Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Gość nitaanita
a jakie badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitaanita
😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitaanita
macie moze jakies prezenty na mikolaja dla meza?? :( bo ja nie wiem co moge kupic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitaanita
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apropo badań, Folik, to jak to jest chyba zanim zaczniemy sie strarać - to wtedy dopiero wszystkie badania ? Tak moja znajoma miała. Ja przyznam szczerze ze nie robiłam zadnych badan, a u gin bylam jakos z pol roku temu, troche mnie podleczyli (ach te baseny!!! wrrrrr) i facet powiedział ze nie ma zadnych przeciwskazan zebym się starała. Musiałam jedynie wyniki krwi poprawić, bo miałam słabe:( Ale już jest wszystko ok. Ja też tak mam Folik że ktoś zaraz coś wykryje i też przeżywam :( A wczoraj chlop czytał o wirusowym zapaleniu wątropy i mowil zebyśmy się zbadali i zaszczepili, a ja kurde byłam rok temu hospitalizowana i dziś już to przeżywam na maksa, że mogłabym się tam zarazić ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna bonda.... ja niby z pol roku temu czyli 2 m-ce przed staraniami byłam na badaniu i tez kazał sie jedynie bzzzzzz.... ale ze brałam hormony na zbicie testosteronu to 2 miesiace musiałam ze staraniami odczekac..... ale przez 3 cykle jak nie zaciaze to ide zeby zobaczyl moze znowu testosteron przeszkadza a wiem ze to jest niezla zmora..... w zaciazeniu.... a ze koniec roku to czekam a w nowym nowe wyzwania i nowe zycie moze sie pojawi.... choc chcho mysle ze moze w starym roku cos zawita.... hmmm tak sobie marze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie nasza ciezarówka - pewnie sobie poszla na inny topik bo co ona bedzie z nami gadac..... :( juz ma nowe zycie....w sobie .... hmmm.... ale moze powórci..... kate 79 ...... !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propo Mikołajek to ja nie mam zadnego pomysła wiec kupuje zwyczajnie slodycze jakies Mikolajowe........ tesciowej musze (niestety) tez podrzucic niech sie cieszy choc mnie wkurza na maxa.... ale jakos nie przyznam sie ze to ja..... ale niech tam wie ze ja nie jestem taka zła za jaka mnie uwaza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziweczyny a powiedzcie jeszcze czy w czasie staranek odrzuciłyście używkę zwana alkohol?:) nie żebym piła nałogowo, ale czasem lubie sobie winko czy martini posaczyc po ciezkim dniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm ja zdecydowanie odrzuciłam.... w Andrzejki jak piłam to nie było staranek.... ja to panikara jestem i gdyby cos nie było tak z ciążą i dzieciaczkiem....(gdybym zaciązyła) to nawet gdyby nie przez alkohol to nie mogłabym sobie wybaczyc i gdybałabym... dlatego wole dmuchac na zimne.... ale z tego co wiem to nie wszyscy tak maja np. szybciej załapuja jak sa po alkoholu (no w miarach rozsadku - piwo lampka wina) .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim:) i nigdzie sobie nie poszlam, i nie pojde, a juz napewno na inny topik, poco skoro z wami zaczynalam od poczatku, Folik ja jestem bardzo wierna :) zrozumiano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz wpadlam sie przywitac, bo dzis troche zajeta jestem, bede po poludniu.Folik brazowawy sluz powiadasz? no no moze jaki maly foliczek sie zagniezdza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki,witam wszystkie:D Ja nadal czekam na okres i nic... a juz bym chciala zaczac dzialac:) moze dzisiaj przyjdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate79... mam nadzieje taka ze nie uciekaniesz ale musiałam Cie jakos przywołac.... ja tez bede walczyc na tym topiku... nic poza tym nie mam... zadnych dolegloiwosci a ten sluz - to cholerka nie wiem sama dlaczego.... oby nie zadna choroba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tego nie rozumiem co sie dzieje dzis na tym topiku albo wszystkie zaproacowane albo sie tak mocno starają..... ale teraz w dzien... niech czekaja do wieczora chociaz u mnie za oknem juz sie ciemno robi..... Kate79 jak sie czujesz dzis juz dotsarło do konca co sie z Tobą dzieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakupilam se dzis tesciora Digital, na ktorym sa cyferki ile sie jest w ciazy, no i zrobilam go po poludniu-nie z porannego siiii, i wyszlo jak w morde strzelil, 2 tygodnie:))) tak ze w mikolaja nie ma juz co testowac :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałam ze zaraz napisze ze nastepnego tesciora zrobilas no wariat z Ciebie ile razy codziennie do konca ciazy jak zaczniesz robic....to sie troche napracujesz na nie.... ajeszcze jak wypasione to drozsze zapewne..... czekaj czekaj to ile dni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ale tak na serio to rozumiem Cie .... ale dlatego tez nie mam zamiaru robic wczesniej jak w dniu przypadającej @ bo do tego dnia tez bym pewnie robila codzienie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate dzis mam 21dc nie wiem czy staranka sa potrzebne..... trzymaj za mnie kochana kciuki co bysmy mogły razem przezywac cos sie z nami dzieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no, wiesz pierwszy test zrobilam 5 dni przed spodziewana, wyszla druga kreska slabsza, no to na drugi dzien walnelam nastepny(bo z dnia na dzien podobno hormon ciazowy jest mocniejszy) a jak juz pisalamwczesniej tu testy pakowane sa po dwa, wiec zadna strata, a ten dzisiejszy to po to by sprawdzic ile juz jestem zaciazona i na tym finito, z reguly kobiety robia po 3-4 testy, zreszta sama niedlugo zobaczysz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraj sie kobito staraj, nie marnuj chwili jak tylko maz jeszcze moze:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wlasnie zajrzalam w nasza tabelke, nooooo sporawa zaczyna sie robic....a mnie sie nie chce isc na dol, bo mi tu dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fermina 30
hej Dziewczyny, Wy ti gadu gadu, kiedy niektórzy w pracy bez dostepu do internetu:)Angioletto czy Ty aby nie jetes następna po Kate?:P tak czekasz i czekasz na @. No na MIkołja to życzę prezentu, żeby @ nie przyszła:P Folik32 , kurde może to ten Twój cykl własnie! Co do prezentów, tyo ja nie mam nic, może w weekend cos upoluję:) miłego wiczorku..ja samotna do niedzieli wieczór:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha 86
hej wszystkim!!!wpadłam sie przywitac!a ja mam dzis miły dzień bo mój miły mi sie oswiadczył!!!i tylko pierscionek za maly troche ale to szczegół:)do poprawienia!!!!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki13
gratulacje kacha 86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki13
dziewczyny najlepiej te starajace sie a majace problem z zajsciem w cize zrobcie badania na prolaktyne na toksoplazmoze i badania na nadczynnosc i niedoczynnosc tarczycy te przyczyny zazwyczaj przeszkadzaja nam w zajsciu w ciaze a nawet o tym nie wiemy ,nie sa one takie drogie .Ja przy pierwszym dziecku musialam sie leczyc na podwyzszona prolaktyne 4 mies i sie udalo do strzalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×