Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

a powiem tak sama nie wiem co robic w kwestii staran to nie wiem bo wczoraj byly 21dc a dzis 22 i nie wiem bo miałam w domu nie nocowac.... ale sama nie wiem... w koncu ten test wyszedł dodatni.... wiec moze jednak leciec do M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a buty mam juz na nogach heheh swietne sa a jakie cielusie ja takie do samochodu sobie kupilm bo koaczki za ciepłe a to sa takie trzewiczki bardzo wygodne kocem ocieplane no i juz sie ciesz.e...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobito jak juz masz taki czas teraz to szuraj do chlopa, bo potem bedziesz sobie w gebe plula.....a moze cos przegapilam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra z bucików sie ciesze i juz wychodze wiec spadówke robie i lece.... w samochodzie sie zastanowie w która strone skrece.... w prawo czy w lewo... w prawo chłop w lewo jak to mówia jade na lewizne... ( do znajomej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate,wiesz gdzie jest funciak przy Turnpike Lane? Bylismy tam przed chwila i zlapalismy chlopaka ktory 3 lata temu(zaraz po przyjezdzie tutaj) oszukal nas na 300 funtow.zadzwonilismy na policje i siedzielismy tam na zapleczu przez godzine wyjasniajac co sie stalo.a tamten bandyta jeden nic sobie z tego nie robil!!! weszlam tylko na chwilke do domu i zaraz jedziemy na komisariat wyjasniac co sie stalo i spisac dokladny raport.z tych nerwow nic nie kupilam.brzuch mnie boli. bede poznym wieczorkiem.papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze wiem gdzie ten funciak, o jeny co za historia? a co z tym kolesiem? jak to was oszukal? napisz cos wiecej-to polaczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero wrocilam z komisariatu,nie do wiary!!!!!! padam z nóg!!! jutro wam wszystko opowiem.dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta cisza ma oznaczac ze piszesz wlasnie wczorajsza historie , tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Kate i jak mówiłaś już o prezencie???? jak reakcja, pewnie przeszczęśliwy na maksa... ah nie powem, że ciut nie zazdroszczę ;-) angioletto to dobrze, że nadszedł @, zaraz będzie czas staranek, a sytuacje w którą wpadłaś - czekamy na szczegóły a ja zrobiłam sobie teścik i wyszła 1 piękna kreseczka i na owu i na ciążowym, ale mam obietnicę poprawy od połówki, że następny cykl wykorzystamy duuużo lepiej :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki,nie chce was zanudzac wiec tylko w skrócie powiem co sie stalo:) 1.5 roku temu anglik-oszust sprzedal nam \'\'laptopa\'\',ktorego jak sie pozniej okazalo,nie bylo w torbie:(,za 300 funtow.kilka miesiecy pozniej spotkalismy go na ulicy ale uciekl.w koncu wczoraj na zakupach znowu go zobaczylismy i moj Radek go zlapal i przytrzymal do przyjazdu policji.wszystko dzialo sie w tym \'\'słynnym\'\' funciaku przy turnpike lane. policja go aresztowala,a my do prawie 2 w nocy siedzielismy na komisariacie z polskim adwokatem spisując zeznania.koles juz \'\'siedzi\'\':D ale co przezylismy to poprostu szok😭 dzis dostalam okres rano i cierpie sobie,a boli jak cholera!!! macie racje,to dobrze ze juz go dostalam,w koncu bede mogla zaczac starania:) i wiecie co?zaczne zaraz po @ :) a co u Was??? jak mikolajki? u mnie calkiem zwyczajnie niestety:( jutro za to jedziemy do muzeum:D:D:D buziaki dla was wszystkich babolki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celcia84
Hej Piekne :) Nom Angioletto kochana rzeczywiscie przeboje mialas niezle... A posluchajcie jaka ja mam porazke! Wybralismy sie z moim Lukaszem na jedna z miejscowych angielskich imprez i co? Jak sie skonczyla dla mnie ta noc? A no tak, ze mam zarabiste okropne napuchniete limo pod okiem :((( Jestem zalamana bo wygladam strasznie! A to rowniez przez pierdzielonego angola. Byl troszke namolny i mój Lukasz zaczal sie z nim szarpac, ja podeszlam aby to troche opanowac, rozdzielic ich, a tu nagle koles tak sie zamachnal na mojego mezczyzne, ze nie On ale ja oberwalam - pozadnie :( Masakra... Nie wiem jak w pracy sie pokaze, ryczec mi sie chce od tej calej sytuacji :(((((((( Niezly prezencik na mikolajki mam co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj oj ,Celinko tak mi przykro!!!! co za angole cholerni!! pewnie cie boli,co? kochana musisz sie teraz wykazac zdolnosciami plastycznymi i jakos zamaskowac te śliwkę:D:D:D mam nadzieje ze szybko zniknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celcia84
