Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klokj

leczenie wodą utlenioną

Polecane posty

Gość EsJot
rodżer W Polsce jest dostępny 30 % nadtlenek wodoru o czystości "dla przemysłu spożywczego" (w USA "food grade"). Jeśli chodzi o picie kefiru, propolisu, drożdży, zażywania żelaza czy też innych, jeśli masz ochotę, nie ma przciwwskazań, pisałem już o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OTA
W wiadomosciach, ktore znalazlam na amerykanskich stronach nie znalazlam nic na temat methamoglobiny +h2o2. Decyzja o podjeciu tej terapii nalezy do kazdego indywidualnie. Jezeli ktos ma wielkie obawy przed jej stosowaniem, to niech zrezygnuje. Moj punkt widzenia jest inny. Generalnie nie mamy zadnych obaw przed zazywaniem lekow przepisywanych nam przez lekarzy lub kupowanych bez recepty. Wiekszosc ludzi raczy sie nimi przez cale lata to sie nazywa popularnie LECZENIE. Czy ktos z tych ludzi zastanowil sie kiedys nad tym< ze nasza modern medycyna zwalcza lub tylko stara zwalczyc objawy a nia przyczyny? Slepo wierzymy, ze leki przepisane lub szeroko dostepne sa bezpieczne i sprawdzone. Bzdura! Nie wiem jak jest w Polsce, ale tutaj co kilka dni w krotkich, lakonicznych wiadomosciach informuje sie liudzi o katastroficznych skutkach zazywania tego lub innego leku. Chemiczne "man made" leki wykanczaja nasz organizm, ktory nie moze sobie poradzic z nadmiarem toksyn i innych nieznanych mu sztucznych substancji. Akumulacja tych smieci doprowadza do 94% wszystkich chorob, lacznie z rakiem. To, ze ktos ma genetyczne predyspozycje do pewnych chorob, nie oznacza, ze musi je miec. Trzeba tylko troche pomyslec i starac sie najlepiej jak mozna unikac wszystkich trucizn jakimi raczy nas dzisiejszy swiat.Nawet chemiczne, tanie vitaminy moga przyczynic sie do wielu dolegliwosci. Biorac pod uwage, ze h2o2 jest produkowane przez nasz organizm ,ze jest obecne w sporych ilosciach w mleku kobiet karmiacych i ze jest ogolnie wystepujaca substancja w calym biologicznym swiecie nie mam zadnych obaw przed jej stosowaniem.Wydaje mi sie, ze lepszym rozwiazanie jest sprobowanie tej terapii w zamian za nowoczesne lekoterapie. Nie wiem czy wiecie , ze ok.92% ludzi chorych na raka umiera nie na raka ale z powodu chemioterapii . Oczywiscie sa one traktowane jako ofiary raka. W USA 98% onkologow w bezimiennej ankiecie wypowiedzialo sie, ze nigdy nie poddaliby sie ( ich rodziny rowniz) chemoterapii. Podobnie sprawa sie ma z wieloma lekami. To jest tylko czysty, wielki biznes w ktory ja nie wierze. Chce wam powiedzec, ze w trakcie 6 tyg. h2o2 terapii zniknal mi guz na piersi i cysta. Nie bede sie rozwodzic nad malutkimi zmianami jak poprawa cery, paznokci, prawie calkowity zanik alergii i mnostwo energii, ktorej potrzebuje. Jestem juz po terapii ale kazdego dnia zauwazam nowe zmiany. Organizm zaczyna pracowac normalnie i to chyba jest najwazniejsze. Wierze w h2o2- nie wierze w zapewnienia o skutecznosci i bezpieczenstwie nowych wymyslow farmaceutycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OTA
Zapomnialam napisac o przyjmowaniu wszelkich suplementow. Mozna je przyjmowac, ale trzeba je traktowac jako posilek, czyli przyjmowac 1godz. po wypiciuh2o2 lub pic h2o2 minimum 3godz po ich zazyciu. Jest to troche klopotliwe dlatego ja wypisalam sobie na kartce dokladny rozklad picia h2o2, posilkow i suplementow -godzinowo. Mozna sobie z tym poradzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodżer
EsJot dzieki jeszcze raz zo odp. Ja sie tam nie boje tego uzywac. Wiem ze jest dostepny o czystosci dla przemysłu spozywczego, tylko ze mam problem ze zdobyciem tej wody utlenionej. Wiem, ze perhydrol maja u mnie w aptece, tylko nie wiem czy to jest czysty H2O2 czy ma jakies dodatki jak np woda utleniona 3%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EsJot
