Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość donnaaaa

pamietacie ten hit?

Polecane posty

A jak Twój dzień??;)..w pracy dobrze?? Byłem nawet w jednej z bibliotek w sprawie Twojej książki bo widzialem w katalogu on-line,że powinna być ale niestety:(..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz?Mówiłam..? W katalogach piszą..A rzeczywistość Inna:-p.. Mój Mądralo..;-).. Mój Dzień..?Do Niczego..😭.. Zabiegany..i bez Ciebie..😭.. Tak tęsknię,ze aż głowa Mnie boli.. Chodź tu!..Przytul!..Całuj!..Gnieć!..I Masuj..Stopy..:-p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważne;).. Nie tylko palcem będę traktował jak lizaki;).. ps.cudownie powiedziałaś jedno zdanie w filmiku:classic_cool:..cały czas słyszę dziś Twój głos:)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Wiesz,że Miałam to powiedzieć ?:)..Sprawdzam nałogowo..:-p.. Jestem Zadowolona,iż zwalczyłeś nałóg..:-p.. Wybacz..ale nie mogę się skoncentrować na takim pisaniu.. Robić chcę...z Tobą..różne rzeczy...Bardzo..😭.. Wiesz co dzisiaj widziałam?.. Pewną Kobietą..po ..hym..może 4o..z Dużym Brzuchem..;-).. Śliczna Była..:classic_cool:.. I nie to,że coś sugeruję..:-p..:-p..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj Rozmawiałem z jedna znajomą..tzn sąsiadka z tamtego mieszkania która Ma teraz male dziecko i ma chyba już też 4o lat;)..bardzo dobrze wygląda..dziecko śliczne i zdrowe:).. Młodego męża Ma;)..bo jest rozwódką;)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myniaaaa
czytam to co piszecie ...hm ...piękna sprawa - oby to nie była ściema..a wszystko może się pieknie rowinąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewątpliwie Twoja..Tylko.;-)..A reszta..do dodatek..;-).. Tak Samo jak T.esteś:).Piękny,Młody,Mądry. i Mój..;-).. Mój... ..No i Jeszcze ....Mój!..;-).. Co robisz?.. myniaaaa To Wszystko się Dzieję..Prawdziwie. Ja wiem najlepiej ?..Mam rację? ;-)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×