He he :) No oczywiscie mój jak zawsze do porzadku doprowadza takich lobuzów ;) Ale kurcze na moja fifke to tylko ciemne okularki, bo niestety nic innego tego nie zamaskuje :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi:(( zapomnialam Wam powiedziec co dostałam od mojej połówki na mikolajki:D otóż,dostalam sssssssseksowną bielizne-czerwienie sie troszke ale wam powiem-strój pani mikołajki:D:D:D:D:D,ale to nie wszystko,dostalam kolejna sssssssseksowna,satynową koszulke w kolorze bordo,z czarna koronką:D:D:D:D i śliczny,puchaty,różowy termofor:D:D:D na te moje bolesne miesiączki:D:D:D. ależ mi sie dzisiaj tych prezentow dostało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celcia84
Jaaaaaaak fajniutko hihi - stroj mikolajki mowisz - super :))))) A moj kochany tez mi niespodzianke zrobil, wlasnie wrocil z miasta z pieknymi kwiatkami i cudna ramka w ksztalcie dwoch serduszek na Nasze fotki :))))) Ach Ci nasi mikolaje ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babole wstrętne!!!!!!!! Ja Was w tej chwili przywołuje do porządku!!! Co to ma być do jasnej cholery,co?!?!?!?!?!?!?! Mikołajki Wam w głowie zawróciły??????? Ja Was wszystkie chce tu jutro widzieć,ładnie zameldowane!!!!!!! Co za leniuchy!!!!!!!! I komu ja miałam dziś tu stękać jak Was nie było?!?!?!?! Oj,nieładnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jestem dziewczyny,! Angioleeti, ale mieliscie przygode! Przykro mi ze dostałaś @ , ja tez jestem po i zamierzam działac w tym miesiącu jakoś tak instensywniej:) Choc w planach mialam zakup testów, to jeszcze nie teraz, może od nastepnego i jesli sie teraz nei uda, to plus wiesiołek zamierzam nabyc jakiś lek castagnus. Może to placebo, może moja naiwnowsć, moze głupota,ale wypróbuje i to:) No so grudzień jest nasz! A jak nie, to od stycznia, nowy rok! Swoją drogą hmm prezenty wyszukane dostałaś, może pomogą przy poczęciu:) Kate jak sie czujesz, pisz co sie z Tobą dzieje, z organizmem, my ciekawe:0 I bedziemie wiedziały czego sie posdziewać:0 Dziewczyna bonda.. Nowy rok rzopocząc az dwiema krechami!! to życzenia! Zmykam, może dzis pomęczę M, choć to dopiero co po @. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postawilam ssobie dzis tarota na innym forum,hmm powiedziano mi ze zajde w ciąże niedlugo i że bede miala chłoczyka.ale ja i tak bede celowac w dziewczynke:)hahahahaha:D zaczynam starania za pare dni:D Fermina-no ja mam nadzieje ze grudzien to nasz bedzie,a jak nie do juz max to walentynek :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was:) no wiec reakcja mojego meza na prezent mikolajkowy, byla taka.ze najpierw zaszklily mu sie oczy ,poplynely lzy a potem mnie mocno usciskal:D ale sluchajcie teraz jak idziemy spac to on boi sie mnie nawet przytulic, czy polozyc reke gdzies w okolicy brzucha :D :D :D:D:D:D, zeby mnie nie uszkodzic, nie no tego sie nie spodziewalam, ja sie smieje ze jak juz bede miala taki solidny brzuchol to bedzie mnie omijal szerokim lukiem:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Kate,reakcja Twojego mężczyzny była i jest suuuuuper!!! gratuluje takiego partnera! a jak sie czujesz??? Ja byłam dzis z moim w muzeum nauki i techniki:) było tam nuuuudno,ale spędziliśmy razem miły czas:)poszlismy na łyżwy i gorącą czekolodę:D:D:D jutro wracam do pracy,hmm nie chce mi sie,podobało mi sie to leniuchowanie,ale pocieszam się myślą że niedługo,za dzień lub dwa skończy mi się @ i zaczynamy:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....................WIEK......DATA @.............TEST........CYKL kate79 ------------------30 udało sie w 1-szym cuklu:D:D:D Angioletto--------------24-----------5.12--------------- 20---------------1 dziewczyna_bonda----33---------11.12 ---------------?---------------1 Animonda ---------------24---------12.12-------------15. 12-----------4 Folik32 ------------------32 ---------13.12 ------------14.12 ---------- 3 Ziarenko lnu------------24----------24.12-------------25.12---------- -5 kacha 86 ----------------22---------25.12----------------?----------- ----3 sara_24-----------------24----------27.12--------------- -?--------------1 alexxa82 ----------------26 --------- 01.12------------14.12--------2 lata fermina30---------------30------------?----------------- ---?------------- 5 nitaanita................23..........26.12.............. .?................5 celcia84------------------24---------26.12-------------- --?--------------10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×