Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klokj

leczenie wodą utlenioną

Polecane posty

"noemii76567 Tak mi sie pogorszyło ,że odstawiłam h202 włączyłam swoje zioła i wzielam dzis rano tylko 2 krople;/ Srebro koloidalne już kiedyś piłam... 30 kropli 30% h202 nie wytrzymałabym takiej dawki chyba nie wiem czy do 20 bym doszła;/ mam taka tachykardię ,że boję się. Skąd wziales taka kuracje na bb Wielkie dzieki daje do myslenia ale nie wiem co robic;/" Ale powinno się stosować na jeden dzień sporo mniej:O.Taka dawka od razu może zaszkodzić:O. A ja zastanawiam się co zrobić z tym myciem mieszanką bo ostatnio sie mocno przyjarałem:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do misiunia29 Dzięki za odpowiedź. Podpowiem Ci, że jeśli tylko masz możliwości pojechać, to naprawdę warto. Byłem już na 6ciu-7dmiu tych wyjazdach i to był strzał w dziesiątkę. Co do lewatyw, to wszystko jest uzależnione od tego, jacy są ludzie na konkretnym wyjeździe. Jeśli jest potrzebna lewatywa, to ludzie ją robią. Jeśli nie ma takiej potrzeby, to jest pomijana. Jak ja byłem, to raz były, a raz nie. Jest za to inne oczyszczanie jelit, bardziej skuteczne, a lewatywa, to dodatek. Oczyszczenie całych jelit i wątroby. Po tym czuje się taką niesamowitą pustkę w ciele i potok myśli ustaje na kilka godzin. Odprężenie jest tak głębokie, że człowiek odpoczywa nawet podczas ruchu. A na TEN WARSZTAT, to naprawdę warto pojechać, bo tym razem będą również uczyć, jak oczyszczać limfę. Wcześniej, aby tego się nauczyć w praktyce, to trzeba było jechać do Rygi za 1500 euro. Był w Rydze na szczęście lektor polski i angielski, więc wszystko rozumiałem, ale jak by nie było...? Było też tłumaczenie na niemiecki i rosyjski. Tutaj w PL będzie po polsku i trochę po rosyjsku, no chyba, że przyjadą jacyś obcokrajowcy tak jak ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Max Zander vel Klaun słuchaj, a o jakim myciu i przypaleniu mówisz? Coś związanego z H2O2 30% ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemii76567
wczoraj na 8 kroplach h202 30% dostałam takiego herxa ,że myślałam ,że zejdę z tego świata, dziś wlałam 9 kropel wypiłam połowę szklanki i się zaczęło koszmar.. nie wiem jak to zniosę...to są te objawy co mam tylko 10 razy pogorszone..jestem wykończona boję się tego pić.Myślałam ,że już umieram... Teraz to już nawet boje się tego srebra pić;/ Co ci się działo jak piłaś wodę czy możesz opisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja np., doszedłem tylko do 5ciu kropel H2O2 30% tylko jeden raz dziennie na czczo i to była dla mnie za duża dawka. Źle sie czułem po niej. Wróciłem więc do dwóch kropel. Nieumywakin zalecatylko i wyłącznie wodę utlenioną o stężeniu 3%. Tak samo taki mój znajomy, który jest ekspertem od tego i zdrowego żywienia. Powiedział mi, żeby nie pić H2O2 w stężeniu silniejszym niż 3%. Powtarzał mi to kilkukrotnie i mnie ostrzegał. Tak więc chyba nie ma co przesadzać. Ja sobie pijam po 2-3 krople H2O2 30%, ale wymieszane w całej szklance wody mineralnej niskozmineralizowanej. W całej szklance. Wtedy roztwór jest okej. Nie pijemy z H2O2 z wodą z kranu nawet przegotowaną, bo jest w niej chlor i to jest bardzo złe połączenie. Tutaj naprawdę nie ma żartów. To jest ciało. O problem nie trudno. Uważajcie z tymi eksperymentami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemii76567
Mój chłopak pije 22 krople 30% h202 i nic mu nie jest ale on nie miał wcześniej żadnych objawów anie nie ma boreliozy. Ja jestem strasznie zainfekowana bakteriami i wszystkie są beztlenowe;/ Bez wody też się czułam strasznie i na wodzie też chociaż wczoraj miałam duże polepszenie pierwszy raz od 2 tygodni. Dużo osób piję takie stężenie..pozatym 3% pijemy w 50ml a 30% w 250 ml to jest różnica.. Ja nie wiem co zrobie na pewno nie zwiększe dawek wróce do małych ale ogólnie się boje nie wiem czy coś się może stać .Czuję sie okropnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli to okropne złe samopoczucie wynika z tego, że Twój organizm się oczyszcza z bakterii. To normalne. Niedługo minie. Jestem pod wrażeniem Twojego męża, który pije po 22 krople H2O2 30%, naprawdę. Dla mnie 5 kropel było już za dużo, ale pewnie organizm się przyzwyczai do większej ilości. Widać, że w Twoim przypadku wszystko będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do noemi
