Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Nikamo, do mnie pomału zaczęło docierać dopiero w 7 tygodniu, jak usłyszałam bicie serduszka, potem wyraźnie w 13 tc bo wtedy było wyraźnie widać dzidziusia, jak fika koziołki, a na 100% tak około 16, kiedy poczułam pierwsze ruchy :) tak więc cierpliwości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic mi sie nie pomylilo kochana, niech pija baby, tomoze zaczna wiecej gadac jak nawilza usta bochyba sie zeschly :) a czwartek piatkowi nie powie i sobota tez sie nie dowie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano pewnie tak ,brzuchy pelne i cisza :) MM a na kiedy masz termin porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo siedzą cicho w kącie i jedzą sernika po kryjomu! he he he :) Kate, termin mam na 14 listopada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MM juz napewno znasz plec dziecka macie juz jakies wybrane imiona???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate kochana, nie znamy płci i nie chcemy znać-oboje wolimy niespodziankę :) A imiona omawialiśmy, więcej mamy typów dla dziewczynki (mnie się jednak wydaje że to chłopczyk!) ale zdecydujemy się na pewno dopiero po porodzie :) Zresztą, co chwilę coś innego mi przychodzi do głowy ;) Powiem tylko tyle,że nie chcemy ani super nowoczesnego imienia, ani staropolskiego :) Nic więcej nie powiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz już niestety, muszę lecieć do domku, bo obiad sam się nie ugotuje (chętnie też na jakiś czas przeniosłabym się do kogo, żeby nie musieć pichcić codziennie-co Ty na to Rea?) :) A poza tym muszę ogarnąć mieszkanie, bo ostatnio trochę zaniedbałam porządki (pogoda tak na mnie działa) a jutro, w sobotę i niedzielę nie będzie na to czasu, bo mamy Mistrzostwa Polski Młodzików na basenie w Ośw, a nie pisałam Wam wcześniej,że jestem sędzią Polskiego Związku Pływackiego (od niedawna już 1. klasy!) :) To tyle chwalenia się, lecę, 3majcie się cieplutko i do zobaczenia, mam nadzieję,niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm tajemnicza kobieta z ciebie MM, no ale to jest indywidualna sprawa kazdego :) na wszelki wypadek pokup troche ubranek rozowych i troche niebieskich :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze rozmowy tutaj trwaja a to dobrze. Milego dnia zycze.Bylam dzis na zakupkach pokupilam troszke rzeczy i mi zlecialo,a jutro jedziemy na wycieczke do Polnocnej Irl czyli UK. Wlasnie pije kawke a zaraz ide sprzatac autko bo em bedzie trawe kosil. Pozdrawiam:D Ciebie Kate tez!!!!! zlosniku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babolki. Ja po pracy i robie obiado-kolacje. M dzis dluzej w pracy..Spece byli naprawiac pompe w jego cysternie..Naprawiali 2 razy,wczoraj samo szefostwo firmy serwisowej przyjechalo i pompa dziala dzis przez 5 min..i przez to jest 3 godz w plecy.Godzine,bo musial wrocic do mleczarni zmienic zbiornik na zapasowy,ktory jest mniejszy i pompa w nim pompuje duzo wolniej... M straaaaaasznie zly.Jak go znam to przejdzie troszke jak dobrze zje hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim! Ania - dobre żarełko zawsze jest kojace na nerwy po pracy! A co tam pichcisz, jak mogę zapytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W niedzielę jedziemy w Tatry. Niestety nie będzie zdobywania szczytów, bo nie wiem czy przypadkiem już ktoś mi się nie zagnieżdził w brzusiu. Wjedziemy tylko kolejką na Kasprowy i przejdziemy w kierunku Świnicy. Kiedyś taka "turystyka kolejkowa" to byłby dla mnie "gwałt na górach" :) Popatrzcie na co mi przyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Spałam 2 godz.po południu i wyglądam beznadziejnie...blada,oczy jakieś błedne bez życia i zero energii bleee....Ciągle bym spała i nic mi się nie chce jak nie ja.Chyba dzidziuś rośnie że tak mame wykańcza... Annolia jak Ci fajnie też bym w góry pojechała ale na razie moge pomarzyć.Moze w sierpniu się uda wyskoczyć nad morze na tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolina Gulasz zrobilam eMowi,bo on zawsze mowi,ze nie wazne co na obiad,tylko zeby bylo miesko ;) Klaudia aaaaaaaa no wlasnie nie bylam pewna kto to pisal,a przyznam sie,ze nie chcialo mi sie szukac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati już ide na nk właśnie weszłam na komp i musze lecieć jeszcze do sklepu hi hi ale wnet bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie co to za sekrety?piszą na nk a na topiku ciszaaaa.... Lola może właśnie się przytula z eMem a co jej wolno bo ja np.mam od gina zakaz buuu.....juz mi sie tęskni.... Idę spać z tej zgryzoty.... Dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laska przytulanko bylo wczoraj a teraz siedze na kompie i czytam a jutro jedziemy na wycieczke takze nie bedzie mnie caly dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia____ witaj kochana :) nie... żadne tajemnice... tylko miałam kilka pytań do Beatki odnośnie mojego wyjazdu w góry hi hi ot całe tajemnice :) Wiesz a nóż jakiś cudowny strumyczek - dzieciodajczek hi hi może bym wreszcie coś poczarowała skoro ma to być na luzie i bez badan , starań itd.... hi hi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrycja zycze owocnego wyjazdu:-) a ja sie zbieram do kapania i spac.jutro przed wyjazdem jeszcze zagladne.papa wyjezdzamy gdzies kolo 9-10. takze dobranoc.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDIA____ a ... przecież nie dało mi dziś.... bo... kajet z zapiskami wyniosłam do schowka do auta :), żeby mnie nie korciło :) ale dziś szukałam chusteczek... i ... wiecie ... kochane Foczki... jak to jest... tak mi jakoś ręka poleciała :) :) 20dc wypada w poniedziałek...a eM od wczoraj naciskał jakoś podświadomie chyba, żeby wrócić w poniedziałek :) No wiec Klaudia... wiesz... jakieś fluidy dodatkowe by sie przydały... no i beta od brzuchatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loluś___ dzięki Słoneczko :) ja Tobie tez życzę fajnego wypoczynku a powiedz jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati ja sie czuje nawet dosc dobrze przestalam myslec na gwalt o dziecku i juz lepsze samopoczucie.Teraz mysle gdzie by tu pojechac odpoczac.Myslelismy Grecja albo portugalia ale narazie jeszcze szukamy.a jutro jedziemy troche pozwiedzac Irl polnocna czyli UK . dzieki za pamiec:D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×