Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Gość nitaanita
Kate79 czytalam wszystko starannie :) jeszcze zanim wpisalam sie do tabelki :) musialam zrobic obiad i chwile... nawet troche dluzsza mnie nie bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitaanita
pewnie ze beznadziejna.... a ile ludzi w sklepach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitaanita
musze dzis z mezem porozmawiac co w tym miesiacu ma byc... bo tez sama nie chce podejmowac tej decyzji... oczywiscie chodzi o to czy dalej staramy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitaanita
bo moze powinnam pracowac .. wlasnie nie wiem... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitaanita
a to dedcyzja na cale zycie... i nie moze byc tylko moja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitaanita
:( do jutra 🖐️ buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celcia84
Hejka Dziewczynki :) Dolaczam do Was, bo i ja staram sie o dzidziusia a tu nie taka prosta sprawa :( Probujemy od stycznia, czyli rok prawie :( 2 lata bralam tabletki antykoncepcyjne, odstawilam... i nic. Podwyzszona prolaktyna jest tego powodem. Lecze sie juz troszke ale cos nie ma efektow. Teraz zaczelam kuracje dostinexem, zobaczymy czy pomoze... Slyszalyscie moze o tym leku (swoja droga cholernie drogi!!!)??? Pozdrawiam Was serdecznie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celcia84
Ach, widze równiez tu kobietki z England :) Kate79 i angioletto ja takze na Wyspie... Moge sie do Was zwrocic w razie pytan??? Sciskam cieplo :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie baaardzo ze tez jestes na wyspach,a gdzie konkretnie? wpisz sie do tabelki to bedziemy wiedzialy co i jak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha 86
ale tu światowe kobitki!!!a ja dla odmiany z Berlina piszę,przyjechałam tu za narzeczonym...czego się nie robi z miłości!?kurcze ale w tym miesiącu to nie wyjdzie dużo z naszych starań bo w pt jadę do Polski,mam wizytę u kardiologa, a to 10dc,a mój miły przyjedzie dopiero przed wigilią...cykle mam regularne 28 dni czasem29 więc akurat przytulanek nie będzie wtedy gdy powinny być:( ach nadzieja w styczniu?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celcia jestes jeszcze? Kacha ja Ci powiem ze do walentynek to napewno Wam sie uda:D to juz niedlugo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....................WIEK......DATA @.............TEST........CYKL kate79 ------------------30 -------- 06.12.------------06.12 ---------- 1 Angioletto--------------24-----------5.12--------------- -?---------------1 dziewczyna_bonda----33---------11.12 ---------------?---------------1 Animonda ---------------24---------12.12-------------15. 12-----------4 Folik32 ------------------32 ---------13.12 ------------14.12 ---------- 3 Ziarenko lnu------------24----------24.12-------------25.12---------- -5 kacha 86 ----------------22---------25.12----------------?----------- ----3 sara_24-----------------24----------27.12--------------- -?--------------1 alexxa82 ----------------26 --------- 01.12------------14.12--------2 lata fermina30---------------30------------?----------------- ---?------------- 5 nitaanita................23..........26.12.............. .?................5 dziewczyny nie nadążam za wami :) coraz nas więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celcia84
:))) Celcia zabiegana ale jestem na chwilke ;) Ja dokladnie w Northampton juz ponad 1,5 roku (juz albo dopiero, ale ten czas zasuwa heh) Fajnie ze mozna tu z Wami sobie popisac i poczytac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celcia84
NICK....................WIEK......DATA @.............TEST........CYKL kate79 ------------------30 -------- 06.12.------------06.12 ---------- 1 Angioletto--------------24-----------5.12--------------- -?---------------1 dziewczyna_bonda----33---------11.12 ---------------?---------------1 Animonda ---------------24---------12.12-------------15. 12-----------4 Folik32 ------------------32 ---------13.12 ------------14.12 ---------- 3 Ziarenko lnu------------24----------24.12-------------25.12---------- -5 kacha 86 ----------------22---------25.12----------------?----------- ----3 sara_24-----------------24----------27.12--------------- -?--------------1 alexxa82 ----------------26 --------- 01.12------------14.12--------2 lata fermina30---------------30------------?----------------- ---?------------- 5 nitaanita................23..........26.12.............. .?................5 celcia84------------------24---------26.12----------------?--------------10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki13
