Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

w okręty? :) jak to się grało .... hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej no nie wierze rea i Pati sie odezwaly jaka zmiana:) hehe co tam u Was slychac? Pati zaczernij sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola___ nie mam chyba potrzeby się zaczerniać, bo widzę że dawnego topiku już dawno nie ma...niestety... i tej atmosfery...a tak się dłuższy czas zastanawiałam czy wejść czy nie... "Srać" to sobie można ale nie na mnie oooo...mam focha i na razie tyle z pisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati no juz nie ma tej atmosfery co kiedys no pokichalo sie szkoda:( ale mozecie na tym drugim topiku tez sie odzywac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :):):) Witam, witam :):):) Nooooormalnie jestem w szoku, wchodzę na topik i co widzę :-D :-D Normalnie mnie zaskoczyłyście kobitki :):): i to jak :):) Rea - ja mam nadzieję, że ten konkurs jest dalej aktualny, i jakby co to się na niego piszę :):) Pozdrawiam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati, no przestań fochować, eeej :) wybacz kobiecie w ciąży, wiesz jak to jest: hormonalny cyrk. wiesz, że Folik był tobie zawsze przychylny ... nie złość się, bo z kim ja się napiję, komu krówki zrobię??? :) LOla - hej:) co słychać? Ja na inne topiki nie wchodzę. Tu mi dobrze :) Dorcia - właśnie - widzisz, plotki były wczoraj i trochę zamieszania !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :):) Rea - no widzę, widzę co tu się działo wczoraj. Oczy miałam jak 5zł jak sobaczyłam kilka stronek więcej :):):) Miło, że wróciłyście :):):) Co u Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia, nic ciekawego. Praca - dom, kłopoty finansowe - nic się nie zmieniło niestety. Szukam pracy, ale kuzwa nic fajnego nie ma. Mogę iść na stanowisko poniżej moich kwalifikacji, co jest jednak źle widziane i zastanawia... lekko utknęłam, chociaż się nie zrażam. Plany powiększenia składu odłożone, chociaż mój M jest zły, ale w tej sytuacji to ja sobie inaczej tego nie wyobrażam. no i tyle. myślę, że jak znajdę pracę, to się wszystko zmieni, teraz się czuję niepewnie i niestabilnie. A co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że się ułoży u Ciebie wszystko :):) U mnie praca - brak czasu i tak wkółko....Nie wyrabiam się z niczym. No ale zawsze tak miałam :(:( Staranka idą pełną parą, i chyba coś drgnęło. Od lutego biorę bromergon i clo i iiii coś się zaczyna dziać. Owulka występuje. Ostatnio w 14dc pęcherzyk miałam wielkości 21mm dostałam zastrzyki z pregnylu na jego pęknięcie i czekam na efekty :-D :-D. Ale tak sobie teraz myślę, że to chyba kwestia czasu. No i nie powiem, jak mi lekarz powiedział o tym wielkim pęcherzyku i o tym, że jest dobrej myśli to gęba mi się cieszyła od ucha do ucha :-D :-D A powiedz, jak Twoja dietka, stosowałaś ją ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia, jeżeli chodzi o diete to nie jestem super pilną uczennicą i już kilka razy się poddawałam, teraz jestem od kilku dni znowu na warzywach i gotowanym mięsie i rowerze, zacięłam się mocno, może będzie sukces - chcę zrzucić 6-8 kg. Problem polega na tym, że oprócz pustej kasy firmowej, mam bezstresowe życie. wiesz jak to jest - nikt nade mną nie ślęczy, nic nie nakazuje, nie mam delegacji, prezentacji i obgryzania paznokci i to niestety nie sprzyja mojemu metabolizmowi - on jednak potrzebował dawki adrenaliny :) No nic zobaczymy, nawet nie mam apetytu ostatnio ... Oj to widzę, że ostro się wzięłaś za tą biedną owulację - dobrze, dobrze, trzymam kciuki za rezultaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej martwi mnie fakt, że nie ma ofert pracy dla mnie, jednak kurczę jest zapaść na rynku, a ja się z tego śmiałam. może się przebranżowię, coś napewno wymyślę, ale myślałam, że to potrwa o wiele krócej. Wszyscy chcą być szefami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę trzymać kciuki :):) A teraz znikam do pracy, papa Hallo odzywamy się :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja_75
