Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta starszaa

dlaczego jak facet jest starszy to jest OK a jak kobieta to są głupie komentarze

Polecane posty

Gość red 11
młody się ćwiczy na starej piczy kurwy zajebane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"waniliowa44 widocznie mam to w genach"- to kto tak dawał dupy na boku? mamusia czy tatuś?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też starsza
sbjb "też starsza stac mnei na wiele ,bardziej niż Ciebie " nie ten poziom,trochę klasy. Widzę,ze dyskusja zaczyna zamieniać sie w pyskówkę.Wiecie lepiej mimo,ze nie byliscie w takim związku.Ok,macie takie a nie inne zdanie,nie mam zamiaru nikogo przekonywać-moje życie,mój wybór,moze kiedys będę żałować,nie wiem,bo tak naprawdę nikt nie wie jak się skończy jego związek niezależnie od tego czy ma 20 ,30 czy 40lat. Wiem jedno teraz jestem zadowolona i to mi wystarczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilliowa444
Kwiatek wiem bo nie jestem z facetem z którym wtedy zdradzałam. Okazał sie babiarzem, nie chciał sie wiazać na stałe. Ale w sumie nie żałuję, bo teraz jestem szczęśliwa a w tamtym związku nie byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbjb
waniliowa44 :-) no i wychodzi Twoja nieznajomosc zycia :-) Wiek nie jest odzwierciedleniem umiejetnosci seksualnej:-)to temperament decyduje o tym co facet lub kobieta"umie" w seksie. Jezli 20 latek jest temperamentny to "umie" bardzo duzo. A jezli 30,40 latkowi brakuje temperamentu to bedzie "noga"w seksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 paro latka tez zazwyczaj nie jest doswiadczona... ma za soba 25 lat obowiazkowego malzenskiego 3 minutowego seksu raz w miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilliowa444
Tez starsza dokładnie mam takie samo zdanie. Teraz jestem szczęśliwa i nie mysle co będzie kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbjb
tez starsza :-) cha,cha :-) a poc co mi pokazywac klase na forum :-) klase to ja trzymam realnie,tutaj moge pokazac jsie prostaczka a Ty za bardzo wczuwasz sie w role :-) nie badz sztywna bo zesztywniejesz za zycia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj potrafia:P to chyba zalezy od czlowieka a nie konkretnie od wieku komik ale to chyba tez juz mezczyzni kurwa moj szef mowi do mnie czesc piekna i mnie glaszcze po policzku czy to normalne:-O??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"40 paro latka tez zazwyczaj nie jest doswiadczona... komiczne nie ma co generalizować, mozesz mnie sprawdzić po 40- stce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilliowa444
Takie sa moje doświadczenia, że bardzo młodymi facetami sie rozczarowałam. temperament to nie wszystko. Co z tego że 20 latek może dużo, często, nie każda kobieta to lubi. Każdy ma inne wymagania a doświadczenia jednak się nabywa z czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w temacie :D:D:D kilka stron wczesniej kobiety broniły twierdzenia, jak to kobiety potrafia sie ze soba swietnie dogadac... i ze sa ugodowe i malo konfliktowe :D:D:D wystarczy poczytac to forum i ten temat :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie tylko o seks chodzi (sama nie wierzę, że to piszę :D). 20latkowie może są i śliczni, i jurni, ale pogadać z takim się nie da za bardzo. A ja, niestety, żeby sie dobrze czuć w męskim towarzystwie, to musze móc i pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbjb
waniliowa44 :-) nie o czestotliwosc i czas trwania mi chodziło :-)tylko o technike ,podejscie etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari- szef dał ci właśnie do zrozumienia, jak możesz zapracować na podwyżkę;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usmiałam sie hehe
bo ja też kiedys miałam przygodę z 22 latkiem i po tym maratonie seksualnym miałam nastepnego dnia zakwasy jazda była ostra może to i było zabawne ale satysfakcji nie miałam nawet podniecona nie byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbjb
usmiałam sie,wiedocznei źle natrafiłas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też starsza
sbjb trzymasz klasę realnie?Po tym co napisałas o sobie śmiem twierdzic,ze nie wiesz o czym mówisz haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilliowa444
O tym piszę o wyrafinowanych pieszczotach, urozmaiceniu, czułości - tego z bardzo młodymi nie było. Takie sa moje doświadczenia. Z 20 latkiem nie byłam NIGDY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilliowa444
Komiczne ja kilka stron wczesniej pisałam że kobiety sa bardziej kłótliwe i konfliktowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sbjb
też starsza :-) cha,cha,cha :-) trzymanie klasyu nie osnacza od razu rezygnacje ze zdrad:-) Dzisiejsze czasy odbiegaja od zamieszchłych i forma klasy jest teraz inna.Np.jeszcze nie tak dawno kobiety piszace w czasie pracy na forach okrzyknieta by kobietami bez klasy,bo sa nielojalne parcodawcy lub samej sobie(gdy jest sie szefowa)ale w dzisiejszych czasach nazwanie kobiety nbez klasy,bo ona klika jest bzdura.I tak samo kobieta zdradzajaca nie musu byc od razu kobieta bez klasy.A propos "klasy"to zwiazek z młodszym partnrem(dotyczy kobiety) jest w ogole bez klasy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wanilliowa444 Komiczne ja kilka stron wczesniej pisałam że kobiety sa bardziej kłótliwe i konfliktowe A dlaczego? Bo zawsze się wciśnie między nie jakiś fiut. Komiczne nie bierz tego do siebie. :P I zaczyna się jatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"20latkowie może są i śliczni, i jurni, ale pogadać z takim się nie da za bardzo" przesadzacie - ja w wieku 23 lat mialem prawie 31 letnia laske i pogadac mielismy o czym... nie zachowywalem sie tez jak jakas maszynka do dymania, moze inni tak nie maja, ale ja zawsze wiedzialem jak byc czułym kochankiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musztardo - ale to tylko swiadczy o słabosci kobiet Raczej o tym, że światem rządzi seks i kasa, w dowolnej kolejności. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne, od każdej reguły są wyjątki :) Tylko że ja takich jakoś nie spotykam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×