Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta starszaa

dlaczego jak facet jest starszy to jest OK a jak kobieta to są głupie komentarze

Polecane posty

pytanie do kobitek - oj sorry ze dopiero teraz, ten zwiazek zaczal sie calkiem przypadkowo i wtedy on mial dziewczyne, a ja nie mialam nikogo, ale nie myslelismy o sobie w kategoriach damsko-meskich. Poprostu poznalismy sie jako znajomi, po wielu miesiacach zblizylismy sie do siebie. Zreszta ja Ci powiem, ze ja sie bronilam, sama sobie tlumaczylam, ze to za duza roznica wieku, potem sie jednak okazalo, ze nie ma ona znaczenia dla nas, tylko rodzina nie potrafila zaakceptowac tego faktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weź imperia wyjasnij z tymi wymaganiami - wiesz ze komunikacja to trudna sztuka społeczna PS jak chcesz sie w to bawic (milosc) to ci moge napisac zeby nie wymagac, nie oczekiwac tylko dawac, robic a jest szansa ze otrzymasz cos w zamian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imperia :o - bedziesz analizowac kazde moje słowo? :P doczep sie stylistyki najlepiej, tam jest najwieksze pole do popisu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do psychocośtam i innych
Prawie nikt z nas nie miał idealnego dzieciństwa.Różnie to się odbija na naszym późniejszym zyciu.Według twojej teorii starszy-młodsza to brak emocjonalny ojca,odwrotnie matki i co z tego?Czy ludzie wybierający za partnerów równolatków są zupełnie normalni?też wśród nich są różne jednostki,często mimo braku róznicy wieku jedno opiekuje się drugim,bo w wiekszosci tak sie dobierają,ze jedna strona jest znacznie słabsza psychicznie i niekoniecznie tą stroną jest kobieta!!!! Mam to gdzieś czy jest młodszy on czy ona,każdy ma swoje życie i niech robi tak jak mu najlepiej pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"imperia Kosmiczne- z kafeterii też można kogos wyciagnąć tlko trzeba trochę postarać się ." ja na kafeterii sie bawie głownie ;) a co Ty tutaj robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imperia - aha to ja sam pisalem o dopasowywaniu sie :D kurde bałwan ze mnie :P no tak cos z doswiadczen swoich pisze, bo z czego innego. meczace to troche bylo no ale jak sie nie pasowalo to zeby partnerke miec moglem sie dopasowac ;) nie wyszlo za bardzo zagmatwane? :P beret - widzialem cie dzis tu na topie ;) mam radosna nowine z dzis - NIE ZWOLNIĄ MNIE!!! hurra (tzn. jeszcze nie zwolnią :P) co porabialas dzis? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imperia- nie zazdroszcze w takim razie pracy w nocy. mnie panie sprzataczki pytaly raz czy za kare siedze tak dlugo w pracy :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano. ale chu.jowe zarobki, wiec niech to robi ktos inny. bym wolal taka prace jak mialem w NIemczech w BMW nieraz - czysto fizyczna, całkiem dobrze płatna-wychodzisz z pracy i nic cie nie obchodzi, nic na głowie nie masz. bajka i poezja tyle ze zdrowie zjechane po latach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e wartościowy na pewno nie jest bardziej-wiecej niz 3000DM netto nie zarabiasz, co? ;) (czyli to by bylo 5500 PLN) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiimperia - to szacun i ukłon głęboki :) hehe wiecej na legalu to ja nie zarabialem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tylko trochę szkoda że zawsze muszę być pod tel. ina zawołanie." no wysokie zarobki maja to do siebie ze trzeba zazwyczaj sporo robic/umiec albo nietypowa prace miec. no ale zawsze cos za cos jest, nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niewazne, zreszta nie pamietam juz co sie tam pisalo. zaraz mykam do domu a jutro bede musial sie napłodzić nad dokumentami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna 6666
Ten temat tez czesto sie pojawia,nie chce mi sie sledzic wszystkich wpisow,za duzo ich.. Moje zdanie na ten temat :to fecet powinien byc starszy..a juz na pewno nie mlodszy 10 lat.Taka jest prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do inna
Miałam starszego męża ,zostałam wdową w wieku 45 lat:-o Stawiam na młodszego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta starszaa
No... poczytałam sobie, ale sie wczoraj nadyskutowaliście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta starszaa
Do Inna666 ty akurat wolisz starszego (może nie masz jeszcze 30 wtedy to normalne) ale dla kobiety 40 letniej i wi ecej lepszy jest młodszt facet choćby dlatego że kobiety dłużej zyją i dłużej młodo wyglądają - nie wszystkie oczywiście ale większość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta starszaa
Pytanie do kobieta - mój tak chciał zawsze wolał starsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychocośtam
ta starszaa ale kobiety szyvciej sie starzeją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta starszaa
Bzdura psychocośtam - widocznie obcujesz z zaniedbanymi 40 stkami. Wystarczy wejść na portal randkowy chocby Sympatię i popatrzeć na Dziadków po 40 i młode laski po 40 - tak to wygląda niestety. Czasy 50 letnich staruszek dawno minełu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do psychocośtam
to zależy od konkretnej osoby ale kobieta czterdziestoletnia może wyglądać naprawde młodo i atrakcyjnie i wcale bez botoxu i operacji plastycznych wystarczy sie fajnie ubrać miec ładne włosy. mężczyzna niestety nic ze soba już nie zrobi. Choćby Grazyna Wolszczak, Iwona Pavlowicz, Grazyna Torbicka - to wszystko kobiety przed 50 i wcale nie wyglądają młodziej od przeciętnej kobiety nie z TV. sa tez przypadki zaniedbanych czterdziestek ale to raczej na wsiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do psychocośtam
przykładem ładnie starzejącego sie mężczyzny może byc Kuba Wojewódzki 45 latek ale to naprawde wyjątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×