Ja piłam srebro koloidalne w ilości 1 kieliszek na noc przez trzy miesiące zanim dodatkowo zaczęłam pić wodę utlenioną. Skoro nie możesz pić roztworów nadtlenku wodoru pij tak jak ja, tylko srebro koloidalne - na pewno poczujesz szybko poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemii76567
jak się wczoraj popołudniu napiłam pół szklanki h202 z 9 kroplami tak do 23 myślałam ,że zejdę z tego świata już na koniec usnęłam z wyczerpania i wykończenia już.Wszystkie moje objawy 1000 razy nasilone. Do tego straszne skoki ciśnienia gdzie ja z tym nigdy nie miałam problemu tylko tachykardię mam od boreliozy. uderzenia gorąca, bóle w klatce , sercu, duszności, wrażenia omdlewania coś strasznego. Dziś wypiję 2 krople nie chcę tego odstawiać ale nie powiem boję się pić , zdaję sobie z tego sprawę ,że jestem okropnie zainfekowania tymi bakteriami i nie iem czy wytrzymam ich obumieranie to straszne,, Co się z Tobą działo podczas picia wody> >? i co mi radzisz zrobić w takiej sytuacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldek hgy67
czy można trzymać h202 w takim kroplomierzu z pipetką w ciemnej szklanej małej buteleczce bo nie będę za każdym razem z tego 1 litra butli pobierał kropli;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do noemi
Sądzę, że picie srebra koloidalnego w znacznym stopniu zniszczyło bakterie borelii, tak że moje objawy herxa nie były aż tak gwałtowne jak u Ciebie. Powinnaś kupić srebro koloidalne firmy "Laboratoria Natury" (takie używałam), odstawić teraz picie wody utlenionej (lub pić nie więcej jak 5 kropli na szklankę wody) i wrócić do niej dopiero po miesiącu picia srebra koloidalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Aharata za odpowiedź, już wiem jaki jest koszt tego seminarium, boje się tylko,żeby to nie było jakieś naciąganie, czy coś w rodzaju sekty, nigdzie nie ma żadnego forum na ten temat, opinii ludzi, którzy już przez to przeszli. Najgorsze, że znowu wrócił mi się refluks, biorę tabletki, ale bez diety ani rusz. Gdy tylko zjem coś nie tak zaraz ból brzucha i mdłości przez cały dzień, tak jak dzisiaj. Mam jeszcze pytanie, jaką wodę pijecie, taką zwykłą ze sklepu Nałęczowiankę czy inną, bo Nieumywakin pisze o piciu roztopionej wody, a jakiej wy używacie z jaka zawartością sodu albo dodajecie sami soli do wody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiunia29 Zalecane jest picie WODY MINERALNEJ NISKOZMINERALIZOWANEJ. Tak mi polecił pewien specjalista. Mówił, że inne wody wchodzą w jakieś reakcje chemiczne i to jest szkodliwe. Ale najlepsza jest ta roztopiona. Musze przyznać, że masz przekichane z tym refluksem. Współczuje Ci. Co do tego seminarium, to zrób, jak czujesz. Powiem tylko, że jeśli refluks ma swoje przyczyny w umyśle, czy emocjach, to oni Ci powiedzą, jak się go pozbyć naturalnymi sposobami bez tabletek, czy innych suplementów. W dniu 09.06.2011 będzie już w PL instruktor, który to prowadzi. Możesz się z nim skontaktować i porozmawiać :) I to nie jest sekta. Czytałem książkę o sektach i wiem, jak działają. Ja mam pytanie do wszystkich. Jak długo trzymacie odkręconą wodę utlenioną? Ja mam ją już miesiąc, oczywiście zakręcam po pobraniu kilku kropel, ale czuję jakby się już utleniła i ma mniej intensywny smak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldek hgy67