hej dziewczynki ja rowniez dolanczam do was,ja mam jedno dziecko ktore urodzilam rok temu we wrzesniu ale wczesniej tak jak wy nie moglam zajsc dlugo dlugo w ciaze i musialam sie leczyc jak sie okazalo ze mam za wysoka prolaktyne,wczesniej korzystalam z innego topiku ale teraz juz nikogo tam nie znam wiec dolanczam do was,zaczynam starania o drugiego dzieciaka i znowu jest problem,mam tylko nadzieje ze to nie prolaktyna,dowiem sie jednak tego dopiero za jakies 3 tyg jak bede na swieta w polsce ,Aktialnie mieszkam w szwecji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki13
NICK....................WIEK......DATA @.............TEST........CYKL kate79 ------------------30 -------- 06.12.------------06.12 ---------- 1 Angioletto--------------24-----------5.12--------------- -?---------------1 dziewczyna_bonda----33---------11.12 ---------------?---------------1 Animonda ---------------24---------12.12-------------15. 12-----------4 Folik32 ------------------32 ---------13.12 ------------14.12 ---------- 3 Ziarenko lnu------------24----------24.12-------------25.12---------- -5 kacha 86 ----------------22---------25.12----------------?----------- ----3 sara_24-----------------24----------27.12--------------- -?--------------1 alexxa82 ----------------26 --------- 01.12------------14.12--------2 lata fermina30---------------30------------?----------------- ---?------------- 5 kiki13--------------- 32---------------10.12---------15.12----------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe kolezanki.... heheh fajnie ze sie dopisujecie..... ale faktycznie duzo jest Was poza Polską..... Ja dzis miałam na 7 w pracy wiec chyba dlatego pierwsza sie dzis wpisuje.... Dzis moj 21dc i miałam jakies dziwne rzeczy bo sluz bazowy ... nigdy tak nie miałam oby nie jakas choroba....... Dobra ja tylko sie witam i spadam bo widze ze wszystkie spicie.... poczytam co u Was później..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cześć, ja też juz jestem. Kurde jak duzo się czyta o tym, ze ktoś ma już zdiagnozowane , co mu przeszkadza zajść w ciąże. Ja się boję, ze mi lata lecą.. zegar cyka. Koniecznie mam plan jak nie w tym miesiącu to nowy rok u dobrego lekarz, który mnie nie spławi byt krótkimi staraniami. Bo gdy sie okaze że coś jet nie tak, że trzeba leczyć to chce mieć jeszczez na to czas. ..i na dzidzię:) Ja zaczynam staranka po weekendzie, no, może w niedziele:)Witam i dobrego dnia. Folik32 a moze Tobie sie uadlao:) I te plamienia to jakies objawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitaanita
Hej :) co do takiej wydzieliny to tez tak czasem mialam :O ale niestety nie wiem z jakich powodów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitaanita
ale tak szczerze to po tych plamieniach zawsze okres mialam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze mam podobne plamienia na 2 dni przed @ a teraz do @ mam 10 dni wiec to za wczesnie... ja bardzoej boje sie ze to moze jakas choroba zawitała.... choc skoro sie staramy to moze akuracik winnam myslec na pozytyw..... wlasnie to takie dziwnny brazowy sluz jk prze@ hmmm troche dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitaanita
u mnie też tak bywało.. na kilka dni przed @... nawet czasem dużo wcześniej :/ i tez nie wiem jakie to były powody ... za każdym razem mialam nadzieje... a moze akurat u Ciebie bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do lekarza tez zapisana w sumie jestem na stycznia.... na wszystkie badania potrzebne przy staraniu.... az sie boje... bo ja cokolwiek bym nie miała to strasznie przezywam..... i to mnie gubi.... pewnie gdyby sie udało miałabym chwile ze martwiłabyym sie czy wszystko gra a pozniej dalsze sprawy..... ale my kobiety cale zycie tak mamy ze sie jednak martwimy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×