Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

no ale przynajmniej zaczelam nowa strone :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) 10,04 odstawilam tabletki antykoncepcyjne, pojawilo sie krwawienie z odstawienia i dalej nie kontynuowalam brania tabletek. kilka dni po krwawieniu wspolzylam z chlopakiem bez zabezpieczenia i pozniej kilka razy rowniez, neistety nie jestem w stanie dokladnie okreslic kiedy to bylo. 5-6,05 wystapilo niewielkie brazowe plamienie, wlasciwie sluz wygladal jak plodny tyle ze brazowy 6,05 bylo go bardzo malo 8,05 wspolzylismy bez zabezpieczenia. 9,05 robilam test wyszedl negatywny, co mam o tym sadzic ? czy to plamienie to skutek odstawienia tabletek czy plamienie implantacyjne ? No i jak z okresem ? kiedy powinnam go dostac ? powinien sie pojawic tak jak wtedy kiedy bralam tabletki czy znaim zaczelam je brac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate:))) oszolomie :) no właśnie - takie brązowe resztki, czasami nitki i lekko pobolewa jak na samym początku okresu... łyżeczkowanie - matko, jak to brzmi? :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea- malpiszonie:) to co z tymi naszymi piponami sie dzieje,postarzaly sie nam czy cooo:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wytlumaczyl ci gin na czym niby to lyzeczkowanie polega????pewnie cos nieprzyjemnego jak domniemywam,ale jak to ma wygladac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek :-) Chmurko robiłaś juz BETE??????????????????????? Rea nie dobrze z tą macica. A moje bobo ma biegunke od 4 dni dziś już 5 ale jeszcze nie czysciło go bo jego zaczyna mordować w godzinach popołudniowych :-( dziwne podejrzewam ze to od zębów ocznych ida mu wszystkie trójki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc baby:) Spacerku- nie ja nie mysle o drugim dziecku, jeszcze jedno musi sie troche odchowac,a nie zamierzam miec dwoch malych rozdarciuchow w domu,bo ktoremus trzeba bedzie poswiecic mniej czasu-nie jestem na to gotowa,zawsze marzylam zeby miec 2 albo troje dzieci...ale narazie nie mysle o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babsztyle :) Mnie jest malo,bo wkuwam do testow :D JUtro mam egzamin...trzymac kciuki prosze. Ucieszylam sie strasznie,bo M rozmawial z lekarzem i ten mu powiedzial,ze te leki co bierze nie beda przeszkadzac w staraniach :D Takze jeszcze jeden cykl i koniec z tabsami :D:D:D Rea..looo matko co to Ci sie tam porobilo...a moze to tylko tak kijowo brzmi,co? Moja znajoma miala lyzeczkowanie,bo co miesiac w czasie okresu nie mogla z domu wyjsc,bo ja doslownie zalewalo..i zadna podpaska nie byla w stanie wytrzymac nawet pol godziny...po zabiegu zamiast okresu ma wlasciwie tylko plamienie.Moze Ciebie tez musza tylko troszke "wyczyscic",co??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, to staracie się od razu po odstawieniu? powodzenia na teście:) Rea, tyle tego endometrium, bo na dzidzię się macica szykuje:P a na serio, to co dalej? Idziesz gdzieś jeszcze konsultować? Kate, ja urodzę i chcę mieć już z głowy. Przecież kiedyś muszę pójść do pracy. Beatko, a mojej małej też idą trójki i nikt nam nie wierzy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Babsztyle, powiem wam, że na razie na żadne łyżeczkowanie czy cokolwiek się nie wybieram. myślałam, że będą mi np regulować hormony, czy coś takiego, a nie jakieś zabiegi???!!! nie ma mowy najłatwiej się nie głowić z badaniami i lekami tylko skrobać... no ja sobie tego nie wyobrażam... dałybyście sobie to zrobić, bo tak? Kate, te nasze babochony zamiast tu pisać, to znowu się za ściąganie majtek wzięły i widzisz nie ma czasu. Prokreacja GÓRĄ :)) nic mi nie powidział jeszcze, bo najpierw chce zrobić usg, więc nie rozmawialiśmy o tym, tym bardziej, że moja twarz miała wtedy pewnie fiotetowo-zielonkawy trupi kolor :P robi się to przy znieczuleniu miejscowym. Ale wiecie co mnie zastanawia.... żadnych więcej badań nad te, które miałam zrobione, nie robił jeszcze USG i już taka decyzja i że będzie się przy tym upierał? bez sensu Chmurko - jestem na drugim natybiotyku i ta macica powiększona mnie zastanowiła, więc zrobiłam dla pewności test - NIC Z TEGO ! Jak tam praca twoja, co? Zamiast rozsyłać hormony, wzięłabyś się do roboty! :P Beatka - co to jest? MOże jelitówka??? Anka - obyś jutro skosiła wszystkie lewe słupy!!!! :PPPPP powiem wam, że jak myśle o tym łyżeczkowaniu to mnie mdli.... chyba jak będę umierać to to zrobię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagaga
Witam ale mam pytanie czy jak stosunek miałam przerywany i wytrysk w całości był na brzuchu to możliwa jest ciąża??? 25,04 miałam ten stosunek,a okres miałam od 20.04 do 22.04 czyli stosunek był 3 dni po okresie. i najwcześniej to kiedy można zrobić test??? PROSZĘ O ODPOWIEDŹ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Anka to trzymam mocno kciuki .POwodzenia!!! Beatka zdrówka dla Arturka!!! Rea a to sie porobiło,brrr jak słyszę o łyżeczkowaniu to mnie ciarki przechodza jak to brzmi. Ja bym to skonsultowała jeszcze z innymi lekarzami. No a może się macica wreszcie upomina a lokatora???? ;) Kurcze ja tez chce starsznie drugie ale z drugiej strony mam calą głowę wątpliwości... czy dam rade ,a żeby zdrowe było ,a czy będe kochać tak samo...itp,itd. Ale pewnie na wakacjach rozpoczniemy staranka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagaga
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagaga
PROSZĘ KOGOŚ O ODPOWIEDŹ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Dzis mam tylko teorytyczny test.Potem musze wykupic 12godzin jazd i dopiero moge przystapic to testu praktycznego,a najlepsze jest to,ze po zdaniu teorii,moge pojechac odebrac prawko i jechac,musze tylko L na szybe przykleic hehe Chmurko bedziemy sie starac od drugiego cyklu po odstawieniu.Pierwszy bedziemy uwazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, nie boisz się ciąży mnogiej? Ona się tak często nie zdarza, bo czytałam w internecie wypowiedzi kobiet, które zachodziły już w pierwszych 3 cyklach po odstawieniu, ale sama od kilku miesięcy trzęsłam się czy przyjdzie okres. Miałam strach, że będą bliźniaki, no tragedia:D A jak czekałam na pozytywny test, to też się bałam:P Teraz się nie boję, bo szkoda nerwów, ale i tak jeszcze usg nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko poprzednio tez sie staralismy miesiac po odstawieniu tabsow i jest tylko jeden Sebcio hehe A jak beda bliznieta to beda bliznieta..Nie lubie martwic sie na zapas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. @ miałam w styczniu, luty nie pojawiła się, w marcu 23 dostałam, kwiecień nie miałam i dziś jest 14 maja i nic. Robiłam testy tydzień temu i negatywne. U lekarza nie byłam ponieważ "zatrzymała" mnie @ w marcu, tak to już dawno bym poszła. Nie wiem co myśleć. Podkreślę, że nie mam bolących piersi , jajniki mnie nie bolą tylko mam dziwne odczucia w podbrzuszu tzn. ściąganie, kłucia , dziś mnie troszkę pobolewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA Gratulacje zdania egzaminu:) Pozdrowionka dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka gratulacje :) ! aneta123005 _ jeśli masz takie nieregularne @ to zmykaj do lekarza a nie pytaj na forum ,niestety tu nikt nie jest jasnowidzem. Kurcze mnie nerwy tłuką ,dzwoniła do mnie wczoraj przyjaciólka że jej mała ma szkarlatynę ,a prawie cały czwartek bawiła się z Michałkiem.POzostaje tylko czekać i obserwować małego czy aby sie nie zaraził....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek Nikulam to zeczywiście masz stracha ale w tych czasach szkarlatyna nie jest taka groźna tylko zeby lekarz wyznał sie szybko a nie tak jak u mojej córci 3 lekarzy stwierdziło alergie i dawali leki na alergie dopiero moja lekarka przyszła i sie przeraziła że jak mogli tamci lekarze nie rozpoznać szkarlatyny jak ona ma wszystkie objawy jak w książce pisze. Córcie już serduszko bolało i coraz gorzej sie czuła a temp miała prawie 42 stopnie C Rea staczka na szczęście nie była zołądkówką a wybijajacymi sie trójkami i to cztery naraz od wczoraj zęby są na wierzchu i sraczki niema :-) Oj staraczki hi hi a ja tak wewnętrznie bym chciała trzecie dziecko ale nie mam z kim:-( Chmurko a robiłaś tą bete???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym sie bała ze jak bym jeszcze zaciażyła to by były bliźnieta bo i od mojej mamy strony są bliźnieta były 2 parki ale jedne umarły i od ojca strony tez sa bliźnieta wiec strach sie bac :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANKA - RAJDOWCU - GRATULACJE :))))!!!!!!! To teraz chyba się będę jednak bała na wyspy jechać :P jak było? Nikamo - lokator w swoim czasie :))) Beatka - jak nie masz z kim? Nie rozumiem nic, a skoro już to zawsze się chętny znajdzie - wiesz jak oni lubią to zajęcie? :PPPPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHmurko tak przypadkiem będę miała DWIE SESJE, ale to za 2 tygodnie :))) a jak twoja twórczość pisarska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×