Nadtlenek wodoru bez stabilizatorów dostępny jest tylko w sklepach chemicznych i na etykiecie powinien mieć napisane: - "dla przemysłu spożywczego" lub - cz.d.a. (czysty do analizy) W aptekach sprzedają nadtlenek ze stabilizatorami ponieważ jest on przewidziany tylko do celów zewnętrznych. Przemysł spożywczy wykorzystuje nadtlenek wodoru do opakowań typu "tetra" (soki, mleko itp).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek30
EsJot a w jakiej cenie kupiles ten nadtlenek wodoru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznan_Pawel
EsJot, Czy do kuracji moge użyć tego nadtlenku do analiz (cz.d.a.)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nilakantha
Witam Pije H2O2 z apteki od prawie dwóch miesięcy i żyję-czuję sie lepiej ale nie jest to wielkie łał, borykam sie z kandidą od 4 moze 5 lat i ogólnym osłabieniem organizmu.Mam pytanie gdzie w ksiązce Nieumywakina jest napisane ze ma to być 30% H2O2? Zyczę zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodżer
EsJot jeszcze kilka pytań do Ciebie. Czy na kandydoze stosowałeś cos jeszcze czy tylko piłeś wode utlenioną? Rozumiem że podane przez Ciebie proporcje kropel sa na szklanke wody destylowanej? całą szklanke? czyli codziennie trzeba wypić jakieś 750 ml wody destylowanej OTA Napisałaś ile kropel ale nie napisałać na ile wody..Jak ty stosowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodżer
sory, nie doczytałem, również napisałas ze na szklanke płynu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EsJot
rodżer Powtarzam to co pisałem wcześniej. Nadtlenek wodoru 30% o czystości "dla przemysłu spożywczego", który stosowałem kupiłem w sklepie Polskich Odczynników Chemicznych. Nie można stosować H2O2 kupionego na Allegro lub w aptece, ponieważ zawierają one trujące dodatki (stabilizatory - po to aby podczs magazynowania H2O2 się nie rozkładał). Oczywiście kupując 30% H2O2 musimy mieć świadomość, że jest to substancja silnie żrąca, dlatego obchodzimy się z nią bardzo ostrożnie. Przechowujemy w lodówce. W aptece kupujemy zakraplacz. Kurację rozpoczynamy od dwóch kropel, które wkraplamy do szklanki z niegazowaną, małozmineralizowaną wodą. Wypijamy naczczo rano, drugą w południe, trzecią przed spaniem. Zawsze na pusty żołądek (dwie-trzy godziny po jedzeniu), po to aby ten roztwór nie zatrzymywał się w żołądku lecz szybko trafiał do jelit. Kolejny dzień zwiększmy dawkę do 4 kropel na szklankę wody i też trzy razy dziennie. Stopniowo zwiększamy stężenie codziennie o 2 krople, aż do 25 kropel na szklankę wody. To stężenie utrzymujemy tak długo aż znikną wszystkie objawy naszych dolegliwości. Po drodze (przy silnej grzybicy) możemy mieć nieprzyjemne uboczne objawy (ból głowy, bóle w tych narządach, gdzie grzyby się usadowiły w dużej ilości, nasilone swędzenie skóry, wysypkę, rozwolnienie, nudności). Należy je zignorować. Są one wywołane przez gwałtowne wymieranie drożdży i oddziaływanie produktów ich rozpadu na nasz organizm. Kurację kończymy, kiedy nos stanie się czysty, język różowy, stolec naturalny oraz kiedy oddychamy pełną piersią i całym swoim jestestwem czujemy się zdrowi i chce nam się żyć. Nie stosowałem wody destylowanej. Nadtlenek wodoru cz.d.a. można również stosować wewnętrznie. Zjadane pożywienie nie powinno zakwaszać naszego organizmu. Z probiotyków najlepsza jest kwaszona kapusta i sok z niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznan_Pawel
Dzięki EsJot! Pytałem dlatego, że perhydrol Food grade chcieli sprzedac tylko w ilosci 20l i to we wszystkich sklepach w Poznaniu. Natomiast ten do analiz był dostepny w ilosci od 5l co jestem w stanie zaakceptować. Poniewaz na forum nikt z okolic Poznania nie wyraził checi aby złożyć się w kilku i kupic food grade 20l, wiec wiem teraz że CZ.D.A jest wystarczająco czysty dla celów kuracji wewn. i 5l kupie jak najszybciej. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EsJot
