Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Witam, ja na temat diety nie moge sie wypowiedziec bo w zyciu sie nie odchudzałam.ale pamietam jak moja przyjaciółka chciała schudnąc to jadła grejpfruty i jajka...efekt był,z tym że po 2 tyg przyjaciółka nie miała patrzenia na oba produkty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea wiec tak..na koniec ciazy wazylam 80kg..:o Po porodzie 72,a teraz 65.. Najbardziej boli mnie to,ze nie objadalam sie w czasie ciazy..jadlam tylko troche wiecej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea sami nie wiemy do kogo mały podobny ha ha:) Ja się przyłączam do zrzucania kilogramów tylko u mnie diety odchudzające odpadają bo karmię ale jeszcze mam 14 kilo do zbicia.Kurcze tragedia patrzeć sie nie moge na siebie ,ciepło sie robi trzeba się rozebrac a tu..... Narazie kupilam gorset wyszczuplający żeby przynajmniej brzuch byl płaski:) BRRRR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattii
WITAJCIE DZIEWCZYNY ;) UDANEGO WEEKENDU ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko to miasto mnie dobija - wycieczka do centrum - godzina w jedną stronę. ludzie, do poznania bym szybciej dojechała - wrrrrr no to dziołchy mamy ten sam problem - tylko z tą różnicą, że wy po ciąży a ja po kanapie :)))) Anka - 80 kg - wow - dużo, a ty taka drobniutka jak ja z postury chyba... ? tylko powiem wam, że co patrzę na moje koleżanki karmiące, to zrzucają mega szybko, po 4-5 mcach były szczuplejsze niż przed ciążą ..... no nic - idę w zaparte - zpbaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no drobniutka..cale 154cm..daj spokoj wygladalam jak hipopotam...ale juz jest lepiej..te male to ponoc tak maja,ze zawsze wiecej przytyja :o No ja nie karmie piersia niestety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daffnne - ja nie wiem jak to jest jeść wszystko co się chce - los jest niesprawiedliwy, a ja do tego jeszcze lubie gotować .... no może to pomoże, bo jakoś sobie radzę teraz z tą jałowizną, żeby jakoś smakowało,nie jak własne ciało :))) Anka - to my podobnej postury jesteśmy. Nie zachęcasz mnie do ciąży, jak mi mówisz, że my małe wszystkie takie grube będziemy :))) I to jeszcze bez obżerania się - matko, a kiedyś nie miałam kompleksów .... :) No nic moje Panie mniej żreć i może w końcu jakiś SEX???? Czy jest już po fakcie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowilam to i jestem ale widze ze Was powymiatalo .... za pozwoleniem siegne do tej szafeczki i sobie co nieco łykne dla odreagowania ogolnie calego dnia dzisiejszego i dwoch poprzednich . Niby nic sie specjalnie nie wydarzylo ale jakiegos nerwa mam bo chodze i sie na wszystkich wyzywam . Remont jeszcze sie nie zaczal a ja juz mam dosc , siedze licze i zastanawiam sie z czego zrezygnowac bo cholera na bank mi na calosc nie wystarczy . Zdrowko dziewczynki Wasze i waszych Pociech ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam dla Twojej Córeczki szczegolnie . Wiesz ostatnio trafilam okazyjnie na Litewska do szpitala i poprostu sie popłoakalam , nie mialam pojecia ze rodzi sie az tyle chorutkich dzieci , zastanawiam sie nad bezdusznoscia rodzicow ktorzy zostawili dziecko bo jest nieuleczalnie chore, lezal taki maly szkrabik zupelnie sam , az serce peka . Trzymajcie sie dzielnie cała trojka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To naleje jeszcze jednego , tak na druga nuszke i ide spac Wam tez zycze milych snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio - pewnie już padłaś po tych kielonkach a ja miałam ochotę na jednego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio-dziękuje Kochana, stramy się oczywis cie trzymac. Dziś bylismy u kardiologa, pocieszyła,ze ta wada często sama się zrasta, 18 maja idziemy na echo.Laurka była bardzo grzeczna i ani chwili nie plakała:) Tak to okropne jak ludzie zostawiaja te biedne kruszynki:( Ostatnio słyszałam historie,ze rodzice zostawili w szpitalu zdrowego chłopczyka, tylko dlatego,ze juz jednego mieli i cała ciąze na usg wychodziła dziewczynka, pomali pokój na rózowo wszystko kupili dla dziewczynki a tu prosze ejst chłopczyk- no to go zostawili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dorotko nie padlam ale obmyslalam strategie przebudowy mojej micro łazienki na macro hihihi , cała sobote zbijalismy plytki itp a w niedziele przeciez do pracy musialam isc bo wzielam przyjecie komunijne , nazapier...