Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Witam z rana.:D Pati No troszke pospalam sobie bo eM poszedl na 8 do pracya ja teraz wstalam.Wczoraj oczywiscie bylo bzz super bylo hmm ulala:D i co lepsze dzis juz niemam tej krwi czyli to bylo na pewno od tej nadrzerki juz tam paluchow nie wkladam:D od dzisiaj sprubuje te testy owul stosowac tak o 17 mysle ze starczy:D bo tak ede wracala z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rea ale mi gin powiedziala ze mi moze ta nadrzerka schodzic wiem ze musze to wyleczyc pojade do pl to zalatwie to,a terazpije kawke z wami i nudzi mi sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Klaudia, nie denerwuj sie i daj znak po wizycie u lekarza. Lola, Ty tez spokojnie, ale tych paluchow tam nie pchaj:)Pati zaczela i teraz sie zaczelo. A Pati to wczoraj zywa reklama badania szyjki :) taka wesola, zakrecona:) Pati, ja poprosze na prosty przepis na ciasto takie zwykle z truskawkami i galaretka:) bo jak znalalzlam w necie, to zkalaec taki, ze tylko galaretke zjedlismy:) Baetko, poczekaj, dzidzia sie roziwja w swoim tempie, serduszko pewnie juz bije, w poniedzialke je zobaczysz:) Spacerku a z tym Twoim brzuchem to jak dokładnie bylo? to pytanie tez do mamuiek.. bo mi sie wydaje ten moj brzuch lekkko wiekszy ale jakby z objedzenia. Wcale nie wyglada na powiekszenie ciazowe, takie nisko, tylko po prostu wiekszy brzuch:) ech, to pewnie od siedzenia w odmu i jedzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fermina dzieki alejuz wiem nie bede pchala tych paluchow juz tam a bo chcialam tylko sprawdzic to mam a tak to bylo wszystko w porzadku ostatnio kiedys tez sprawdzalam i to samo czyli amm sobie paluchow tam nie wkladac:D Klaudia Zobaczysz ze wszystko w porzadku bedzie i jest:D glowa do gory:D Beataka a ty o to serduszko sie nie martw napewno zobaczysz w poniedzialek tak szybko bijace:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FERMINKA_____ ale chcesz taki.... normalny biszkopt? podaj maila albo wyślij na mój patrycjaprzybylapp@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie szanowne Panie.... LOLA..... moze ja Ci wysle a Ty mi zaakceptujesz ja Cię mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik oki czekam no wlasnie widze ze ty mnie masz a ja Ciebie nie niewiem czemu.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze wszystkie zniklyscie takze ja tezspadam skoro nikogo niema ide tv poogladac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Wszystkie:) UUU ale dzis tutaj cichutko....gdzie sie pochowałście? Ja znów sie dzis w pracy nudze jak co piątek . Ale pocieszenie że zaczynaja mi sie dni staraczkowe wieć weekend bede miec pracowityy..ojjj jak bardzo sie ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikamo ja jestem caly czas na posterunku:D tazke jak co to pisiaj juz dzisiaj niemam krwi takze sie bardzo ciesze ale sluz plodny mam hehe:D:D:D wczoraj oczywiscie bylo bzzz supcio:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikamo to widze zemy chyba jestesmy z podobnych dni bo ja od wczoraj mam dni plodne:D i juz wczoraj staranko jedno bylo a drugie jutro bedzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola ja ze staraniami musze do jutra czekac bo dopiero mói M wraca a dzis próbuje test owul robic .Zobaczymy co z tego bedzie....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo uhm rozumie a ja dzis sprubuje test owul zrobic zobaczymy co to cos da:D a teraz siedze i nudze sie neimam co robi a E, w pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
H aha to podobnie jak ja ,tylko ja w pracy siedze ,nudze ,jem truskawki i czekam na piata:) Lola czemu ja jeszcze nie mam Twojej fotki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze,ze na topiku juz piatek zawiewa.Pustki.. A ja w pracy i czekam juz na koniec..za godzine zmienniczki przychodza,wiec za jakies 1.5 ide do domku i do wyrka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topic ginie smiercia tragiczna.... w piatek tak mało wpisów.... ja mam focha to przeciez nie musze pisac ale inne lalki.... piszta baby bo nie mam co czytac... a za godzine wychodze doma.... i dopiero w poniedzielek wejde...... REA musimy zaczac jaka wóde... cos mocnego..... bo i tak brak staranek REA to jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki!dzięki wszystkim za troskę.Byłam na usg wszystko ok nic się nie odkleja.Jest pęcherzyk ciążowy i ciałko żółte.Powiedziała że trzeba spokojnie czekać bo to dopiero wczesne tygodnie i może jeszcze nie być widać płodu.Jeśli bym miała bóle i plamienia to mam do niej przyjść to mi da luteinę albo duphaston a na razie spokój i jak wszystko będzie ok to mam do niej iść dopiero 30 czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super !!! Bardzo sie ciesze że wszystko ok z dzidzią i Ty bedziesz teraz spokojna a tego trzeba Ci najbardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×