Poznan_Pawel Sądzę, że do kuracji zużyjesz nie więcej niż 100 ml i taką ilość odlej do plastikowego pojemniczka ze szczelną zakrętką (można kupić w sklepie chemicznym), którą oznacz na zewnątrz (jeśli są inni domownicy) i trzymaj w lodówce. Pozostałą ilość polecam stosować do kąpieli (1/2 szklanki na 1/3 wody w wannie). Przy przelewaniu bardzo ostrożnie!! Każde zachlapanie przemyć natychmiast wodą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodżer
OTA pisała ze destylowana. Z reszta destylowanej trza by wypic z 5 litrów zeby sie przekręcic(podobno). Niskomineralizowana czyli właściwie żródlana, mam aqua żywiec ma zaledwie 190 mg minerałów. Ja kupiłem dzisiaj nadtlenek wodoru w krakowie na grzegórzeckiej...zapłaciłem 36,20 za litr! Od jutra zaczynam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damian213
podziwiam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nilakantha
Witam gromadkę :) Czy wie ktoś może gdzie kupić dobre H2O2 w Bieslku Białej? Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nilakantha
Do Rodżera Czy możesz podać dokładny adres w KRK! O co mam pytać gdy już tam będę-o 30% nadtlenek wodoru? Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OTA
Buszmenka Ja kupilam h2o2 na stronie internetowej www.the-natural-path.com Nie jestem pewna czy Ty bedziesz mogla to zrobic, poniewaz sa jakies zadowe ustalenia na jaki dystans mozna h2o2 wysylac-jest to substancjam zraca. Istnieje wiele stron, ktore wysylaja h2o2, Ty musisz tylko sprawdzic czy moga to wyslac do NY. Wpisz tylko hydrogen peroxide i otrzymasz wiele linkow. Co do ilosci wody w ktorej rozpuszczacie h2o2, jest tylko jedno zastrzezenie- nie moze jej byc mniej niz 1 szklanka ( sa to wzgledy bezpieczenstwa aby nie poparzys buzi i przelyku. Przy mniejszych ilosciach kropli 1 szklanka jest OK, ale np. po 15 kroplach mozecie je rozcienczac w wiekszej ilosci. Nie jest wazne czy dawke kropli wypijecie z 1 szklanka czy z dwoma, wazne jest tylko aby wypic 3 razy dziennie ODPOWIEDNIA LICZBE KROPLI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OTA
Czytajac Wasze wypowiedzi, zastanowila mnie jedna rzecz. Kilka osob napisalo, ze pije 3% h2o2 z apteki. Po pierwsze cala kuracja ma na celu pozbycie sie smieci z organizmu- Wy je dostarczacie. Po drugie 3% jest zbyt malym stezeniem. Ja pilam 35% tj. prawie 12 razy wiecej na szklanke wody! 10 kropli 35% = policzcie sobie ile kropli powinniscie uzyc do jednej szklanki. (10 kropli 3% x 12=120 kropli , 120 kropli 3% = 10 kropli 35%. Nie czytalam ksiazki, o ktorej piszecie i nie wiem o jakim stezeniu pisze jej autor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj OTA, Mam pytanie w jakich ilosciach pijesz te wode utleniona 35%. Po10 kropli 3 razy dziennie? jak dlugo stosujesz kuracje? Widac juz jakies efekty? Pozdrawiam, Ifka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OTA
Pilam h2o2 wg schematu, ktory opisalam na poprzedniej stronie.Nie wiem dlaczego wydrukowalo go tak dziwnie. Pierwsza liczba w kolumnie to nr dnia, druga obok- to liczba kropli. O efektach tez pisalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henryka214
a co ze staami zapalnymi dziąsel? bo raz pomaga a raz nie. a zakraplanie ucha? czy można zakrapla czysta woda 3%? czy raczej trzeba rozcieńczyć np właśnie jak tam pisało wczesniej 10 kropli wody na łyżeczkę? mam zapalenie ucha i rope na dziąsłach pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OTA
