Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

oooo to będziesz na tym samym etapie, jak ja! :) poszukiwaczka meblowa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam - chłopaka nie!!!! moje .... cóż, może wyniknąć jednak pewna różnica wiekowa .... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż chłopy mają lżej w życiu .... i tylko młodszych! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA---nie wiem dlaczego,ale jakoś jestem pewa,że bedziesz miała synka:) ps. mi było zupełnie obojętne cyz chlopak czy ziewczyna, byle zdrowe i nawet tego nie dostałam:)chyba zbyt walczyłam o ta 500str:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mnie nazywają czarownicą, tak? :P kiedyś chciałam tylko chłopaka, ale teraz mi się odmieniło zupełnie .... ale co tu gdybać Nika, jeszcze cielę w brzuchu.... nawet nie! :P co u was? jak spędzacie dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka A siedze i szukam nadal zastanawiam sie jaki kolor naroznika kupic jak sciany beda bialo fioletowe bo kupilam sliczny obraz i marzy mi sie zeby wisial na scianie bialej.Ale zastanawiam sie nad kolorem naroznika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA---chyba sa plusy i minusy obu płci:) ile jeszcze u Ciebie potrwa ta przerwa w starankach? moze tabelke by czas przypomnieć:)To pewnie by cię troche zmobilizowało, a jakby juz sie udalo to mieszkanie raz dwa bys umeblowała:) U nas dobrze. Wczoraj byłam z Laura w takiej kawiarni dla mam z dziećmy spotkac się z kolezanka i jej o miesiac młodszym od Laury synkiem. dziś rano bylismy na rehabilitacji no i w domu siedzimy bo pogoda niezbyt na spacery :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikulam, już ty mnie nie mobilizuj... mnie jest teraz tak błogo i spokojnie... :P my też mamy taką kafejkę, dla dzieci i dorosłych - nawet fajna. Pogoda jest paskudna, okropieństwo... czekam już na słońce... a jak tam modelka w kawiarni? szał ciał był pewnie! Lola - moja propozycja do fioletowych ścian: obra czano-biały - są zwykle głębsze w wyrazie, a za dużo fioletów się pogryzie, ewentualnie sepia - czyli retro, postarzany brąz. co do kanapy - taki kolor jak na tym zdjęciu obrazu - bardzo pasuje - popiel dosatosowuje się do każdego koloru, nawet jak znudzi się tobie purpura! ewentualnie ecru, beż - też kolor uniweralny, ale bardziej się brudzi niż popiel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobity :-D Widzę, że jesteście na etapie meblowania chałupek....Trochę Wam zazdroszczę :-P ja jak na razie muszę zapomnieć o zmianie wystroju w mieszkaniu. A tak mi chodzi to po głowie.... Lola - hm ten obraz jest zajefajny. Po prostu super :) Widziałam kiedyś takie u siebie ale ceny, że hoho U mnie też od samego rana pogoda straszna. Wieje, zimno a jeszcze od jakiegoś czasu pada, wrrr a było już tak fajnie... Byłam wczoraj na usg no i tak jak myślałam diupa. Wszystko mi się chyba znowu popieprzyło. I muszę zacząć od początku :( Aż szkoda gadać :( chyba mi prędzej kaktus na ręku wyrośnie niż doczekam się dziecka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia Daj na luz i zobaczysz ze wszytsko sie samo ulozy,ja dalam wlasnie i teraz bez problemu w 35dc okres przyszedl takze nie przejmuje si eniczym bo teraz wiesz ze mam co innego na glowie,zjazd,remont mieszkanka i kupowanie mebelkow kuchni kolorow na sciane takze dzidzia narazie nie w planie hehe:) A te obrazy w roznych cenach sa ja polowalalam u udalo mi sie za 150zl kupic ale bylo ponad 200 tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, wiem wiem. Nie mam już takiego ciśnienia. Tylko znowu mi się pochrzaniło. Jak tak to miałam cykle 30-33 dniowe, a przedostatni 38dniowy, ostatni 20dniowy. I niby hormony oki. A na dodatek od prawie 2 tyg. mam plamienia. Więc cos jest nie halo. A wizytę u ginki mam dopiero 15 kwietnia. Może jakimś cudem uda mi się wcisnąć 1 kwietnia....Bo już mnie to drażni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha no to faktycznie cos chyba nie tak jest skoro masz plamienia.A nie mozesz sie wczesniej gdzies przyjac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie tak, i to bardzo :( Lola - jeśli chodzi o lekarzy u mnie to wolałabym nie ryzykować i już nie poddawać się leczeniu u nich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha no ja tez sie teraz zastanawiam jak zjedziemy czy zmieniac na innego gina tego co mam teraz czy zostac przy nim a to jest ordynator szpiatala naszego w miescie tam gdzie bede mieszkala tylko teraz bedac juz w domu to moge chodzic na monitoring i miec badania w tych dniach co potrzeba a nie tak jak sie przylatywalo na chwile.Takze chyba nie bede zmieniala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Witam w poneidzialkowy ranek:) co tam u Was slychac? odzywac sie mi tu!!! Pije kawke kto ma ochote to stawiam na stole kawe parzona,rozpuszczalna z mleczkiem i herbatke. Mielismy gosci przez weekend przelecialo fajnie i teraz jeszcze kilka tygodni i spadamy!!! Jak ja juz sie nie moge doczekac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babolki a co tu znów tak ucichło? aaaaa? Wychodzić szybko ,jeszcze póki co serwuje kawkę bo za godzinkę przeprowadzka ! Jestem przerażona jak te wszystkie graty przewieziemy toż tego ze dwa tiry jest...... Najlepsze uzywanie ma Michaś ,zaglada do wszystkich pudeł ,ja wkładam on wyciąga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chce kawe Nikamo czy jeszcze jestes ?????????????????? Zdazyłam?????????????? gratuluje mieszkania nowego albo domku bo nie pamietam co to pisało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wódką, wódką - ty masz jedno na myśli babo!! Hej!!! jest wiosna, jest ciepło, słońce świeci - budzę się ze snu zimowego... za to wy widzę zasypiacie!!!!! Nikamo - w końcu uporałaś się z tym durnym bankiem - gratuluję! to opowiedz, co to za działka i gdzie???? a jakie to nowe mieszkanko? Beatka - co u was? mogę dzisiaj zaserwować jedynie pieczywo wasa :(((( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kurde ruch na forum :p noramalnie az nie ma sie kiedy odezwac:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kurde ruch na forum :p noramalnie az nie ma sie kiedy odezwac:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, a teraz mam pytanie w sprawie butow dla dzieci GUCIO- widzialam program na tvn ie, i czytalam na necie wiele dobrych opinii, czy macie ktoras te buty -wasze maluszki raczej?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo-gratuluje nowego lokum!!!! to kiedy parapetowka????:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×