień temu, wydaje mi się że odczuwam lekką poprawę jeśli chodzi o senność, ale może to tylko efekt placebo - kto wie. Nie wiem czy mam objawy detoksu, raczej nie, cały czas utrzymują się luźne wypróżniania i bóle brzucha, więc trudno stwierdzić czy teraz akurat to efekt herxa. Wydaje, że stosując glinkę te objawy powinny być niezauważalne, służy przecież do usuwania toksyn, które żywy czy obumierający grzyb powoduje. Kurację będę stosować i to skrupulatnie co najmniej 4 miesiące jestem już w stanie agonalnym i jest to moja ostatnia deska ratunku. Na razie biorę 1 kapsułkę kwasu tylko w porcji wieczornej, wolę rano nie obciążać organizmu, bo i tak idę do pracy ostatkiem sił. Trzymam dietę, ale jem owoce, czasem nawet normalny obiad, ale bez chemii staram się go przygotować, omijam białą mąkę, chleby z niej i ziemniaki, dodatki w stylu glutaminiany sodu, aspartamy i inne takie, cukier w każdej postaci, ale ostatnio nawet dżem sobie zajadałam, znalazłam w sklepie ze zdrową żywnością taki bez cukru. Odradzam laikom lewatywy można sobie krzywdę zrobić, jak się ktoś nie zna na rzeczy, lepiej już stosować hydrokolonoterapię jeśli kogoś stać na to. Będę się odzywać jeśli ta kuracją zacznie przynosić efekty, my grzybiarze jesteśmy to sobie winni, to jest tak straszna choroba, że ciężki grzech spoczywa na każdym kto z tego wyszedł, a nie podzielił się metodą leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafeteriakafeteria przepraszam bardzo...ale nie strasz ludzi lewatywami predzej powinnas ludzi straszyc konsekwencjami nierobienia lewatyw i ciagla postepujaca intoksykacja! lewatywa nie mozesz sobie zrobic krzywdy....chyba ze ktos wpadnie na ...nierozsadny pomysl robienia tego wezem od prysznica! co kategorycznie odradzam wode do lewatywy przegotowuje sie schladza do temp ciala lub ok 20 paru stopni....dodac na litr lyzke soku z cytryny...badz tez lyzeczke soli i sody oczyszczonej przeprowadzajac "zabieg" aptecznym irygatorem... litr do poltora plynu... zawieszajac na wysokosci metra poltora...woda delikatnie swobodnie splywa takim czyms nie mozna sobie zrobic krzywdy jesli nie masz wystarczajacej wiedzy czy masz uprzedzenia do tego nie pisz tak jak piszesz predzej obawialbym sie hydrokolonoterapii ktory to zabieg przeprowadzany z duza iloscia plynu i pod cisnieniem wlasnie moze napytac biedy! a wydaje mi sie ze oczyszczanie jelita watroby i innych narzadow i calego ciala powinno byc podstawowa sprawa przy/ przed stosowaniem wody utlenionej! nieumywakin jest tu dla mnie wielkim autorytetem ...takze medycznym postepujac zgodnie z jego wskazowkami mozna tylko poprawiac stan swojego zdrowia, bez narazania sie na dyskomfort czy ostre powazne kryzysy pozdrawiam zanieczyszczone/ nie czyszczone lewatywami jelito grube caly czas zanieczyszcza krew! ktora to plynie bezposrednio do wszystkich najwazniejszych organow! nieoczyszczona watroba nie filtruje/czysci brudnej krwi i nie ma mowy o zdrowienie/czy powrot do zdrowia w takich warunkach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makler, zamiast lewatywy można stosować głodówki, albo metody poniżej, jeśli ktoś ma np. nadżerki jelita grubego, (a skąd ma o tym niby wiedzieć) to drażni jelito występuje ból i stolce z krwią: w mojej rodzinie ciotka chciała tak leczyć przeziębienie i się jej przygoda skończyła w szpitalu http://www.vismaya-maitreya.pl/naturalne_leczenie_lewatywa_-_czym_ja_zastapic_cz4.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafe...kafe... Miękkie oczyszczania jelita grubego w/g Tombaka nie zawsze przynosi oczekiwany skutek. Wtedy jeśli ktoś się chce oczyścić stosuje lewatywę. Jeśli dalej czuje że nie przyniosło to efektu idzie do gabinetu na głębokie oczyszczenie jelita grubego. A jeżeli chce stosować inne metody, bez wcześniejszego oczyszczania - jego wola, tyle tylko że nie zawsze pozbywa się dolegliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suchy grzyb
lewatywa jak i inne sugerowane prez forumowiczow metody doprowadzania organizmu do zdrowia (lacznie z moja),sa opcjami ,z kt kazdy z nas wg wlasnych potrzeb czy doswiadczen moze skozystac.Jedna z nich swietnie sprawdzi sie u jednego,inny tego nie zniesie.Nie ma sensu fanatycznie przekonywac innych do czegos ,niemal obrazajac tych kt zakwestionuja to i owo. Ci kt naprawde sa w potrzebie napewno znajda cos dla siebie. kafeteriakafeteria jesli cierpisz na grzyba od dlugiego czasu i jak piszesz,jestes niemal w stanie agonii to na pewno nie umiejscowil sie on wylacznie w jelitach ale zdazyl rozpanoszyc sie z krwia po calym organizmie.glinka z psyllium wchlonie ci "nieczystosci" z ukladu pokarmowego ale nie z reszty organizmu.Tym jednak nie musisz sie martwic- to molekuly kwasu kaprylowego przedostaja sie rowniez do krwiobiegu ,tam ubijaja grzyba.Kiedy ty odciazasz organizm glinka,psyllium,dieta i mineralami,on sam zaczyna silniej pracowac i oczyszczac reszte .Uwalniane silniej do krwi toksyny i resztki ggrzyba powoduja najczesciej Herxa.Dlatego i ty mozesz sie tego spodziewac.Jak pisalam wczesniej-ja odczulam go bardzo silnie. W kazdym razie zycze zeby pomoglo ci tak jak mi.Melduj co jakis czas jak u ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×