łam sie jak dziki osiol . Jak tam efekty staranek kiedy testujesz ? Nikulam jestes wspaniala mama , twoja coreczka to wie i zobaczysz ze wszystko bedzie coraz lepiej . Ja moge sie tylko domyslac co czasem czujesz wiec zycze sily i wiary w sile tobie i eM . U mnie bylo oczywiscie male spiecie , zobaczymy jak bedzie dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w poniedziałkowy poranek :-D :-D Witam również nowe staraczki w gronie naszym :):):):):) Orcio - no dzisiaj mam 28 dc, tak do środy - czwartku chyba poczekam i biegnę do apteki :):) Raczej cudów się nie spodziewam. Dziewczynki zapraszam na kawusię, pysznego torta i domka :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
torta ..... ????????? ale bym zjadła ..... :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea z ta waga po ciazy to jest tak,ze jak patrze w lustro to mnie to dobija,ale potem zagaduje do takiego jednego szkraba,ze ma gruba matke i wiesz co?On sie do mnie usmiecha jakby chcial powiedziec:Mamusiu przeciez ja Cie i tak kocham nawet jakbys wazyla tone :) I powiem Ci,ze ja mu wierze hehe :D A tak powaznie to jak patrze na ten maly usmiech to w nosie mam ta wage ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia nie kuś mnie bo wczoraj zjadłam lody :) kurna ! Anka - napewno tak, ja to wiem, bo teraz też M mi ciągle mówi, że super wyglądam itp. ale ja się poprostu źle czuję w swoim ciele. I do tej pory mi nie przeszkadzało to. To tak jest że jak widzimy akceptację, to przez jakiś czas się zapominamy... Nic, mam nadzieję, że do lata już mnie ubędzie :) Zawsze bylam LASKA a teraz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORCIO- dziękuje:)))) REA- poczta:) Dorotko- po test do apteki biegiem marsz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, ja niedawno z pracy wróciła,oczywiście burza mnie złapała-ja bez parasolki i włosy skręciły sie jak u jakiejś owcy...i po co było mi to prostowanie włosów?ach życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kolezankom szanownym Co to znow za cisza nastala , wstawac spiochy na kawke ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko co z tym testowaniem ? Ania , Klaudia ,Beatka ,Spacerku Nikamo jak tam Wasze pociechy co , bo nic nie piszecie Patrycja wylaz z nory , pora snu zimowego juz minela Dziewczyny hop hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :):) Orcio - to ja poproszę kawę z mleczkiem i 2 łyżeczki cukru :):) Nikulam - jeszcze jakieś 2-3 dni na test :):) Ale chyba diupa blada z moich marzeń :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ot i kawka gotowa ,moze malenka czekoladke zrobilas test czy tylko przypuszczasz ze nic z tego ? ile jeszcze dni zostalo Dorotko do @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zmykam sie ogarnac , mam nadzieje ze beda u ciebie te dwie kreseczki , glowa do gory , zajrze pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio - kawa pyszniutka :):)to może skuszę się na kawałeczek czekoladki :):):) Wczoraj powinna być @ ale nie ma jej :) Niby tempka mi spadła dziś do 36,6 i mam jakieś dziwne plamienia. Testu nie robiłam, jutro mam usg - żeby sprawdzić, czy pękł pęcherzyk i wtedy powinno się coś okazać. Jeszcze żyję złudzeniami......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annolia, Nikamo74- Najlepszego dla Waszych dzieciaczków:) Dziś 3 nasze szkraby kończą 2 mc:)Ide zaraz kupić mojej Laurce jakiś mały prezencik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek :-) Orcio mój Arturek całkiem dobrze zdrowy jak niewiem co zeby ida i troszke jest niespokojny ale da sie przezyc :-) Rea wreszcie sie babsztylu wstretny pokazałas i cała reszta tez. No to Wam pomoge dotrzec do 1000 steony ale jak bedzie juz 999 to ja sie nie odzywam lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek:) Nikulam w imieniu Michalka dziękuję za życzenia i Twojej Laurze tez skladamy wszystkiego najlepszego :) :) :) Ja malemu kupilam dziś matę-kojec edukacyjny i lezy w nim i ogląda zabawki wiszące nad nim:) Dorotka trzymam kciuki za tescik oby druga krecha się pojawila! Orcio u Nas ok maluszek zdrowy a to chyba najważniejsze. Dziewczyny jak jest z brzuszkami po cesarce ? moge już je ćwiczyć jestem 8 tygodni po. Musze coś robić bo mam jeszcze duzo (12kg) do zrzucenia.BRRR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×