Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

ale chyba nie ma sensu..... po co no przeciez mam jakies hormony powalone i tyle... czekam na @.... buuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik, czego ryczysz babolu! Zrób tego testa bo Rea ci nie da spokoju a i ja chętnie się dowiem co tam słychać u jej Jajeczka :) Mnie coś głowa boli-może na ten halny co zapowiadali? Ale ale miałyście zgadnąć skąd jestem-wskazówka w poprzednim wpisie! ;) bo nie będziecie wiedzieć gdzie dzisiaj leją dobre winko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu rozpoczęłam nową stronkę :) ale to dzis leci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie Foliku, a jak sie tobie cykl wydłużył i owu przesunęła, to mogłaś za wcześnie zrobić ten test. zrób jeszcze raz i będzie spokój. a czy policystyczne jajniki tak się moga objawiać, że zmienia się długość cyklu, nie znam się na tym.... zrób test, będziemy miały pewność. tym razem jest dłużej niż 10 dni spóźnienia, już jest bardzo późno, no, wysłać go tobie? mają już w warszawie? M_M, a co to za zagadki dla nas? muszę prześledzić historię niechlubnych miast? z halnym, czy bez?:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niechlubnych-tak:) z halnym więc raczej południowe regiony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U mnie wszystko się wali. Wczoraj dzwoniłam do swojego gin po wynik cytologii i powiedział że musimy się spotkać bo coś wyszło nie tak jak trzeba. Wczoraj przepłakałam cały wieczór a dziś chodzę wpół przytomna. Bardzo się boję!!!!Co mogło wyjść nie tak?? Co mi jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziarenko, nie martw się,może wyszedł jakiś stan zapalny i musi Ci przepisać jakiś antybiotyk albo nadżerka-na pewno to nic strasznego... Nie martw się. Trzymam kciuki, ale jestem przekonana że to nic groźnego! Uszy do góry! Czasami nam się TAM lubi coś przyplątać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziarenko lnu nie ma co panikować. może to nioc takiego poważnego. mi też cytologia wychodziła róznie, zazwyczaj nie miałam 1 kategorii tylko 2, ale mój gin mówił żeby się tym nie przejmować, bo to o niczym nie świadczy. ale to wszystko zależy od interpretacji lekarza. głowa do gótry i spokojnie. pamiętaj że jesteśmy myślami z toba. daj znać ja już się dowiesz co i jak, ok>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te moje cytolgie zazwyczaj wychodziły tak, bo mam nadżerkę, ale nieznaczną, która wg gin nie zagraża i nie sensu jej ruszać, więc moze u ciebie się jakaś pojawiła/ ale mówię ci ja z nią żyję od liceum, czyli dosyć dłygo i nic się nie dzieje. i chyba już z 5 lekarzy ją widziało i każdy mówi że to nic takiego. także spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziarenko-Mfigielek ma rację! Zobaczysz co ci gin powie ale nie pisz od razu najczarniejszych scenariuszy... Daj znać co i jak. Trzymam kciuki :) Lecę babolki, mój dzień pracy się kończy. Na szczęście! Czas na relaks ;) Zajrzę do Was jutro. Folik, zrób testa, u nas to nie wiadomo-ja miałam owu 19d.c może Tobie się jeszcze bardziej przesunęła? Buziaczki. Do zobaczenia jutro na porannej kawce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papa M_M.... testa nie robie bo i tak nic z tego i nie nakrecajcie mnie juz sie nie skusze na te kłamstwa testowe.... tzn prawdy testowe... nie nie nie... czekam na @... i nic nie robie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzień! Foliku, ty uparciuchu, a czekaj, czekaj, może z kilka miesięcy poczekasz, to wtedy zrobisz.. M_M co z tą zagadką? Auschwitz? dalej na południe: Sucha Beskidzka, Bielsko Biała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ale tu były dziś wielkie rozmówki. Jest co czytać. Ja na razie bez @ ale do soboty jeszcze kilka dni. Rano w sobotę jak nie będzie @ to zrobię test bo wieczorkiem mam panieńskie ;) więc muszę wiedzieć czy coś mogę se chlapnąć ;) Burczy mi bardzo często w brzuchu jakby