czy można ja trzymać w szklanej buteleczce z pipetką żeby wkraplać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Aharata do Max Zander vel Klaun słuchaj, a o jakim myciu i przypaleniu mówisz? Coś związanego z H2O2 30% ?" Po prostu stosowałem 30% nadtlenek wodoru z węglanem potasowym do mycia ząbków i mnie przyjarało:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Aharata Fakt, że nie pije jeszcze wody utlenionej, ale czytałam gdzieś na forum, może i na tym tutaj, że najlepiej jest odlac sobie do mniejszej buteleczki wodę, która będziesz używac, a resztę trzymac w lodówce nawet do roku. Nie wiem na co mam się zdecydowac, kusi mnie ten wyjazd, choc w domu odradzają, zobaczę. A z refluksem rzeczywiście przerąbane. Mam jeszcze jedno pytanie, czy utrzymujesz zasadowosc żołądka podczas picia wody utlenionej? pozdrawiam i życzę miłego weekandu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pls
Co Nieumywakin pisze na temat diety w czasie picia H202? Ksiazke mam zamiar kupic . Moze ktos , kto juz czytal, napisze kilka zdan na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do misiunia29 Powiem Ci tak. Nie słuchaj tego, co Ci mówią inni, a szczególnie domownicy. Oni projektują na Ciebie swoje lęki, zasypują Cie nimi, programują Twoje zachowania i system motywacyjny. Później się okazuje, że masz ogromną szansę na poprawę swojego życia, a tu nagle odzywa się Twój wewnętrzny głos (który nawet nie jest Twój) i mówi: "nie rób tego, to jest złe, powinnaś się bać, zastanowić, przemyśleć..." i cała masa innych takich zdań. Emocje mówią jedno, a logika coś przeciwnego. A każde zdarzenie, to Twoje doświadczenie. Nikt inny za Ciebie nie doświadczy życia. To Ty zbierasz swój bagaż doświadczeń, to Ty się rozwijasz. Nikt za Ciebie tego nie zrobi. Czasem można popełnić błąd, ale ten błąd ma na celu uświadomienie Ci nieprawidłowości zapisanych w Twoim umyśle w postaci poglądów, przekonań, wierzeń, opinii, osądów, jakie masz przejęte od innych ludzi, a szczególnie od bliskich. Jest pewien sposób na sprawdzenie, czy coś jest dla Ciebie dobre, czy nie. PIERWSZA REAKCJA, PIERWSZA EMOCJA, PIERWSZE UCZUCIE. Jeśli o czymś się dowiadujesz i pojawia się pierwsza emocja, to ta emocja Ci podpowiada prawdę. Podświadomość już odbiera jakość tego czegoś i ona już wie, czy to do Ciebie pasuje, czy nie. Pierwsza emocja, pierwsze odczucie jest prawdą. Logika i myśli, które pojawiają się później są już wynikiem poglądów i opinii, jakie masz na ten temat. A to strach, a to obawy, a to coś tam jeszcze. Zawsze trzeba czuć. Logikę pozostaw do działań matematycznych, do pisania programów komputerowych, czy innych schematów. Zawsze najpierw przemawia Twoje uczucie, Twoja emocja, a potem pojawia się cały bełkot. To, co mówi Serce (po przez emocje i uczucia) jest dla Ciebie właściwe. Pozytywne emocje mówią: "tak, powinnam to zrobić". Negatywne emocje mówią: "nie, nie powinnam tego robić". Tak naprawdę nikt z Twoich znajomych nie był na tym wyjeździe. Jak by był, to by Ci nie odradzał. Jak może Ci doradzać w tym czy innym temacie ktoś, kto tego nie sprawdził na sobie, nie dotknął, nie poczuł, nie doświadczył? Co taka osoba może wiedzieć? O zdanie innych, ale tylko ekspertów należy pytać, gdy czegoś nie umiesz zrobić np., ja zatrudniam w mojej firmie lepszych ode mnie specjalistów oraz współpracuje z innymi specjalistami niezatrudnionymi u mnie, bo ja przykładowo nie umiem uszyć ekstra ciucha, nie umiem zrobić sprawozdania finansowego, nie umiem stworzyć profesjonalnej strony internetowej, bo nie znam języka html, php, czy pisania skryptów w javie. Oni to umieją i ja ich za to wynagradzam. Dlatego wszystko idzie mi dobrze. Myślisz, że ja bym zapytał o zdanie Twoje męża o wyjazd na taki seminar? Czy on tam był? Czy on wie, co to jest? Albo inny domownik? Czy Ty możesz mi powiedzieć coś o tym seminarium? Opowiedz mi coś o takim wyjeździe. Za pewne dużo łatwiej byłoby Ci zniechęcić mnie, niż zachęcić, czyż nie? Ja Ci nie powiem JEDŹ. Nie powiem Ci NIE JEDŹ. Zrób tak, jak czujesz. Co do zasadowości żołądka, to Nieumywakin pisał w książce o piciu lekko osolonej wody. Czyli do szklanki z wodą wsypujesz małą ilość soli, tak tylko na czubku małej łyżeczki. Powiem Ci, że ja tak robie i naprawdę jest to niesamowicie przyjemne dla mojego ciała. Bardzo dobrze się po tym czuje i daje mi takie bardzo miłe uczucie w żołądku i jelitach. Naprawdę super :) do aldek hgy67 H2O2 30% to środek silnie żrący. Musi być przechowywany w szkle lub innym specjalnym naczyniu. Jak taka woda będzie miała kontakt z gumą przy pipetce, to możesz sobie pić z tą wodą rozpuszczoną gumę. To nie jest dobry pomysł. do pls Są trzy ważne zasady żywieniowe: 1. NIGDY, ALE TO NIGDY NIE PIĆ PO JEDZENIU. Zupa to też picie. 