Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Hej dziewczynki ___ a co tu takie tłoczno? Jestem chora na maska a w sobotę mam wesele eMa brata :( ledwo na oczy widzę..ale tak to jest całą zimę nie chorowałam to teraz muszę. Dorotka ___ jak tam testowanie ? Gdzie Wy jesteście wszystkie? REA___ co masz dziś dobrego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki - jestem mega chora - Pati macham tobie moja chusteczką :) I nie mam siły siedzieć przy kompie - leżę jak warzywo - jutro może wam coś skrobnę. Idę leżeć... Pati to jakiś VIR :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DORKA daj znac bo kciuki bola ... Patka kuruj sie babo kuruj ale kompik na kolanka i pisz co u ciebie , czy poszlas w kierunku jakis badan itp Beatko Nikamo Nikulam DUZZZZZZZE BUZIALE DLA DZIECIACZKOW tak poprostu za to ze SĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nosz kur.... obielo mi ANIE KLAUDIE I SPACERKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcia___ Kochana mam na razie gdzieś badania...po ślubie się weźmiemy ze siebie ... teraz wiesz jak to jest Słońce...kasa... a raczej jej brak. Czuję się fatalnie, nos mi urywa... REa - witaj w klubie :( A tak poza tym to jest mi dziś strasznie słabo, coś od dłuższego czasu nie mogę tabsów na gardło. Mój eM wróci ze sklepu z testem hihi...dobre... no fakt dzisiaj 48dc czy jakoś tak- nie wiem , bo nie liczę ale ja w ciąży na bank nie jestem. Jakoś tak smutno mi się zrobiło, bo znowu będę musiała eMowi powiedzieć, że nic z tego i znowu się będzie obwiniał... a ja tego tak nie cierpię :( ale co tam... co nas nie zabije to nas wzmocni... zresztą ja mam teraz jedną śpiewkę do eMa -"Kochanie to nawet dobrze, bo jeszcze podróż poślubna nam umknie " Orciu ___ a jak u Ciebie z eMem ? dogadujecie się ? mam nadzieję , że tak :) Dorotka ___ a Ty gdzie z tymi dwoma kreskami , hmm??? testowałaś dzisiaj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Dziewczyny przesylam Wam jakies zdrowe fluidki co byscie szybko do zdrowia wrocily :) Orcio dziekuje za buziaczki-Sebus przesyla swoj najladniejszy usmiech :) Dorotka mowilas,ze najdalej w czwartek zrobisz testa,wiec.....??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki___ ja nadal zdycham :( no i oczywiście robiłam test i oczywiście to samo. Jakoś na mnie wrażenia większego to już nie robi Aniu __ jak maleństwo? hmm.. już nie takie maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Robie kawke , chce ktoras ? Patusia , ja sie nie staram o dzieciątko , tez niczego nie licze ale podswiadomosc sama dziala i gdy zbliza sie @ to gdzies tam w srodku serduszka przemknie nadzieja ze moze jednak . . . nie robie testow bo szkoda mi kaski . Wiesz ja wtedy sie zalamalam do tego stopnia ze narobilam zaleglosci , nie mialam sil ani checi do pracy , wlasciwie na nic nie mialam sil . owszem teraz jest miedzy nami super ale zadra w sercu zostaje juz chyba na zawsze , do tego niedawno mial miejsce incydent ktory niby powinien po mnie splynac ale rzeczywistosc jest inna . w czasie gdy nie bylismy razem ja probowalam sie dzwignac psychicznie by miec sile fizyczna o on w miedzyczasie pisania sms jak to bardzo chce wrocic i wszystko naprawic pocieszal sie w ramionach jakiejs pindy . Nie mam do niego o to zalu ale mam zal ze nie przyznal sie od razu , ze w tym czasie pisal ze mnie kocha teskni itp .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny moja corka bedzie miala srednia 4,4 jesli do rady nie zlapie zadnej zlej oceny , normalnie jestem dumna jak paw .... mozna gratulowac co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcia___ daj mi Kochana maila, jak możesz to potem naskrobię coś do Ciebie, bo teraz niestety musiałam się doprowadzić do porządku i zaraz lecę do krawcowej. Co do @... wiem jak to jest, zawsze jest ta odrobiny nadziei...ale jak nie robię testów to jest mi łatwiej i jakoś lepiej to znoszę. A tak jak mówisz - szkoda kasy. Jest mi tak cholernie niedobrze, że zaraz chyba odwiedzę łazienkę ale myślę, że to stres i nerwy przed weselem... przyjechała teściowa do Polski i jakoś nie chce mi się za bardzo tam jechać...ale obowiązki wzywają hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattii
