Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Gość nitaanita
mam 23 lata i staramy sie od 4 mies :/ i nic..a tak bardzo bym chciala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitaanita
moze powinnam jeszcze zaczekac .. bo mloda.. bo studia nie skonczone.. ale jak same wiecie na kazdego przychodzi pora i coz zrobic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitaanita,ja mam ten sam dylemat.Studia zawieszone,pracuje w anglii, i zaczynam starania o malenstwo.nie wiem czy dobrze robie.ale z drugiej strony czuje ze to czas na mnie.bardzo bym tego chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitaanita
NICK....................WIEK......DATA @.............TEST........CYKL kate79 ------------------30 -------- 06.12.------------06.12 ---------- 1 Angioletto--------------24-----------5.12--------------- -?---------------1 dziewczyna_bonda----33---------11.12 ---------------?---------------1 Animonda ---------------24---------12.12-------------15. 12-----------4 Folik32 ------------------32 ---------13.12 ------------14.12 ---------- 3 Ziarenko lnu------------24----------24.12-------------25.12---------- -5 kacha 86 ----------------22---------25.12----------------?----------- ----3 sara_24-----------------24----------27.12--------------- -?--------------1 alexxa82 ----------------26 --------- ?------------------- ? -----------2 lata fermina30---------------30------------?----------------- ---?------------- 5 nitaanita................23..........26.12...............?................5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitaanita
ja 2 mies nie pracuje i jak mam teraz czas to nic z tego nie wyszlo.. od 2 tyg znow zaczelam poszukiwania pracy.. i zobaczymy.. teraz to juz naprawde nie wiem co robic ;/ jedno jest pewne bardzo bym chciala juz maleństwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitaanita
wlasnie studiuje na 4 roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitaanita
pracowalm ale musialam sie zwolnic ... okropna atmosfera w pracy.. i mialam nadzieje ze nam sie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate,wiesz tak jak pisalam,jestem tu juz 3 lata i ciagle daze do tego by podobnie jak Ty byc firma sama dla siebie,ale niestety nie mam odpowiedniego zawodu i umiejetnosci zeby to osiagnac.Szkoda bo czulabym sie spokojniejsza:) no trudno:) powiem Ci ze swoja droga to musisz miec stalowe nerwy,ze tak dlugo wztrzymujesz nic mu nie mowiac,podziwiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitaanita
poza zjeciami na uczlnii siedze w domu... nawet nie mam ochoty sie gdzies ruszyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitaanita,bardzo chcialabym byc w Twojej sytuacji,jestes juy na koncowce studiow,spokonie dasz sobie rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitaanita
miło że tu mozna z Wami pobyć :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitaanita
dziekuje :) ale wiesz jak to ze studiami.. jak sie nie ma znajomosci lub skonczonego super kierunku to i tak ciezko z praca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem,sama skonczylam 2 lata biologii,nie mam ochoty juz tam wracac.kierunek okropny.a teraz siedze tu.i nie wiem co to bedzie. a marze o weterynarii.i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitaanita
:) mam takie pytanie ile razy juz myslalyście że jesescie w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitaanita
bo ja to juz sama nie wiem ile razy ;) a nawet przed slubem :D a tu sie okazalo ze to nie tak łatwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitaanita
Uda Ci sie :) napewno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitaanita
a moj maz stwierdzil ze nie mam przyczepnosci i tu tkwi przyczyna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widze ze nam nastepna staraczka dołsza.... witam i zycze powodzenia w starankach.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitaanita
bo tak jakos wszysto potem wyplywa.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitaanita
tez probowalam.. :( ale to nic.. kiedys sie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha 86
o widzę że nas coraz więcej!!!fajnie!!witam serdecznie wszystkie staraczki!!!obyśmy się zaraziły od kate79,której tak szybko się udało!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×