Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Gość kate z olka
hmmm, cóż tu napisać o sobie, żeby nie przynudzać:P 24 lata, studentka ekonomii, bardzo towarzyska, starania o bejbiaka od dobrych kliku miesięcy. Reszta wyjdzie w praniu:) kurde, już się nie mogę doczekać tego testu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate z olka ---- to skacz do nas do tebeli - jak sie u nas podoba.... i gadamy gadamy.... i czekamy i czekamy... Rea_ za nogę stroczka powiadasz ano łap kochana.... za te noge wlasciwa.... wiesz.... i wskakuj.... do nas..... A testa powiedzial 01.02.2009 r. bedzie 8 dni spoznienia (albo zaburzen hormonalnych).....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie rozumiem Foliku, jak tam do was wpadnę, to żadna nie pójdzie do góry! TYLKO W DÓŁ!!! zmusiłam się wczoraj do bzz, jeżeli ja się tak poświęcałam po nic, to się wnerwię. z kłamcą się zaprzedać, przeciwko własnemu ego, tak się sponiewierać..... no fasola, jak się tam nie robisz to biada tobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
która mnie dzisiaj czym częstuje? jakieś sałatki mogę pojeść... czekam na propozycje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate z olka
POCZEKALNIA PRZED OWU OD 1DC NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Ziarenko lnu...........08.02......29-35......nie........25......6 reha....................08.02......32-38.......nie...... . 30......3 Fermina30.............11.02......25-26.....TAK........30 ......7 effa9...................12.02.......25-30............... . .28.....11 patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 ........8 Ognik80...............21.02.......28-30......tak...... 28........2 kacha86...............21.02.......28-29.....tak.......2 2.......5 Klaudia0405..........23.02..........30........?........2 6........2 Meg75.................24.02.........29........tak..... 34.........2 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL chce 26...............22.01.........28-31......?.........26...... 3 Folik32................23.01.........?...........?...... . . .32......4 Celcia84................25.01........?...........?...... .. .24.....12 Dosiaaa.................27.01........?...........?...... .. .28......2 M_M...................30.01........?..........nie...... ...24......1 Bombelek83..........31.01........?...........?.......... . 25......2 Mfigielek..............05.02......29-32.......nie....... 24.......4 ewika74...............07.02......27-28......tak.......34 .......3 kate z olka............27.01......???..........?...........24.......3 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................5.....08.2009.............30..... ....... nitaanita..............8.....02.09.2009..........23..... ....... Sara_24................7.....08.09.2009.........24...... ...... Angioletto.............6....18.09.2009..........24...... ...... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... ....... Dziewczyna Bonda...4........X..................33....... ..... dodane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea_ ja zaciskam przecie kolanka co by to Twoje meskie JAJO nie wypadło przez 8 miesiecy.... ale co... jak zechce to wypadnie ja bede spac... wiesz wtedy jak spie.... to moze mnie w balona zrobic ... bo kolanka rozluzione.... dobra juz sie godze niech bedzie i meskie.... ale niech nie wylatuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea_ ja mam jeszcze te sałatke z tunczyka ale nie dam Ci bo mało a zaraz ferminica sie upomni.... pewnie tez a na jutro ja jej trzymac nie mam zamiaru.... niech sobie zrobi... chyba ze jakos inna droga Ci podam... ale wiesz ajk poczyta to sie i tak dpowie chyba ze tunczyka nie lubi... bo nie wszyscy trawia... ale zeby nie bylo on jest smaczny i wcale nie stary bo sałatka przedwczoraj wieczorem robiona i w lodówce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o co Ci moge zaproponowac.... tylko zaraz jak ktos sie upomni to ja nie zniose... od razu pisze nikomu nie daje sałatki tylko Rea bo ona tez sie dzieli... a Meg pewnie nie ma bo za alkohol tez troche bym dała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby nie bylo za alkohol którym ostatnio nas upila... meg... halo halo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i teściówka mogła tam coś dorzucić trującego, to nie, to zjem sobie swój makaronik zapiekany wczoraj późną porą. i piec przestanę, jak się nie nauczycie jedzenia przynosić i częstować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, alkohol to tylko z okazji nowej fasoli, bo się znowu kozy przestraszą, a my w nałóg wpadniemy.... robię ten test owu, co? bo u mnie chyba już po...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea_ nie to nie sama sobie zjem ale miałam dobre checi... makoronik heheh makaronik... na moja sałatke zamieniła heheheheh a jedz sobie.... a moja sałatka jest the best a tesciowa juz spała jak robilam.... chociaz dzis ten brzuch co bolał moze po sałatce a moze tesciowa jednak cos dorzucila hmmmm to mi dałas do myslania.... no ja zmykam juz do pracki dalej... do pozniej.... smaczengo Rea_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Meg to przepadła - do pracy poszła bida.. Meggi, chodź do nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate z olka jeszcze sie zaczernic trzeba zebys nie razila w oczy i bedzie git.... mozesz nas czestowac tym co tam masz do jedzenia... jakos w kupic sie musisz... dziewczyna bonda a Ty co nic nie jesz... siedzisz cicho... jak makiem... a co to dzielic sie nie łaska.... co tam masz do zeru.... kurna Wam to do kawy dodawac smakołyki a same nic a nic... poleciala do drugiej tabeli i siedzi mimo ze sie nie bzzz.... i chora była.... i pewnie podjada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co sobie wymyslilam ze kupie dzis takie malutkie buty - jak kiedys zaciaze to dam mojemu M w prezencie.... z testem... jak nie teraz to w przyszlosci przeciez kiedys zaciaze.... nie.... hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buciki, a jak znajdzie? to co? będzie pytał i co powiesz? że jeszcze nie? to się zmartwi.... nieee te testy są lux. zajeb.... jestem już po, wykorzystałam 2 szt.i wszystko już wiem:))) spadam do waaaaaassss!