Pani Henryko. Usta prosze plukac 3%h2o2 - plukac 1-2 minuty (trzymac plyn w ustach). Co do plukania uszu znalazlam taka metode: rozpuscic 3% h2o2 z ciepla woda (nie goraca, taka jaka bedze pani mogla wpuscic do ucha) w proporcjach 1 : 1.np. kieliszek wody i kieliszek h2o2. Polozyc sie chorym uchem w gore i gruszka pomalu wpuscic roztwor do ucha. Wytrzymac tak 5-6 min. Moze pani slyszc babelki w uchu. Po tym czsie wpuscic do ucha zwykla czysta ciepla wode-do wyplukania. Potem polozyc sie na kilka minut na chorym uchu, aby plyn z niego wylecial. To wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj OTA, mam jeszcze pytanie dlaczego do rozpuszczania moze musi byc woda destylowana, dlaczego nie taka pitna z butelki np. Zywiec? czy jakakolwiek o niskiej zawartosci mineralow? Ja mieszkam w Irlandii w Dublinie. wkrotce bede leciala do PL i chcialabym taka wode kupic tam, czy moge ja przewizc samolotem?, czy zmiana cisnienia nie spowoduje wybuchu lub innej reakcji? Pozdrawiam serdecznie, Ivonne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Pawla_Poznan Ja juz pisalam wczesniej, ze tez szukam kokos zeby kupic ta wode utleniona w Poznaniu, czy nadal szukasz kos zeby sie podzielic kosztami? w sklepie, w ktorym ja sprawdzalam sprzedawali 20 litrow - 4 karnistry po 5 litrow, chyba 56 zl za 5 litrow. Czy kupiles juz destylowana? Pozdrawiam, Iwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznan_Pawel
Hejka, Nie kupilem zajmę się tym jeszcze w tym tygodniu lub najpóźniej na początku następnego. Mam lekkie urwanie głowy. Podzwonię jeszcze raz po hurtowniach żeby sprawdzić gdzie mają h202 Cz.D.A., z tego co pamietam mieli chyba po 5l. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodżer
Nilakantha F.H. Omar, Ktaków ul. Grzegórzecka 29. Ja sobie zaparkowałem pod Galerią Kazimierz i z tamtąd jest jakiś kilometr, bo nie bardzo było gdzie zaparkować(jak to w Krakowie) Na budynku jest tablica Odczynniki Chemiczne, napewno zobaczysz. Zpytaj po prostu o nadtlenek wodoru 30% albo o perhydrol. Jeśli o mnie chodzi to jak narazie nie zauwazyłem zadnej poprawy jakiejs nie wiadomo jakiej. Po wypiciu przez ok godzine voli mnie głowa, a jestem juz na 15 kroplach. Zakraplacza nie mam. Kupiłem buteleczke zwykłaj wody utlenionej i przelałem do niej ten 30% i sobie dozuje:) Pozdrawiam, mam nadzieje ze to podziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kidder
No siemacie wszyscy. Szczególne pozdrawiam i dzięki wielkie dla Esjota, OTY, Arka z Kanady i wszystkim którzy dzielą się swoją wiedzą z własnej woli. Dzięki wam ten świat jeszcze jakoś działa. No i CHWD wszystkim matołom którzy przyszli przeszkadzać, żartować sobie z poważnych tematów i polemizować bez sensu nie mając przy tym podstaw wiedzy. Mam kilka pytań tak ogólnie. A więc jeśli chodzi o perhydrol czyli 30% h2o2 to nie miałem problemu aby go dostać w Lublinie na Mełgiewskiej jest oddział POCHu. W internecie są informację np. tu http://chemfan.pg.gda.pl/Sprzet_I_Odczynniki/Sklepy.html także PROSZĘ nie pytajcie już więcej gdzie to kupić tylko poświęćcie te 5 min na poszukanie w necie. Co zaś tyczy się samego Perhydrolu to zapłaciłem ponad 5 dych i gdy zapytałem o ten do analiz to powiedziała koleżancia, iż jest to ten sam tyko cena i nalepka inna. Zainteresowany sprawdziłem wpisując w POCHowskim internetowym katalogu: nadtlenek wodoru i wyskoczyło kilka wyników tego samego produktu z ceną od bodajże 15 do 300 zł !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kidder
To, że jest to ten sam produkt upewniło mnie gdy w katalogu po kliknięciu na "charakterystyka", po czym na rozwinięciu, na dole ponownym kliknięciu na napis: " Kliknij aby pobrać pełną wersję karty charakterystyki (PDF)" okazało się, mnię, iż wchodzimy na ten sam link z tą samą kartą. Tutaj wiadomość do Esjota i reszty, że można tam znaleźć informację, że każdy perhydrol w POCHu zawiera stabilizatory, dokładnie: disodu pirfosforan (0.015%), azotan amonu (0.006%), oraz kwas fosforowy (0,01%). Czuję się trochę oszukany gdyż pytałem o ten do przeznaczenia spożywczego to coś mi naściemniała i wcisneła drożej. To, że firmy próbują sprzedawać ten sam produkt pod wieloma nalepkami i niby różnym przeznaczeniem jest chwytem starym jak świat i nie dziwi mnie wcale. Nawet gdy sprzedają po 7zł tak jak pisał Esjot to się im opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×