Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

dzis ma do mnie wpasc kolezanka, pisala wczoraj ze wpadnie z jakas flaszeczka, i co kurde bede sie musiala przyznac, bo bedzie sie dopytywac glupio co nie chce drineczka, a przeciez nie moge udac chorej bo na taka nie wygladam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i prosze tak nadrobilam w pisaniu ze juz wlazlam na nowa stronke ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie dostalam list i kartke swiateczna od mojej kochanej babuni, ktora jest dla mnie najwazniejsza na swiecie, (bo to ona wlasnie po czesci zastepowala mi matke) i tak mi teraz smutno ze nie moge sie z nia widziec czesto, tylko listy eh zycie.....:(, nawet nie moge jej napisac w liscie ze jestem w ciazy bo mama zaraz czyta moje listy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Folik79
witaj kate 79 A wczoraj zrobilam ostatni test owulacyjny i tez pozytyw.. wiec bzzzz było... ale jakos o tej porze owulka to nie mysle... A jak sie czujesz kate79 czujesz ruchy... zartuje... ciezaróweczko.... ale czujesz cos i jak robilas I test to czulas cos czy raczej tak z ciekawosci zrobilas ale nic Ci nie było.... bo nie chce mi sie wstecz czytac.... :) a i nie pij zadnego alkoholu!!! bron Cię Panie Boże.... a babci powiedz ze bedziesz mamą po usg... na pewno sie ucieszy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Folik76
to byłam ja ;) wrrrrr mlodsza chcialam byc.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie nie zadnego alkoholu, jeszcze nie zwariowalam!!!! a co do testu to wiesz ze ja go zrobilam przed @, objawow oprocz wrazliwych sutkow nie mialam, czasem co s pobolalo w podbrzuszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie byla to seria standardowych objawow o ktorych pisza laski na forach a wogole, wczoraj wieczorem wlazlam na takie forum bo mnie zaciekawilo, pytanie czy jestem w ciazy i takie tam...... ale sluchajcie to dziecko mialo 15 lat o zgrozo, boziu ja wjej wieku to ogladalam kredki w piorniku!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dalej pisze, ze ona juz ma stalego chlopaka od roku, i zawsze sie zabezpieczaja!!!! o matko kochana chyba jestem juz stara i zacofana, ale nieeeeeee to juz troche przesada wsrod tych dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate - ja jestem ale nie bardzo moge pisac... stoja za mna... wrrrr ale ogolnie pytam o objawy bo mi oprócz pobolewania jajników to nic najgorsze jest to ze cycuchy mnie nie bola.... jakby bolały byłaby nadzieja a tak... wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie bolą i ostatnio coś mi non stop śmierdzi, ale w ciąży nie jestem :/ wg testu, ale czuje @ wielkimi krokami, pojutrze jak najdalej będzie o jeny ale mi dzis w pracy nudno .... tak mi sie nic nie chce robic ze szlag Kate, mnie tez nastolatki przerazaja, ja w ich wieku... no jak własna matka mówie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniecha32
dziewczyny tez sie staram o dzidzi tylko w tym miesiacu chyba za pozno:P bo w 18dc mysle zenie mam szans ale w grudniu bedzie powtorka z starankami jakby co to sie dolacze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zaszkodzi :) ale pora obiadowa więc pewnie to u nas z kuchni daje jak to czasem bywa :) raczej czuje @, zwłaszcza ze w tescie wyszła piękna 1 krecha, wątpie szczerze mówiąc ale ostatnio bylismy na shusi, no ja to lubie tak ostro aż mi nosem bable idą ;-) tu kładłam te wasabi i kładłam i nic, no zero ostości, moj był w szoku że tyle można nakłaść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babeczki,no prosze wystarczy was troche opieprzyc i jak zaraz sie wszystkie ladnie melduja:D:D:D ja niedlugo koncze,mam nadzieje.ide dzis do GP Kate.Ty tez tak dlugo czekalas na zarejestrowanie???? jestem w szoku,no ale coz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto jak pojdziesz do GP to wez ze soba paszport i jakies potwierdzenie adresu, czyli np bank statment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katea potem jak wizyte bede chciala miec to ile trzeba czekac??? Ty tez pod ten GP na wood Greenie podlegasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jakie jaja byly jak poszlam do tego konowala ostatnio, no tak sie w******** ze masakra, poszlam ze swoimi testami, ale baba w rejestracji mowi nie nie, takie twoje testy to nie moga byc bo ty mozesz oszukiwac, a ja na to co????????? musisz isc do pharmacy i zrobic test i przyniesc potwierdzenie na papierze ze jestes w ciazy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej to bym chciala isc tu do ginekologa,ale sie martwie ze sie nie dogadam,nie znam zadnych fachowych pojec niestety. i prolaktyne chcialabym miec zbadana,ale coz:( wiec tak sie tylko zapisze,moze sie kiedys przyda,nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powaznie??? co za kretyni,jak dla mnie to wogole testu nie powinnas pokazywac,a bo i po co??? przeciez na slowo i tak ci musi uwierzyc:) tak czy tak musi cie przeciez zbadac,co nie??/ co za kraj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec jak szurnelam z tamtad, to tylko powiew w drzwiach zostal, poszlam do tego pharmacy, powiedzialam o co loto, i dali mi naczynko do siurania i wyslali na zaplecze do kibla(a to byla juz jakas 6 po poludniu, wiec mowie jak teraz ten test nie wyjdzie????!) no wiec dalam temu farmaceutykowi ciapatemu ten sloiczek i kazal czekac, wylazi i mowi ze cos nie wychodzi, to ja mu pokazuje swoje ktore pieknie wyszly, no to polazl znowu do tego swojego"laboratorium" i mowi oooo wyszedl, se mysle ty palancie jeden glupi, nie umiesz robic to sie nie bierz za to, wiecie co wtedy moglam czuc, no i dal mi to zaswiadczenie na papierze i spowrotem do GP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle ze moje kolezanki np, ktore podlegaja pod inne GP nie pokazywaly i nie robily zadnych dodatkowych testow, to ten jakis debil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ty angioletto nie bedziesz czekac na rejestracje, tylko wypelnisz kwestionariusz i juz masz GP!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate - no to palant jeden pewnie Ci sie cisnienie podniosło jak powiedział ze nie wyszedł... dupek.... ciesz sie kreseczkami bo zaraz bedziesz miec piłeczke.... no wtedy to chyba nie bede Ci kazali robic nic prócz spojrzenia ze ładna ciaza..... rosnij zdrowow fasoleczko kate....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez tu w gazetach oglaszaja sie polscy ginekolodzy, nawet bylam kiedys u dwoch, jeden to porazka na Acton, czasem tam nie idz bo tylko kase wydasz, a drugi to kobitka na Grenwich ma fajny gabinet dobrze wyposazony i ja ci polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosiaaa
cześć :) to może jeszcze ja się dołączę :) zaczynamy w tym miesiącu, to będzie nasz pierwszy cykle i pierwsze starania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×