rea dawaj i opowiedz historie z telefonami do końca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ... to akurat nie ja...ale mam dobrą intuicję hihi nie ze mną takie numery moja droga pani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REa___ jesteś ? no już przestaje tylko rozśmieszyło mnie w tej chwili udowodnienie czegoś... i pokazywanie, że każdy się może podszyć ;) Rea oczywiście nie odpowiadaj na pytanie, które nie zadałam ... później napiszę do Ciebie maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo jaaacie! To ja Fermina, choc pomaranczowa, bo dawno juz temu hasła zapomnialam:( Nie bij Foliku, babo zaciazona:) wiem, ze pomaranczowych nie lubisz:) teraz Pati kawa, coastem, winem przepraszaj:0 Rea, ja sie pewnie juz na to ciasto nie zalapie?;( eee pewnie :(ale jkabys znowu cos piekla... bo ja osttanio drozdzówke zakalaca zrobilam, M nie jadl ale ja zjadłam:) Dorotko, to zycze spotkania bocianow:) u mnie za oknem lataja, w tamtym roku brałam to za dobry znak i podziłalao:) ale teraz to na razie nie wypatruje ich jakos specjalnie;) Mój Jaśko niedawno skonczyl 4 miesiace, aja sie naptzrec na niego nie moeg, nadziwic, że jest i że to wszytko tak szybko zleciało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo udało sie, zalogowałam się jeszcze raz, wszystkie niki z fermina zajete:) ale to ja:) No Rea ja tez czekam na dalsze odcinki serialu z historia o telefonie:) Ty sobie Rea nie odpuszczaj prób rozmnażania! nie mysl, ale tez nie srodkow ostroznosci nie stosuj za dużo:) Pati, ej, co się stało???? nie dąsaj się, bo smucic się bedziemy.. I rea, chciałam powiedziec, ze karmie mm więc moge drineczka wypić:0 nie dużego, coby kojarzyc ile czego Malemu przygotowac, ale tak dla towarzystwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea___ wysłałam Ci maila Ferminko___ witaj matko założycielko, jak się czujesz? i gdzie nasza tabelka, bo rachubę pogubiłam hihi wiesz Słonko mnie przepraszać nie trzeba, ale swoje wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferminaa___ co Ty mówisz???? Jaś ma 4 m-ce??????????? no to ładnie jestem do tylu z wieściami... Dorotko___ łap tego boćka :) jak następnym razem wejdę na kafe to chcę widzieć u Ciebie dwie kreski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... o czarnule to teraz mozna uznac ze nasze czarne sa.... witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No baby, widzę, że aż wrze :) Ferminko jak ty nam - a raczej folikowi - udowodnisz, że ty to ty? :))) Ciąg dalszy opowieści ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc odłożyłam słuchawkę. zaczęły mi się trząść ręce.. patrzę w ten biling, na daty godziny... codziennie po 10 połączeń i smsów. kurna mój chłop nienawidzi tych smsów pisać - zawsze dzwoni godziny dziwne: nocne, poranne.... nigdy się nie natknęłam na smsy jak jesteśmy razem ..... normalnie musiałam sobie usiąść ... wykręciłam jeszcze raz, jakiś ten głos znajomy, ale nie mam żadnej koleżanki 20 letniej, normalnie małolata :) już miałam zagadać do tej baby, nie wiem co bym jej powiedziała, jak ona do mnie po imieniu powiedziała: hej to ty do mnie dzwonisz, co się nie odzywasz?!!!! zaniemówiłam ... ona do mnie to ja Marta... myślałam, że zemdleję, bo się okazało, że to dziewczyna naszego pracownika, czasami razem wychodziliśmy do miasta... myślę sobie normalnie mnie robi w konia ten mój chłop i już dzwonię do niego, wykręcam numer na swoim nowym telefonie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odbiera, patrzę na jego numer .... jeszcze raz .... różnił się od tamtego z bilingu .... nieznacznie ....dwiema cyframi .... ja mam podobny i on i .... właśnie nasz handlowiec.... jestem głupia, podejrzliwa baba ! :) nawet mu się nie przyznałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja po prośbie dzisiaj :) Jeśli możecie i macie chwilę czasu, to zagłosujcie na mojego Skarba w konkursie TVN na najradośniejszy uśmiech dziecka :) Tutaj jest link: http://dziendobrytvn.plejada.pl/happybobo/10708,konkurs-zdjecia-detal.html Przy okazji możecie zobaczyć, jak teraz wygląda Przemuś :) 9,5kg żywej, ale bardzo wesołej wagi :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×