Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Lola ja tez lew wiec wiem o czym mowisz..ale test troszke moim zdaniem za szybko zrobilas..wiec narazie nie przejmuj sie wynikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tak uważam. zresztą twoja tempka za niska jest 36,5. musiałabyś mieć przed owulacją z 36,00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielek--- Witaj ja jestem,ale ja nie jestem jeszcze taka doswiadczona i ci nie doradze Chciejka26- No moze masz racje ze troche za szybko ale jestem niecierpliwa za bardzo,ale teraz juz czekam do miesiaczki jak nie przyjdzie to ewentualnie wtedy zrobie,ale brzuch mnie dalej kluje i z tylu plecy bola i piersi po bokach troszke tez pieka. mfigielek- Jak to bym musiala miec przed owulka 36,00 no ja najwiecej mialam 35.5. No dokaldnie ja sie tez za bardzo nakrecam ale wiesz jak sie pragnie dziecka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie - 36,5 a przy ciąży jest kilka kresek wyższa, w większości ok 37st no chyba że ktoś przed owulacją miał bardzo niską temp typu: 36,00-36,,1 to jeszcze można by było uznać twoją temp za duży skok. choć nie słyszałam o takim przypadku. a wkońcu wiesz czy miałaś owulację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielek----- Tak mi sie wydaje ze mialam 14.02 bo wtedy mi skoczyla temperatura a tak to mialam tak: miesiaczke mialam od 6/02-10/02.2009 a temp taka w pozostalych dniach: 6dc-36,5 7dc-36,5 8dc-36,3 9dc-36,5 10dc-36,4 11dc-36,4 12dc-36,2 13dc-36,2 14dc-36,4 15dc-36,3 16dc36,3 17dc-36,5 I co ty o tym myslisz byla czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz dziękuję Wam wszystkim, bardzo się cieszę, że jestem tu z Wami i że zawsze mogę na Was kochane liczyć. Ferminko topik jest jak najbardziej szczęśliwy i już niedługo po kolei jedna po drugiej zaczniemy spadać do \" brzuchatkowej tabelki\". Oczywiście zostaje z Wami i będę z całego serca Wam kibicować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mfigielku piersi zaczęły mnie boleć w czasie owulacji, lub dzień przed.Ból odczuwalny po bokach piersi i tylko jak dotykałam, pieczenia nie odczuwałam i sutki też nie bolały i nie bolą. Jakiś tydzień po owu ból stał się mniejszy, prawie nie odczuwalny, a potem wrócił 6 dni przed spodziewaną @ i utrzymuje się do tej pory. Od wczoraj są jeszcze bardziej wrażliwe i bolą już całe, a nie tylko po bokach. Temp mierzyłam w ustach, cały czas już od 1 dc i zawsze o tej samej porze. Skok był wyraźny i po owu temp nie spadła poniżej 37 st. Jakbys była zainteresowana to mogę Ci wypisać cały przebieg cyklu. Śluz po owu nie był zbyt intensywny, przez pewien czas prawie nie zauważalny, ale potem przybywało go trochę więcej, a przez ostatnie dni to cały czas mam odczucie wilgoci i jest gowięcej. Jest trochę inny niż zawsze przed @, bo jest biały i gęsty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---ognik a co sądzisz o moich objawach? napisałam ci na wcześniejszej str? mnie też piersi zaczęły boleć dzień przed owu. śluz się zaczął tak naprawde od dzisiaj po owu była tylko skąpa wydzielina. ja mierzę w pochwie, skok był wyraźny przy owulacji. potem wzrastała do 36,95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek :) ja tak na chwilunie przywitac sie z wami i zobaczyc co slychac nowego :D zaraz przychodza znajomi i pewnie wieczorem bede dopiero mogla zajrzec do was :) GRATULACJE OGNIK 🌼 🌼 🌼 jeeeeeeny no nareszcie jakas druga kreska sie pojawila !!!!! tylko nie zwiewaj czasem od nas teraz !!!! tak???? no !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfigielek----- A ty co sadzisz byla ta owulka czy nie jak myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kate79 No to widze ze bedziesz miala gosci dzisiaj,no a my po obiadku idziemy troche spalic kalorie na spacerek to pewnie tez dopiero bede wieczorkiem.Ale fajnie ze sie nastepnej staraczce udalo no nie?A My nadal czekamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mfigielku 23 dc to chyba trochę za wcześnie na stwierdzenie ewentualnej ciąży. Ale skok rzeczywiście spory i obiecujący, no i kłucie w jajnikach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OGNIKU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratuluję z całego serca!!!!! Bardzo się cieszę i mam nadzieję ,że będziesz nas na bieżąco instruować. Kupiłam test - jutro zrobię :) A co do tego duphastonu_____________________ Powiedzcie mi czy jak brałyście go czy zdażyło się coś takiego , żeby nie dostać @???? Co prawda gin powiedziała, że nie ma takiej opcji jak mi zapisywała terminy od kiedy mam brać , no ale.