Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

ja ja mam omamy i czsami cos nie tak w nicka wpisze..... polej jeszcze.... hmmmm pyszota...... ale co znowu same wychalmy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra: toast za bombla, chciejka i Folika małego! oby styczeń potrójnie nam obrodził!!!! na zdrowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładny. przydałyby się truskaweczki, coby luksusu nadać chwili.... słodki.... będzie bolała głowa! co piątek chlejemy.... Folik, ale się przyssałaś, ty nie możesz tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurka ktora w koncu polewa.... bo ja nie wiem gdzie nastawiac kielicha.... łeee. odbijaja sie te bąbelki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mozesz nie mozesz..... hmmmmmm ale mi az sie polałam na ładny ciuszek i klawiaturke..... dobra lej Rea nie załuj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
|=| .-' '-. |-----| | ~~~ | | ~~~ | | XXX | |------| '------- oto butelka :) mam nadzieje ze wyjdzie, nie da sie przekopiowac i zle sie formatuje wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna boda dobra jest mi juz sie kreci w glowie ze nawet moze byc i tak dobrze jej nie widze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rea to kto kogo dzisiaj odwozi.... moze taksówke wezmiemy ja zamówie mnie odwiezie bryknie do wrocka i tam juz uregulujesz rachunek ...... po dziewczyne bonda zajade.... zeby nie bylo ze sama po pijaku pojedzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie nie nie, ja ostatnio jechałam, teraz ty szoferujesz. bondowo, pojedziemy sobie jak Paniusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek :D POCZEKALNIA PRZED OWU OD 1DC NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Fermina30.............11.02......25-26.....TAK........30 ......7 effa9...................12.02.......25-30............... . .28.....11 patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 ........8 Ognik80...............21.02.......28-30......tak...... 28........2 kacha86...............21.02.......28-29.....tak.......2 2.......5 Klaudia0405..........23.02..........30........?........2 6........2 Meg75.................24.02.........29........tak..... 34.........2 Ziarenko lnu...........27.02......29-35......nie........25......7 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL chce 26...............22.01.........28-31......?.........26...... 3 Folik32................23.01.........?...........?...... . . .32......4 Celcia84................25.01........?...........?...... .. .24.....12 Dosiaaa.................27.01........?...........?...... .. .28......2 kate z olka............27.01......???..........?...........24...... .3 M_M...................30.01........?..........nie...... ...24......1 Bombelek83..........31.01........?...........?.......... . 25......2 Mfigielek..............05.02......29-32.......nie....... 24.......4 Dziewczyna Bonda...06.02......27-28........?.........33.......2 ewika74...............07.02......27-28......tak.......34 .......3 Rea....................08.02......32-38.......nie...... . 30......3 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................11.....08.2009.............30..... ....... nitaanita..............8.....02.09.2009..........23..... ....... Sara_24................7.....08.09.2009.........24...... ...... Angioletto.............6....18.09.2009..........24...... ...... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeze mowie za taxi dzis bo po narodzinach bąbelka ja sie tak uwalilam ze juz musze do lazienki..... bleee ale mi niedobrze..... (wirtualnei ma sie rozumiec !!! zeby nie bylo podtekstów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kate.... masz juz tam ciasno w tabelce na dole.... nie.... juz cieplej chociaz..... mamy dzis nowego babelka..... i chelejmy.... chcesz troszku dziubek umoczyc.... rea_ nalej jej tak tronke co by usta umoczyla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty? nie będziemy brzuchatki poić, przejedziemy się do lądka na weekendos!!!!! ja już po owu, bondowa też, twój M nie przydatny, jeeedziemyyy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate, puchnie już brzuszek, czy nie???? powiedz cioci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na skanie najpierw dzidzius podniosl jena reke do gory, potem obie a na zdjeciu juz mam jakdwie rece i giry ma w gorze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam ze to takie smieszne uczucie bylo, zaczelam sie smiaci w srodku tez sie trzeslo:) tak dziwnie sie czuje ze cos we mnie siedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, bo się cieszył, że ciotki przyjeżdżają!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poważnie - nie jestem sobie w stanie tego wyobrazić teraz, jakie to uczucie, nie potrafię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×