ktoś przelewał wodę z garnka do garnka ;) ;) ;) Cycochy nie bolą, śluz jest mniejszy niż przedwczoraj jak pisałam. Do soboty jeszcze 3 dni więc chyba to są zapowiedzi na @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Babolki A co to za niecne insynuacje tu wyczytuje, że nikt nie zagląda? nikogo nie ma? Ja na przykład jestem wierną, oddaną czytaczką TEGO topiku. Jak już wróce z pracy, przeczytam wszystko to mi się już pisać nie chce. :) Rano jestem bardziej aktywna :) Chciejka-> też jestem w trakcie zdawania prawka, nie taki diabeł straszny. Juz prawie kończę i za 2 tygodnie mam egzamin. Ale jak się zapisywałam, to się zastanawiałam, czy mi się gaz z hamulcem nie będzie mieszać, a skrzynia biegów to była czarna magia :) REA_ -> ładnie ci w tym niku. A co do temperatury, to najbardziej miarodajny wynik jest podobno rano, po obudzeniu. Po owu temperatura rośnie (minimum to 0.2 st) i utrzymuje sie do końca cyklu. U mnie np spada 1-2 dni przed @ tak gdzieś o 0,3 st, a wczasie @ jeszcze o jakieś 0,2 st. Miłego dzionka babolki. P.S. Jestem z podlasia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana-niestety nie udało się być pierwszą ;) No proszę, dedukcji tylko pozazdrościć- za pierwszym strzałem :D U mnie @ się rozkręciła, więc zaraz odświeżam tabelkę. To co babole-meldować się i kto to dzisiaj kawę robi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL effa9...................12.02.......25-30............... . .28....11 patrycja75...........16.02.......30-33......tak......33 .......8 Ognik80...............21.02.......28-30......tak...... 28.......2 kacha86...............21.02.......28-29.....tak.......2 2.......5 Klaudia0405..........23.02..........30........?........2 6........2 Meg75.................24.02.........29........tak..... 34........2 Mfigielek.............26.02.......27-29.......tak...... 24.......5 Ziarenko lnu...........27.02......29-35......nie........25......7 M_M...................08.03.........29-?.......nie........24......2 POCZEKALNIA PO OWU DO KOŃCA CYKLU NICK.......... ........PLAN.@..DŁ.CYKLU ..PUNKT..WIEK..CYKL chce 26...............22.01.........28-31......?.........26...... 3 Folik32................23.01.........?...........?...... . . .32.....4 Celcia84................25.01........?...........?...... .. .24....12 Dosiaaa.................27.01........?...........?...... .. .28.....2 kate z olka............27.01......???..........?...........24.......3 Bombelek83..........31.01........?...........?.......... . 25.....2 Dziewczyna Bonda...06.02......27-28........?.........33......2 Nyny...................06.02........28..........?....... ...23.....7 ewika74...............07.02......27-28......tak.......34 .......3 Rea....................08.02......32-38.......nie...... . 30......3 Fermina30.............11.02......25-26.....TAK........30 .....7 BRZUCHATKI NICK...................TC....TERMIN POR.......WIEK......płeć Kate79.................11.....08.2009.............30.... . ....... nitaanita..............8.....02.09.2009..........23..... ....... Sara_24................7.....08.09.2009.........24...... ...... Angioletto.............6....18.09.2009..........24...... ...... mooncia...............5....27.09.2009...........22...... ....... I znowu jestem na szarym końcu do testowania...buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem! zameldowana:) brzuch boli, nie chce @! nie chce! a sio! znowu nic z tego raczej, jestem pewna, ze ja bym czula, ze jestem w ciazy:)Tak mi kiedys przyjaciólka powiedziala i w to wierze.. ze to się czuje:) Jakie plany na czwartek? jaka pogoda? jakie samopoczucie? co na obiad w planach?co macie dziwnego w torebce zawsze?:P dobrego dnia, babole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.. To ja 3 sie melduje... U mnie bez zmian... nic sie nie dzieje... M_M (PCOS) jak miałas nieregularne cykle to ile najdłuzej Cisie spoxnial i czy cos odczuwałas... czy cycole wtedy Cie bolały jak