Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

A co z ta apaszką? Ładna? Jak wygląda? chcę sobie kupić buty na wiosnę, ale nie wiem jakie. Coś do spódnicy i do spodni. Obcas musi być możliwy do przeżycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo, oj, łyknęłabym sobie:D Co u Michałka? Mój brzdąc szaleje u dziadków. Ja smęcę i czekam na jedną studentkę, co sobie apaszki kupuje zamiast być przy mnie teraz i mi doradzać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa ciekawę jaka to apaszka ;) Michałek dokazuje przeokropnie aż się martwie jak ja Sobie sama z nim poradzę jak M pojedzie na caly tydzień do pracy!! Teraz jest na etapie otwierania wszystkich szafek i szuflad i wchodzenia na kanapy i fotele . Juz się martwie zeby nie miał ADHD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety jestem na bezrobociu ,chciałam iśc na wychowawczy ale szef zlikwidował oddzial i mnie zwolił ,teraz myslę cos na d swoim interesem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chetnie czerwoną herbatkę bo wyczerpałam limit kaw na dzis a głowa mnie boli okropnie. Jeśli chodzi o interesik to chciałam otworzyć taki sklepik z odziezą ciazową,dla dzieci i połączyć to z klubem mam i miejscem spotkań. Brakuje takiego miejsca u nas w mieście .Ale zobaczym co mi z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PODAJĘ WINO :))))) Pryszczata studentka ... no tak, co ja jeszcze mogę usłyszeć więcej???? :) apaszka - jedwabna, włoska - biało, granatowo, seledynowa. Ma but na obcasie, torebkę, flakon perfum - jest CZADOWA!!! drogo :((( Chmurko, ja mogę studiować do 60-tki, ale to pisanie pracy dla mnie jest straszne, bleeeee - never again!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rea, poczta. pryszcze Ci wyskoczyły odkąd wróciłaś na studia. Nie zauważyłaś?:D Apaszka brzmi apetycznie:) Nikamo, kiedy chcesz rozkręić biznes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerku chciałam zacząc działać na wiosnę bo chce starać się o dofinansowanie z UE .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, A my juz po szczepieniu,placzu bylo a placzu..ale dostal chrupki i bylo ok ;) Wlasnie zjadlam zdrowa tortille z kurczaczkiem,salatka,ogorkiem i sosem czosnkowym...mmmmm pycha bylo...a sie nazarlam jak nie wiem.. Teraz obejrze fakty,potem wykapie niunia.Kawy bym sie napila,ale jak nie dajecie to tego wina prosze... Jutro musze dol sprzatnac,bo dzis juz nie dalo rady... Spac mi sie zachcialo.. Oj studentki studentki..coby Wam sie tylko zycie studenckie nie wlaczylo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto powiedział, że nie włączyło? :PPP ostatnio więcej tańcuję i mam branie na wykładach :D Anno - oto wino! 10 lat mniej ! :) Nikamo - jaki to będzie biznesik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde jak Wy to robicie, ja napisałam, potem przez godzine zaglądałam, czy ktos sie zjawił , nikt.. a potem to już jakos okazji nie było, by do kompa usiaść:( Kate, dobrze pamiętasz, mój urwis kochany to Jasiek:) absorbujacy bardzo, mało spi , nie pozwala na posiedzenie przed kompem, a szkoda, bo tak bym chciala na bieżąco TU:) Nikamo widze o drynkach od rana pisze, więc teraz to już widzi podwójnie.. Chmurka pisze pewnie..ech..kiedy to bylo, pisanie magisterki, na jakims straym wpsolnym z kolenka komputerze. Albo ja taka stara albo swiat sie tak szybko zmienia:) i jak kiedys dzieciom wyjasnic, ze jak mamusia byla mala, to nie bylo komórek..abstrakcjaa co z Folikiem, dzidzie bawi, ale dowiedzialabym sie co u niej, czy wszystko ok A moze i Pati nas czyta, jak ja.. po cichu, moze tez cos skrobnie? Ania , i jak- mąż ryby przyniósł z połowu?;) Kate jak sie czyta Twoja historie, to ciarki przechodza, dziwną ta filozofie słuzby zdrowia maja tam za woda, brr Oooo! i musz euciakac, a tak sie spieszyłam, zeby sie choc pokazac! jestem, jestem, sntymenciara jestem w koncu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferminko - ufff, teraz widzę, że wróciłaś!!! :)) jesteśmy jak wino ... im starsze, tym bardziej wyrafinowane :P u Folika wszystko super. Mama na całego - bawi bobasa i już myśli o kolejnym! Ja nie wiem jak ty to robicie, jak dajecie radę to ogarnąć i do tego jeszcze wam mało zajęć... podziwiam, matki pełną gębą! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea Dzieki za wiadomosc:) A ja zdrzemlam sie z godzinke bo dosc wysokie ciesnienie mialam i serce walilo strasznie niewiem czemu ale moze przez toz e zawsze tu jest ciesnienie 995-1000 a teraz 1025 takze ja chyba tak reaguje na zmiany cisnienia bo juz keidys tak tez bylo.I teraz M mi zrobil Melise moze sie troche uspokoje,ale glowa dalej jak bolala to boli pomimo ze zazylam z 2h temu w Ibupromy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde i co z Wami miala byc dzisiaj popijawa a tu cisza:( no nic musze sie sama likierku napic:( ale super graja na Radiu Złote Przeboje stare piosenki ale zajefajne:D Troszke glosniej sluchalismy to przyszedl sasiad z zasciany wrrr i wkurzony ze nie moze tv ogladac:( ale to byla dopiero 21!!!! Beznadziejne domu z tektory robione tak naprawde slychac jak ktos pierdnie w drugim domu za sciana mamy sypialnie do sypialni sasiada takze niezle no nie hehe:) Zdecydowalam ze chcialabym malusienki ale domek zeby moc MUZYKE GLOSNO SLUCHAC!!!!!!!! Bo uwielbiam zwlaszcza jak graja fajnie pt,sob,niedz.!