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MFIGIELEK__________________ To Ty pisałaś Słońce o tym duphastonie ------- zawsze po nim dostawałaś @ jakieś plamienia????? Wiesz może to plamienie trzeba zaliczyć jako @ po prostu :( co prawda inaczej wyglądało jak @ i tydzień przed @, sama juz nie wiem Brałam też costangus ale jak zaczęłam się źle czuć to odstawiłam wszystko prócz folika, a potem tylko ten duphaston jadłam. MFIGIELEK______ myślisz,że jeden dzień w te czy wewte może mieć aż taki skutek, żeby nie dostać @????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati---moja przyjaciółka brała dupka i w 1 -szym cyklu nie dostała wcale @, brała zdaje się luteine na wywołanie, w 2-gin cyklu miała plamienia zamiast @(takie jak ja teraz tj. taki brazowy sluz)w 3 cyklu miała te plamienia w połowie cyklu i @ wcale- znowu wywoływanie, a na 4 juz sie nie zdecydowała. MAM NADZIEJE kOCHANA,ŻE PODOBNIE JAK OGNIKOWI TOBIE SIĘ UDAŁO!Będę jutro zaciskać kciuki i czekać na wieści:) U mnie bez zmian 36dc i od 2 dni tylko ten śluz brązowy zamiast @, a 3 testy negatywne, masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny doradzicie mi czy mogla byc owulka czy nie?A jeszcze jak bylam w ubikacji teraz to zauwazylam na papiarze jak sie podcieralam taki gesty zoltawy sluz niewiecie co to moze oznaczac?Plissssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKULAM_______ WITAJ!!! WIEM, że czasem tak się dzieje na początku, nie każdy organizm na duphaston idzie. Ja biorę od października - cykl się troszkę wydłużył ale był zawsze regularny , bez żadnych plamień i innych rewelacji. To jest pierwsza taka anomalia z tym leciutkim plamieniem i brakie@ oraz z tymi wszystkimi dolegliwościami. Mogłąbym to zwalać na stres - ale od świąt nie byłam bardziej spokojna i zrelaksowana chyba od 10 lat hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola-----kobieto uspokuj sie!!! ja jezeli chodzi o temp..to nie znam sie na tym nic,a nic...musisz czekac,nie masz zbyt duzego wyjscia :p Pat----a ty rob tego testa,bo u Ciebie to na 100 bedzie wiarygodny wynik ile mozemy czekac :p ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra nie wazne.dzieki za mile wiadomosci i rady.I zycze wszystkim powdzenia.ja juz zmykam na stale.Buzka.Co ma byc to bedzie poco mam sie rozczulac nad soba.Niema sensu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA_____________ ja Ci nie doradzę , bo się nie znam na tym , co do mierzenia tepy są tutaj specjalistki, ja jeszcze w powijakach :) jeśli chodzi o ten temat. A co do owulacji to jest jak w kole fortuny i na karuzeli jednocześnie. Metoda na pewno dobra , z tym że trzeba kilka m-cy i dużej wytrwałości w obserwacji całego swojego organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki rozumie.Dobra nie wazne co ma byc to bedzie.dzieki za wszystko i powodzenia dla was kobitki.Buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHCIEJKA_____ witaj! właśnie poczytałam na jakomś forum , co piszą panny o duphastonie :( i podłamałam się :( szkoda robić test. Jedna pisze, że brała d. i po trzecim cyklu nie dostała@ - objawy jak na ciążę a okazało się ,że ma tyle pęcherzyków, że trzeba się zabrać poważnie doleczenia a nie rodzenia :( u mnie pewnie tak samo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI---w takim razie to musi być \"TO\":)trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałam , że tak będzie, że wreszcie coś znajdę :( miałam nadzieję, że wszytskie jak pisałay o duphastonie - to , gdy nie miały @ zawsze oznaczało ciążę. A tu proszę!!!!! Odstępstwa się zdarzają i znając życie ja jestem tego przykładem :( nie bawię sie tak!!!! To niesprawiedliwe!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×