Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Gość celcia84
Witam ponownie Kobietki :))) NO WLASNIE kiki13 - ta cholerna prolaktyna!!! Ja juz wiem od jakiegos czasu ze to ona jest za wysoka i nie moge zajsc w ciaze :( Jak ja Tobie udalo sie zbic??? Ja 2 mies bralam bromergon i nic nie pomagal. Teraz moj gin z Polski przepisal mi dosyc silny dostinex. Prosze odpisz co i jak :))) Pozdrowki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny,nie bylo mnie dzisiaj,bo pomagalam sie przeprowadzic przyjaciolce:) alez jestem zmeczona!!! a @ jak nie bylo tak nie ma?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... A ja wczoraj zakupilam sobie testy owulacyjne na nastepny cykl... ale mnie podkusiło i zrobilam sobie i wyrazne dwie grube krechy i wynikałoby ze mam teraz owulacje a dzis 22dc i mnie to przerazilo i były przytulania owszem ale teraz ja caly miesiac pracuje a od 20dc tylko dla przyjemnosci.... ale moze faktycznie nic nie wychodzilo bo ja od 18dc juz nie działałam..... ale czy wierzyc testom owulacyjnym.... niby napisane ze daje 99,9% pewnosci wiec.... sama nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fermina32
Folik a jakieś inne metody okreslenia owuacji stosowałaś? temperatura lub czy odczuwałaś wyraźny bol brzucha przy owulacji. Bo mi się wydaje że dokładnie potrafie okreslic owulacje, choćby poprzez charakterystyczny bol i nie wiem, czy kupic testy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mierzyłam temp. w poprzednim cyklu i miałam skok w polowie cyklu a tu teraz inaczej.... wrrr szkoda ze jdnak nie mierzyłam temp.... wiedziałabym pewniej a jesli chodzi o sluz to juz był... teraz jest ale raczej gesty grudkowaty lepki i biały.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dziwne. Kurde jak juz zła jestem sama na siebie, od jakiegos czasu znowu mam nasilenie mysli o dziecku, o tym, ze pewnie coś ze mną nie tak, ze przede mna leczenie jakies. To chorw,w iem, ale tak mam, czytam rózne fora, rózne historie dziewczyn, te z dobrym zakonczeniem i te ..niekoniecznie:( Chyba musze troche się uspokoić i nastawić inaczej.. Juz taki okres nakrecania raz miałam w okresie wakacji, potem spokój , a teraz znowu wszystkie niemal mysli krążą wokól jednego tematu.. Tylko ja tak mam??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferminko,nie jestes sama,ja tez tak mam, i pewnie wiekszosc z nas!!! Nie poddawaj sie,ludzkie cialo plata rozne figle i to calkiem normalne. ja natomiast nadal czekam na @.dzis rano obudzilam sie z duzym kłuciem lewego jajnika,po 20min mi przeszlo samo:O wczoraj przy tej przeprowadzce sie nadzwigalam wiec pewnie dlatego.kurcze piersi uz prawie przestaly mnie bolec,a tu nadal nic.ale nie martwie sie bo moje cykle to nawet 35 dniowe czasami byly wiec staram sie udawac cierpliwosc i czekam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam :) Folik to działaj :) ja też kupiłam te testy ostatnio nie robiłam, ale aż mnie zaciekawiłaś i może dziś w domu zrobie. Tyle, że ja mam inny problem, moj facet jak nie jest zmęczony to śpiący albo coś wypada :( nie ma nawet co liczyć bo wszyło że od początku cyklu 3 x ;( i te 2 w ciagu dni płodnych :( w takim tempie to można się załamać i chyba się nigdy nie doczekam, dziś rano się pokłóciliśmy o to i o, od łóżka będzie odpoczynek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna bonda ----- ja tez z ciekawosci zrobilam i dzis tez zrobie jest ich 6 sztuk a co tam 19 zł. wiec niech strace..., jak sie nie uda w tym miesiacu to chyba zaczne mierzyc temp... od nowa.... tak chociaz ze 2 cykle jeszcze bo mialam zamiar 3 od razu ale sie nakrecilam i zaprzestałam.... i tak jak pisałam do gina w styczniu..... czyli bedzie to po 4 cyklach... aj tam czasami mam nadzieje wielką a czasami mnie dopada desperacja..... A co ten Twój Men taki niedziałający.... moj tez czasami za marudzi... ale powiedziałam kapusta juz wykopana.... a bociany odleciały.... wiec tam dzidzi nei znajdziemy.... wiec troche