Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Gość nitaanita
a przez te czekania na okres z nadzieja ciazy co miesiac na wadze przybywal 1 kg :( bo oczywiscie trzeba bylo rozsadnie sie odzywaiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha 86
o widzę że nas coraz więcej!!!obyśmy się zaraziły od kate79 której się już udało!!!pozdrawiam i gratuluję serdecznie kate79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowa staraczke:) ja juz spowrotem, a ja bym ci zaproponowala po prostu inna pozycje przytulania, jak ci sie chce to przejdz na ktoras z poczatkowych stron, tam o niej pisalam...i nic wtedy nie wyplywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kacha, no przeciez kobity jestescie jeszcze mlode dziewoje..nie to co ja stary ramol:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rzeczywiscie,taaaaaka staaaara juz jestes;D;D;D uda nam sie,jak nie teraz to w nastepnym cyklu.ja tam sie az tak bardzo nie spiesze.bede sie starala,ale w zalozeniu chcialabym zajsc w ciaze do kwietnia 2010.wiec mam spooooooro czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitaanita
tez bym zjadla :) zwlaszcza takie truskawkowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitaanita
Bardzo milo tu :) i bardzo sie ciesze ze tu trafilam BUZIAKI DLA WSZYSTKICH STARACZEK i TYCH KTORYM SIE JUZ UDAŁO :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitaanita
Pychota......... ale w tym miesiacu musze ograniczac słodycze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie musialam sobie zrobic salatke z tunczyka tak mnie naszlo strasznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis cały dzien zapracowana i moze nie bede spąła w domu bo mnie zajomi poprosili abym dzis popilnowała ich dzieciaka po poludniu... a ze mi sie nie opłaca jechac do domu to nici dzis ze staranek.... hmmm no nie wiem czy sie cieszyc.... (moj M chociaz odpocznie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku a moze ty juz cos zmajstrowalas:) a jak wczoraj bylo to przez jeden dzien zolnierze nie zdechna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
było było..... tylko ciekawe jakie te zolnierze i czy wiedza gdzie doleciec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate79 a kiedy idziesz do lekarza...... qrcze ale Ci szybko test wykazała nie masz jeszcze nawet terminu @ a juz zadowlona ... fajnie.... Ci.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz pojde w poniedzialek, najpierw dolekarza mojego pierwszego kontaktu, jak tu procedura nakazuje, ale tez wybiore sie do polskiego gina ktory mi zrobi badanie tez moze w nastepnym tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo taki zapaprany lekarz pierwsz kontaktu, to on tylko mierzy, wazy, i pyta czy wszystko ok no i kieruje na za 2 miesiace na pierwsza wizyte do szpitala, gdzie juz sa robione normalnie badania, ale gdzie ja 2 miechy wytrzymam ja juz musze wiedziec co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie,te procedury sa tu okropne,ja tez nie bede miala tyle cierpliwosci.ciekawa jestem ile zaplacisz za wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pozniej kazda kolejna wizyta, czyli prowadzenie ciazy £60, badania itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×