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA PRZED OWU OD 1DC NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL Ziarenko lnu...........08.02......29-35......nie........25......6 Fermina30.............11.02......25-26.....TAK........30 ......7 effa9...................12.02.......25-30............... . .28.....11 patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 ........8 Ognik80...............21.02.......28-30......tak...... 28........2 kacha86...............21.02.......28-29.....tak.......2 2.......5 Klaudia0405..........23.02..........30........?........2 6........2 Meg75.................24.02.........29........tak..... 34.........2 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL chce 26...............22.01.........28-31......?.........26...... 3 Folik32................23.01.........?...........?...... . . .32......4 Celcia84................25.01........?...........?...... .. .24.....12 Dosiaaa.................27.01........?...........?...... .. .28......2 kate z olka............27.01......???..........?...........24...... .3 M_M...................30.01........?..........nie...... ...24......1 Bombelek83..........31.01........?...........?.......... . 25......2 Mfigielek..............05.02......29-32.......nie....... 24.......4 ewika74...............07.02......27-28......tak.......34 .......3 Rea....................08.02......32-38.......nie...... . 30......3 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................5.....08.2009.............30..... ....... nitaanita..............8.....02.09.2009..........23..... ....... Sara_24................7.....08.09.2009.........24...... ...... Angioletto.............6....18.09.2009..........24...... ...... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... ....... Dziewczyna Bonda...4........X..................33....... ..... ooo, tabela nam się powięsza druga, fajnie tu ....mhmhmhm ...musze się umościć. dobra, teraz sobie spokojnie poczekamy razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA a co ty nas już na straty spisałaś - \"kurczę, został nam jeden strzał tylko - Foliku nie zawiedź nas\", o ty kozo jedna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielek --- Rea - miała na mysli to ze ja na styczen jeszcze \"zapisana\" ktora nie ma @ a Ty juz masz termin an luty... dlatego jeden strzał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby sa inne babolki ale sie wcale nie odzywaja... wiec co z nimi nie wiemy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie! każdy miesiąc fasolka jeżeli nie będzie nic w styczniu, w lutym rośnie prpoprcjonalnie:) takie mamy założenia, TARGET:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśłi chodzi o mnie to sama nie wiem co się dzieję. dzisiaj kończę brać luu tego luteinę io myslę że w ciągu głowa tygodnia powinno sie okazać czy coś z tego naszeho bzz wyszło. śluzu nie obserwuję przez luteinę, tempka (jedna i druga) cały czas podwyższona do ok 37. ale od niedzieli się dziwnie czuję. najpierw przez 3 dni mnie strasznie bolała (co mi się raczej zdarza), a od wczoraj to jestem słaba, raz mi gorąco raz mnie telepie z zimna. potem przechodzi i jest ok,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielku - mocno zaciskać, szybko sikać, nie biegać i leżeć, leżeć nie brać wit c i będą wyskakiwać bobasy, w sierpniu nasz pierwszy, a we wrześniu jak z czapki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, to w takim sorki REa. czytałam dosyc szybko żeby nadrobić zaległosci i nieopatrznie tak zrozumiałam. szkoda że ja tak nie moge sobię pogadać jak wy w pracy. jedynie czwartek i piątek mi zostaje, bo wtedy mam krócej. no i oczywiście weekend, ale wy jak się nagadacie przez cały tyfdzień to wtedy się nie odzywacie wcale...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielku, a jajniki cię bolą? ja po luteinie też się dziwnie czułam, a @ miałam wielki i długi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielek ----- Bo w pracy gadamy.... ja mam zakaz w domu... a zreszta zawsze cos jest do roboty ze nawet mi sie nie chce wtedy M siedzi... ale i komp. sie chrzani.... a i w weekendy pracujemy nad fasolkami.... wieczory spedzamy albo w kuchni albo w sklepach.... a w pracy w miedzyczasie czyli w czasie pisania pracujemy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea to ty zaraz po mnie sie bedziesz po mnie testować hehe ja planuję na za tydz w piatek... czyli 6 lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tymi kozami, które się nie pokazują, robimy w poniedziałek porządek w tabeli! dziewczyno bonda - wyskakuj no z brzuchatek, ale juz!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×