WITAJCIE LASECZKI :) ALE POGODA BAZNADZIEJNIA ZARAZ BĘDZIE U MNIE LAC , A CO U WAS SŁYCHAC? POOZDRAWIAM.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA, PATI---- zdrówka KOCHANE!!!!!!!!!!!!!! dorotka---gdzie ty się podziewasz z tym testem co?:) Orcio---Kochana gratuluje Tobie takiej córki, wiadomo,że sama by bez takiej mamy tego nie osiągneła! U nas bez zmian. wczoraj bylismy na szczepieniu przeciw penumokokom i teraz czekam na powtorke z osattniego szczepienia czyli na trzeci dzien cały dzien ryk, ale moze nas tym razem ominie, w koncu to inna szczepionka była:) Laurka skończyła 2 mc i waży już 5100 (waga urodzeniowa 3380, najniższa 3130)zageszczanie pokarmu przynosi rezultaty, mniej ulewa , prawie nie wymiotuje i ładnie przybiera na wadze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo---skoro jesteś zadowolona a zwłaszcza Michałek to czy mozesz podesłac nazwe albo np. linka do allegro:) z taka mata jak kupiłas ? własnie myśle nad zakupem takowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI- kochana a jak z praca? udało się coś złapać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattii
gratulacje córeczki :) bardzo ładne ma imie , jak będę miała córeczke to też tak nazwię. GORACO POZDRAWIAM BUZIACZKI ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattii
nikulam :) gratulacje córeczki bardzo ładne ma imie , jak będę miała córeczke to też tak nazwię. GORACO POZDRAWIAM BUZIACZKI ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nattii--Dziekuje bardzo!:)już przekazałam Laurze buziaczki:)życze Ci w takim razie córeczki jak najszybciej:)U nas pertraktacje co do imienia trwały do osattniej chwili, jadac na umówione cc nadal nie bylismy pewni jak Mała bedzie miała na imie (po cichu liczyłam,że sama nam powie jak się urodzi :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattii
nikulam :) dziękuję bardzo bym chciałam aby to było jak najszybciej:).....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :): Jestem, jestem nie musicie tak krzyczeć :):) Testa nie robiłam, gdyż nie było takiej potrzeby - @ pojawiła się we wtorek po południu :(:(😭. Normalnie, jak w szwajcarskim zegarku - po 28dniach. Co prawda wiedziałam, że raczej się nie uda i obiecałam sobie, że mnie to nie zdołuje, ale nie było lekko. Łzy same mi ciurkiem leciały. Ale nic. Byłam wczoraj u gina na usg - pęcherzyki popękały, owulacja była, więc nie jest źle....Organizm pracuje. A to chyba najważniejsze, nie ????? Dostałam kolejną receptę na zastrzyki PREGNYLU i mam sie zgłosić na kolejne usg w przyszły piątek. Chyba nie powinnam sie załamywać, bo to na dobrą sprawę 3 (taki świadomy ) cykl za nami....Ojoj Aaaaa ide sie niebawem odstresować - umówiłam się z koleżanką na piwo, a co.... Rea, Pati - życzę zdrówka :):) Orcio - a komu gratulować....córci takich zdolności czy mamie takiej zdolnej córy????? Oczywiście gratulacje dla Was :):) Nattii - witaj :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratki oczywiscie dla mlodej , za kupe czasu poswieconego na nauke nie zabawe ,raz tylko fizycznie zrobilam wraz z nia prace domowa ale zaznaczylam jej ze ma przyznac sie pani i ocena poszla na pol . Sama stwierdzila ze jednak w pojedynke bardziej sie oplaca hihihi Dorotka , przykro mi ze sie nie udalo w tamtym cyklu , na szczescie juz nowy sie zaczal , sama zobaczysz ze w koncu sie uda . Patka prosze bardzo Email ANETKANETKA@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orcio - to pogratuluj córci. Taka średnia, nonono.....Dobrze, że ja mam szkołę już za sobą :):) Chociaż czasami gdzieś tam daleko chodzą mi p ogłowie studia......................................................:) No wiem, wiem - nadziei nie tracę - jeszcze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko dawaj na studia, ja swoja skończyłam dopiero 2 lata temu i ciesze się,że się zdecydowałam zapisać i wcale nie byłam najstarsza :) jak masz chęci to uwazam,ze to świetny pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo---maty prześliczne! a czy one maja cos takiego na kształt lusterka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam _niestety lusterka nie ma są tylko zabaweczki grzechoczące:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no juz nie takie malenstwo Pati. Bylam go dzis zwazyc i juz 6 kg!Klopsik moj. Ogolnie jest grzeczniutkim(odpukac :P) i kochaniutkim chlopczykiem mamusi :) Stresuje mnie tylko ten wyjazd do Pl za lekko ponad miesiac.....On nie lubi spac na rekach,a w samolocie bedzie musial..ladujemy w Gdansku dopiero o 00:35..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry w poniedzialkowy deszczowy poranek .... Moze kawke na dobry poczatek co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA PATI jak zdrowko ? Folik a jak ty i brzuszek sie czujecie ? Chciejko Ciebie tez jakos nie widac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×