2. Dokładnie przeżuwaj jedzenie. 3. Nie łączyć ze sobą produktów, czyli: chleb + ser = źle chleb + pomidor = źle chleb + mięso = źle chleb + nasiona strączkowe = źle chleb + warzywa = dobrze ziemniaki + pomidor = źle ziemniaki + mięso = źle ziemniaki + nasiona strączkowe = źle ziemniaki + warzywa = dobrze Typowy polski obiad, to błąd żywieniowy. Typowa polska kanapka, to błąd żywieniowy. Kuchnia jarska i wegetariańska są okej. Wszelkie picce, shormy, mcdonaldy, to wielkie błędy. Doczytaj o tym w necie lub kup sobie książkę "Tajemnice źródła wiecznej młodości - Peter Kelder". Jest to książka o jodze, ale jest tam jeden rozdział o zdrowym żywieniu. Bardzo dobrze wszystko opisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś nie tak
Chleb + pomidor = źle Chleb + warzywa = dobrze Pomidor to nie warzywo? Ziemniaki + pomidor = źle. A to niby dlaczego skoro ziemniaki + warzywa = dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemii76567
Piję tylko 2 krople 30% w szklance wody narazie nie zwiększam boję się i nie wiem kiedy będzie dobry moment by to zrobić i dołączyłam te srebro 3 razy dziennie po 10ml.. poprawy żadnej nie ma wiadomo za wcześnie ale nie ma takich ataków jaki miałam po 9 kroplach h202;/ czekam ciągle na jakąś poprawę bo dłużej z tymi bólami i objawami nie wytrzymam;/ miałaś jakieś problemy kardiologiczne czy neurologiczne? trzymałaś dietę w czasie picia? bo pisałaś ,ze po abx dostałaś również candidę.Owoce jadłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do coś nie tak a to temu, że pomidor ma zupełnie inny proces trawienia niż chleb i ziemniaki i po protu wytwarzają się szkodliwe toksyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmijazmijka
można brać magnez w czasie picia wody??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że można mieszać, ale nie w jednej szklance. 30-40 minut po wypiciu H2O2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmijazmijka
a jak mam niedobór magnezu i lecze się h202 to co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś nie tak
Wypowiedź Maxa Klauna świadczy o jego ignorancji. Tabletki nazywane magnezem nie zawierają pierwiastka magnezu, tylko jego związek (najczęściej mleczan magnezu), a ten związek nie jest reduktorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do noemi
Podejrzewam, że w ostrej fazie boreliozy miałam podobne do Twoich objawy ale picie srebra koloidalnego znacznie je osłabiły. Myślę, że Ty też powinnaś to odczuć ale nie wcześniej niż po miesiącu, dwóch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemii76567
No mi wróciła bardzo ostra faza boreliozy. Rano wypiłam wodę po godzinie srebro i potem dostałam ciśnienia 147/120 gdzie zawsze byłam niskociśnieniowcem nie wiem co się dzieje nad tachykardią to już też nie panuje wszystko rozbijam w domu takie zawroty mam...ciągle lece na propranolu..czuje się fatalnie nie zwiększam h202 cały czas 30% 2 krople 3 razy dziennie . Dzięki za Twoje wpisy chciałabym żeby było tak jak piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 09:28 [zgłoś do usunięcia] zmijazmijka a jak mam niedobór magnezu i lecze się h202 to co mam zrobić? 10:19 " To łykać tlenek magnezowy:classic_cool:. " [zgłoś do usunięcia] coś nie tak Wypowiedź Maxa Klauna świadczy o jego ignorancji. Tabletki nazywane magnezem nie zawierają pierwiastka magnezu, tylko jego związek (najczęściej mleczan magnezu), a ten związek nie jest reduktorem." Ale brednie:P.Nie jkestem ignorantem tylko piszę o magnezie a nie o jakichś pigułach błędnie nazwanyh więc bredzisz:P.A ja piguł nie łyklam tylko związki magnezu własnej produkcji-z tlenku albo węglanu magnezowego i soku owocowego:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×