sie powygłupiamy i konczymy powaznie.... czyli jak powinnismy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna bonda--- no ja serduszek w tym miesiacu nalizycłam 12.... ale wiesz czasami to 1 raz serduszko i lepsze niz tak jak ja.... a wiesz jak to mowia z pustego to i salomon nie naleje... bo jesli plemniki nie teges albo moje jaja.... no tego nie wiemy .... ale musze byc dobrej mysli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dzis swojego tylko dla mnie,zadnych znajomych,zadnej pracy,nic!!! cos musze wymyslec ciekawego,hmm a u mnie nadal nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie, chyba wszystkie zapracowane ja ide wlasnie na obiadek, co jak co ale - na bzzz zmęczony ale obiad codziennie dostaję do pracy, przynajmniej nie głoduje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe.... ja kupilam swojemu M samochód ciezarowy (bo ma kupic dostawczy do pracy firmowy) wiec go wyreczyłam i kupilałm mu taki i w kabinie i w naczepie ma pełno cukierków i ciastek... fajny ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie kupilam,nawet nie wiem co kupic,chcialabym mu test z tlustymi kreskami pokazac,ale nawet jeszcze nie zaczelam sie starac a okresu jak nie bylo tak nie ma wiec z tego prezentu nici. no cóż,wymysle cos innego.moze na lodowisko i gorącą czekolade go zabiore,hmm.... a Wy co dajecie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze cos dokupie ale mam dylemat.... ale cos wymysle.... a tesiowej kupilam buta mikołaja pełnego slodyczy (nie lubie jej) ale kupilam..... niech sie cieszy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babole ja mam chwile przerwy a rzeczywsicie dzis wszystkie spicie..... co jest wszystkie cicho czekamy na II kreski ale niech cos sie dzieje...... innego bo ja juz swiruje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez świruje już,a tu takie pustki:( chyba zajme sie zbieraniem przepisow światecznych,bo nie mam nicccc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubie jej ale ona biedna kobietka od 22 lat sama wiec cos jej kupiłam niech sie cieszy jej synkowie nie robili preznetów bo u mnie w domu to zawsze cos było.... a juz w Mikołajki na pewno... ale zwykle były to karteczki gdzie szukac dalej preznetu i tak sie szukało az w koncu sie znalazło mama zawsze chowała inne ciekawe miejsce.... a mi maz ma kupic kolczyki zlote... tak sie domyslam bo ostatnio przy złocie sie wypytwał które mi sie podobaja.... hmmm myslał ze nie czaje o co biega..... a tesciowa biedna ale troche cwana.... i czepialaska dlatego jej nie lubie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja za to mówi ze ona sie w nic nie bedzie wtrącać ale oczywiscie z prawdą to nie ma nic wspólnego:D ale znośna jest.na szczescie nie widuje jej zbyt czesto wiec poki co mi nie przeszkadza:D mam tylko nadzieje ze mnie nie bedzie odwiedzac:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeee i co znowu cisza..... jak tak to sie zabieram do roboty..... w poprzednim tygodniu kupilam buty na allegro i co za małe...... i dzies czekam na przesyłke ze przyjda dobre i co i dupa.... czekam cierpliwie..... hmmmm czekam na mikołaja, czekam na buty i czekam na II kreski ale to dopiero w następną sobote......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś kupię taka sakiewkę na narzędzia, nie wiem co innego rodzice mojego za to są super, mama w ogóle nie wścibska, tata tez, naprawde tu to mam farta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a swoja droga to chce tylko z tych trzech oczekiwanych rzeczy jeden prezent II kreski.... ale na tescie ciazowym a nie owulacyjnym a co do tesciowej to ja niestety mieszkam z nia w jednym domu... i mamy jedna wspolna kuchnie i to mnie meczy ale zaczynam powoli ja olewac niby niedobrze musze ja szanowac.... ale kocham tylko swoja mame...... a ja jedynie moge lubic..... ale mi sie to nie bardzo udaje... nawet nie potrafie sie do tego zmusic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×