oczywiscie na natykach nie bylas... lece na kwaule.... i dzis bez ciasta.... zadnego :( nie mam bo sie spoznilam do pracy i nie mam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki fermina wiec ja 4... u mnie dzien spiocha sie zapowiada... wrrrr taka jestem niewyspana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pijam 3 w 1 ostatnio... poprosze mimo ze wychlipałamjuz swoja... bo taka dzis spiaca jestem.... duze masz te filizanki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babolki, dzisiaj mam ciężki dzień, więc będę tylko was podczytywać. Ferminko, jemy jogurt z muesli, herbatkę, potem się zobaczy - mam dzisiaj spotkanie w lunch, więc zaszaleję:))))) Ognik80 - coś z tą temperaturą jest dziwnie, bo ona czy z rana czy wieczorem jest taka sama: teraz 37,2. Ewika - testuj, testuj, nie rób tak jak Folik! udanej imprezy, mam nadzieję, że porozwozisz dziewczyny do domu, bo nie będziesz mogła pić;) będzie prezent ślubny jak się patrzy! Ja nie jestem zwolennikiem ślubów i tych wszystkich obrzędów, ale tobie życzę, żeby było wyjątkowo! M_M - uważaj, bo jestem dociekliwa czarownica, cha cha.... Postanowiłam robić test w niedzielę, chyba, że @ się wcześniej zjawi. Mój M już mi każe robić, moja psiapsióła też mnie naciska, normalnie terroryści. te bóle jakoś się uspokoiły, wyciszyły, mam tylko jakieś dziwne krostki na twarzy, nie chcę ich już, sio! Jakoś schiza mnie opuściła, stwierdziłam, że to urojenia i już się nie zamierzam zamartwiać, zrobię test i tyle. Życzę wam owocnego dnia, zajrzę popołudniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferminko, u mnie pogoda pod psem-mgła zimno i mokro-brr... nie chciało się wygrzebywać z ciepłej pościeli ;) Na obiad nie mam pojęcia ale mam ochotę na rybkę więc chyba będzie rybka i cuś :) Co do dziwnych rzeczy to ja w torebce noszę od kilku dni worki na śmieci-zapominam je ciągle wypakować:D Foliczku- co do spóźniania się @ to miałam nawet takie długie cykle że trwały ok.90 dni :( i wtedy najczęściej kończyło się podaniem progesteronu w zastrzykach-luteiny nie tolerowałam. Objawów nie miałam żadnych-ani plamień, mdłości, itp. czasami mnie tylko kłuły jakby jajniki. Najczęściej działo się tak kiedy nie było owulacji i dlatego cykl się ciągnął i ciągnął...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku, ty albo testuj albo do lekarza idź. Może luteina u ciebie zadziała? torebka - przepastna, mam tu wszystko, 4 błyszcztki, które używam tylko rano (!), 2 telefony, optymistycznie i koniecznie okulary słoneczne, o i krawat:))) mam go zawsze w torebce i zakładam na spotkanie z chłopami, żeby poczuli dystans i grzecznie odpowiadali na pytania:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poproszę tą kawkę w kubeczku-z mleczkiem, bez cukru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie kawa z mlekiem bez cukru :) Ja się powoli przymierzam do testowania owu no i będziemy próbować tego chłopczyka...Wyobrażcie sobie co za średniowiecze-wczoraj byłam w aptece zakupić testy owulacyjne a ta mi się pyta \"a to coś takiego w ogóle jest???\"Kompetentna pani mgr ;p Więc poszłam do drugiej apteki a tam owszem wiedzą co to takiego ale tylko na zamówienie no to zamówiłam i dzisiaj mam odebrać.Chyba mało kto używa tych testów?Albo ja żle trafiłam z tymi aptekami.Dzisiaj ja częstuję wafelkami bierzcie,bierzcie babolki moje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! zmieściam się w pierwszej 10:) dzisiaj mam dyżur w szkole i w dodatku trafio mi się w sali informatycznej, więc spokojnie mogę z wami poklikać:) M_M ja już kawę wypiam więc yobie mogę zrobić. proszę jak sobie życzyas w kubeczku z mlekiem i bez sugaru:) smacznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy, witamy. Klaudia-widzę że mamy podobne smaki :) Dzięki Mfigielku za kawkę, poproszę też tego wafelka-nie ma to jak kawka i coś słodkiego z rana :D Od razu mam lepszy humor!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×