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, ja pracuję. Zapraszam na pogawędkę o dupie Maryni przy herbatce. Rea pewnie zaszyła się ze swoją nową apaszką i przegląda się w lustrze. Jesteś już piękna, cho no tu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękna - ty się weź do pisania! A nie herbatki i pogawędki! pisać, czytać, pisać, czytać, pisać! NO!!! jest fajny moment jak się wpada w trans, ale trzeba mieć superspokój, czego wydaje mi się tobie może zabraknąć.... dawaj, Młoda - szybciej skończysz i będzie spokój. ja idę na sushi - MNIAM!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Rea - na co???? Na sushi??? wrrr aż mnie zatrzęsło normalnie. Ty podobno zbierasz kasę na meblowanie chaty a łazisz po galeriach i wydajesz na drogie apaszki....:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że też wszystko trzeba Wam tłumaczyć - Rea potrzebowała zapaszki do zakrycia malinek po upojnej nocy. Co miała powiedzieć? Po co jej jeszcze meblować chałupę, skoro najważniejsze ma - łóżko! Wytrzymałe chociaż, Rea? Z drugiej strony materacyk pewnie im się dawno znudził. Kto ją wie, niebezpieczna blondyna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Kobitki..."-D Jak mija niedzielne przedpołudnie? Jest ta godzina, a jeszcze żadnego zaproszenia na kawusię?? No jak to...:( W takim razie serwuję, sypana, rozpuszczalna, z mleczkiem, z cukerem, bez ....Kto co lubi. Ale do kawy nie mam nic, bo niby się odchudzam nie :-P Wczoraj była pierwsza rundka na rowerku treningowym....Jeszcze żyje. Chmurko - no ja blondynka, nie przyszło mi do głowy, że jeszcze z takim stażem w związku można mieć malinki...:-P Byłam w piątek u tej mojej ginki, hormony mam oki, cytologia też. Na 17marca mam USG co by sprawdzić czy mam owulację a potem zobaczymy....M musi powtórzyć badanie nasienia. Mam nadzieję, ze będzie oki. Ale co mnie jakoś zdołowało pani dr powiedziała, że po tych 3latach starań, moim i M wieku, regularnych starankach moglibyśmy pomyśleć tak pomału i na spokojnie o inseminacji....:(:( Na razie będziemy działać naturalnie.... Lola - Ciebie to uduszę, wykrakałaś....W piątek dostałam @ w 21dc wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) Dorcia---widzisz ja tez tak w grudniu dostalam w 21dc takze organizm robi z Nami co chce:)Bylismy wczoraj na zakupkach pochodzilismy troszke kupilam sobie mala torebeczke Listonoszke ale wiecei za ile? za 3e hehe przecena byla z 10e,sandalki na lato i takie luzne buty na jazde do PL bo niechce sie w adidasach gotowac.A pozniej pojechalismy do fryzjerki zciela mnie bo juz dosc dlugie mialam wloski a dzis mnie rano M zafarbowal i juz o niebo lepiej sie czuje juz tyle siwych nie widac. Zycze milej niedzieli wszystkim ja o 10 pojde mys glowe bo prawie bedzie 45min.A pozniej sie wezme za obiad. Buziaczki dla Was:) Papa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka to ja kawusie poprosze z mleczkiem i bez cukru:) Właśnie połozyłam mojego terrorystę spać i moge cos poczytać. 3 latka starań to trochę a macie wszystkie badania zrobione? Może to jakaś blokada psychiczna. Moi znajomi starali się 4 lata wszystko było z nimi ok i nie wiedzieli gdzie szukać przyczyny niepłodności. I w końcu ktos poradził im psychologa okazało się że przyczyna leży w psychice.Dziś mały Staś ma już pół roczku :) :) :) Jeśli chodzi o zakupy to ja wogóle nie mam weny ,musze najpierw zgubic te kilosy bo we wszystkim czuje się jak teletubiś . Spacerku jak Twoje pisanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo Wszystkiego najlepszego dla Stasia z okazji 6miesiecy:) ladnie to zlecialo:) Pozdrowionka Milej niedzieli zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolus Staś to synek właśnie tej pary znajomych co sie tak długo starali:) :) A mój Michaś w piatek kończy roczek:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, Stasiu. Oj, Lolcia, Lolcia. Chyba grzywka przysłoniła Ci monitor:D Kiedy ruszacie do nadwiślańskiego kraju? Nikamo, teletubisiu, sto pindziesiont stron dziś napisałam!!! Ile Ty miałaś? A na serio, to dziś może dokończę kolejny rozdział. Idzie regularnie do przodu. Wzięłam się do roboty. Dorotko, inseminacja to in vitro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha a to przeprasam nie doczytalam dobrze:( sorki ale to im pogratuluj hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×