Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Folik,ja mam te same odczucia.jak jej nie ma to mowie ze jest znośna i ja toleruje,ale jak jest w moim otoczeniu to drgawek dostaje.na szczescie z nia nie mieszkam.mame mam tylko jedna,wiec nigdy nie bede nikogo innego w ten sposob traktowac,ani nawet nazywac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi sie juz pracowac nie chce.... hmmm jeszcze musze jakies bilety załatwic na sylwestra... do teatru... (ale dla szefowstwa nie dla mnie :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz ja do teatru chodze 2 razy w roku ale co do Sylwestra to chyba bym nie chciała..... a Wy gdzie sie wybieracie bo ja jesli nie zaciaze to NA NARTY ale moge narty w tym roku oddac za te II kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez do teatru bym nie poszla na sylwestra,ale w ciągu roku,hmmm.... baaardzo chetnie:) Folik życzę Ci żebyś nie pojechala w tym roku na te narty:D w takim razie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie bede dziekowac.... ale jak dasz jak sie pojawia II kreski to w góry jade tylko tyle ze narty zamienie na kijki i na małe górki sie powspinam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo tak jakos mi sie świątecznie zrobiło to Ci wysyłam te życzenia:D:D:D zeby Ci w tej pracy czas szybciej zleciał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to taka młodziutka jestes ze powinnas załapac szybciutko..... tylkoe pewnie jak załapiesz to termin slubu przelozycie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze przed @ bolą mnie piersi,tym razem było tak samo,tyle że już mnie przestaja bolec,a @ nadal nie ma. dzis rano bolal mnie jajnik.i tyle.nic innego nie czuje:( nie staralismy sie o malenstwo wiec jakies tam szanse są,ale raczej nic z tego.denerwuje sie tylko bo wolalabym zeby juz bylo po @ i zebym mogla zaczac starania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale masz jeszcze czas do jutra a jutro kupisz tesciora zrobisz i masz prezent z głowy.... a co na to narzeczony - tego nie wiem nikt.... ja sama nie wiem co by moj maz zrobil, powiedzial....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz,mam tak dlugie cykle ze wszystko mozliwe,niestety natomiast moj M by sie ucieszyl napewno:) moze na same świeta go zaskocze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz koncze pracy a kuriera z butami jak nie było tak nie ma... biletów nie w teatrze.... to moze i @ za tydzien nie bedzie.... :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie inne babolki i gdzie kate79 obiecanki cacanki zaciazyła i odeszla bzdziągwa jedna.... tak to ufac kobietom.... "Nie wiem nigdy kobietom dobrą radę Ci dam".... no chyba ze obmysla jak tu test zapakowac z bucikami dla swojego M.... a no ma dylemat bo ma niesamowitą niespodzianke w Mikołajki.... dla M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry, Folik zaraz po lapach dostaniesz, nigdzie nie odeszlam, czasami troszke zajeta jestem, ale nigdzie sie nie wybieram:) a napewno juz nie od was!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik dobrze ze zakupilas te testy owulacyjne, i teraz przynajmniej wiesz co i jak:), no i nadal trzymamy sie naszej wersji zdarzen :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup sobie taki w rozowym opakowaniy " First response" Tak? no! musze was tu troche sterroryzowac:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate79 w koncu sie pojawila spakowany jest prezent... jak cos to mi podpowiesz jak na swieta moze bede pakowac (ale ciiii) bo nic nie wiadomo.... nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz zlokalizowałam buciki.... juz do mnie jada.... ale bede musiała poczekac bo ida z bedzina do warszawy... ale sa w warszawie.... gdzies niedaleko osiedla.... hmmm coz to teraz da sie zrobic... nawet wiadomo gdzie co krazy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no!!! to mi sie podoba, jedna poleciala po testa, druga juz wie co ma myslec-i to jest to, a nie jakies tam....blablabla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate... nie no buty odesłałam i juz jada nowe... w tamtych nawet nie dalo sie stac nie mowiac o chodzeniu ale nidy nie miałam rozmiaru 40 a jednak zanizone musiały byc i wymienilam na 40 ale jeszcze do mnie jada.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wracajac do naszych tematow, to dzis staranki u ciebie pelna para co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz dzisiaj prawie caly sloik kiszonej kapusty wpitolilam, pyszunia :d :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×